Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    TEABANWAEY m1000r
    200.000 süper gider yani okadar ama ben 15.000 üstüne pek cıkmıyım eywallah
    MÖTÖRÜM MÖTÖRÜM MÖTÖRÜMÜ VAR GALİ YÜCE YARABBİM:queen:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Cbr 125R '07
    Teker kalınken tek tekere gelmiyormuş makina öyle duydum takanlardan.Orjinal tekere geliyormuş öyle duydum yapanlardan

Görkem senin dediğin debriyaj olayını deniyorum galiba motor beni tartmıyor hatta sallamıyo bile yani gayet normal devam ediyor ya gıcık oldum bozacam sonunda makinayı yapıcam diye uğraşırken teker.
    Esir iken mümkün müdür ibadet,yatıp kalkıp Atatürk'e dua et..Senin gibi dürzülerin yüzünden,dininden de soğuyacak bu millet.İşgaldeki hali sakın unutma,Atatürk'e dil uzatma sebepsiz.sen anandan yine çıkardın ama,baban kimdi bilemezdin .erefsiz.

Motosikleti
    CBR 125R
    Yeni siperliğin fotoları. bi yorum yapın bakalım

öndeki Honda çıkartmasını ben ilave ettim
    [B][COLOR="Red"]C[/COLOR][/B]ourageous [COLOR="red"][B]B[/B][/COLOR]eautiful [COLOR="red"][B]R[/B][/COLOR]acer...... [B][I]HoNDa RuLeZZzzz[/I][/B]... :cat:

swalbard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel olmuş beğendim.

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    dookie camın tam süper olmus
    senin lastiklerin ebatları kac ön lastik biraz kalın gibi geldi bana???
    [B]AVCILAR TAYFASI (CİCİ BAR ÖNÜ:P)[/B]

Motosikleti
    CBR 125R
    @spawnem
    öncelikle teşekkürler..motoru aldığım arkadaş orjinal arka lastiği öne alıp arkaya 130'luk Duro takmış.
    [B][COLOR="Red"]C[/COLOR][/B]ourageous [COLOR="red"][B]B[/B][/COLOR]eautiful [COLOR="red"][B]R[/B][/COLOR]acer...... [B][I]HoNDa RuLeZZzzz[/I][/B]... :cat:

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    bildiğim kadarıyla ön ve arka lastik yapısı farklıdır..
    o yüzden lastiklerde ön ve arka ayrımı vardır..dikkatli olmak gerek
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

BeYfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CıbıRepSol
    ön cam yakışmışgüzel gözüküyo bombeli fln
    [B][I]hiçbirimiz bu hayattan sağ kurtulamayacağız ki..:mrgreen:[/I][/B](FaRuK)

Motosikleti
    yok yok yook :)
    Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bildiğim kadarıyla ön ve arka lastik yapısı farklıdır..
    o yüzden lastiklerde ön ve arka ayrımı vardır..dikkatli olmak gerek
    evet satılırkende öyle satılıyor zaten..

Motosikleti
    CBR 125R
    çok sorun olurmu arkadaşlar, eskisi duruyo hala, gerekirse onu takayım

honda

selamün aleyküm arkadaşlar siteye yeni üye oldum honda cbr 125 almayı düşünüyorum ama kalıma takılan bişey var motorun vitesi otomatik mi yok sa manuel mi beni bilgilendirirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

Motosikleti
    CBR 125R
    6 ileri manuel .......... hosgeldin

tm saol kardeş hoşbulduk

Motosikleti
    Vespa LX 125
    Alıntı dookie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok sorun olurmu arkadaşlar, eskisi duruyo hala, gerekirse onu takayım
    sonuçta 2 teker ihmale gelmez işini sağlama al orjinallerini tak

Motosikleti
    yaya

yardım

arkadaslar merhaba işin içinden cıkamadıgım birkac problemim var ve yardımınıza ihtiyacım var..
    1. problem kasko
    2. problem kask

1.problemim kasko için gecen hafta ortasından buyana acılan konuları didik didik ettim daha öncede epeyce yazılmıs konusulmus bu konu.. bende öncelikle burdan yardım bilgi alayım dedim kasko biz motorcuların en büyük sorunlarından biri sanırım baya bi arkadas dertli bu konuda ben yazılan verilen adreslerden bilgi toplamaya calıstım yine verilen telefon ve sigorta firmalarından fiyat istedim.. bazı sigorta acentelerinde motor söz konusu olunca muhattab dahi bulamadım birtek isviçre sigortadan bana dönüs yapıldı 2 ayrı acente fiyat verdi,bir acente 2006 model motorum için 1100 fiyat verirken digeri 945 ytl fiyat verdi.. ve önemlisi daha önce bazı arkadasların üstüne basa basa söyledigi gibi kapalı mekan ve kilit altında hırsızlık bedeli karsılaması.. ee ben kaskoyu nıye yaptırıyorum ozaman? tamam kaza ölme vs vs durumlarını yabana attıgım yok fakat biz motor kullanıcılarının en önem verdigi calınma degilmi? kaskoyu yaptırma amacımız zar zor biriktirp aldıgımız motorumuzu korumak degilmi... e ne anladım ben bu kaskodan?! durum bu arkadaslar.. aranızda daha önce bu sorunları asıp motorunu sigortalata bilmiş biri varsa sigorta yaptırdıgı firma bilgilerini verebilirse sevinirim.

kaptırdık gidiyoruz yazmaya alllah sonumuzu hayır etsin.!!

arkadaslar ikinci problemim kask.. 4 sene önce shıro kask almıstım hala onu kullanıyorum fakat artık yıprandı..kafayı lazer lz6 seep dog'takmıstım baya arastırdım fiyat olarak hemen her yerde aynı (sıze bulmakta epey zorlandım ama onuda buldum) birtanesi avpr yakasında biri anadolu yakasında.. anadolu yakasındaki fiyat olarak daha makul idi buna ragmen ben bana daha yakın olana gittim kaskı denemeye,iyikide internetten siparişetmek yerine gitmişim kaskı görünüm olarak güzel fakat cam kilidinin plastigi cok dandik görünüyordu ve her yerinden catur cutur ses geliyodu hiç güven vermedi yani bian eminönündeki 20 25 ytllik kask var sandım elimde... birden sogudum,benim kaskım bunu yanında hala tas gibi ve güvenilirligini korudu.. fiyatı cok yabana atılır cok ucuz degil 170 180 ytllik kask ama hayal kırıklıgına ugradım... şimdi sizden ricam bu fiyatlarda bana saglam güvenilir ne önerirsiniz??
    buarada arai,nolan,shark gibi markalara baktım ama netten görmeyle olmuyo bu iş gidip gömek lazım bana gidip görebilecegim saglam ve uygun yerleri önerirseniz sevinirim..
    yazı cok uzun oldu kafa ütülediysem kusura bakmayın..
    okurken gösterdiginiz sabır içinde tesekkürler.

Motosikleti
    CBR 125R
    1- Koç Alianzdan 400 gibi bir fiyat almıştım. benim 2 arabamın da kaskosunu yapan abimden. 1 ay kadar oluyor. o an için param olmadığı için çok teminatları falan da incelemedim.

2- bence netten en son alınacak şey kask. aykırı da düşünebilirsiniz. ama yanakların ve alnın oturuş şekline göre o kadar çok farkediyorki. kafadan düşüp gitmesi ve sıkıp baş ağrısı çekmenin arasında kalmamanız için.

İstanbuldasın sanırım, keşke ben de istanbulda olsam. aradığım herşeyi bulabilirdim herhalde

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    İstanbuldasın sanırım, keşke ben de istanbulda olsam. aradığım herşeyi bulabilirdim herhalde
    işte bu söze can kurban aynı sıkıntı bendede var
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

Motosikleti
    yaya
    1- Koç Alianzdan 400 gibi bir fiyat almıştım. benim 2 arabamın da kaskosunu yapan abimden. 1 ay kadar oluyor. o an için param olmadığı için çok teminatları falan da incelemedim.

2- bence netten en son alınacak şey kask. aykırı da düşünebilirsiniz. ama yanakların ve alnın oturuş şekline göre o kadar çok farkediyorki. kafadan düşüp gitmesi ve sıkıp baş ağrısı çekmenin arasında kalmamanız için.

yok yok bu sabah itibariyle aynen öyle düsünüyorun bende, iyki netten almamısım yoksa geri dönüsü olmayacaktı... çünkü hiç beyenmedim kaskı ve aynen dedigin gibi kafaya oturmasını mutlaka test etmek lazım şimdi uygun fiyatlı yerler arıyorum gidip bakmak için, ben istanbuldayım fakat maglesef izin alıp gitmek zor oluyor.. o bahsettigin sigorta acentesinin numarasını verebilirsen bi arayıp konusmak isterim..

Alıntı melocann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işte bu söze can kurban aynı sıkıntı bendede var
    dogru söylüyosun aradıgın hersey burda var fakat izin almak okadar zorki yeri geliyo hastalıga bile zor izin alıyoruz kaldıki bu patronlar için keyfe keder denebilecek bişey...

Motosikleti
    CBR 125R
    az önce görüştüm, tatil için Antalyadaymış, dönünce halledelim fiyat çıkaralım tekrar dedi. haftaya tekrar hatırlatırsan bana özel mesaj ile hallederiz ;)

Motosikleti
    yaya
    az önce görüştüm, tatil için Antalyadaymış, dönünce halledelim fiyat çıkaralım tekrar dedi. haftaya tekrar hatırlatırsan bana özel mesaj ile hallederiz ;)
    tamam cok tesekkürederim alakana sagol haftaya hatırlatırm. buarada sen ıspartadaydın dimi neresindesin?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler