Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı keser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motorumu sızınle paylaşmak ıstedım abartı olduysa kusura bakmayın ama yorumlarınızı beklıyorum saygılarımla ersel...
    ön farları bende beğenmedim artçının tutma yerini sökmen güzel olmuş bende düşünüyorum bunu onun dışında camı da beğendim onu nasıl siyaha çevirdin anlatır mısın içerden cam boyası diyorlar buysa eğer süpermiş..

plakalık iptali

Alıntı m.p_tolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben 6 yıllık motor kullanıcısıyım fakat race klasmanına yeni geçtim kuzenimde cbr600f vardı o makineyle honda hayranı oldum ve geçen ay honda cbr 125 repsol aldım çevreyi araştırdım çok iyi motor teknik bilgisi olan tanıdıklara falan sordum almadan bunu kesinlikle önerdiler kimsenin bu makineye çamur atma gibi uğraşları olmasın hem konforlu hem görünüş süper hemde performans...arkadaşlar 11000 devirde falan vites atıyoruz demişsiniz ama bendeki 8000-9000 arasında biraz daha bassam motor parçalanacak gibi 11000 i deneyimmi zararı varmı?bide ben az aşağı doğru eğimli yolda 180 kiloyla falan max 115 civarını gördüm düz yolda da bu ağırlıkta 100km hızda kalıyor sizce bi sorunmu var?çünkü bazı arkadaşlar 155km\saat yazmış ama imkanı yok sıfır ayarındayken benim motora göre benzinide 97 oktan kullanıyorum 98 e geçmelimiyim???bide hangi marka po bp falan???şimdiden çok teşekkür ederim arkadaşlar yardım ve cevaplarınız için unutmayın cbr lı olmak bir ayrıcalık...

98 kaldı mı yahu? 95 ve 100 var bi seferlik al dene derim ama fazladan parana yazık..

2. eldığını düşünerekten bence bi servise götür temizlet üflet derim ben sürekli 2 kişi biniyorum 130a çıkmam çok rahat oluyor.. 150kilo ortalama

yokuş aşşağı bahsetmeyim bile kaç yaptığını

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    on cam
    farlar
    plakalık
    artcı tutunma demiri
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ön cama en acık sıyahtan vernık attırdım ama umdugumdan bıle guzel oldu bılgınıze

Motosikleti
    CBR 125R
    en açık siyahtan vernik nasıl attırılır bilgisi olan?
    nerde nasıl ne kadar :D

Motosikleti
    cIbıRcık repsol :)
    evet ayrıca vernik atmakmı daha iyi olur yoksa uygun tonda film falanmı cektirmek :S

abi ben anlamadım yaa tamam 5-10km farkederde ne yaparsam 30-40km hız farkederki rüzgarı arkana alarakmı yaptın o hızı hava filtresini falan temizletsem yağını değiştirsem başka napılırki???

Motosikleti
    CBR 125R
    abi ben anlamadım yaa tamam 5-10km farkederde ne yaparsam 30-40km hız farkederki rüzgarı arkana alarakmı yaptın o hızı hava filtresini falan temizletsem yağını değiştirsem başka napılırki???
    tolga benim motorum 0..
    2100 kmde ve süper bir rodaj süreci geçirdi..

çeşme otobanını bilenler bilir rüzgarı heran heryerden yersin

film olmaz o cama atar..

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    teşekkür ederim resimler için allah kaza bela sıkıntı vermesin inşallah...nazar değmesin abi senin jantlar orjinaldenmi öyle boya veya değiştirdinmi

Arkadaşlar ben 6 yıllık motor kullanıcısıyım fakat race klasmanına yeni geçtim kuzenimde cbr600f vardı o makineyle honda hayranı oldum ve geçen ay honda cbr 125 repsol aldım çevreyi araştırdım çok iyi motor teknik bilgisi olan tanıdıklara falan sordum almadan bunu kesinlikle önerdiler kimsenin bu makineye çamur atma gibi uğraşları olmasın hem konforlu hem görünüş süper hemde performans...arkadaşlar 11000 devirde falan vites atıyoruz demişsiniz ama bendeki 8000-9000 arasında biraz daha bassam motor parçalanacak gibi 11000 i deneyimmi zararı varmı?bide ben az aşağı doğru eğimli yolda 180 kiloyla falan max 115 civarını gördüm düz yolda da bu ağırlıkta 100km hızda kalıyor sizce bi sorunmu var?çünkü bazı arkadaşlar 155km\saat yazmış ama imkanı yok sıfır ayarındayken benim motora göre benzinide 97 oktan kullanıyorum 98 e geçmelimiyim???bide hangi marka po bp falan???şimdiden çok teşekkür ederim arkadaşlar yardım ve cevaplarınız için unutmayın cbr lı olmak bir ayrıcalık...

Geçen sene kendi çektiğim bir foto... O zamanlar cıbırım vardı... Hiç oynaması yok orjinal cıBır...
    Ayrıca 95 oktan benzinden başka benzin kullanma bence... Gerek yok...

... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

arkadaslar fılm olmaz cunku cam bombelı ve cok sıcak ve soguk gordugunden fılm cıkar vernık ben bedavaya attırdım boyacı tanıdıgınz varsa rıca edın belkı 5 10 lıra alır belkı..

Motosikleti
    CBR 125R
    cizikler var, bu verniği attırınca daha çok belli olmazmı????
    [B][COLOR="Red"]C[/COLOR][/B]ourageous [COLOR="red"][B]B[/B][/COLOR]eautiful [COLOR="red"][B]R[/B][/COLOR]acer...... [B][I]HoNDa RuLeZZzzz[/I][/B]... :cat:

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    arkadaşlar geçmiş sayfalarda egzos resimleri vardı çok sayıda.aradım bulamadım onlar kaçıncı sayfadaydı bilen varmı
    Orgazma Dudak Büktürür

yok arkadasım onu komple kapatıcak yenı cam almıssın gıbı olur bıde ben yanlıs yazdım koyu renk olcak vernık acık yaptırmayın ozur dılerım boyacı arkadası aradım koyu dedı benım aklımda acık kalmıs kırklerelıne yolunuz duserse ben yaptırıım hem ole durduguna bakmayın aynı fılm gıbı ıcerden gorunuoo dısardan koyu

bence verniKLe birlikte camdaki çizikler daha belirgin olur kardeşim ama kendin bilirsin...

arkadaslar 1 yılı aşkın suredır bende cıbır kullnıcısıyım 155 km hız bende gordum aynı zamanda bende 307 de var onla denedım 155 max gordum bence arkadasımızın fotorafı gayet guzel ve dogru..

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cevap alacamı ummuyorum ama -buralar karışmış-

bu motorun 100 km de kaç lt yaktığını bi hayır sever söyleyebilir mi*?
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

arkadasım nasıl palakalarım ama,,,

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    PLakalar harika gercekten de Yazmasan dikkatimi cekmeyecekti walla
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

100 kmde 3 yada 3,5 lıtre yakıt tuketır

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    SUZUKİ GSR 600
    ben 140 ile giderken cıbır'ın üzerinde bırak fotoyu 10 larca video çektim n73 cep telefonu ile bu okadar zor bir şey değil tecrübeli bir kullanıcı için.
    ilk etapta montumun cebini açık bırakıyorum 6.viteste ise rahatlıkla telefonu çıkarıp videoyu çekiyorum ve daha sonra tek elle durdurup cebime atmam yeterli oluyor...
    cbr125r ile gördüğüm son hız ise düz yolda (sabiha gökçen havaalanının etrafındaki düz yol)150km/h son hız olarak yaptım düz yolda.
    fakat tem otoyolunda geçen yıl Görkem arkadaşım ben 140 ile giderken yanımdan beni geçti ve o zaman 155 km/h görmüştü...
    KaLbİnDe ŞeYtAnLaRıN mElEkLeRdEn FaZlA oLmAsInA iZiN vErMe!!!

by tpr.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler