Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR 125,keeway arn125
    şuan para biriktiriyorum kendimi ayarlarsam hyo250R a geçiyorum bunuda satıcam bi ay sonra...fiyat olarakta 3250 düşünüyorum.
    4teker kabiliyet işi olsaydı taksiler olmazdı...:cat::cat::cat:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    emvtec
    Cbr arayan arkadaşlar vardı onlar ile iletişime geçebilirsin.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

.

evet benle iletişime geçebilirsin mesela....

.

Motosikleti
    CBR 125,keeway arn125
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emvtec
    Cbr arayan arkadaşlar vardı onlar ile iletişime geçebilirsin.
    onlar için yazdımbide direk irtibata geçmek istemiyorm 1 ay önce satarsam scooter kullanmak zorunda kalıcam eğer benm gibi 1 ay sonra motor almayı düşünen warsa die aklında bulunsun die yazdım

.

bende işte o zamanlar motor alıcam... bi sayfa önce iletişim bilgilerim yazılı bi mesajım vardı... ordan ulaşabilirsin.. bakarsın senin yerine gecerim seleye

ilginiz için teşekkürler

saygılarımla

.

Motosikleti
    CBR 125,keeway arn125
    ankaradaymışsın senn için zor olur...

.

acaba ultra ukala satmışmıdır motorunu ... aman pardon cıbırını

.

Motosikleti
    cbr125R DUDE
    arkadaşlar bana bi yardım edin ya hangi satıcıya serviste buluşmayı teklif etsem pek sıcak bakmıyor işin acemisiyim nası yapmalıyım bide bi motor var km teli kopmuş ö şekilde ne kadar gezdi bilmiyorum arka dişli ve zincirinide deiştirmiş orjinale dönmek ne kadara patlar yoksa hiç bulaşmasam mı saygılar

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Şu videoya bakar mısınız bi gerçek değil dimi(rüzgar titreme hiç bi şey yok)
    http://www.dtunnel.com/index.php/101...a192eb5f018380

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Lebowski
    Motorunu servise göstermeye yanaşmayana sen de yanaşma. Hatta "kendi ustam var, ona gösterelim" diyene de yanaşma. Hatta ve hatta "benim kendi Honda servisim var" derse de başka bir Honda servisine göster. Çünkü tanıdık her zaman kıyak geçer.

Zincir ve dişlileri ne için değiştirmiş onu sormalı. Eskidiği için çin malı mı alıp takmış veya küçük dişli mi koymuş? Dişlilerle nasıl oynadığına bakarak motoru nasıl kullandığını anlayabilirsin
    Motoru satmadan önce dişli-zincir takımını değiştirmiştim. Orjinali 200ytl civarı olması gerekiyor.

ahmet93
    Videoyu açamadım.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    Siyah cbr 125 r
    Alıntı H@S@N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnşallah alırsın krediyi bende krediyle aldım başvuruyu yaptıktan sonra tüm gördüklerime konuştuklarıma bana dua etmelerini istedim inanılmaz bi heyecandı benim için o günler ve kredi çıktı cbr ıma kavuştum inşallah sanada çıkar ve cbr cı olursun
    BENİMDE ALMAMA ÇOK AZ KALDI.ÇOK HEYCANLIYIM.ÇOK SABIRSIZLANIYORUM.DAHA ÇOK AMATÖRÜM.İLK KULLANDIĞIM VİTESLİ MOTOR OLCAK.ÇOK ZORLUK ÇEKMEM İNŞALLAH.

Motosikleti
    CBR 125,keeway arn125
    Alıntı Lebowski adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bana bi yardım edin ya hangi satıcıya serviste buluşmayı teklif etsem pek sıcak bakmıyor işin acemisiyim nası yapmalıyım bide bi motor var km teli kopmuş ö şekilde ne kadar gezdi bilmiyorum arka dişli ve zincirinide deiştirmiş orjinale dönmek ne kadara patlar yoksa hiç bulaşmasam mı saygılar
    kaç model?kaç bi,nde gösteriyo?

Alıntı kaaneroglu15 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BENİMDE ALMAMA ÇOK AZ KALDI.ÇOK HEYCANLIYIM.ÇOK SABIRSIZLANIYORUM.DAHA ÇOK AMATÖRÜM.İLK KULLANDIĞIM VİTESLİ MOTOR OLCAK.ÇOK ZORLUK ÇEKMEM İNŞALLAH.
    zorlanmazsın mtor fren yaparken devir aralıklarına dikkat et,dik yokuş çıkarken ortalarda 1e alırken gaza direk asılma gerisinde bişey yok bide frenlere çok güwenerek basma.

Motosikleti
    Siyah cbr 125 r
    Alıntı emvtec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaç model?kaç bi,nde gösteriyo?

zorlanmazsın mtor fren yaparken devir aralıklarına dikkat et,dik yokuş çıkarken ortalarda 1e alırken gaza direk asılma gerisinde bişey yok bide frenlere çok güwenerek basma.
    ZAMANLA ALIŞÇAZ ARTIK.HALA ARAŞTIRIYORUM BUARDA.BU SİTEDE SATAN ARKADAŞLARIMIZ MUTLAKA VARDIR.İZMİRDEN VARSA İRTİBATA GEÇEBİLİRİZ.

Motosikleti
    cbr125R DUDE
    GorkeM saolasın
    emvtec 2006 model 17000 kmde motor

Motosikleti
    Mondial 150 zc
    Lebowski çok mu kelepir veriyolar ki sen o motoru almak istiyorsun.Ben çok fazla motosiklet alıp satmadım ama çok araba alıp sattık.Bu işler kesinlikle aceleye gelmez.Sabırla bekleyip gerçekten acil satıcılardan çok temiz motorları gerçekten kelepir alabilirsin.Km'si biraz düşük olanlara bakarsan daha güzel olur.Çünkü şimdi 300-500 lira fazla verip daha az km'li motosiklet almak ilerde aldığına komple pişman olmaktan çok daha iyidir.Şimdi sezon başı olduğu için ikinci eller biraz pahalı.Tekne ve motosiklet gibi mevsimlik taşıtlarda böyle oluyor.Çok acelen yoksa kışı bekleyelim.Ben öyle yapıcam
    FoRMuLa 1-MoToSiKLeT ve AkVaRYuM :cat:

Motosikleti
    CBR 125 R
    yeni motor kullanmaya başlıyacaksan sana en önemli tavsiyem "ön freni 1 süre işaret parmağınla sık" cıbır alıcaksan virajdayken birden gaz verme düşük hızlarda kendine güvensende motoru 10 dereceden fazla yatırma. aklıma bunlar geldi şimdilik

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Ewt debriyajada dikkat et iki kişiyken kalkışlarda gaza fazla yüklenme

Motosikleti
    Siyah cbr 125 r
    yardımcı olduğunuz için çok saolun.bu siteye iyiki üye olmuşum.burdaki herkes çok güzel.bi sorum daha olcak.benim boyum 190.fren ve vitesi kullanmakta zorluk çekermiyim.çünkü ikiye katlancak bacaklarım.o yüzden zor olabilir.nasıl bi çözüm bulabiliriz?
    :cat:[B][COLOR="Silver"]Yine Yeni Bir Macera...[/COLOR][/B]:cat:

Motosikleti
    CBR 125 R
    yardımcı olduğunuz için çok saolun.bu siteye iyiki üye olmuşum.burdaki herkes çok güzel.bi sorum daha olcak.benim boyum 190.fren ve vitesi kullanmakta zorluk çekermiyim.çünkü ikiye katlancak bacaklarım.o yüzden zor olabilir.nasıl bi çözüm bulabiliriz?
    dostum 1,90 boyundaysan cbr 125 üstünde kelebek gibi durursun...

Motosikleti
    Siyah cbr 125 r
    Alıntı Darkkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum 1,90 boyundaysan cbr 125 üstünde kelebek gibi durursun...
    kelebek gbi bincez ozaman napalım.cbr den de başka motor beğenmiyorum

ayrıca izmirde cbr ını satan yokmu hiç? 3 bin ytl civarı.
    :cat:[B][COLOR="Silver"]Yine Yeni Bir Macera...[/COLOR][/B]:cat:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler