Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar motorumun on amortısorlerınden cukurlardan gecerken tak tak ses gelıo tek kısıyken yapmıo ama cıft kısı bındıgımde yapıoo yag falan kacırmamıs acaba ne yapabılırım yakında honda bayııde yok bılgısı olan varsa benımle paylassın tesekkur ederım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BeYfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CıbıRepSol
    geçen cumartesi arka jant ın sorunlu olmasına rağmen duramadım yine yerimde cumartesi saat 4 te bursa ya gitdim eski sınıf arkadaşımın yanına ordan gece 2 de mudanya sabaha karşı 4:30 dada gemlik kumla yapdık it gibi gezdim gece gemliğe giderken farın teki söndü kısalar yanmıyo ama uzunlar yanıyo çok ilgnç ya ben bu cbr ı çözemedim RR gibi oldu motoreskişehire dönerkende bursa inegöl arasında kaza yapmış bi 636 gördüm 180 le arabanın arkasına çarpmış arkadaşı oda motoru elinde götürüyodu,bende arka ayaklığına koydum ayağımı inegöle kadar getirdik motoru o şekilde cbr işte abiyaaabüyümüşte abilerini çekermiş:D:D herkeze kazasız belasız sürüşler;)
    [B][I]hiçbirimiz bu hayattan sağ kurtulamayacağız ki..:mrgreen:[/I][/B](FaRuK)

nasıl yani sürükleyerek mi getirdin koca ninja yı

arkadaşlar en masrafsızından honda cbr güzel görünmesi açısından ve birazcıkta sesi değiştirmesi bakımından ne yapabilirim ( hava filtresi demişler bir yerde ama )

bu konu çok konuşuldu NİGVES...istersen biraz gez sayfaları hem başka bilgiler de edinmiş olursun...

Motosikleti
    CıbıRepSol
    Alıntı Burhansefa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasıl yani sürükleyerek mi getirdin koca ninja yı
    Yok motorun yürüründe bi problem yoktu fakat çalışmıyodu ve granajlar dağılmıştı gösterge ön kafa sakal yan grenaj hiç bişey yoktu radyatör borusunda yırtıklar vardı kaza yapan adamın arkadaşı motora bindi bende ittirdim arka ayaklıktan

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    180 le kaza yapmışlar bişi olmamışmı?
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Kaza olayında bişe olup olmaması çok farklı nedenleri vardır.180le kaza yaparsın bişe olmaz 50ile kaza yaparsın gider kendini bankete vurursun kaburgaların kırılır vs...Biraz da şans işi...

Bir sorum olacak geçtiğimiz sayfalarda gv250 düşündüğümü söylemiştim.Şimdi biraz çıtayı yükseltip 98-99model arası monster 600 düşünsem ne dersiniz?İtalyan tadını bir kere tattım da hatta yalan söylemek gibi olmasın iki farklı modelinde baya bir km çevirdim ayrı tadı var...Sizin fikirlerinizi bekliyorum...
    AKIN FİDAN

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    6000 7000 ytl fiyat araliginda dimi?
    bende baya bi baktim onlara..
    sonra gorkem bi bakim fiyatini solemisti + ustune eski motor masrafi olur diye dusunerek vazgectim..
    sende simdi sey dicen : ozgur ne motor solesem begenmio bi kulp buluo..masrafi dusunup goze aliosan super motor kisaca..
    kendimi biraz kararsiz gordum az once

not:motordan anlamiyorken 2 motora hayranlikla bakardim..
    1)bmw f 650 gs (aram bozuk o motorla)
    2)ducati monster
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Efet sanki öyle bir durum var deil mi?Özgür efendi hangi motoru söylersem söyleyim beğenmiyor hehe....BAkalım kafamda bir motor var ilk baştan onu gidip görebilirim de işte sınavıma çok az kaldı nasıl olacak bilmiyorum...
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    CıbıRepSol
    Alıntı dynner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    180 le kaza yapmışlar bişi olmamışmı?
    kaskı ve montu varmış montu gördün paramparça olmuş allerri filen yüzülmüş..

ultraukala monster ı tercih ederim ben olsam 125 den sonra eminim 250 lık bi makinada seni kesmez monter çok sıradışı BİŞEY

Motosikleti
    HONDA CBR 125-R
    selam... cbr lar olarak bi toplu aktivite yapılıyormu? yoksa sadece bilgi paylaşımı içinmi bu topic??

hoşgeldin dark yapılıo sanırım...bu topic bilgi paylaşımı için yardım için ...yolda kalırsan ve oradan beyfa geçerse çekmesi için....çıkma grenaj bulmana yardımcı olabilmek için...senin cbr ın bir depo ile kaç km gittiğini öğrenebilmemiz için....anlatabildiysem ne mutlu bana

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yha arkadaslar bn bise yazmıstım ama pek bi cvp alamadım .. bidaha soruyorum cbr 125 ten sonra cbr 600rr a gecılebılır mı ??

ya arkadaşlar honda cbr 125 değilde 150 olsaydı nasıl olurdu sizce

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Gücü 1-2 beygir, hızı 10-15 km fazla olurdu heralde

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    scayn nerede oturdugunu sormustmm ?? bide baska bi sorum dha vardı...cbr 125 ten sonra cbr 600 e gecilir mi ??

Motosikleti
    CıbıRepSol
    geçilir neden geçilmesin hemde hemen geçilir)

ama ybr dende geçilmez bence karakterlerı çok çok farklı mesela ben ybr den geçtim cıbıra ölebi hata yapdım ama inan 2 sinin arasında çok fark var başta oturuş gidon açısı firenaj sonuç olarak ben geçilir derim

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Sana kalmış bişe...geçmek kime göre neye göre...sıfırdan da 600rr ile başlanabilir yane.Bu tamamen senin elinde....
    AKIN FİDAN

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sana kalmış bişe...geçmek kime göre neye göre...sıfırdan da 600rr ile başlanabilir yane.Bu tamamen senin elinde....
    bencede tamamen tecrubeye bakar cbryı 20.000km kullan oyle gec bence fakat millet alıyor cbryı 5000-10.000km arası kullanıyor hatta bazıları daha az hemen geciyorlar sonrada haberlerde gene motor kazası milletimiz eğitimsiz hatta kaliteli egıtım alınıp 600luk makineden bile başlanır
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler