Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı umut_utu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gemliğe bende gelsem diyorum ama gece dönüş nasıl olur acaba
    ultra ukala gece sıcaklığı hakkında bi bilgin varmı dönerim olmadı gece geri.sıkıldım valla.okur okumaz cvp yazarsan sevinirim ona göre çıkarım buradan.
    bu arada bursadan kimler gelecek?

bide nieye gece ayarladınız çok merak ettim.gündüz gözüyle görseydik keşke.gece görmediydim buda böle olur bakam artık.gece esiyor deniz.yazın genelde oralrda olduğum için biliorum.
    Kusura bakmayın geç cvp yazıyorum..Dün gece kumla'daydım İzzet kaptan'a gidemedim...Şöle bir düşüncem var...GSR kullanıcıları ortak bir organizasyon yapmışlar görüm 19 tane GSR vardı...Biz de sanırım böle bir organizasyon yapabiliriz.Ve daha da kalabalık oluruz...Motoru aldığım ilk gün Bursa'ya İskender yemeğe ve Uludağ'da serinliğin keyfini çıkarmaya gelmiştik İstanbul'daki arkadaslarım ile GÖRKEM_ERTECH ve Bursa'dan Okan ile...Yine böyle bir Yalova Bursa Turu atabiliriz ne dersiniz?Yazın tatilde?Bir haftasonu hatta çadırlarımızı da alır bir gece konaklamalı koskoca hafta sonu gezeriz...
    AKIN FİDAN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

bana uyar akın kardeşim ama grenaj sorunum var ve hala devam etmekte ama grenajsız da gidior bu motor ...perşembe günüde ehliyetimi alıyorum benden ok tabi tatil günüme denk gelirse....çalışan bi amele olduğum için

Motosikleti
    cıbır125r
    Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kusura bakmayın geç cvp yazıyorum..Dün gece kumla'daydım İzzet kaptan'a gidemedim...Şöle bir düşüncem var...GSR kullanıcıları ortak bir organizasyon yapmışlar görüm 19 tane GSR vardı...Biz de sanırım böle bir organizasyon yapabiliriz.Ve daha da kalabalık oluruz...Motoru aldığım ilk gün Bursa'ya İskender yemeğe ve Uludağ'da serinliğin keyfini çıkarmaya gelmiştik İstanbul'daki arkadaslarım ile GÖRKEM_ERTECH ve Bursa'dan Okan ile...Yine böyle bir Yalova Bursa Turu atabiliriz ne dersiniz?Yazın tatilde?Bir haftasonu hatta çadırlarımızı da alır bir gece konaklamalı koskoca hafta sonu gezeriz...
    sen bu mesajı yazarken ben kumlanın ilerisinde balkon die bi mekan var.orda yemek yiyordum.şiddetle öneririm.

taaa eskten geldim kimse yoktu.turuncu jantlı cıbır.hatta iki tur attım gemlik kumla arası.sonra baktım kimse yok geri döndüm.iptalmi oldu gezi.yoksa tek sazan benmi çıktım.bu arada sertaçların durumu nasıl??
    benim imzamı değiştireni bir yakaalrsammmmm

umut hangi gün geldin gemliğe ben pazar günü gemlikteydim....

Motosikleti
    cıbır125r
    cmt günü tekne turu var diye bi tur attım o taraflara doğru ama kimse olmayınca geri döndüm
    benim imzamı değiştireni bir yakaalrsammmmm

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    cumartesi akşam 20'de Güzelyalı Kiremit İskelesinden kalktı gemi...Kumla ile gemlik civarlarını dolaşacaktı ama yolcu alıp bindirme yapmayacaktı yane.Yanlış anladınız sanırım beni..Ben de cumartesi akşamüstü Kumla da idim...Pazar 17civarı yola çıktım...Ve Bursa'ya geri döndüm...
    AKIN FİDAN

neyse bunu motorlarla toplanıp yaparız kısmetse bi gün...kumla kaçmıyo hala orda...herkese selamlar

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    arkadaşlar herkese merhaba.. dün cbr 125 i yaklaşık 150-200 km test etme fırsatım oldu.. fazer a artçı olduktan sonra cbr a binince biraz garipsedim motoru.. neyse efendim güzelyalı da motorun üstüne oturdum 1600 küsür km cup motora bindikten sonra (malum vitesleri ters) vitesleri azıcık karıştırdım . neyse durumu çaktırmadan düzelttim malum grup sürüşü yapıcaz.. ilk 10 km motora alışma süremdi pek ters durum yaşamadım.. mordoğana giderken virajlı yollarda motoru yatırmaya çalıştım.. yok ince lastik.. yok bisiklet.. yok bu motorla viraja girilmez vs.vs.... diye okuduğum yazıların hepsinin yalan olduğunu öğrendim tabi mermer gibi asfaltta motoru yatırmaya çalışırsan yeri öpersin o ayrı mesele tek kötü tarafı grup sürüşünde araç sollamak için gaz açtığında pek bi işe yaramaması birde benm gibi cup motora binip biraz atraksiyon yaşayım derken 5. viteste 10.000 devirde araç sollarken yanlışlıkla 4. vitese atmam ve motorun kıç savurması gibi bişi yaşamam ile anında debriyaja asılmam ve motoru boşa alarak aracı sollamam gibi komik bir durum yaşamam da var ayrı bişi .. tabi aynı olayı 600 cc ile yaşasaydım başıma ne gelirdi kim bilir birde sürekli rampa çıkarken önümdeki er 5 in 2. viteste değişken devir aralıklarında ilerlerken benim sürekli 2-3 .. 2-3 şeklinde vites değiştirip durmam ve bu duruma sinir olmam tabi en sonunda dayanamayıp virajlı köy yollarında er 5 i tokatlamam malum sürücüsünün ilk motoru viraja da yatmıyor çok nazik kullanıyor vel asıl kelam bu motor başlangıç için güzel bir seçim yanlız yedekparça fiyatlarını göz önünde bulundurup ona göre kullanın derim ben de ikinci el cbr 125 düşünüyorum paramı biraz daha biriktirip herhalde sezon sonu alırım inş .. motorlarınızın kıymetini bilin çünkü çok az yakıyor ve orta soluklu gezilerde rahatça 100-120 km arası hızlarda ilerleyebiliyor birde motordan anlamayanlar vışş mötöre bak yaw diyor.. herkese keyifli sürüşler sıkılmadan okuduğunuz için tşk ederim
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Motosikleti
    HONDA CBR 125R
    hERkEze SeLaM aRKaDaşLaR ...[MEDIA]http://www.bialem.info/DENEME1.wmv[/MEDIA]
    [B][COLOR="Red"]RUZGARLA DANS ETMEK GİBİ BİRŞEY...[/COLOR][/B]

BeYfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CıbıRepSol
    http://www.sahibinden.com/kapali_gar...eyword=dainese

Şaka fln olsa gerek cıbır a koruma demiribian motordan soğudum
    [B][I]hiçbirimiz bu hayattan sağ kurtulamayacağız ki..:mrgreen:[/I][/B](FaRuK)

Yok cnm

Bu kadar da olmaz...

Kask ve mont aynı

Bende giydiklerimden soğudum bir anda

BeYfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CıbıRepSol
    benim motora ne zaman taktınız koruma demirini garaja koymaya gelmiyo motoru ya
    [B][I]hiçbirimiz bu hayattan sağ kurtulamayacağız ki..:mrgreen:[/I][/B](FaRuK)

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    çok çirkin dursa da düşünce harcanıcak 1000 ytl civarı parayı engellemesi açısından iyi
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok çirkin dursa da düşünce harcanıcak 1000 ytl civarı parayı engellemesi açısından iyi
    1500 ytl harcarım bu motora bu şekilde binmem

Çok kötü durmuş ....
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    İlk motorsa acemilik varsa çok güzel bir düşünce

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    evet çok kötü görünüyor olabilir ama gönül rahatlığı ile binmek açısından çok da abes değil gibi para var imaj var

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    Bunlara koruma topuzu taksak nasıl olur ?
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

Motosikleti
    HONDA CBR 125R
    ben bunu benim titan varken yapmıştım ona birazda olsa yakışıo koruma demiri ama bu cıks olmamış granajlar motoru koruo zaten
    [B][COLOR="Red"]RUZGARLA DANS ETMEK GİBİ BİRŞEY...[/COLOR][/B]

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Alıntı yeschim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet çok kötü görünüyor olabilir ama gönül rahatlığı ile binmek açısından çok da abes değil gibi para var imaj var
    Yeşim sen CıBıR'ına kavuştun mu????
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    zaten motor için değil grenajlar ıcın o koruma demırı bence..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler