Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Alıntı Darkkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw yok hata falan değil forumda geriye giderseniz sizi kimse tutamaz falan diyodu biri... biyerde okudum da aramadım şimdi ama geçemedim yani R1 i kalkışta deneyimlerimi yazıyorum
    aferim çok alemsin sen yaa

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBR 125 R
    Alıntı yeschim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet geçiyoo hepsini geçiyoo hem de sen hayabusayı geçmeyi dene yanlış motora kafa tutmuşsun

hayabusayı kesin geçerim bak kalkışta.... o motor çok ağır bi motor ama kalktıktan sora tutabilene aşkolsun + action yok o motor da atletik bi yapısı yok yani R1 kadar viraj kabiliyeti yok.... ama 346 km gören arkadaşlarım da var hakkını yemiyim.

ama geçerim yani

Motosikleti
    hayabusayı kesin geçerim bak kalkışta.... o motor çok ağır bi motor ama kalktıktan sora tutabilene aşkolsun + action yok o motor da atletik bi yapısı yok yani R1 kadar viraj kabiliyeti yok.... ama 346 km gören arkadaşlarım da var hakkını yemiyim.

ama geçerim yani
    hayabusayı ben de sevmem çok hantal doğru söylüyorsun da sen var yaa bence hakikatten herkesi ve her şeyi geçersin bu gazla kanımca

Motosikleti
    CBR 125 R
    Alıntı yeschim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayabusayı ben de sevmem çok hantal doğru söylüyorsun da sen var yaa bence hakikatten herkesi ve her şeyi geçersin bu gazla kanımca
    yaw sorma çok pis uyuz etti arkadaş... adamda 2005 1000 RR vardı onu sattı 0 R1 aldı alırım bak havanı dedim de çok kötü etti beni daha yeni yani sabah saat 8:30 da E5 te durup durup kalktık çok kötüyüm... bi tatile iğtiyacım var

DeNNiS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 600 F \ Peugeot 207

ama geçerim yani
    5-6 saniye önce başlayarak geçebilme şansını yükseltebilirsin ama genede geçebilirmisn emin değilim
    [SIZE="4"]die young and make a beautiful corpse[/SIZE]

Motosikleti
    yaw sorma çok pis uyuz etti arkadaş... adamda 2005 1000 RR vardı onu sattı 0 R1 aldı alırım bak havanı dedim de çok kötü etti beni daha yeni yani sabah saat 8:30 da E5 te durup durup kalktık çok kötüyüm... bi tatile iğtiyacım var
    ayy sabah sabah koptum koptum

BeYfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CıbıRepSol
    yaw yok hata falan değil forumda geriye giderseniz sizi kimse tutamaz falan diyodu biri... biyerde okudum da aramadım şimdi ama geçemedim yani R1 i kalkışta deneyimlerimi yazıyorum
    Rs 125 için söyleniyordu o galiba kalkışta tokatlıyor gibisinden
    [B][I]hiçbirimiz bu hayattan sağ kurtulamayacağız ki..:mrgreen:[/I][/B](FaRuK)

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Runner vxr 200 de her şartta cbr'ye toz yutturuyor ki dikkat ben buradan şu anlıyorum:"Runner'lar r1,1000r, hayabusa gibi bilimum ss'leri geçer"
    Ama r1 ile yarışmaktan korkmamış, cesaret göstermişsin yani seni tebrik ederim

Motosikleti
    cbr 125
    arkadaşlar bnm mtorum henüz 470 km de 500 km de mi ilk bakımı yaptırıyım yoksa 1000 demi ve bnm viteslerle ilgili prblemim var ilk günler cok düzgün calışıyordu şimdi 2 den 1 e attırırken motor boşa geciyor vitese bassamda atmıyor elimi biraz debriyajdan cekiorm tak diye bir ses geliyor ancak öyle atıyor sizde aynı prblemi yaşıyormusunuz
    ve sinyallermin 1 tanesi yamuk içnde lastik gbi birşey var ne kdr takmyaa calışsamda aynen geri geliyor bi arkadaşım bndede oluyor hep dedi ...
    ve rolantinede 2000 yada 1800 de calışıyor ve diger cbr lar gibi bir depo bnzinle 300 km gitmiyor 175 km fln yapıyor anca motorum daha 1 aylık felam 0 aldım cvplarınızı bekliyorm şimdiden tşk ...

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Alıntı hüseyin_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bnm mtorum henüz 470 km de 500 km de mi ilk bakımı yaptırıyım yoksa 1000 demi ve bnm viteslerle ilgili prblemim var ilk günler cok düzgün calışıyordu şimdi 2 den 1 e attırırken motor boşa geciyor vitese bassamda atmıyor elimi biraz debriyajdan cekiorm tak diye bir ses geliyor ancak öyle atıyor sizde aynı prblemi yaşıyormusunuz
    ve sinyallermin 1 tanesi yamuk içnde lastik gbi birşey var ne kdr takmyaa calışsamda aynen geri geliyor bi arkadaşım bndede oluyor hep dedi ...
    ve rolantinede 2000 yada 1800 de calışıyor ve diger cbr lar gibi bir depo bnzinle 300 km gitmiyor 175 km fln yapıyor anca motorum daha 1 aylık felam 0 aldım cvplarınızı bekliyorm şimdiden tşk ...
    Bu bir sorun değildir. Her motorda böyle bir durumla karşılaşabilirsin... Debryajı çok fazla sıktığın için oluyor sanırım. Kullandıkca alışırsın...

İlk vitesli motorun sanırım Kazasız belasız sürüşler...
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

Motosikleti
    CıbıRepSol
    evet kronik bi problem vites olayı benzinide kafana takma rodajda çok yakıyor diye biliyorumve hoşgeldinnnn

Motosikleti
    -
    Rodajdada olsa yarı yarıya sanki biraz çok gibi..

Motosikleti
    sym mio
    Alıntı ilhan1154 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lütfen cıbırcılar dısındakı arkadaslar topıge yazı yazmasın yoqsa güvenliği çagırmak zorunda kalcam , topic kirlenio
    vayy beeeee vayy beee....
    5-6 ay sonra görüşürük o zaman
    [B]Bahar geri gelir biz olsak da olmasak da....[/B]::melek02:
    Apti mi kim o:cherry:,kımılcan:silent:
    ::fool::

keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya arkadaslar bu gun motor benı korkuttu bı kaza yaparsak mahvoluruz yaaa.. depryajla aynayı tutan alımınyumparcayı aldırdım 75 lıra aman sakın dusmayın kaza yapmayın 75 lıraa..........

Motosikleti
    CıbıRepSol
    keser
    öyle vallahi kimseye kaza bela vermesin ama SS e geçiş olduğu için granaj sinyal fiyatlarınada yawas yawaş geçiş yapıyosun işte

s3ns4t10n
    yanlış hesaplamış olabilir hım birde cbr 90-95 bin yakmıyor diye biliyodum ben fazla yakıyor yani yanlışsam güncelleyin benibir depo 25 liraya doluyo 240 km fln anca yapıyor 300km gitmesi biraz zor

tugcetugce
    Çok fazla hayal kurma üzülürsün sonra bak

Motosikleti
    Alıntı tugcetugce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vayy beeeee vayy beee....
    5-6 ay sonra görüşürük o zaman
    ben ölmedim daha cnm burdayımm hiçbüşeyy olmaz alimallah

Motosikleti
    :)
    Alıntı clone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm.bende bu yaz alcam inşallah.benim motor hakkında hiç tecrübem yok
    ama cbr 125 e bayılıyorum önce buna sonra 600rr inşallah dediğimiz gibi honda hayat onda

abisi dikkat çekmeye çalışıyo idare et
    Avatarda hyo var ama Olmuyo böle bari bi honda koysaydın

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    yok e abi var yaa neden öyle diyosunuz 3500 ytl ohoo cillop gibi cıbır lar var

Motosikleti
    cıbır125r
    gemliğe bende gelsem diyorum ama gece dönüş nasıl olur acaba
    ultra ukala gece sıcaklığı hakkında bi bilgin varmı dönerim olmadı gece geri.sıkıldım valla.okur okumaz cvp yazarsan sevinirim ona göre çıkarım buradan.
    bu arada bursadan kimler gelecek?

bide nieye gece ayarladınız çok merak ettim.gündüz gözüyle görseydik keşke.gece görmediydim buda böle olur bakam artık.gece esiyor deniz.yazın genelde oralrda olduğum için biliorum.
    benim imzamı değiştireni bir yakaalrsammmmm

selam arkadaşlar ...gemliğe gelenler kimler bakayım....eşlik edebilirim gemliğimde sizlere....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler