Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    buraxdj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800 / Honda Msx 125
    @ spawem

fiber yada carbon olarak aradın mı ?

Bahsettiğin uygulamayı oto tuning cilerde karbon görünümlü sticker olarak bulabilir ve uygulayabilirsin ;)

Sticker ı uygularken sanayi tipi fön makinası ile yapman gerekecek... Özellikle eğimli yüzeylerde.

metrekaresi 10 ytl ydi sanırım. Bazı SS motorlarda gördüm. Çok güzel duruyor gerçekten.
    Youtube : Burax Yolda
    Mototaş Aş. çalışanı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı mhyen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu repsol için her ay para verdikleri doğru mudur cidden?Veriyorlarsa da ne kadar ne veriyorlar_?
    Size belki yukarıda sorduğum bu soru komik geliyor ama motordan anlamayan benim gibiler bunu ciddi ciddi soruyorlar.Ben de bunu ilk burada değil motosiklet sitesi olmayan iki yerde gördüm.Hatta birini de buldum aşağıdaki linkten bakabilirsiniz.Adam direk olarak motosiklet.net'de gördüm diyor birde!!!

http://forum.donanimhaber.com/m_23003989/tm.htm

İletisi de şu:
    motosiklet.net sitesinin cbr 125 konusunda böyle bir olay geçtiği için sordum bana 100ytl veriyorlardı yazan falan varda kafa buluyorlardır belkide neyse

Açıklık getirirseniz sevinirim.
    Saygılar...

Motosikleti
    cbr125R DUDE
    bende motordan anlamam ama çok komik geldi öle bişey olsaydı repsol satışları patlardı bu sadece bi espiri

Motosikleti
    Cbf 250
    Cbr 125 Kazası Bi Kac Sıyrıkla Atlattık.

O Seleye Bindin mi Bir Daha Inemezsin.

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    offf baba geçmiş olsun yaa nasıl oldu hele bi anlat yaa:(:(:(

BeYfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CıbıRepSol
    Alıntı gursus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu repsol modeli gerçekten dediğiniz gibimi dalgamı geçiyosunuz doğrumu daha mı hızlı gidiyor para verdikleri doğrumu , vallahi bilmiyorum..
    Arkadaşlar biraz gönül eğlendirmek istemişler ama yanlış anlaşılacakta bişey yok sonuçta ortak noktamız aynı herkez doğar doğmaz bilmiyor bu işleri;)

nasıl kırmızı turuncu siyah gibi diğer renkleri aynıysa repsolda aynı hiçbir farkı yok ne hız konusunda ne prim konusunda

yA bugun cınır çok üzdü beni 6200 de motor arka teker bilyası dağıtırmıya neyseki değiştirdik kımsebi anlam veremedi çokta titizimdir yani agrasif kullanmam motoru neden böyle oldu anlam veremedim ama allahtan sorunu çözdük...cumartesi günü sapancada kamp yapıcaz sonra pazar günü körfeze yarışlara geçicez cıbırdaşlardan gelen varmı başka??
    [B][I]hiçbirimiz bu hayattan sağ kurtulamayacağız ki..:mrgreen:[/I][/B](FaRuK)

istburak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herkese selamlar cıbırına h4 ampul taktıran varmı eğer varsa maliyet nedir nerde yaptırmış vee mazemeler nedir teşekkürler
    Drift Religion
    fatih şubesi

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı spawnem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HELP

İlhan yarın geliyomsun.gel sana avcılar sahili gezdiriyim sonra kimseye avcılara gitmedim demeyesinserdar beye selam soyle erken bıraksın seni turgut cagriyor dersin ben sana şimdiden soyliyim harmidere yokusunda cok basma motorun daha rodajda biliyorum ben seni basarsın şimdi.120 gecme o yokusta.
    walla turgut abi erken kaçabilirsem gelcem. oh o saattte ne basılır haramıdere yokusunda fazla araçta olmaz :D mötörüm 1120 km oldu
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

Motosikleti
    CıbıRepSol
    Alıntı istburak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selamlar cıbırına h4 ampul taktıran varmı eğer varsa maliyet nedir nerde yaptırmış vee mazemeler nedir teşekkürler
    topic açmışsın oraya yazdım istersen copy paste ediyim

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mhyen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Size belki yukarıda sorduğum bu soru komik geliyor ama motordan anlamayan benim gibiler bunu ciddi ciddi soruyorlar.Ben de bunu ilk burada değil motosiklet sitesi olmayan iki yerde gördüm.Hatta birini de buldum aşağıdaki linkten bakabilirsiniz.Adam direk olarak motosiklet.net'de gördüm diyor birde!!!

İletisi de şu:
    motosiklet.net sitesinin cbr 125 konusunda böyle bir olay geçtiği için sordum bana 100ytl veriyorlardı yazan falan varda kafa buluyorlardır belkide neyse

Açıklık getirirseniz sevinirim.
    Saygılar...

Diğer cıbırlardan renk haricinde hiçbir farkı yok arkadaşım, prim olayı filan da sallama tabiiki. Arkadaşlar biraz dalga geçmişler sanırım, yok öyle birşey.

Motosikleti
    CıbıRepSol
    evet bende tam böyle demek istemiştim uzatmışım biraz

Motosikleti
    Cbf 250
    Alıntı mevlutgs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    offf baba geçmiş olsun yaa nasıl oldu hele bi anlat yaa:(:(:(
    Valla Baba Ptesi Yagıslı Oldugu Gün Cıktık Yola Arkadasla Pendik'de Kanuni Bayii'nin Orda 70 75'le Özel Halk Otobüsüne Patladık.Arkadas Frenleri Sıktım Tutmadı Dedi.Zaten Motor Yanda Yatmadı Arkadasta Kask Vardı Otobüse Carptı Kafayı.Bende Kafamı Onun Kaska Carptım Son Anda Attım Kendimi Sıyrıklarla Atlattık Kazayı Verilmis Sadakamız Varmıs.Motor Pert 500 Lira Masrafı Cıktı O Da Servisinde Degil.Ön Grenajlar Yan Grenajlar Farlar Kırıldı Catallar Yamuldu.Ama Helal Olsun O Kazadan Sonra Aslanlar Gibi Bastı Gitti Honda Farkını Bir Kez Daha Görmüs Olduk Kasksız Trafige Cıkmayalım.Kask Korudu Arkadası Lazer Vardı Onda da Olmasaydı Su An Ya Mezarda Ya da Komadaydı.
    Saygılar.

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    o masraf 5000 lira olmasın
    500 lira az geldi biraz saydıgın seyler için..
    geçmiş olsun bu arada..
    senin korumalar ne alemdeydi?
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Motosikleti
    Cbf 250
    Öncelikle Sagol.Ama Servisinde Yaptırmayacagız Zaten O Kadar Durumumuz Yok Arkadasın Bildigi Bi Yer Varmıs Pendik'n Yukarısında Eskisi Gibi 500 Liraya Teslim Ederim Demis.Bende Koruma Yoktu Kaza Anında Anlayıp Attım Kendimi Sıyrıkla Atlattım Olan Motorla Otobüse Oldu Anlayacagın.

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    500 liraya yapılması dediğin kadar dagılmıs bı motorun pek olası gelmedi..
    dikkakli olun motoru daha beter almayın..
    bi de birdahaki sefere bu kadar şanslı olmazsın..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Motosikleti
    Cbf 250
    500 Indirilmis Fiyatı.Adamın Isciligi Iyiymis Duydugum Kadarıyla.
    Haklısın Abi Eyv Sagol.

Motosikleti
    cıbır125r
    Alıntı istburak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım bende şuan h4 takılı.masrafı fazla deil.20 ytl ye kapatırsın işi ancak anlayan birine yaptır.
    malzemeler ise
    2 adet h4 lamba
    2 adet röle(anahtarda bi arıza çıkmasın diye.uzun ve kısalara)
    3-4m kablo
    bi kaçtanede sigorta (15 likti yanlış hatırlamıyorsam kırmızı renkli)

ancak h4 ün yatakları cbr a uymuyor.tek tırnağı yamultarak sokucaksın.xenon a gecerken kolaylık sağlayacaktır.son olarak tek kötü yanı far ayarını en aşağıya alıcaksın.yoksa karşıdan geleni kör ediyor.ama arkandan 3 tane motor gelsin hepsi yolu görür senin ışığında.

faruk bu arada babama anlattım olayı.zincir gerilirken yamuk ayarlanmışsa teker ondanda yapabilir dedi...
    benim imzamı değiştireni bir yakaalrsammmmm

Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayrıcalıklı olmak isteyenler için

http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=4728190
    KM 8131
    Yıl 2005

4.250 Ytl Rüyanda satarsın artık

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    buraxdj
    ben carbon kaplamak istemiyorum o parcayı istiyorum.plastik karbon fiber teneke ne olursa olsun o parcayı bulamadım hiç biyerde.bikac yabancı forum sitesinde buldum ama ordaki satıslarada pek güvenmiyorum.
    mhyen
    dostum verdiğin linkteki forumdada konuyu sen acmısın senin haricinde kimse o soruyu sormamısneyse yok oyle bişi repsol madeni yağlarının bedavaya sponsorluğunu yapiyoruz durum bundan ibaret.
    ultraukala
    fiyat biraz ucuk geldi sankim o fiyata satarsan bikini giyerim demicem ahmet cakara olanlar ortada neyse hayırlısı olur işallah

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı spawnem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mhyen
    dostum verdiğin linkteki forumdada konuyu sen acmısın senin haricinde kimse o soruyu sormamısneyse yok oyle bişi repsol madeni yağlarının bedavaya sponsorluğunu yapiyoruz durum bundan ibaret.
    Sana tavsiyem konuyu ve açanları iyi okumandır dostum.Burada farkında olmadan beni salak durumuna düşürüyorsunNe yazdığımı ne konusu açtığımı bilmiyor muyum ben?Ben mesaj olarak sadece vatandaşın birine p.m attığımı söyledim.Benim o sitede repsolle veya verdiği ya da -her ne haltsa- vermediği bir parayla ilgili bir mesajım, iletim dahi yok Ayrıca farkındaysan konu başlığı da "DH CBR 125 kulübü kuralım ne dersiniz?" şeklinde yazılmış...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler