Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yok yok yook :)
    güzel geziler olmuşta biz gezemiyoruz öss var. yaza kaldı artık bizim geziler.

ben bişey merak ettim bizim motorlarda lastik değiştirirken balans ayarı falan yapılıyormu acaba??

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cbr 125
    1.85 boyum var ve 80 kloyum cogu arkadaş soruyor altımda cok mu kücük durucak diye ben fotoyu koyuyorum karar sizin ayrıca motorumu bugun aldım ilk vitesler beni biraz zorladı hiç vitesli kullanmadıgım için ama 1 saate tamamen söktüm yeni alıcaklara şimdiden hayırlı olsun ...

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun hüseyin_09 güle güle kullan...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    cbr 125
    tşk ederiz görkem bey

Motosikleti
    belli değil...
    Alıntı hüseyin_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1.85 boyum var ve 80 kloyum cogu arkadaş soruyor altımda cok mu kücük durucak diye ben fotoyu koyuyorum karar sizin ayrıca motorumu bugun aldım ilk vitesler beni biraz zorladı hiç vitesli kullanmadıgım için ama 1 saate tamamen söktüm yeni alıcaklara şimdiden hayırlı olsun ...

o kadarda abartlı durmuyor arkadaşım ya
    Boy sorunu yapanlar piskolojik baskı herhalde

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    hayırlı olsun hüseyin..misafirliğe geliriz artık kuşadasına
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Motosikleti
    hayırlı olsun hüseyin güle güle kullan.
    bende sıfır alsaydım kırmızı alcaktım ama neyse artık repsolde güzel

selam arkadaşlar bugün ilk kazamı yaptım cbr ımla...ellerim soyuldu ve sağ bacağım da aynı şekilde soyuldu...kemik sızlıyor biraz sağ en üst grenaj kırıldı farla birleşen ufak grenaj ve sol ayna debriyajın olduğu yerden kırıldı yani dökümden kırıldı ve direksiyon biraz yamuk, ama direksiyon düzeltilir mühim değil...fakat diğer parçalar ne tutar onu bilmiyorum

tbk_1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuru Fasulye tepkimeli, Enjeksiyon sistemi........
    Alıntı Blacklove16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar bugün ilk kazamı yaptım cbr ımla...ellerim soyuldu ve sağ bacağım da aynı şekilde soyuldu...kemik sızlıyor biraz sağ en üst grenaj kırıldı farla birleşen ufak grenaj ve sol ayna debriyajın olduğu yerden kırıldı yani dökümden kırıldı ve direksiyon biraz yamuk, ama direksiyon düzeltilir mühim değil...fakat diğer parçalar ne tutar onu bilmiyorum
    Dostum geçmiş olsun...
    Allah daha beterinden korusun...
    ʞoʎ ʎǝşıq uǝpıƃ sɹǝʇ ɯıʎıʎı uǝq

Motosikleti
    geçmiş olsun. ayna 50 ytl olması lazım onu biliyorumda grenajlar hakkında bi fikrim yok.olsun hepsi tamir edilir sana bişey olmasın.

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    koruma yoktu herhalde yada eksikti?
    geçmiş olsun arkadaşım..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    blacklove16 Geçmiş olsun...Ufak tefek kazalar olmuyor deil sana daha kötüsü olmaması sevindirici...Huzur bozucu şeyler kazalar.Bir miktar kullanımında tedirginlik yaşayabilirsin kazadan sonra bir süre sora tamamen normale dönersin ;)
    AKIN FİDAN

sağolun arkadaşlar...ben düşerken o sırada oradan bi aile geçiyodu...hemen adam koştu geldi bişi oldumu diye ilk sözüm ''beni boşver abi motora bişi olmasın dedim'' söylediğim lafa bak yaa...motoru kaldırdım baktım ufak hasar var hemen devam ettim arkadaşın evine , allahtan onda tam techizat varmış baticon gazlı bez pamuk bant filan orada pansuman yaptık...ama şu an motoru düşünüyorum kaç lira tutar die...sağ en üst grenaj farla birleşen yani ve aynalar...sol ayna debriyajın oradaki dökümden kırıldı...

keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadasım oncelıkle gecmıs olsun allah beterınden korusun motora gelınce dert etme sakın kırılan parca duruyormu arkadasım yaz bana

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Blacklove16
    Geçmiş olsun. Motoru dert etme motor düzelir sana birşey olsa kolay kolay düzelemezsin..
    Soldaki devriyaj ve aynayı tutan parçanın fiyatı 56ytl... Aynayı da orjinal almana gerek yok çok daha ucuza daha estetik naked aynaları bulabilirsin...
    Yeniden geçmiş olsun.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Geçmiş olsun arkadaşım en yakın zamanda iyileşirsin inşallah.Ya bence cbr 125r cıyım ama motorum yok hayaliyle yaşıyorum.Olsun ama parayı ve yaşımı ayarşıyınca onlarda hallolcak.Şimdilik hayellerim yeter bana

sağolun arkadaşlar çok teşekkür ederim aynayı öğrendim bide grenajı öğrensem ii olacak...bu arada keser kırılan parça sadece ayna duruyor grenaj kırılınca bende yerinden kıra kıra çıkardım sinirlendim...neyse herkese selam be işe gidiyorum ii geceler...

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    birgün benimde cbr 125 olacak üüüüüüüüüüüü:(:(:(:

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    İnşallah olur benm az akldı sayılır.

bu devirde sıfırmı avantajlı 2.elmi?
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

BeYfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CıbıRepSol
    sağolun arkadaşlar çok teşekkür ederim aynayı öğrendim bide grenajı öğrensem ii olacak...bu arada keser kırılan parça sadece ayna duruyor grenaj kırılınca bende yerinden kıra kıra çıkardım sinirlendim...neyse herkese selam be işe gidiyorum ii geceler...
    çok geçmiş olsun kardeşimnormsldir sonuçta 2 teker yani kırılan çizilen parçaları değştirirsin sen kendın iyileşmeye bak;);)
    [B][I]hiçbirimiz bu hayattan sağ kurtulamayacağız ki..:mrgreen:[/I][/B](FaRuK)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler