Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cbr 125
    hayırlı olsun birader ..güle güle kullanırsın umarım..
    deniz,motor & heryer benim.....

Honda CBR 125R

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cbr 125
    Alıntı rottweiler adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun birader ..güle güle kullanırsın umarım..
    2 arkdşada tşk .
    inş kardşm valla öle olur

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    hayırlı olsun yenı alanlara alacaklara..

zaten yalan sölüyosun gibi bişi solemedım
    bır daha fırsatın olursa kameraya cekebılırmısın dedım..
    cunku pek olası gelmeyen bı surat bana..
    13000 km cbr kullandım oradan bılıyorum motorun neler yapabılecegını..
    rampa asagı en fazla 145 gorduö ben oradan yola cıkıyorum ama fark suydu hıc bı rampa o kadar uzun degıldı ben baktıgımda..
    dolayısıyla gormus olabılırsın..bunu vıdeoya cek youtube a koy bence
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet bırdahakı sefer mutlak bı kayıt yaparım... huseyın arkadasım harıka secım yapmıssın kesınlıkle pısman olmıcan bır secım yapmıssın problemlerını goruşlerını yaz ızlenımlerını bıde 1000 km ye kadar cok dıkkatlı kullan.. 600 f almayı dusunuyorum bana 150 200 arsında kask ne alıyım yazın..

Motosikleti
    yok
    NOLAN N62
    lazer vertigo race repllica..
    vs vs

tamam tsk ederım bakım bıı

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    nolan n62 150€ civarında vertigolarda 250ytl civarında lazer lz6'lar var sanırım o fiyata
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    yok
    o kadar pahalı değil diye hatırlıyorum ben ya..
    neyse

ya 150 200 lıra daha fazla param yok bakıcam artık bı magazaya gıdeyım kartla alırım belkı aırow var onlar uygun ama saglammı bılmıyorum

arkadaşlar gerçekten bu topicteki bütün yazıları okumaya çalıştım fakat buna ömür yetmes herhalde atlaya atlaya okudum baya bi..şimdi size bi sorum olcak..motor almayı düşünüyorum ama daha önce hiç motor kullanmadım..cbr 125r bana sorun çıkarmas bu konuda dimi? bi başka sorumda acaba boyu 1.90 olup kilosuna 85 filan olupta bu motora sahip olan bi arkadaş varsa görüşlerini alabilirmiyim..motorun küçük kalmasından çekiniyorum birazcık..birde o kadar okumama rağmen bu topiği uzun yol yapan bi arkadaşımızın yazısını okumak nasip olmadı..acaba uzun yolda yani yaklaşık 500km filan bi sorun çıkarırmı? bu konularda bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse çok sevinirim..

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    zorluk çekmezsin 1-2 gun acemiliğin olur onuda hemen atarsın
    boyuna gore altında baya bi küçük kalır
    http://www.motosiklet.net/forum/gezi...tograflar.html
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

Motosikleti
    cbr 125
    Alıntı getlan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar gerçekten bu topicteki bütün yazıları okumaya çalıştım fakat buna ömür yetmes herhalde atlaya atlaya okudum baya bi..şimdi size bi sorum olcak..motor almayı düşünüyorum ama daha önce hiç motor kullanmadım..cbr 125r bana sorun çıkarmas bu konuda dimi? bi başka sorumda acaba boyu 1.90 olup kilosuna 85 filan olupta bu motora sahip olan bi arkadaş varsa görüşlerini alabilirmiyim..motorun küçük kalmasından çekiniyorum birazcık..birde o kadar okumama rağmen bu topiği uzun yol yapan bi arkadaşımızın yazısını okumak nasip olmadı..acaba uzun yolda yani yaklaşık 500km filan bi sorun çıkarırmı? bu konularda bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse çok sevinirim..
    kardeşim bnm boyutlarım aynı seninle motorum elime henüz gecmedi eger 1 haftaya kadar sana gösteren olmazsa ben tepesindeyken ftocekip koyarım

Alıntı fatihsevim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zorluk çekmezsin 1-2 gun acemiliğin olur onuda hemen atarsın
    boyuna gore altında baya bi küçük kalır
    http://www.motosiklet.net/forum/gezi...tograflar.html
    anlaşılan uzun yolda baya iyi bir motor..baya bi yol yapmışşsınız sanırım..fakat dediğiniz gibi biraz küçük kalabilir..ama ben yinede biran önce bi denemek istiyorum..eğer rahat edersem sorun olmas benim için..ama çokta oyuncak gibi kalmasın taviki..neyse yardımlarınız için saolun..

Alıntı hüseyin_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim bnm boyutlarım aynı seninle motorum elime henüz gecmedi eger 1 haftaya kadar sana gösteren olmazsa ben tepesindeyken ftocekip koyarım
    valla çok sevindim şimdi tamam kardeşim sana zahmet fotoları koyarsın buraya bende ağzım sulana sulana bakarım hayırlı olsun şimdiden..

Motosikleti
    cbr 125
    Alıntı getlan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anlaşılan uzun yolda baya iyi bir motor..baya bi yol yapmışşsınız sanırım..fakat dediğiniz gibi biraz küçük kalabilir..ama ben yinede biran önce bi denemek istiyorum..eğer rahat edersem sorun olmas benim için..ama çokta oyuncak gibi kalmasın taviki..neyse yardımlarınız için saolun..

valla çok sevindim şimdi tamam kardeşim sana zahmet fotoları koyarsın buraya bende ağzım sulana sulana bakarım hayırlı olsun şimdiden..

ama dedigim gbi işte daha elime gecmedi gectigi gün direc-t tpesnde fto ceklip kocam mrk etme bnde nasıl duruorm tpesnde mrk ediorm ztn

ben bır cbr 125 kullnıcısı olarak tavsıye edrım benım boyum 165 ama cok memnunum soracakların varsa buyur sor 8 aydır kullanıyorum harıka

valla bende CBR ı alalı 1 ay oluyor..çok memnunum...ileride yetmeyeceğini biliyorum ama çok süratle işim olmayacağından bana yeter diorum biraz da tasarruf de mi yani ? Çok yakmaz ii kaçar diğer 4 zamanlı 125 liklere göre...zaten şekli var görüntüsü var...ya neyi tartışıyorum ben yaa...Çünkü o bir CBR 125R...Şiddetle tavsiye ederim...

Alıntı keser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bır cbr 125 kullnıcısı olarak tavsıye edrım benım boyum 165 ama cok memnunum soracakların varsa buyur sor 8 aydır kullanıyorum harıka
    hayırlı olsun öncelikle..arkadaşım benim boyum 1.90 demiştim..acaba bu motor bana biraz küçük kalmaz mı? altımda bisiklet gibi durmasını istemem..biraz gösterişi olsun istiyorum motorun ama cbr 125 çok hoşuma gidiyo yaa..hem fiyat olarak çok iyi hemde kalite olarak sınıfının en iyisi bence..o yüzden almak isterim ama dediğim gibi çok sırıtırmıyım acaba binince onu pek kestiremedim..bi ara gidip bayiye binecem üstüne bi bakıcam ama yinede sizin tavsiyelerinizi bi alıyım dedim...

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni motor alanlara ve alacaklara hayırlı olsun
    Yine internete fazla giremeyeceğim.
    Cbr'dan memnun olduğunuzu görmek güzel ... O bir tanedir.

Bir fotograf da ben koyayım eskilerden...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    HONDA CBR 125(REPSOL)
    Alıntı yakuza42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onr arkadaşım tşkler fikirlerin için fakat detaylı sonuçları herşeyi
    Bugün 2 Saat yanında durarak anladım hatta yarında üstünde gezinti yapınca anlayacağım.Elimde videosu Fotoğrafları var son hali ile...
    Burdaki arkadaşlar o catlaktan dolayı haklı olabilirler ama Depoya herhangi bir zararı bile yok..!!
    Hafif motor düşmüş catlak oluşmuş..Motoru kendi zevkinden dolayı boyatmışlar(yani herhangi bir sorundan dolayı değil) o üstündeki yapıştırmalar kalitesiz duruyor ve ucuz fiyat ben onları alınca sökeceğim ve orjinallerini alacağım Bana gelişi 3.el Olacak İlk sahibi Şuanki sahibine mal karşılığı vermiş
    Şuanki sahibide bağkur borclarını ödeyeceği için satıyor kendisi.Sen bana diyorsun ki o motordan sana yar olmaz kesin bir sonuç belirtmişsin sanki
    Ama ben almakta kararlıyım Motor asıl HONDA Motor sesine Motoruna baktım
    Hem arkadaşlar görünüşten böyle demenizi afedersiniz haklı bulmuyorum.
    Motor siyaha boyandığı ve sol tarafa düştüğü için böyle bir şey haketmediğini savunuyorum ve son resimleri ve video ekliyorum iyi günler tşkler
    İnşallah alınca diğer arkadaşlarla en iyi şekilde paylaşır yeni arkadaşlara yardımım dokunur..

slm arkadaşlar yenı uyeyım nirengi74 un motorunu aldım hatta nasıp olursa cumaya kadar satısları olacak artık beraberız ve yakuza yazdıkların bana garıp bırazcıkta anlamsız geldı eğer bildiğini okuyacaksan neden foto koydun ve neden ınsanların fikirini öğrenmek istedin sonrasındada size katılmıyorum çekim yapacağım estekdi köstekti... Arkadaşım git al harika bır motor bu hiç kaçırma deli dehşet temiz bir motor kudurmuş paran çok al kullan başka ne denşrkş kaç kişi sakın alma derken yok alacağım gir sahibinden com a ara kardeşim ne motorlar varr neyse memnun oldum sağlıcakla kalın arkadaşlar sürçi lisan etti isem affolaa

Motosikleti
    belli değil...
    Alıntı SILASU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar yenı uyeyım nirengi74 un motorunu aldım hatta nasıp olursa cumaya kadar satısları olacak artık beraberız ve yakuza yazdıkların bana garıp bırazcıkta anlamsız geldı eğer bildiğini okuyacaksan neden foto koydun ve neden ınsanların fikirini öğrenmek istedin sonrasındada size katılmıyorum çekim yapacağım estekdi köstekti... Arkadaşım git al harika bır motor bu hiç kaçırma deli dehşet temiz bir motor kudurmuş paran çok al kullan başka ne denşrkş kaç kişi sakın alma derken yok alacağım gir sahibinden com a ara kardeşim ne motorlar varr neyse memnun oldum sağlıcakla kalın arkadaşlar sürçi lisan etti isem affolaa
    öncelikle hoşgeldin..
    anlamadım hangi yazdıklarım..Bayadır bu konuya cevap yazmıyordum
    valla ben motor sevdalısıyım doğal olarak öğrenciyim ailemden
    CBR için sıfır 5500ytl alamam..2.si 3500 ytl de zaten benim için yüksek rakam
    Motor o fiyata değer mi..DEĞER niye değmesin kaliteli motor
    Ama Honda'nın türkiye yaptıkları stratejisi böyle işte Yedek parça fiyatlarını
    belki bilmiyorsundur araştırırsan öğrenirsin..Yaz'ın gelmesini bekliyorum
    Cıbıra lafım yok yani..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler