Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    BeYfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CıbıRepSol
    Alıntı yeschim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o ilanı gördüm ben de güzel ama fiyatlı geldi bana biraz yine de sağol

amaç o zaten onurcuum hhıınn vııın vıın bi ara gazz hhoop akın çizgiyi geçmiş bile ama her başarılı motorcunun arkasında bi bayan şemsiyeci vardır bu da unutulmasın lütfen
    teşeşşküre gerek yok yardımcı olalımherkese yaşasın cbrkardeşliği
    Zorlanırsa 3500.3600 e bırakabılır ya sıkışıksa...
    [B][I]hiçbirimiz bu hayattan sağ kurtulamayacağız ki..:mrgreen:[/I][/B](FaRuK)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    belli değil...
    Alıntı BeYfa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşeşşküre gerek yok yardımcı olalımherkese yaşasın cbrkardeşliği
    Zorlanırsa 3500.3600 e bırakabılır ya sıkışıksa...
    devir masrafı tescil ile gene aynı fiyata gelecek

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı onr.sual adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akın cbf 250 secmelerini kazanmışsın.Hayırlı olsun kardeşim

Teşekkür ederim...19'unda MotoShow'un VİP açılışında lansmanı vardı.Güzel geçiyor şimdilik günler.Eğitim antremanlar başlayınca daha güzel olacak...

Alıntı yeschim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o ilanı gördüm ben de güzel ama fiyatlı geldi bana biraz yine de sağol

amaç o zaten onurcuum hhıınn vııın vıın bi ara gazz hhoop akın çizgiyi geçmiş bile ama her başarılı motorcunun arkasında bi bayan şemsiyeci vardır bu da unutulmasın lütfen

Yeşim çok teşekkür ederim destekleriniz için yahu Ama gaza gelmeme gibi bir alışkanlığım vardır.Fazla zorlamayın yine de siz Ama merak etmeyin elimden gelenin en iyisini yapmak için çok çalışacağım...Benden çok daha tecrübeli isimler var.Ama kendimi geliştirme adına kendime bişeler katabilmek için çok çalışacağım...
    AKIN FİDAN

Slm bugün fuara gittim 5500 diyolar makinaya.Yeniköy bayisine gittim anahtar teslim plaka vs. 5730 ytl.Kredi kartına sordum 18 ay toplamda 6740 ytl fuar nedeniyle teslimat en kötü ihtimal bir hafta diyolar bişey sorcam arkadaşlar turuncu lacivert repsolmüş yani üzerinde repsol yazan ben hepsini cbr 125 repsol sanıyodum eğer öyleyse repsolün diğer cbr 125 lerden ne farkı var acaba??

Alıntı akura67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm bugün fuara gittim 5500 diyolar makinaya.Yeniköy bayisine gittim anahtar teslim plaka vs. 5730 ytl.Kredi kartına sordum 18 ay toplamda 6740 ytl fuar nedeniyle teslimat en kötü ihtimal bir hafta diyolar bişey sorcam arkadaşlar turuncu lacivert repsolmüş yani üzerinde repsol yazan ben hepsini cbr 125 repsol sanıyodum eğer öyleyse repsolün diğer cbr 125 lerden ne farkı var acaba??
    repsol sadece rengi dir özellik olarak her şeyi aynı
    Cbr 125 :bounce:

Motosikleti
    CıbıRepSol
    Alıntı yakuza42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    devir masrafı tescil ile gene aynı fiyata gelecek
    peki ozman 3.900 e alınıp üzerine birde plaka masrafları fln biner

arkadaşlar cbr 125 kadranını değiştiren varmı içinizde 220 beyaz tabanlı bi kadran yapsak nasıl olur sadece sportiflik açısından 220 yapacağından değil de çok severim 220 kadranı hastalık::D bide göstrge ampüllerini değiştirdikmi oo çok güzel olmazmı?

Motosikleti
    CıbıRepSol
    olmaz orjinalini bozma bin işte alla alla

Alıntı BeYfa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olmaz orjinalini bozma bin işte alla alla

abi ya ben uyuzum biras yaw makine önce görüntü vercek motor zati yeterli ben 50 kg adamm koymaz cbr a:D

RECOKARAP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şuan TVS Apacahe
    merhaba arkadaşlar nasılsınız. bayadır yazamıyorum bu topiğe. hoş pek yazıcı biri olduğum sölenemz ama :S akın nasılsın kardeşim yarışlar felan eleme geçmeler tebrik ediyorum seni. unutmadan bi hafta sonu yanına gelicem telefonlaşırız benim 600f'in jantlarını boyatmak istiyorum senin ekipte vardır umarım yardımcı olcak birileri. sağlıcakla kalın. bu arada sölemeden edemiycem yakıt sarfiyatı,performans ve şehiriçi üçlüsü bir araya gelince cbr125 den daha iyi bi adres olmadığını 600f i alınca anladım. Çok yakıyo yaa:S:S:S bazen pişman oluyorum sattığıma cıbırımı :S ama yaptık bi şekil hayrola. görüşmek dileği ile

bende cbr istiyorum ya enjeksiyonlu olursa çok sevinirim bide repsol olcek(yok sanırım yeni kasada) aa bide jantları turuncu olsundaha ne istenir ya çok mu konuştum ne:D

Motosikleti
    CıbıRepSol
    evet..bazen insanın kendini bilmesi lazım!!..

millet bu ninja 250 cc nie bu kadar ucuz cbr 125 kadar?

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cibll kardesım o 5,500 euro YTL DEĞİLLLLLLLLLLLL ahh ahhhhh :@
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

hadi ya :S şimdi dikkat ettim yukarda yazıomuş saolasın :D

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Yeşim çok teşekkür ederim destekleriniz için yahu Ama gaza gelmeme gibi bir alışkanlığım vardır.Fazla zorlamayın yine de siz Ama merak etmeyin elimden gelenin en iyisini yapmak için çok çalışacağım...Benden çok daha tecrübeli isimler var.Ama kendimi geliştirme adına kendime bişeler katabilmek için çok çalışacağım...[/QUOTE]

yahu biz işin esprisindeyiz bomuscuum merak etme dozajı ayarlarız
    şaka bi yana senin adına gerçekten seviniyorum sondan birinci de olsan illaki bişeyler katacaktır sana hep destek tam destek oleee oleee olee oleeee şampiyoooonnn bboooonnuuussss

ya dün nette gezerken yamaha yzf 125 diye bi alete çattım cbr 125e rakip diyebilirim çoğu özellik benzior ama 10 kw kaç hp sanırım 14-15 hp denk gelio cbrdan biraz güçlü ama sitesinde fiyatı yok bi de aynalar grenajdaydı göstergeler desen zaten kral olmuş acaba bu cbrın ucuzlamasına neden olabilir mi?

Motosikleti
    CBR 600 F
    Alıntı immortalboss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya dün nette gezerken yamaha yzf 125 diye bi alete çattım cbr 125e rakip diyebilirim çoğu özellik benzior ama 10 kw kaç hp sanırım 14-15 hp denk gelio cbrdan biraz güçlü ama sitesinde fiyatı yok bi de aynalar grenajdaydı göstergeler desen zaten kral olmuş acaba bu cbrın ucuzlamasına neden olabilir mi?
    hıc sanmıyorum ucuzlamasını cunku cbr yzf nın yanında zaten ucuz kalıyo fuarda satısı 8500ytl ıdı yzf nın
    carpe diem

Motosikleti
    HONDA CBR 125
    yzf 125 gecenlerde bende gordum teknik ozelliklerine bakmadim ama gorunusune bakilirsa cbr125 i ezer gecer diyorum egzoz u olsn aynalari olsn grenaj hatlari olsn superdi
    Turkiyeye gelse bnce cbr in ucuzlamasi muhtemel fakat getirmezler getirmiyolar nedense yaw ,getirseler super olur ama sanirim biraz tuzlu olur fiyati buraya gelirse 8000 ytl civari olur demisti bi arkadas ama bilmiyorm

Motosikleti
    CBR 600 F
    Alıntı honda.cbr.125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yzf 125 gecenlerde bende gordum teknik ozelliklerine bakmadim ama gorunusune bakilirsa cbr125 i ezer gecer diyorum egzoz u olsn aynalari olsn grenaj hatlari olsn superdi
    Turkiyeye gelse bnce cbr in ucuzlamasi muhtemel fakat getirmezler getirmiyolar nedense yaw ,getirseler super olur ama sanirim biraz tuzlu olur fiyati buraya gelirse 8000 ytl civari olur demisti bi arkadas ama bilmiyorm
    ucuzlamaz arkadasım,,ve turkıyede satısa sunalacak hazıran gıbı baslarız pıyasa gormeye ve fıyat 8500 ytl ıdı fuarda
    carpe diem

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler