Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    belli değil...
    Alıntı fatihsevim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yakuza hayırlı olsun hangisini alacaksın mersindekinimi konyadakinimi
    mersine gideceğim bugün
    gidemiyorum babamın mersine gitmeden motoru görmesi lazımmış pazar gideceğiz
    burdaki siyah cıbıra bi bakam dedi nası bişey diye

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım kısmetse ben de 2 hafta içinde 2006 model siyah bir cbr 125 alacağım 2. el...her gece rüyalarıma gireceğine, artık üstüne bineyim yani...rüyamda CBR ın olmayan renklerini bile görür oldum ya..mesela sarı bi cbr ile kaldırımda gidiyordum ..yok böle bişi valla...bulaştı çıkmak bilmior... :D kısmetse bialayım da bakalım...

Alıntı lovebug16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım kısmetse ben de 2 hafta içinde 2006 model siyah bir cbr 125 alacağım 2. el...her gece rüyalarıma gireceğine, artık üstüne bineyim yani...rüyamda CBR ın olmayan renklerini bile görür oldum ya..mesela sarı bi cbr ile kaldırımda gidiyordum ..yok böle bişi valla...bulaştı çıkmak bilmior... :D kısmetse bialayım da bakalım...
    geçen bi yerde görmüştüm tam hatırlamıyorum ama sarı sıda vardı
    Cbr 125 :bounce:

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    arladaşlar bugun gene farklı cbr sahibiyle konuştum adam bana motoru gecen sene sıfır olarak 4750ye aldıgını ve 170 bastıgını soyledi ikiside 170 falan deyince şüpelerim arttı yapar mı yapmaz mı ayrıca motor 5000de daha acılır dedi
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı sedat2020 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen bi yerde görmüştüm tam hatırlamıyorum ama sarı sıda vardı
    sarısı var ama hondanın yoq çelik motor thunder 150 yuan kuba 150 felan var
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

Fatih, güzel kardeşim yaşın herhalde 16-18 civarı seni toy gören bazı iş ahlâkından yoksun arkadaşlarımız fena sıkıyor.

Bu motosikletin yapacağı azami hız 135-140km/s'dir bu da kilona rüzgarı tutuşuna göre değişir. Uygunluk belgesinde azami hız 110km/s olarak verilmiştir. değil 180km/s 160km/s bile yapamaz.

Sana bir daha 180km/s gibi şeyler diyen olursa git yüzüne "sen kimi kandırmaya çalışıyorsun kardeşim, hiç utanmıyor musun üç kuruş fazla satacam diye yalan söylemeye" de, belki utanır yüzüzü kızarır. Üç kağıtçılık yapandan gözünün içine baka baka yalan söyleyen adamdan mal alma, aldırtma...

Eğer acele değilse motor işin ben bu sene değiştirmeyi düşünüyorum fakat kesin değil, o zamana kadar düzgün birşey bulmazssan benimkine bakarsın ya da en güzeli Karaman, Antalya'ya yakın gel, buradan çok daha ucuza çok daha düzgün motorlar bulabilirsin...

Motosikleti
    cbf150
    Alıntı dgrmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fatih, güzel kardeşim yaşın herhalde 16-18 civarı seni toy gören bazı iş ahlâkından yoksun arkadaşlarımız fena sıkıyor.

Bu motosikletin yapacağı azami hız 135-140km/s'dir bu da kilona rüzgarı tutuşuna göre değişir. Kullanma klavuzunda azami hız 110km/s olarak verilmiştir. değil 180km/s 160km/s bile yapamaz.

Sana bir daha 180km/s gibi şeyler diyen olursa git yüzüne "sen kimi kandırmaya çalışıyorsun kardeşim, hiç utanmıyor musun üç kuruş fazla satacam diye yalan söylemeye" de, belki utanır yüzüzü kızarır. Üç kağıtçılık yapandan gözünün içine baka baka yalan söyleyen adamdan mal alma, aldırtma...

Eğer acele değilse motor işin ben bu sene değiştirmeyi düşünüyorum fakat kesin değil, o zamana kadar düzgün birşey bulmazssan benimkine bakarsın ya da en güzeli Karaman, Antalya'ya yakın gel, buradan çok daha ucuza çok daha düzgün motorlar bulabilirsin...
    ya maksat benım hız değl yanı baktım karamandaki motoru kullananlar oyle deyince herhalde dedim karamana ozel gonderiyorlarya onemli değil zaten ben bu motoru hız için istemıyorum ama sunu soyleyeyım bugunki gordugum turuncuydu ve gercekten cok mutiş duruyordu yalnız tek eksiği arka teker benım goruşum herneyse 2. mevzu bu adam gecen sene 4750 ye almış sıfır konyadan gecen sene kampanya falan mı vardı?

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cbr'ın jantları 17 inç.... Ön 80/90/17 , 100/80/17

Bir de ben de söyleyeyim... Cbr'ın 165 bile göreceğine inanmıyorum o da yokuş aşağı... Ben 150 gördüm görmesine ama gördüm sadece Yol eğimliydi... Bisikleti de salsan yokuş aşağı 150 görürsün...

Bu arada benim cbr Türkiyede tek noolmuş yani.... (cıbırcup takiler hariç )
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    cbf150
    neyse boşverin bunları
    benim bi sorum var cbr125r ın cantları kaç inç acaba

Motosikleti
    belli değil...
    [QUOTE=GorkeM;986511]Cbr'ın jantları 17 inç.... Ön 80/90/17 , 100/80/17

Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr'ın jantları 17 inç.... Ön 80/90/17 , 100/80/17
    görkem yazmış fatih.. alıntı yapıim

Motosikleti
    yok yok yook :)
    bune ya bizim motorlar ölü o zaman benim cbr 140-145 falan yapıyo yokuş aşağı o kadar.

Motosikleti
    sym mio
    Alıntı FireStarteR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bune ya bizim motorlar ölü o zaman benim cbr 140-145 falan yapıyo yokuş aşağı o kadar.
    Rahatsız oluyorsan taksiye bin
    [B]Bahar geri gelir biz olsak da olmasak da....[/B]::melek02:
    Apti mi kim o:cherry:,kımılcan:silent:
    ::fool::

Motosikleti
    CBR 600 F
    uyumayınnnnnnnnnnnnnnnnnn yarın cıbırımı almaya gıdıyorummmmmmmmm
    carpe diem

Motosikleti
    Alıntı tugcetugce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rahatsız oluyorsan taksiye bin
    hep senin yüzünden ne dediysen artık bugün gittim bide ne göriyim lastiği patlamış motorun.

Motosikleti
    sym mio
    Alıntı FireStarteR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hep senin yüzünden ne dediysen artık bugün gittim bide ne göriyim lastiği patlamış motorun.
    Hep ben zati vay be

Motosikleti
    CBR 600 F
    tugcetugce sen ne yaptın kavustunmu cıbırına? ayıptır solemesı ben yarın kavusucam da :p:p:p:p
    carpe diem

Motosikleti
    sym mio
    Alıntı erman_erkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tugcetugce sen ne yaptın kavustunmu cıbırına? ayıptır solemesı ben yarın kavusucam da :p:p:p:p
    Nisan'da fuardan sonra..
    Hadi bakalım havaya bak...
    Hayırlı olsun ...
    Kazasız belasız gezmeler dilerim sana şimdiden

Motosikleti
    CBR 600 F
    Nisan'da fuardan sonra..
    Hadi bakalım havaya bak...
    Hayırlı olsun ...
    Kazasız belasız gezmeler dilerim sana şimdiden
    saolasın umarım sende en kısa surede kavusursun cıbırına yarından sonra fotoları koyarım artık
    carpe diem

Motosikleti
    Hep ben zati vay be
    yok be benim yüzümdendir heralde.
    dün bindim inikti biraz şişirdim baktım üstünde görünürde bişey yoktu lastikte ama ufak bi yerden kaçırıyo demekki.

Motosikleti
    Gomoto Ecocity 125cc
    Arkadaşlar merhaba ben aranıza yeni katıldım size bazı sorularım cevaplarsanız çok sevinecem ben honda cbr 125 almak istiyorum avrupa kasa varmış bunlarda bunlar engeksiyonlu imiş bu türkiyeye nezaman gelecek birde nakit olarak yenileri bayiler nekadara bırakıyor hangi ay alsak daha ucuza olur yardım edeceyinzi için çok teşekkür ederim bursada oturuyorum ama istanbuldan bile alabilirim birde bununla en fazla kaç km aralıksız yapılabiliyor bursa antalya istanbul mersin adana izmir arası gitmeyi düşünüyorum birde bu km nekadar yakıyor:) okuyup ta ceplayan yada cevaplamayan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim alırsam repsol almayı istiyorum camı buharlamayam bir kask güzelde bir mont almak istiyorum hangi markayı öneririsiniz canım çok tatlıdır:mrgreen::mrgreen:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler