Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Hasan listeyi yenilermisin arkadaşlar herkes kendisi liste oluşurmasın karışıyo

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    H@S@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Alıntı @hmedim adlı üyeden alıntı
    hasan benide ekleyin AHMET KAN

ahmetkan13@hotmail.com

repsol...
    Ekledim kardeşim ilginize çok çok teşekkürler

cbr 125 insanı mesteder

1- @hmedim - Repsol - Ahmet KAN - ahmetkan13@hotmail.com
    2- H@S@N - Hasan Ali DEMİRCİ -motorizelik sona erdi haojin le işe gelip gidiyorum sadece.:(
    3- PcKopatGhostRider - Siyah - Kerim - krmbg33@hotmail.com
    4- bytiger - Yakında İnşallah
    5- gurolcbr125 - Siyah Kırmızı
    6- 2pac - Siyah - Murat KURT
    7- clone - Bu Yaz İnşallah
    8- extrasyon - Repsol - İsmail - extrasyon@hotmail.com
    9- praetorian - Repsol - Özgür DUYGU - ozgurduygu@hotmail.com
    10- reonur - Yakında İnşallah - Onur KAYMAKÇI - onurkaymakci@hotmail.com
    11- along - Kırmızı - Göksel ÖZKAYA - ozkayagoksel@gmail.com
    12- ozaktasi - Repsol - İbrahim BEY - ibrahimbey79@hotmail.com
    13- peacesea - Repsol - Barış DENİZ - barisdeniz_@hotmail.com
    14- murat68 - Repsol
    15- yageo - Repsol - Gürkan ÜĞDÜL - ugdul@hotmail.com
    16- zeronero - Mavi - Erhan TURAL - etural@hotmail.com
    17- yuceinsan - Kırmızı - Levent BAYAR - bayar.levent@gmail.com
    18- blackhawk - Repsol - Savaş BALCI - balcisavas@hotmail.com
    19- impostor - (?) - (?) - bhrlsy@hotmail.com
    20- Huséyín07 - Kırmızı - Hüseyin - huseyin_tikmak@hotmail.com
    21- SAKAL - Yakında inşallah - Doğuş GÖKTAY - motosiklet.net@yonetici.gen.tr
    22- printman - Mavi - Eyüp BOZKURT - eyup@turkuazmatbaa.com
    23- sefir67 - (?) - (?) - kurtlar67vadisi@hotmail.com
    24- anakin - Turuncu - Ahmet GÜNEY - ahmet@birteknoloji.com
    25- armagan - Turuncu - Armağan TOLAN - armagantolan@hotmail.com
    26- TESS - Kırmızı - (?) - tess-85-@hotmail.com
    27- SuSpect - (?) - Buğra - suspect@ıcqmail.com
    28- ishaknergiz - Kırmızı - İshak NERGİZ - ishaknergiz1@hotmail.com
    29- tronic - Siyah Kırmızı - (?) - (?)
    30- CBR125RCI - Şuayip AKERİK - Ciminli_CBR125R@hotmail.com
    31- daj_mc_really - (?) - Oğuzhan GÖÇERİ - tutku4231@hotmail.com
    32- Girdap_R1 - (?) - Girdap BEKTAŞ - girdapbektas@hotmail.com
    33- Carlitoturco - (?) - (?) - halilimentes@hotmail.com
    34- maumserseri17 - (?) - Burak AVCI - texasli_burak1989@hotmail.com
    35- onur87 - Siyah - Onur AKCA - onurakca_87@hotmail.com
    36- leventsakici - Siyah - Levent Sakıcı - leventsakici@hotmail.com
    37- Carcharoth - Mavi - Okan - thanatosoki@hotmail.com
    38- CbR_BaTu - Siyah - Batuhan KARA - thefear_batu@hotmail.com
    39- Musti_CBR125R - Kırmızı Siyah - Mustafa - musti_cbr125@hotmail.com
    40- ARCHANGEL - Repsol - Fatih - fatih.kont@hotmail.com
    41- ufuk3535 - Repsol - Ufuk YILDIRIM - ufuk001@gmail.com
    42- DOĞUKAN 55 - Kırmızı - Hamza - dogukan-1980@hotmail.com
    43- starsailor - Siyah - Damla SÜMER - b_cansu34@mynet.com
    44- hasanv3589 - Siyah - Hasan VATANSEVER - hasanv3589@hotmail.com
    45- sametcakar - Kırmızı - Samet ÇAKAR - sametcakar@hotmail.com
    46- destinyofrock - Repsol - Kader BİLGİ - kbilgi@gmail.com
    47- mithrelios - Kırmızı Mavi - Bilgi Can KÖKSAL - bilgicankoksal@hotmail.com
    48- tncyilmaz - Kırmızı Siyah - Tuncay YILMAZ - tncyilmaz@hotmail.com
    49- fırtına_87 - Kırmızı -Yunus Fatih Keskin - CRAZY_DRIVING_18@hotmail.com
    CBR 125 R

@hmedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 REPSOL İDİ ŞİMDİLİK NİSSAN PRİMERA
    sağol teşekkür ederim dostum
    [B]13 KA 833[/B] [COLOR="Red"] motorsiklete kimi hastalık der kimi hayat tarzı kimi tutku .... benim yaşama sebeplerimden biri çünkü ben o rüzgara hastayım...:)[/COLOR]

arakadaşlar bende cbr almayı düşünüyorum.ancak bu sitede bazı kişiler mz lerin cbr den hızlı gittiğini söylüyor doğru mu.çünkü muşta çok mz var ve burdaki gençler toplu halde gezdikleri için sonra beni geçtiklerinde dalga geçmesinler diye sizlerden yardım bekliyorum.

ooo bende geldim yukarıdakileri ekledimm duyrulur bhrlsy@hotmail.com

blackhawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125-CBR 600 RR/Yamaha R1 (2007)AB RH (+)
    selam bende geldim.Arkadaşlar motor bence mükemmel ben çok memnunum.Fakat tek sorun 6 vitezde sanki motor gaz yemiyor ve hız almıyor ve boğuluyormuş gibi davranıyor acaba bu 95-98 oktan meselesinden dolayımı.Ayni durumdaki arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.
    (ayrıca motora bugün depo üstü çanta aldım ilgilenen varsa yardımcı olurum.Bana çünkü kimse yardımcı olmadı veya olamadı.Sıfr çanta için istanbula gittim beee.)

balcisavas@hotmail.com

Arkadaşlar bu arada bende motoru otomobil kredisi kullanarak aldım fakat ruhsatımda herhangi bir rehinli veya satılmaz gibi bir ibare yoktur.Acaba unuttularmı işlemeyi.Bilgisi olan arkadaşlar cevap lütfen
    AB RH (+) 506 357 7316
    http://www.facebook.com/vatandogukan
    https://www.facebook.com/Jand.komd.ozel.harekat

kliwaj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    belli değil
    bende bu motoru kafaya taktım kasımda ehliyeti alınca ,inşallah motoru alıcamm
    Amiga ölmez!!!
    [url]www.amigaturk.com[/url]

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Alıntı blackhawk adlı üyeden alıntı
    selam bende geldim.Arkadaşlar motor bence mükemmel ben çok memnunum.Fakat tek sorun 6 vitezde sanki motor gaz yemiyor ve hız almıyor ve boğuluyormuş gibi davranıyor acaba bu 95-98 oktan meselesinden dolayımı.Ayni durumdaki arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.
    (ayrıca motora bugün depo üstü çanta aldım ilgilenen varsa yardımcı olurum.Bana çünkü kimse yardımcı olmadı veya olamadı.Sıfr çanta için istanbula gittim beee.)

balcisavas@hotmail.com

Arkadaşlar bu arada bende motoru otomobil kredisi kullanarak aldım fakat ruhsatımda herhangi bir rehinli veya satılmaz gibi bir ibare yoktur.Acaba unuttularmı işlemeyi.Bilgisi olan arkadaşlar cevap lütfen
    Motorun 6. viteste gaz yememesi hava filtresi ve performans egzosa ihtiyaç duyduğundandır. Açıkçası motorun gücü yetmiyor 6. viteste zinciri döndürmeye. benimkinde devir gözle görülür şekilde düşüyor. 6. vitestede aynı 5. vitesteki performansı verebilmesi için egzos olmasa bile hava filtresi şart!! kredi olayını anlayamadım ben de çektim afedersiniz ama hayvan gibi rehinlidir yazıyo.

Bu arada aramıza hoşgeldiniz yeni katılanlar mümkünse motorumuzun rengini ve ismimizi de yazarsak liste daha hoş olur
    CBR 125 R

Motosikleti
    Alıntı fb49 adlı üyeden alıntı
    arakadaşlar bende cbr almayı düşünüyorum.ancak bu sitede bazı kişiler mz lerin cbr den hızlı gittiğini söylüyor doğru mu.çünkü muşta çok mz var ve burdaki gençler toplu halde gezdikleri için sonra beni geçtiklerinde dalga geçmesinler diye sizlerden yardım bekliyorum.

merhaba arkadaşım bende tatvan'dayım burdada mz var ama gerek tip gerekse performans bakımından mz buna kafa tutamaz..geçenlerde burada ben ve arkadaşım benim mağazadan çıktık çarşı merkezine gidiyoruz bende oda kiloluyoz( 93-95 ) sonra bir tane mz önümüzde gidiyor üstündede zayıf cılız bir genç 70 kilo ya var ya yok neyse sonra ben bunu solladım yaklaşık 1 km kadar bana yetişmeye çalıştı hızım 90 falandı beni solladı daha 100 mt gitmeden onu tekrar bir solladımki bir daha beni görse eminim yolunu değiştirecek çok hızlı bir makine değil ben ençok 125 yapabildim oda yol yetmedi şehir merkezine girdim ama 140 yapabileciğimi sanıyorum bunu unutma herşeyden önce bu bir honda ... hayat onda inan bana tatvan'da ben bunla çarşıya çıktığımda bütün gözler üzerimde bırak mz i arabalar kafa tutamıyo.. hiç beni geçecekler diye korkmam diğer motorcular beni burda gördükleri zaman saklanacak delik arıyorlar sen işinde ol
    [B]13 KA 833[/B] [COLOR="Red"] motorsiklete kimi hastalık der kimi hayat tarzı kimi tutku .... benim yaşama sebeplerimden biri çünkü ben o rüzgara hastayım...:)[/COLOR]

zeronero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 250l
    blachawk, 6.vites uzun yol için ekonomi vitesi dir. 100-110 km hızlardan önce 6.vitesi kullanma. yani 6.vites hızlanmaya değil uzun yolda ulaştığın hızı korumanı sağlar.

yuceinsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 125R
    kısmetse 1 saat sonra bende gidip bi cbr alıcam (2. el ) inşallah bu seferde bi aksilik cıkmaz...

arkadaslar 1 saat icinde gidip motora bakıcam ve guzelse hemen alıcam. motorun nasıl oldugunu sesinden anlayacagıma eminim yalnız sizde bi cbr kullanıcısı olarak bana yardım ederseniz sevinirim. sizce nelere dikkat etmeliyim ?

Motosikleti
    kardeş sağını solunu iyice bir kontrol et kırık çatlak çizik olmasın bunun dışında kilometresine dikkat et ..ona göre fiyat biç.. bende ikinci el aldım ben aldığımda 1030 km deydi yani sıfır sayılır ilk rodaj bakımı yapılmış ve hiç binilmemişti ufacık bir çizik bile yoktu.. 3.750 ytl ye aldım ha bide eksoza dikkat et sararmamış olsun imkanın varsa iyi bir motor ustasına gösterebilirsin

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Alıntı yuceinsan adlı üyeden alıntı
    kısmetse 1 saat sonra bende gidip bi cbr alıcam (2. el ) inşallah bu seferde bi aksilik cıkmaz...

arkadaslar 1 saat icinde gidip motora bakıcam ve guzelse hemen alıcam. motorun nasıl oldugunu sesinden anlayacagıma eminim yalnız sizde bi cbr kullanıcısı olarak bana yardım ederseniz sevinirim. sizce nelere dikkat etmeliyim ?
    Kardeşim İnşallah bi aksilik çıkmadan motoruna kavuşursun aman dikkat et arızalı motor alma gerçi honda ve arıza kelimeleri birbirinden uzak ama olsun

Bu arada arkadaşlar herkes elindeki cıbır videolarından koysun şöle güzellerinden ben açılışı yapayım

http://rapidshare.de/files/21166658/stuntencbr.wmv.html
    CBR 125 R

Motosikleti
    Walla çok güzel bir video yav adamlara bak welly ,stopy bile yapıyolar bende bulursam eklerim

birşey soracam hasancım geçenlerde hani sana zincir yağı sormuştum ya sende shell advance chain ultra önermiştin yaw ben onu buralarda bulamıyorum internetten online spariş verebileceğim bir yer biliyormusun.... diğer arkadaşlarada ricam varsa öyle bir adres bana verirlerse bi zahmet

gurolcbr125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125**34 ZKN 34**
    arkadaşlar gerçi videolar ölümünde yayınlamıştım ama sizin mutlaka bu slayt gösterisini izlemenizi rica ediyorum çok duygusal ve insanı hayata bağlayan bi slayt indirmeside çok kısa sürüyor begeneceğinize garanti veririm
    http://rapidshare.de/files/20670174/...sesli.pps.html

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    beyler vıdeolara bı ara verebılırmıyızbı sorum olcak cbr rodajdayken 2 kısı bınılemıor dımı(asya motorda oleydı)yoksa rodaj sadece bellı bı devırı gecmeme gıbı bı durummu,ıkı kısı bınmenın bı sakıncası olurmu?daha almadan basladım sormaya

zeronero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 250l
    Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı
    beyler vıdeolara bı ara verebılırmıyızbı sorum olcak cbr rodajdayken 2 kısı bınılemıor dımı(asya motorda oleydı)yoksa rodaj sadece bellı bı devırı gecmeme gıbı bı durummu,ıkı kısı bınmenın bı sakıncası olurmu?daha almadan basladım sormaya
    cbr ın rodajı sadece ilk 500 km içindir ve daha çok yürüyen aksamın birbirine alışması içindir. fazla zorlamadıktan sonra iki kişide binebilirsin. ben biladerle biniyodum, problem yok yani. HONDA HAYAT ONDA

Motosikleti
    Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı
    dostum iki kişiden kastın ikitane 90 kğ + insan ise motora zararı vardır tabi yanlız motosikletini rodaj bakımını yaptırıncaya kadar 7000 8000 devirlerde git mümkünse 4. viteside geçme dikkatli ve temiz kullanırsan makine gibi bir makinen olur nede olsa o bir honda....

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    85+50kgcok sorun olmaz heralde..saolun beyler cevaplar ıcın

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Alıntı zeronero adlı üyeden alıntı
    cbr ın rodajı sadece ilk 500 km içindir ve daha çok yürüyen aksamın birbirine alışması içindir. fazla zorlamadıktan sonra iki kişide binebilirsin. ben biladerle biniyodum, problem yok yani. HONDA HAYAT ONDA
    Erhan Kardeşime aynen katılıyorum bende iki kişi binmiştim tek dikket gerektiren yüksek devirlerde vites atmamak.

Bu arada gurolcbr125 süper bi yazı yaa ağlamayı beğenemedim okurken çok duygulandım
    CBR 125 R

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler