Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    C&T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CbRr (Limited Edition;)
    Alıntı isfa67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2005 Model ortalama 30-40 bindeki bir 125 e yada repsole ne kadar para verilmelidir.tamamen acemiliğimi atmak adına alacağım bir motor olacak.
    Valla para kısmı biraz göreceli. hangi ildesin mesela bunlar hep etkiler maliyetleri....
    Fakat senin için şöyle bir göz gezdirdim 20 bin km de 2850 tl ye var onu görünce en fazla 2750 verilir gibi duruyor ama genele baktığın zaman en fazla 3250 ye istediğin motoru alırsın. Sen şu DEnizlideki motora bi bak, en uygunu o gibi duruyor km düşük model 2006
    Bu işler biraz şans işi hakkında hayırlısı
    isfa67 bunu beğendi.
    Beni Bilerek sıkıştıran Hıyarın! Trafikteki çilesine hastayım...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    isfa67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRAGSTAR 650
    Alıntı C&T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla para kısmı biraz göreceli. hangi ildesin mesela bunlar hep etkiler maliyetleri....
    Fakat senin için şöyle bir göz gezdirdim 20 bin km de 2850 tl ye var onu görünce en fazla 2750 verilir gibi duruyor ama genele baktığın zaman en fazla 3250 ye istediğin motoru alırsın. Sen şu DEnizlideki motora bi bak, en uygunu o gibi duruyor km düşük model 2006
    Bu işler biraz şans işi hakkında hayırlısı
    günaydın.dostum öncelikle ilgine teşekkür ederim.ben zonguldakta ikamet ediyorum.denizlidekini gördüm ama ehliyet sınavı haricinde motor üstüne çıkmadım.acemi ötesiyim.onu ordan getirmek benim için sükutu hayal.burdakilere baktığım zaman da fiyatları çok geldi TÜRKİYE geneline bakınca.Zaten bu tarz motoru bu yüzden istiyorum acemiliğimi atmak bu arada da düşersem içimin acımayacağı bi motor olsun diye.tekrar ilgine teşekkür ederim.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Arkadaşlar merhaba.Daha öncede post atmıştım.2 Sene önce sattığım yeni kasa cbr 125 motorumun orjinal egzostu duruyor komple.ihtiyacı olana çok uyguna vericem.

C&T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CbRr (Limited Edition;)
    günaydın.dostum öncelikle ilgine teşekkür ederim.ben zonguldakta ikamet ediyorum.denizlidekini gördüm ama ehliyet sınavı haricinde motor üstüne çıkmadım.acemi ötesiyim.onu ordan getirmek benim için sükutu hayal.burdakilere baktığım zaman da fiyatları çok geldi TÜRKİYE geneline bakınca.Zaten bu tarz motoru bu yüzden istiyorum acemiliğimi atmak bu arada da düşersem içimin acımayacağı bi motor olsun diye.tekrar ilgine teşekkür ederim.
    yine bi göz gezdirdim belli ki Zonguldak da yok diye arkadaş fiyatda uçmuş biraz cbr a bağımlı kalma nede olsa öğrenme amacı ile alıyorsun verebileceğin para 3000 tl ise Zonguldak da satılık motorlardan e alırsın diye bi arama yap satarken de 3/5 zarar edersin ama öğrenirsin

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:49 ----------

Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba.Daha öncede post atmıştım.2 Sene önce sattığım yeni kasa cbr 125 motorumun orjinal egzostu duruyor komple.ihtiyacı olana çok uyguna vericem.
    üstad valla ben muayeneye giderken sıkıntı olur tiger egsoz diye alacaktım ama gerek kalmadı sen yinede fiyatını ayz belki ihtiyacı olan çıkar
    isfa67 bunu beğendi.
    Beni Bilerek sıkıştıran Hıyarın! Trafikteki çilesine hastayım...

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    150 TL gibi bir fiyat düşünüyorum

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Merhaba;

Motosikletin kullanım kılavuzları konunun ilk mesajına eklenmiştir.

Keyifli Forumlar...
    !Lk£® bunu beğendi.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Selamlar,
    CBR Ailesine yeni biri daha eklendi

Motosikleti
    Honda Forza 250
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-honda-cbr-125-r-tricolor-2012-189567991/detay/ Motor Cbr 250 için satılık dostlar

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Abilerim kardeşlerim saka maka çok tatlı makinalarimiz var Allah nazardan saklasin
    C&T bunu beğendi.

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar,
    CBR Ailesine yeni biri daha eklendi
    Hoşgeldiniz hocam.

Bu aralar başlık çok sessiz.Herkes motorları kapattı anlaşılan
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Elimdeki resimlerle canlandırayım birazz

Motosikleti
    Honda crf 250 L
    Selamlar herkese
    2011 siyah cbr125 le araniza katilmis buluyorum
    Ctesi saglam bi temizlik bakim yaptikdan sonra resimleri yuklicem
    Herkese kazasiz belasiz surusler

Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    ben burdayım nerde cbrler

Motosikleti
    DRAGSTAR 650
    herkese günaydınlar.nihayet bi motor buldum ama fikirlerinize ihtiyacım var.ilandaki motor 3 bin tl son fiyat olarak bırakıyorum dedi.ekmek arabası geri geri gelirken duran halde motora çarpmış grenaj vidaları yerinden kasmış.tamir edilmemiş ama edilmese de sorun çıkarmıyormuş.değişimine 600 tl denilmiş.şimdi soruyorum size bu motor alınır mı?malum zonguldakta satılık honda da pek yok bayi zaten yok.sizlerin fikirleri benim için önemli.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9963704/detay/

Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650

bebişlerimiz
    YouSuffer ve C&T bunu beğendiler.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    herkese günaydınlar.nihayet bi motor buldum ama fikirlerinize ihtiyacım var.ilandaki motor 3 bin tl son fiyat olarak bırakıyorum dedi.ekmek arabası geri geri gelirken duran halde motora çarpmış grenaj vidaları yerinden kasmış.tamir edilmemiş ama edilmese de sorun çıkarmıyormuş.değişimine 600 tl denilmiş.şimdi soruyorum size bu motor alınır mı?malum zonguldakta satılık honda da pek yok bayi zaten yok.sizlerin fikirleri benim için önemli.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9963704/detay/
    kardeş 3 bin tl eskı model için bence çok çünkü eskı kasanın parcaları yenı kasanın bazı parçalar nerdeyse 2-3 katı o senin dediğin yan grenajı git bir servise sor bence o kadar para vereceksin hani biraz daha uygun olsa ok derım ama karar sızın 600 tl grenaj vs derken bu rakam fazlada olabılır motor en az 4000 olucak bence o kadar vermişken biraz daha para bul 5000-5500 arası yenı kasa bulabılırsın malum kar kış gelıyor.kaldı ki 2 motor arasında kasa olarak daglar kadar fark var eskı kasa bacaklarınızın arasında kayboluyor yenı kasa cok daha buyuk ve dıkkat çekici.

Motosikleti
    DRAGSTAR 650
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş 3 bin tl eskı model için bence çok çünkü eskı kasanın parcaları yenı kasanın bazı parçalar nerdeyse 2-3 katı o senin dediğin yan grenajı git bir servise sor bence o kadar para vereceksin hani biraz daha uygun olsa ok derım ama karar sızın 600 tl grenaj vs derken bu rakam fazlada olabılır motor en az 4000 olucak bence o kadar vermişken biraz daha para bul 5000-5500 arası yenı kasa bulabılırsın malum kar kış gelıyor.kaldı ki 2 motor arasında kasa olarak daglar kadar fark var eskı kasa bacaklarınızın arasında kayboluyor yenı kasa cok daha buyuk ve dıkkat çekici.
    ilgine teşekkür ederim.benim hiç tecrübem yok biraz da ondan makul gelmişti.

Motosikleti
    XJ6N
    Arkadaşlar merhaba konu açtım ama burdanda sorayım. Kontağını değiştirmek istiyorum motorumun ne kadar tutar bilen var mı?

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba konu açtım ama burdanda sorayım. Kontağını değiştirmek istiyorum motorumun ne kadar tutar bilen var mı?
    HOCAM PROFİLİNİZDEN SANIRIM CBR125 SAHİBİSİNİZ yeni kasa eliniz anahtar tutuyorsa kendiniz değiştirin basit ben cbr 250 kendim değiştirmiştim.
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...66724337/detay
    buradan alabılırsınız orjinal ürün servisde emin olun bundan pahalıdır ürün getli oldugundan kredi kartıyla 3 taksıt ödersiniz herhngi bir sorunda iade edebilirsiniz koşulsuz( satıcıya mahsus değil ürün get ile satıldıgından) satıcı ile uzaktan yakında ilişkim yok amacım yardımcı olmak ordan almak istemesenizde serviden alabılırsınız aynı ürünü

Motosikleti
    XJ6N
    Teşekkürler iyi niyetiniz için. Yağ bile değiştiremem elim anahtar tutmuyor. Alıp servise mi gotursem yada guzel bir usta bılen varsa oraya
    fearlesboyy bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler