Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    C&T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CbRr (Limited Edition;)
    Alıntı Ramazan Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun allah kaza bela vermesin.. bu gün günlerden cbr...

biraz bineyim bari yavrucak satılacağını anladığından beri mazlum laştı...
    senin cbr dan korkulur baksana yağan yağmura demek satacaksın he al sana yağmur al sana çamurrr (yada yeni alan arkadaşların bereketi

mtnsyn kardeşim valla biz ezik büyüdük öle ısıtmalı elcik neyin bilmeyiz bilgim yok anlayacağın ama çıkartmadan önce bi gideceğin servisi ara ısıtmalı elcik taktırıcam bi arkadaşıma garantisi bozulur mu de duruma göre hareket edersin bozulmaz derse ödül olarak o servise götürürsün bakım için iki kere iş yapma derim ...
    Beni Bilerek sıkıştıran Hıyarın! Trafikteki çilesine hastayım...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Yağmura çamur a yakalanmadan gezdim . Gerçi çok uzun dolasmadim ama 18-20 km yetti. Satayım kendimi dağa bağıra vurcam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:34 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-3650-km-2013-model-beyaz-cbr-125-r-172578977/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-3650-km-2013-model-beyaz-cbr-125-r-172578977/detay/

Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Bugün kdz ereglide bin bakimi yaptırdım 35tl sadece yağ parası aldilar

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:42 ----------

Bugün uzun yolda 45km gidiste 65 75 arasi nadir 90a vurdum. Gelişte daha hızlı geldim benzin 5lirayken 0.116 kuruş yaktı bilginize

mtnsyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    Mantıklı dediğin gibi yapayım.
    Birde zinciri hangi marka ürün ile yağlıyorsunuz nereden temin edebilirim.

mtnsyn kardeşim valla biz ezik büyüdük öle ısıtmalı elcik neyin bilmeyiz bilgim yok anlayacağın ama çıkartmadan önce bi gideceğin servisi ara ısıtmalı elcik taktırıcam bi arkadaşıma garantisi bozulur mu de duruma göre hareket edersin bozulmaz derse ödül olarak o servise götürürsün bakım için iki kere iş yapma derim ...[/QUOTE]

Motosikleti
    CbRr (Limited Edition;)
    ya arkadaşlar ...

2011 2012 model cbırcılara sesleniyorum muayenesiz mi biniyorsunuz motorlara yada tecrübesi olan kimse yok mu muayeneye götürücem yavruyu kaç para tutar dikkat etmem gereken bişey varmı yardım please bak bilipte söylemeyen varsa aynasının ayarı bozulsun

bu arada mtnsyn kardeşim öncelikle foto paylaşımı böyle insanın ağzını sulandıracak cinsten paylaşırsan iyi olur ;) renklensin biraz sayfa..

yağ olayına gelecek olursak yapışma özelliği olan yağları seç internette gördüğün zaman zaten markalara aşina olacağın için kafana en yatanı seçersin.
    ama önce ufak (500 ml) bi kap gaz yağı ve bir tane diş fırçası yada ona benzer ufak boya fırçasıda olabilir onunla güzelce 2 tur zinciri dişlilerle birlikte temizleyip sonra yağlarsan daha sağlıklı olur

ccc7 arkadaşım ben nerede okuduysam hep gaz yağı geçiyor ben şahsen onunla temizleyeceğim aldığın yağları kullandıktan sonra görüşlerini paylaşırsan memnun oluruz

herkese iyi sürüşler

binemiyoruz bari eski resim paylaşıyım
    Sokollu bunu beğendi.

Sam@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    97' Virago 250 / artık yok
    Yeni motor alan arkadaşlar, güle güle kullanın.. Allah kaza bela vermesin..

Merhabalar,

Ben de bir üsteki mesajdaki renginden alarak başlamaya karar verdim. Ehliyeti Eylül başında alabileceğim. Yaş 24. Biraz geç kaldık.

Ancak aklımı kurcalayan en büyük konu kasko. A2 ehliyetini yeni alanlar için fiyatın yüksek olmasının yanı sıra 125cc için kasko fiyatları 1000 TL'den aşağı değil. 1-2 fiyat ancak alabildim zaten, kimse fiyat dahi vermiyor.

İstanbul Kadıköy'de oturuyorum. Yakında otopark da yok. Motor sokakta duracak. Duracağı yer gündüz yoğun olsa da gece güvenemiyorum. Branda, alarmlı disk kilidi ve zincir ile direğe bağlamayı planlıyorum.

Özellikle kasko konusunda bilgilerinizi rica edebilir miyim ?

Motosikleti
    Alıntı C&T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar ...

2011 2012 model cbırcılara sesleniyorum muayenesiz mi biniyorsunuz motorlara yada tecrübesi olan kimse yok mu muayeneye götürücem yavruyu kaç para tutar dikkat etmem gereken bişey varmı yardım please bak bilipte söylemeyen varsa aynasının ayarı bozulsun

bu arada mtnsyn kardeşim öncelikle foto paylaşımı böyle insanın ağzını sulandıracak cinsten paylaşırsan iyi olur ;) renklensin biraz sayfa..

yağ olayına gelecek olursak yapışma özelliği olan yağları seç internette gördüğün zaman zaten markalara aşina olacağın için kafana en yatanı seçersin.
    ama önce ufak (500 ml) bi kap gaz yağı ve bir tane diş fırçası yada ona benzer ufak boya fırçasıda olabilir onunla güzelce 2 tur zinciri dişlilerle birlikte temizleyip sonra yağlarsan daha sağlıklı olur

ccc7 arkadaşım ben nerede okuduysam hep gaz yağı geçiyor ben şahsen onunla temizleyeceğim aldığın yağları kullandıktan sonra görüşlerini paylaşırsan memnun oluruz

herkese iyi sürüşler

http://i.hizliresim.com/PvQD37.jpg

binemiyoruz bari eski resim paylaşıyım

maşallah..........
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    CbRr (Limited Edition;)
    Alıntı Pherus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,

Ben de bir üsteki mesajdaki renginden alarak başlamaya karar verdim. Ehliyeti Eylül başında alabileceğim. Yaş 24. Biraz geç kaldık.

Ancak aklımı kurcalayan en büyük konu kasko. A2 ehliyetini yeni alanlar için fiyatın yüksek olmasının yanı sıra 125cc için kasko fiyatları 1000 TL'den aşağı değil. 1-2 fiyat ancak alabildim zaten, kimse fiyat dahi vermiyor.

İstanbul Kadıköy'de oturuyorum. Yakında otopark da yok. Motor sokakta duracak. Duracağı yer gündüz yoğun olsa da gece güvenemiyorum. Branda, alarmlı disk kilidi ve zincir ile direğe bağlamayı planlıyorum.

Özellikle kasko konusunda bilgilerinizi rica edebilir miyim ?
    aslına bakarsan tabi ki tedbiri elden bırakmamak lazım ama yıllık 1000 tl bile olsa ciddi para ama otoparka bıraktığın zaman en düşük aylık 100 tl verirsin yıla vurduğun zamanda 1200 tl yapar aynı fiyata geliyor neredeyse ... umarım bu masrafları etmeden muhafaza edeceğin bi yer bulursun emin ol ki kullanıcıların çoğu kendi imkanları ile otopark sorununu çözüyor... senin eğer kış aylarında yanı sezon bitince sürekli olarak binme ihtimalin yoksa kapalı otoparklı sitede oturan eş dost vardır onlardan yardım alır yaz sezonunda paralıı otoparka çekersin

Ramazan Can kardeşim teşekkür ederim .....

Motosikleti
    müstakil bahçeli ev olması park sorununu çözüyor...

dün 3-4 kişi aradı... bakalım nasip gidici bizim motor inşallah...
    C&T bunu beğendi.

mtnsyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    C&T kardeşim yardımların için teşekkürler
    Detaylı resim çektiğim zaman resim paylaşımı yapacağım sizin makina'da maşallah çok temizmiş

Motosikleti
    CbRr (Limited Edition;)
    Alıntı Ramazan Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    müstakil bahçeli ev olması park sorununu çözüyor...

dün 3-4 kişi aradı... bakalım nasip gidici bizim motor inşallah...
    inşallah hayırlı müşteriler....

mtnsyn kardeşim çok tecrübeli olduğumu söyleyemem elimizden geldiğince fikir paylaşmaya çalışıyoruz. el elden üstündür ne kadar çok katılım olursa sorunlar o kadar çabuk çözülüyor ama ben hala ne plakalık nede muayene konusunda destek alamadım
    Beni Bilerek sıkıştıran Hıyarın! Trafikteki çilesine hastayım...

Alıntı C&T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslına bakarsan tabi ki tedbiri elden bırakmamak lazım ama yıllık 1000 tl bile olsa ciddi para ama otoparka bıraktığın zaman en düşük aylık 100 tl verirsin yıla vurduğun zamanda 1200 tl yapar aynı fiyata geliyor neredeyse ... umarım bu masrafları etmeden muhafaza edeceğin bi yer bulursun emin ol ki kullanıcıların çoğu kendi imkanları ile otopark sorununu çözüyor... senin eğer kış aylarında yanı sezon bitince sürekli olarak binme ihtimalin yoksa kapalı otoparklı sitede oturan eş dost vardır onlardan yardım alır yaz sezonunda paralıı otoparka çekersin

Ramazan Can kardeşim teşekkür ederim .....
    Motosiklet takip sistemi için bir fiyat almıştım. 24 aylığı 840 TL demişlerdi. Acaba ne kadar mantıklı olur ?

Aracı evimin 30 metre kadar ilerisindeki 4 yola (mahalle arası) direğe park edip, zincir, branda ve alarmlı disk kilidi ile bırakmayı düşünüyorum. 4 yolun köşelerinde fırın, pide fırını ve bakkal bulunuyor. Pide fırınının önünde 2 teslimat motoru hep duruyor. Gündüz zaten bir şey olmaz da insan gece hiç güvenemiyor. Otopark seçeneğim hiç yok. Sırf güvenlik yüzünden vazgeçme noktasına geldim.

Motosikleti
    Alıntı Pherus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet takip sistemi için bir fiyat almıştım. 24 aylığı 840 TL demişlerdi. Acaba ne kadar mantıklı olur ?

Aracı evimin 30 metre kadar ilerisindeki 4 yola (mahalle arası) direğe park edip, zincir, branda ve alarmlı disk kilidi ile bırakmayı düşünüyorum. 4 yolun köşelerinde fırın, pide fırını ve bakkal bulunuyor. Pide fırınının önünde 2 teslimat motoru hep duruyor. Gündüz zaten bir şey olmaz da insan gece hiç güvenemiyor. Otopark seçeneğim hiç yok. Sırf güvenlik yüzünden vazgeçme noktasına geldim.
    kasko olmadan ben olsam öyle bir yere bırakmam...

Motosikleti
    125R 2013 - kawasaki ninja 250r
    2 hafta önce sattığım cbr ım şimdi ninja aldık birkaç modifiye yapmak isteyen arkadaşlara da fikir olur

3 lü jant şeridi, kırmızı koltuk kaplama, siyah ön cam, hafif film çekili ön tarafta, tiger egzoz, koruma takozu, michelin lastik takmıştım

Motosikleti
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-beyaz-2013-model-3700-km-de-cbr-125-174388566/detay/

arkadaşlar güncel ilanım budur...

05432562354 telden de ulaşa bilirsiniz burdan da...
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-beyaz-2013-model-3700-km-de-cbr-125-174388566/detay/

temiz eşe dosta tavsiye edilecek motorumun yabancıya gitmesini istemem...

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:18 ----------

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Arkadaşlar honda servısınde ön camı mat siyah folyomu neyle kaplıyorlar ise öyle yaptırmak ıstıyorum yaparlarmı yada nasıl yaptırabılırım? Birde kan grubu sticker ı yapıştırıcam bunuda ben fön makınası ıle beceremem vs. bunuda yaptırmam lazım var mı fikri olan? Birde yağ değişimi için servise gitsem saçmamı olur çok para kitlerlermi? Kaç km de bir yağ değiştiriyorsunuz? wd 40 sıkma olayını yapan varsa ne kadar surede bır yapıyorsunuz?

ootay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arayışta
    Alıntı barrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 hafta önce sattığım cbr ım şimdi ninja aldık birkaç modifiye yapmak isteyen arkadaşlara da fikir olur

3 lü jant şeridi, kırmızı koltuk kaplama, siyah ön cam, hafif film çekili ön tarafta, tiger egzoz, koruma takozu, michelin lastik takmıştım

http://i57.tinypic.com/xkwqvb.jpg
    http://i57.tinypic.com/52kw84.jpg
    http://i58.tinypic.com/b8sglg.jpg
    http://i62.tinypic.com/23sezb5.jpg
    hocam sen motorunu kaça sattın ? o konuda da bizi aydınlatır mısın ? fiyatlar deli gibi şişirilmiş senin motor en azından dolu bir motor kaça sattığını merak ediyorum ?

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar cümleten selamlar. Bayram sonu yaptığım eş dost ziyareti nedeniyle foruma giremedim. İnş herkes iyidir.

Barrow : ben de merak ettim ne kadara sattın ?.

Yousuffer : Ben her yıkamadan sonra (ok uzun aralıklarla yıkıyorum) wd40 kunnabilirsin. Ayda bir mesela Motor ile ilgili detaylı izlenimlerini bekliyorum.

Ootay : Honda servislerini aradım. İstanbul içinde test sürüşünü geçtim üstüne binebileceğim bir motor bile yok. Yetkili servis CBR125r satışının olmadığını söyledi. Satışı tamamen durdurulacak mı bilmiyorum ama ben şahsen huzursuz oldum.

RamazanCan : Umarım istediğin fiyata satarsın.

C & T : Ben de hiç muayeneye gitmediğim için yardımcı olamayacağım. Motorun çok temiz kazasız belasız inş.
    C&T bunu beğendi.

Motosikleti
    125R 2013 - kawasaki ninja 250r
    kısaca şöyle söyleyeyim

tiger egzoz full sistem
    zenon far
    koruma takozları
    kn hava filtresi
    koltuk kaplama siyah cam ön far hafif film
    michelin lastikler
    23.000 bakımında 600 tl vermiştim lastiği bile ayrı süt ile temizliyordum partlatma vs.

7.000 tl ye sattık 26.000 km de

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler