Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 125r
    cevaplar için teşekkurler. Öğrenmek istediğim birşey daha var her sabah ve akşam bu kadar ekipmanı takıyor cıkarıyor musunuz? zor değilmi? zamanla güvenlikten taviz veriyormusunuz? birde bunları giydiğimde robocop gibi birşey oluyorum nerde kaldı o motorun rahatlığı özgürlüğü. tamam anlıyorumda güvenliği fakat hissetmezsen esen rüzgarı saclarında böyle robot gibi sürecekmiyiz bu aleti onu anlamadım....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    125R 2013 - kawasaki ninja 250r
    beyler varmı zenon far önericek aranızda takmış kullanan servisin taktığı 2 oldu kesildi 8000k lık

koraycbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr
    Alıntı OokareenoO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/nPrj3M.jpg
    http://i.hizliresim.com/vz4Xv4.jpg
    http://i.hizliresim.com/1PdVlN.jpg
    Akşam akşam bunlar çıktı artık yollara düşünce daha güzel fotolarda atarım inşallah

Hayırlı olsun, kazasız belasız inşallah .

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:04 ----------

Merhaba arkadaşlar dün küçük bir kaza yaptım ve 15 gün motordan ayrı kalacagım için çok üzgünüm, motorumda hiç birşey yok düşmedim zaten ama elimde 15 dikiş, 10 senedir motor kullanan birisi olarak taksilerin aniden açılan kapılarına dikkat :S
    OokareenoO bunu beğendi.

OokareenoO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr125r, ninja 300
    Alıntı koraycbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, kazasız belasız inşallah .

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:04 ----------

Merhaba arkadaşlar dün küçük bir kaza yaptım ve 15 gün motordan ayrı kalacagım için çok üzgünüm, motorumda hiç birşey yok düşmedim zaten ama elimde 15 dikiş, 10 senedir motor kullanan birisi olarak taksilerin aniden açılan kapılarına dikkat :S
    Teşekkür ederim öncelikle. Çok geçmiş olsun umarım en kısa sürede iyileşirsiniz :( Allah bir daha göstermesin inşallah...

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Alıntı medir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cevaplar için teşekkurler. Öğrenmek istediğim birşey daha var her sabah ve akşam bu kadar ekipmanı takıyor cıkarıyor musunuz? zor değilmi? zamanla güvenlikten taviz veriyormusunuz? birde bunları giydiğimde robocop gibi birşey oluyorum nerde kaldı o motorun rahatlığı özgürlüğü. tamam anlıyorumda güvenliği fakat hissetmezsen esen rüzgarı saclarında böyle robot gibi sürecekmiyiz bu aleti onu anlamadım....
    ozgursun dostum olan sonucta sana oluyor sadece dızını asfalta kendın egılıp surt zaten dızlık takma desek te artık cıkartmassın ben o kadar alıstım kı eldıven sız bıle kullanamıyorum artık kaskı montu gec onlar hep ustumde
    www.erkakurye.com

santo78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Visoru ac hissedersin ruzgari. Dizlik onemli degil icinde korumasi olan bir motorsiklet pantalonu yada yine diz bolumunde CE korumasi olan kevlar bir kot giyebilirsin. Bot cok onemli ben butun gun calisirken falan motorsiklet botumu giyiyorum. Eldiven kanguru derisi bulursan hafif olur ve gidonu daha iyi hissedersin. Ben o kadar alistimki eldivene artik nerdeyse eldivensiz suremiyorum. Ceketde kendinden korumali olursa dirseklik falan takmana gerek kalmaz. Hem ceketi giyip cikartmak zor bisey degil. Inan ekipman insana daha bir hava katiyor.

Alıntı medir adlı üyeden alıntı Mesajı göster

koraycbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr
    Ben 5 dakika için güvenlikten vazgeçip eldiveni cebime koymasaydim belki su an 15 dikiş olmazdi

Arkadaşlar bende bir sıfır cbr 125 almayı düşünüyorum. İlk defa motor alacağım yani acemi olacağım boyum 1,70 kilom 76 sizce motora hakim olabilirmiyim ?

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    SAVCI olabılırsın olursun kardes zaten baslangıc mötörü bu ne demekse ben senelerdır baslayamadım demekkı hep 125 150 250 dolanıp duruyom
    www.erkakurye.com

Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SAVCI olabılırsın olursun kardes zaten baslangıc mötörü bu ne demekse ben senelerdır baslayamadım demekkı hep 125 150 250 dolanıp duruyom

Evet arkadaşlar öncelikle merhaba. Honda cbr almaya karar verdim.Satan arkadaşlar mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz Sinopluyum ve sinop yakınlarında istiyorum Samsun vs...

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    günaydın arkadaşlar..yeni motor alanlara hayırlı olsun... allah kaza bela göstermesin...

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:31 ----------

Alıntı fakestar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar öncelikle merhaba. Honda cbr almaya karar verdim.Satan arkadaşlar mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz Sinopluyum ve sinop yakınlarında istiyorum Samsun vs...
    hayırlı olsun hakkında... şuan piyasa tavan yapmış....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Son fiyat 7900 e bırakırım oda pulsar alicam o yüzden 2013 tricolor 6000 full çakılı egzoz cam filim degil duble cam katlanır plaka alarm vs vs
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son fiyat 7900 e bırakırım oda pulsar alicam o yüzden 2013 tricolor 6000 full çakılı egzoz cam filim degil duble cam katlanır plaka alarm vs vs
    acele etme pulsar için... önümüzdeki aylar içinde honda yine zam yapar....

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    2013 6000 deki motorlar 6500 7000 di şimdi sahibindede ve burada yazılana göre 8 bin olmuş ne ka güzel

Motosikleti
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2013 6000 deki motorlar 6500 7000 di şimdi sahibindede ve burada yazılana göre 8 bin olmuş ne ka güzel

dolar alma altın alma honda al.... 7250 den ilan açtım 1 günde 15 kişi aradı kapattım ilanı...2500 km de....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Baraza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Bende var cbr 125 samsundayım 2013 6300 kmde ama ne yazık ki satma niyetim yok 1 sene daha benimle inş. )

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    7800 E ANLASTIK caymassa
    www.erkakurye.com

Baraza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    hadi bakalım hayırlısı olsun :D

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    pulsar gelır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler