Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    santo78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Arkadaslar birsey sorucam. Bizim motoru calistirdiginizda once bir enjeksiyon sesi olur sonra hafif devam eder. Ben surerken bip diye hic kesilmeyen bir ses duyuyorum. Belki psikolojik olarak bana ses fazla geliyor olabilir. Herkesde bu ses varmi? cok hafiften bir bip sesi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hondacbrabii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250 r
    Benm motorda oyle bi ses yoktu ama arkdsm yeni motor almisti 2'5 bndeydi bi turladim bibb diye sesi isitmistim onu bi gostermeniz lazm

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı santo78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar birsey sorucam. Bizim motoru calistirdiginizda once bir enjeksiyon sesi olur sonra hafif devam eder. Ben surerken bip diye hic kesilmeyen bir ses duyuyorum. Belki psikolojik olarak bana ses fazla geliyor olabilir. Herkesde bu ses varmi? cok hafiften bir bip sesi.
    o ses tüm herkesin motorun var... enjeksiyon sesiii bazıları kabulleniyor bazıları kabullenmiyor... önemli bişey mi hayır ama o ses cbr 125 de kesilmiyor...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Led farlı yeni tvs apache ile önden gelen rüzgarda bi top speed yaptık. yanından aheste aheste geçtim. 124 tüm o 120 civarıydı. Üstüne yatmadan

en az 2 dakikadır son gazdı. ben arkadan gelip geçince gazı bıraktı morali biraz bozuldu. Apache nin makus kaderi değişmedi

Bu arada ergo dan 127 tlye benim 2011'in zorunlu sigortasını yaptırdım.

santo78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Okay o zamn , yani cogunuzun motorunda var bu bip sesi

Alıntı Ramazan Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o ses tüm herkesin motorun var... enjeksiyon sesiii bazıları kabulleniyor bazıları kabullenmiyor... önemli bişey mi hayır ama o ses cbr 125 de kesilmiyor...

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Arkadaşlar merhaba kredi borç harç felan ılk motorum olarak cbr 125 alıcam hazıranda.

Ekıpmanlarım kırmızı sıyah tonda ve beyazlıklarıda var uygun aldım cunku aklımda kırmızı renk var sürekli

Şu ılana bakar mısınız 2011 kırmızı cbr yok benım bıldıgım 2013 var? resmen kırmızı beyaz boyasız orjınal dıyorlar 1-2 tane gordum böyle nedır bu olayın açıklaması var mıydı 2011 modelde bu renk?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...62453428/detay

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Motosiklete gel 6500 2011 9000km bulduguna iteleyecek direk ahah

Motosikleti
    Honda CBR 125R
    Arkadaşlar cbr için en uygun yağ hangisi söylermisiniz.

deprogadias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp XL 650V & CBF 600 & ZX6-R
    cbr 125r sakin kullanımda motoru sıkıştırmadan ortalama olarak 100 km de kaç litre yakar? yardımcı olursanız sevinirim

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:52 ----------

litre hesabı olarak hesaplamadıysanız km de kaç kuruş yaktığını da söyleyebilirsiniz
    2M is my life
    Music & Motorcycle

Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklete gel 6500 2011 9000km bulduguna iteleyecek direk ahah
    böyle birçok motor var illede 20 binde olması gerekmez cahilliğinize veriyorum bu yorumu sorum hakkında bilgisi olan var mı ?

koraycbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr
    Merhaba arkadaşlar, aranıza yeni katılıyorum Bugün 2.el 10.000 km'de 2011 model gri-turuncu bir CBR 125 R aldım, vaktim oldukça paylaşımlarda bulunmak gezilere katılmak-düzenlemek isterim. Herkese kazasız belasız biraz da masrafsız sürüşler
    OokareenoO ve cbr1907 bunu beğendiler.

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Arkadaşlar çift kişi kullanımda arka kuyruk biraz daha asagi geliyor mu çöker mi yani bilmem anlatabildim mi

Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı koraycbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, aranıza yeni katılıyorum Bugün 2.el 10.000 km'de 2011 model gri-turuncu bir CBR 125 R aldım, vaktim oldukça paylaşımlarda bulunmak gezilere katılmak-düzenlemek isterim. Herkese kazasız belasız biraz da masrafsız sürüşler
    Hocam hayırlı olsun Istanbuldan mı aldınız ve kaça aldınız?

Motosikleti
    600rr
    çok teşekkürler,antalyadan aldım şu an yolda gece 5 te gelicek inşallah. 6000 e geldi bana

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı deprogadias adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr 125r sakin kullanımda motoru sıkıştırmadan ortalama olarak 100 km de kaç litre yakar? yardımcı olursanız sevinirim

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:52 ----------

litre hesabı olarak hesaplamadıysanız km de kaç kuruş yaktığını da söyleyebilirsiniz
    uzun yol icin soruyorsan 100 km sabit 2.2 litre civari.

koray motorun hayirli olsun.

pardon yanlis anlamisim sakin suruste 2.5 lt sehir ici

Motosikleti
    600rr
    GP500 Teşekkürler, yakıt konusunda uzun araştırmalarım 2.5-2.8 lt sonucunu göstermişti. Motor geldikten sonra test ederim

Motosikleti
    XJ6N
    çok teşekkürler,antalyadan aldım şu an yolda gece 5 te gelicek inşallah. 6000 e geldi bana
    gerçekten iyi bende böyle bulursam bu renginden 6000tl tam aklımdaki fiyat, sahibimi getiriyor motoru ınceledınızmı siz usta vs. gösterdınız mı antalyada?

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    2,8 hıc yakamadım dogurusu hep 2,3 2,5 arası gıdıp gelıyor tl olarak ta 0,14 kurus yakıyor topcase ara ara ıkı kısı sehır ıcı e5 100+ altına hıc dusmeden maxımum 135 km surus ıle agresıf kullanımda 2,6 lt 110 150 son hız ara ara cıkıp ınersen anı hızlanma gercı ne kadar anı hızlanırkı o ayrı bunlar yakıtı etkılıyor gunluk işe gıdıp geldıgım ıcın bol bol test edıyorum
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    600rr
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerçekten iyi bende böyle bulursam bu renginden 6000tl tam aklımdaki fiyat, sahibimi getiriyor motoru ınceledınızmı siz usta vs. gösterdınız mı antalyada?
    Tüm haftasonu telefonda görüştükten sonra, Konyadan bi arkadaşım sağolsun gidip aldı şu an motorla birlikte otobüsteler Ustaya da gösterdik ön disk tornaya girecek ses geliyo ,bir de zincirden ses geliyo 1000 km sonra değişir en geçç

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:29 ----------

Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2,8 hıc yakamadım dogurusu hep 2,3 2,5 arası gıdıp gelıyor tl olarak ta 0,14 kurus yakıyor topcase ara ara ıkı kısı sehır ıcı e5 100+ altına hıc dusmeden maxımum 135 km surus ıle agresıf kullanımda 2,6 lt 110 150 son hız ara ara cıkıp ınersen anı hızlanma gercı ne kadar anı hızlanırkı o ayrı bunlar yakıtı etkılıyor gunluk işe gıdıp geldıgım ıcın bol bol test edıyorum
    Benim motorum da aynı değerlerde yakarsa çok iyi gerçekten, bundan önce 150 mr vulture um vardı etkileyici bir performansla 3.2 leri zorluyodu

Motosikleti
    XJ6N
    Tüm haftasonu telefonda görüştükten sonra, Konyadan bi arkadaşım sağolsun gidip aldı şu an motorla birlikte otobüsteler Ustaya da gösterdik ön disk tornaya girecek ses geliyo ,bir de zincirden ses geliyo 1000 km sonra değişir en geçç

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:29 ----------

Benim motorum da aynı değerlerde yakarsa çok iyi gerçekten, bundan önce 150 mr vulture um vardı etkileyici bir performansla 3.2 leri zorluyodu
    hangı otobus fırmasının bagajına attınız ve ne kadara getırıyorlar? bende sanırım ıstanbuldan almıycam cok pahalı ıstanbuldakıler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler