Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    ramazana zıyarete gıttım dedım kı acta su brandayı canavara bakalım ahada odaneee altında kedı olmus ewet gelelım cozume benım motorda da aynı sıkıntı var sanırımbu kedıler racıng cı brandayı takıyorsun aynaları kıvırıyorsun tabıkı alanı daraltmak ıcın sonrasında dıstan bu depoya felan fıle takıyorlarya onu brandanın ustune sıkıstırıyorsun tabı calarlarsa karısmam bende o sorun yok sıte ıcı arka peglerden tutturup sorunu cozdum gercı koltuk cızıldıkten sonra buldum bu cozumu ama su anlık sorun yok neler yaptım olmadı hertarı kapattım yınede gırdı namussuz gece 4 de alarm bıle öttü o derece
    www.erkakurye.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    No_MerCy_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gsx-R 600 k7 MAVİ-BEYAZ
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ramazana zıyarete gıttım dedım kı acta su brandayı canavara bakalım ahada odaneee altında kedı olmus ewet gelelım cozume benım motorda da aynı sıkıntı var sanırımbu kedıler racıng cı brandayı takıyorsun aynaları kıvırıyorsun tabıkı alanı daraltmak ıcın sonrasında dıstan bu depoya felan fıle takıyorlarya onu brandanın ustune sıkıstırıyorsun tabı calarlarsa karısmam bende o sorun yok sıte ıcı arka peglerden tutturup sorunu cozdum gercı koltuk cızıldıkten sonra buldum bu cozumu ama su anlık sorun yok neler yaptım olmadı hertarı kapattım yınede gırdı namussuz gece 4 de alarm bıle öttü o derece
    Kardeşim allah razı olsn. aynen dediğin gibi yaptım artık kedilerin girecek bi yerleri yok
    ERROR88 bunu beğendi.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacı o gün bu gün motoru yıkamıyorum çamur içinde... nazarın deydi... en son geçen sedat la bindik....
    ERROR88 bunu beğendi.

yunusemre17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    merhaba arkadaşlar bir sorum var honda cbr 125 r 2012 model radyatörde avuç içi kadar hafif ezik var sorun olur mu ?
    fearlesboyy bunu beğendi.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı yunusemre17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar bir sorum var honda cbr 125 r 2012 model radyatörde avuç içi kadar hafif ezik var sorun olur mu ?
    merak etme su sızıntısı olmadığı sürüce sorun olmaz.yenisi sanırım 280 tl idi 2013 fiyatında
    yunusemre17 bunu beğendi.

savatage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDiAL 125 MH DRIFT
    Selam arkadaşlar 20 martta aranıza katılıyorum 2013 model alıyorum beyaz ya da kırmızı, çok heyecanlıyım :-)

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:30 ----------

Dün gece eve dönüyodum sağa çekmiş bi cbr vardı gittim yanına muhabbet ettik biraz sonra bana anahtarı verdi gez gel bakalım diye hem de ilk kez gördü beni :-) üç km yapıp geldim ama kalkışı ve hızlanması bana yavaş geldi bende mondial drift var 90km hıza cbrdan daha çabuk çıkıyorum ama cbr'ın yolda gidişi rahatlığı hele frenleri harika :-)

Motosikleti
    CB650F
    Bir bez torbanın içine naftalin koyun ve bağlayın veya sele üzerine koyun kediler naftalin veya bazı baharatlar gibi ağır kokuları sevmezler motorun yanına bile yaklaşmazlar.

yunusemre17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    cevap için teşekkürler feralesboyy

UqUR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    Mercek far uygulaması için uzun kısalı mercek lazım. Bilen varmı iyi bir marka yada link lazım int alacağım

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı UqUR_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mercek far uygulaması için uzun kısalı mercek lazım. Bilen varmı iyi bir marka yada link lazım int alacağım
    http://www.ebay.com/itm/161084878511

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı savatage adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar 20 martta aranıza katılıyorum 2013 model alıyorum beyaz ya da kırmızı, çok heyecanlıyım :-)

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:30 ----------

Dün gece eve dönüyodum sağa çekmiş bi cbr vardı gittim yanına muhabbet ettik biraz sonra bana anahtarı verdi gez gel bakalım diye hem de ilk kez gördü beni :-) üç km yapıp geldim ama kalkışı ve hızlanması bana yavaş geldi bende mondial drift var 90km hıza cbrdan daha çabuk çıkıyorum ama cbr'ın yolda gidişi rahatlığı hele frenleri harika :-)
    mondialden sonra rahattır tabikide...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Sonunda Kaza Yaptığım Motosikletimide Toplamıs Bulunmaktayım. Hep yeni Kasa görüyoruz Birazda Tarihi Eser Görelim Son resımde Asker Eğlencesinden.

osim2001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5
    Geçtiğimiz haftalarda aldım. Bu gruba yeni dahil oldum.Bir merhaba diyelim.

agrasiwe bunu beğendi.

wizardmendo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125
    arkadaşlar merhaba, geçen gün motorun hava filtresini temizlemek için söktüm depoyu, işlem bittikten sonra depoyu geri takma kısmında iki tane depoya bağlanan hortum vardı. Dış tarafa yakın olan hortumu taktım ama yanındaki hortumu takana kadar iflahım gevredi! Çünkü onu yerine takmak için depoyu eğiyorum ama hortum o kadar kısaki bu sefer elim deponun altına girmiyor. parmaklarımla zar zor taktım gibi ama ne kadar taktım Allah bilir. İki gündür 50 km sürüyorum herhangi bir sıkıntı yok ama sormak istediğim, bu boru çıkarsa ne olur? asıl merak ettiğim bu iki boru ne işe yarıyor? Bir tane boru motorun neyine yetmiyor? :D çok teşekkürler şimdiden.

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    depo arkaya dogru yatıyor zaten komple mı soktun depoyu borularla ne ısın var ben sadece depo asagıya ınıyor dıye zorlanmıstım onuda araya cekıc koydum ınmedı

Motosikleti
    Kawasaki ER-5
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun allah kaza bela vermesin, çok güzel tertemiz, cincik gibi makine
    Teşekkür Ederim.

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    4000 bakımını yaptırdım bugun 45 tl yagını ben goturdum ama ıpone fark olarak bişi farketmedım ama sesı azaldı sankı
    www.erkakurye.com

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    125 R ve 250 R sahibi olduğum Halde Hep hayalımde Bu kasa vardı. 125 R yi satarsam Bu kasadan almak ıcın satacağım. Hayırlı Olsun Alah nazardan saklasın Pırıl pırıl..

Motosikleti
    Kawasaki ER-5
    Alıntı cx571 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    125 R ve 250 R sahibi olduğum Halde Hep hayalımde Bu kasa vardı. 125 R yi satarsam Bu kasadan almak ıcın satacağım. Hayırlı Olsun Alah nazardan saklasın Pırıl pırıl..
    Allah razı olsun hocam.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler