Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.ebay.co.uk/itm/Honda-CBR1...#ht_532wt_1110

Şeytan dürtüyo arkadaşlar

---------- Post added at 02:07 ---------- Previous post was at 00:35 ----------

@s.e.c,aynaları ne zaman göndereyim ben ?
    süper bence al gitsin.benim motora bulsam alırım valla

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Evet sorunu teşhis etmişler.Yakıt pompası değişecek,fabrikayla temasa geçmişler,sipariş vereceklermiş.Ancak birkaç güne ellerinde olurmuş,motoru alabilirsin dediler ama yağmur var alamam dedim yarın alacağım,parça gelince çağıracaklar gidip taktıracağım.Unutmadan hiç bir şekilde problem yaratmazmış,sadece sesi kesmek için değiştireceklermiş pompayı.Getirtene kadar istediğiniz gibi kullanın motoru hiçbir sorun olmaz dediler.

Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet sorunu teşhis etmişler.Yakıt pompası değişecek,fabrikayla temasa geçmişler,sipariş vereceklermiş.Ancak birkaç güne ellerinde olurmuş,motoru alabilirsin dediler ama yağmur var alamam dedim yarın alacağım,parça gelince çağıracaklar gidip taktıracağım.Unutmadan hiç bir şekilde problem yaratmazmış,sadece sesi kesmek için değiştireceklermiş pompayı.Getirtene kadar istediğiniz gibi kullanın motoru hiçbir sorun olmaz dediler.
    ses mes değiştirsinler simdi sorun olmazsa sonra olur yasasın garanti kapsamı
    [B]Artisliğin sonu figüranlıktır...[/B]

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Normali bu bile olsa,zaten sessiz bir motor,bir yandanda ıslık sesi sinir bozuyor.Ama sağolsunlar hiç pürüz çıkartmadılar,randevusuz gitmeme rağmen bir kaç saat içinde ilgilendiler ve tüm durumu anlattılar.İnşallah nazar değmezde hemen hallederler.

Motosikleti
    Honda cb125e
    inş 2012'lerde cozmuslerdir eger aynıysa benımde aldıgımda baslıcaktır konsugu zıyaret ederiz artık
    [B]Artisliğin sonu figüranlıktır...[/B]

mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    ya şimdi değiştireceklerde takacakları pompa yine aynı pompa doğal olarak tekrar başlayacak.sonra bir daha mı aynı şeyleri yaşayacağız.bir de bildiğim kadarıyla aynı problemden bir ürün 3 defa arıza verirse şartsız değişim veya para iadesi gibi bir durum var.eğer takacakları yine problem yaratırsa artık 2013 modelle değişim yaparlar :D

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı mstfkrfk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya şimdi değiştireceklerde takacakları pompa yine aynı pompa doğal olarak tekrar başlayacak.sonra bir daha mı aynı şeyleri yaşayacağız.bir de bildiğim kadarıyla aynı problemden bir ürün 3 defa arıza verirse şartsız değişim veya para iadesi gibi bir durum var.eğer takacakları yine problem yaratırsa artık 2013 modelle değişim yaparlar :D
    Bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum,sonuçta derdimi biliyorlar,tekrar ıslık çalan motorumu geri vermezler artık:D.Peki tüm yeni kasa cbr125 ler ıslık çalıyorumuki?

Motosikleti
    valla benim ki çalıyor :D

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Ben sanmıyorum herkeste olduğunu,sonuçta burada sadece birkaç kişi söyledi sanırım.

Motosikleti
    Honda cb125e
    bır yıl ıcınde aynı arıza ıkı defa tekrarlanması yada farklı arızanın 4 defa tekrarlanması urunun kullanılmamasına olanak sagladıgından degısımı ıadesı yada ucretı talep edılebılır...

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Unutmadan merak edenler için:depoyu ağzına kadar doldurdum ve ışık yanıp sönene kadar tam olarak 400 km yol yaptım ve hep sakin kullanmadım,bunun 150 km si filan hareketli kullanım diyebilrrim.Sırf tasarruf için sürseydim 450 km ye kadar görürdüm diye tahmin ediyorum ve benzin yanıp söndüğünde muhtemelen 1 lt ye yakın benzin vardı.Ama net bilgi ışık yanıp sönene kadar 400km.Depo 10lt menzil 400 km siz hesap edin:D

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum,sonuçta derdimi biliyorlar,tekrar ıslık çalan motorumu geri vermezler artık:D.Peki tüm yeni kasa cbr125 ler ıslık çalıyorumuki?
    Benimkide ilk 2000 de yapmıyordu ama artık yapıyor. Islığı geçti, tüm üflemeli enstrumanları çalıyor. Zincirde arkadan perküsyon ile eşlik ediyor
    mstfkrfk bunu beğendi.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    ıslık bendede var malesef

Motosikleti
    Kawasaki ER-6F (2011) - Yamaha Cygnus L (2015)
    Alıntı s.e.c adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimkide ilk 2000 de yapmıyordu ama artık yapıyor. Islığı geçti, tüm üflemeli enstrumanları çalıyor. Zincirde arkadan perküsyon ile eşlik ediyor

Motosikleti
    Alıntı s.e.c adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu aynı olay bende de zincir sesi hep vardı.enjeksiyon 2binden sonra başladı.zincir sesi için servis fabrika zinciri uzun yapmış bir diş eksilttik artık yapmaz diyip yollamışlardı ama hala şangırtılı gidiyorum.çok uyuz oluyorum bir yerlerinden ses gelen motorları kullanmaktan.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Arkadaşlar bu scooter yağı olayından sonra gerçekten motorda bi hızlanma var sanki.İnşallah zararı olmaz.Geçen gün düz yolda kapandım ve 133 gördüm çok kuvvetli rüzgar olmasına rağmen

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Arkadaşlar bu scooter yağı olayından sonra gerçekten motorda bi hızlanma var sanki.İnşallah zararı olmaz.Geçen gün düz yolda kapandım ve 133 gördüm çok kuvvetli rüzgar olmasına rağmen
    ekrem scooter otomatik şanzıman bi zarar vermesin schooter yağı riske atma bence :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ekrem scooter otomatik şanzıman bi zarar vermesin schooter yağı riske atma bence :D
    Alper elimde faturam var servislede konuştum.Herhangi bi zarardan kendileri sorumlu.Ama hiçbi zarar vermeyeceklerini üstüne basa basa söylediler.Zaten ben 1.500 km de bir değiştiriyorum yağı.Bu sefer 1.000 km sonra değiştiricem.O zamana kadar bi zarar vermez heralde

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alper elimde faturam var servislede konuştum.Herhangi bi zarardan kendileri sorumlu.Ama hiçbi zarar vermeyeceklerini üstüne basa basa söylediler.Zaten ben 1.500 km de bir değiştiriyorum yağı.Bu sefer 1.000 km sonra değiştiricem.O zamana kadar bi zarar vermez heralde
    ya aslında bu konuyu hiç araştırmadım bilmiyorum benkendin değiştirdin sandım servis se zaten onların mesuliyetinde castrol filan nie power1 racing ve power1 schooter die ayırsın yağlarını die bi düşündüm neyse :D olmaz ozaman hatta performans kattı diyosun :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya aslında bu konuyu hiç araştırmadım bilmiyorum benkendin değiştirdin sandım servis se zaten onların mesuliyetinde castrol filan nie power1 racing ve power1 schooter die ayırsın yağlarını die bi düşündüm neyse :D olmaz ozaman hatta performans kattı diyosun :D
    Banada garip geldi.Ustayı aradım konuştum kesinlikle hiçbişey olmaz,hatta daha fazla performans alırsın.Memnun olmazsan gel değiştirelim dedi.Çok güven verdi konuşurken bende iyi dedim kullanıyorum bakalım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler