Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    __sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Alıntı mrtt7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar merhabalar murat ben eskişehirdenım. cbr 125 almayı dusunuyorum ama aklıma bı olay takıldı ve ıkı farklı yerde farklı cevaplar gorunce sormak ıstedım. 2005 model ıle 2008de cıkanlar arasında ne gıbı farklar var acaba? 2008ler enjeksıyonlumu?
    hiçbir fark yok sadece kasa ( görüntü ) farkı var
    Her asker yeşil bereli olamaz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    junkchanser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25 2020
    zippo senin motora yaptığın ayarları tek tek yazarmısın ben senin motorun renginden alıcaktım ama vazgeçtim nedense motoru görünce sanki herşeyi farklı senin tekerler büyük gibi zincir kısmında filanda birşeyler var gibi karbonlar tamamda.

Motosikleti
    Kawasaki ER-6F (2011) - Yamaha Cygnus L (2015)
    Stock CBR 125 R redline sınırında, 6. viteste kaç km/h'ı buluyor?

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı junkchanser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zippo senin motora yaptığın ayarları tek tek yazarmısın ben senin motorun renginden alıcaktım ama vazgeçtim nedense motoru görünce sanki herşeyi farklı senin tekerler büyük gibi zincir kısmında filanda birşeyler var gibi karbonlar tamamda.
    Mekanik aksamda değişen bişey yok şu ana kadar yaptıklarım sadece :

Redline kısa manetler
    Rizoma elcik
    Rizoma gidon topuzu
    HRC Tank ve Depo pad
    Karbon yan panel
    Keiti kırmızı jant şeridi
    Keiti kırmızı sibop kapağı
    600F Aynalar
    APP plaka

Bunlar sadece.Lastikle filan oynamadım yoksa.Ben 6. viteste redline göremedim henüz

syn022 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok sattım Cbf'yi Maxi arıyorum.
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Redline kısa manetler
    Rizoma elcik
    Rizoma gidon topuzu
    HRC Tank ve Depo pad
    Karbon yan panel
    600F Aynalar
    APP plaka

Bunlar sadece.Lastikle filan oynamadım yoksa.Ben 6. viteste redline göremedim henüz
    Dostum app'yi kaça yaptırdın? Benim yeni motora yaptırayım yavaştan bişeyler diyorum. Birde tank pad alıcam şöyle sade bişey ne renk alsam motor kırmızı. Senin göz zevkin iyidir
    ~ - 2012 Skoda Octavia TDI DSG - 2011 Palio Sole 1.4 Premio ~

Motosikleti
    Yamaha MT25 2020
    Tekerler orjinal yani motora iyi bakıyorsun gerçekten zippo.Bu karbon yan panelleri nasıl yaptırabilirim motora yada kendim yapabilirmiyim.Bide motor için ne kullanıyorsun temizlik aleti filan temiz tutmak için.

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı syn022 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum app'yi kaça yaptırdın? Benim yeni motora yaptırayım yavaştan bişeyler diyorum. Birde tank pad alıcam şöyle sade bişey ne renk alsam motor kırmızı. Senin göz zevkin iyidir
    25 lira ankaradan kargoyla getirttim dostum sahibindende bir çok ilan var.Ya da google a volkan oto plaka yaz irtibata geç hemen ilgileniyolar.

Vallahi bana çoğu tank pad apaçi işi geliyo üstünde karılar kızlar ejderhalar falan filan CBF'e göre

http://www.motobakkal.com/?urun-3329...-PH-1005-.html

Şöyle bişey olabilir hem renklerde uyuyor Yada benim gibi HRC al

Motosikleti
    25 lira ankaradan kargoyla getirttim dostum sahibindende bir çok ilan var.Ya da google a volkan oto plaka yaz irtibata geç hemen ilgileniyolar.

Vallahi bana çoğu tank pad apaçi işi geliyo üstünde karılar kızlar ejderhalar falan filan CBF'e göre

http://www.motobakkal.com/?urun-3329...-PH-1005-.html

Şöyle bişey olabilir hem renklerde uyuyor Yada benim gibi HRC al
    Mühürlü mü app? Mühürlü değilse uğraşmaya değmez kargo falan burdan yaptırırım. Yok karının kızın depo duranı değil yanında veya arkanda oturanı makbul Bu güzel gibi. Senin Hrc karbon görünüm dimi? Onlarda kalitelidir aslında. Renk solması falan olmaz heralde. Malum yazın motor açık yerde durucak. Bu cbf'lerin jantlarını neden gri yaparlar ki ya. Çok kısıtlıyor yapıcaklarımı. Kızdırıcaklar beni boyatıcam onları altın sarısına

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    ilanları gezerken bir şey dikkatimi çekti arkadaşlar.4900 tl yeni kasa cbr125 ilanı godüm görünüşde fena degil ama sanırım saga yatmış egsoz koruma sacı cizik var ama grenajlarda falan yok galıba birde sanırım kafa grenajının orası sıyah boyanmış.ön camnı etrafı ben yanlış bilmiyorsam bu renk de orası turuncu ama yinede ilan sahibiyle görüşmek lazım yanlış bilgi vermeyeyım bu rengi bence daha güzel..bence 2005-2006 modele 4000 tl vermektense 2011 modele 4900 verilir ciddi bir kaza bela geçmişi yoksa...almak isteyipde uygun fiyatlı arayan arkadaşlar bakabilir.(ilan sahibini uzaktan yakından tanımam o istanbulda ben gaziantep )
    maksat birilerine yardımcı olmak..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4498934/detay/

şimdi ilan sahibini aradım orenk orjinalmış boya vs yokmuş sadece yan grenajda belli belirsiz bir iki çizik ve egsoza çizik varmış dediği gibi ise bence cok uygun helede yenı kasanın piyasada zor bulundugunu düşünürsek
    dip not son fiyat 4800 tl dedi bence acele edin

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı junkchanser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekerler orjinal yani motora iyi bakıyorsun gerçekten zippo.Bu karbon yan panelleri nasıl yaptırabilirim motora yada kendim yapabilirmiyim.Bide motor için ne kullanıyorsun temizlik aleti filan temiz tutmak için.
    Yan panelleri herhangi bir reklamcıya kaplattırabilirsin ucuza gelir.Orjinalleri aldıklarım çok pahalı.Ama böyle bi görüntü olmaz,daha basit olur.Ve kaplama olayına karşıyım zamanla aşınabilir,kötü bir görüntü olur.

Temizlik olarak 2-3 Haftada bir 3M markasının pasta cilasi var tek kutuda.Temiz bir bezle pasta cila atıyorum çok iyi parlıyor.

---------- Post added at 22:00 ---------- Previous post was at 21:58 ----------

Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilanları gezerken bir şey dikkatimi çekti arkadaşlar.4900 tl yeni kasa cbr125 ilanı godüm görünüşde fena degil ama sanırım saga yatmış egsoz koruma sacı cizik var ama grenajlarda falan yok galıba birde sanırım kafa grenajının orası sıyah boyanmış.ön camnı etrafı ben yanlış bilmiyorsam bu renk de orası turuncu ama yinede ilan sahibiyle görüşmek lazım yanlış bilgi vermeyeyım bu rengi bence daha güzel..bence 2005-2006 modele 4000 tl vermektense 2011 modele 4900 verilir ciddi bir kaza bela geçmişi yoksa...almak isteyipde uygun fiyatlı arayan arkadaşlar bakabilir.(ilan sahibini uzaktan yakından tanımam o istanbulda ben gaziantep )

şimdi ilan sahibini aradım orenk orjinalmış boya vs yokmuş sadece yan grenajda belli belirsiz bir iki çizik ve egsoza çizik varmış dediği gibi ise bence cok uygun helede yenı kasanın piyasada zor bulundugunu düşünürsek
    Siyah olan kafa grenajı orjinal olamaz.Bu rengin orjinali turuncu.Acaba kafa grenajını orjinal siyah grenajla mı değiştirdi,değiştirdiyse neden değiştirdi ?

Motosikleti
    Yamaha MT25 2020
    Fiyatı önemli değil sorunsuz bir kaplama yaptırabilirsem aşınıcaksa yaptırmamda gerek yok o zaman ama senin motoru çok şık göstermiş bu karbon işini yapanları hiç kimdir bilmiyorum reklamcılar yapıyorsa sorarım.Aynı pasta cila benim arkadaş kullanıyordu oda bana onu tavsiye etmişti iyi demekki marka :D

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Mühürlü mü app? Mühürlü değilse uğraşmaya değmez kargo falan burdan yaptırırım. Yok karının kızın depo duranı değil yanında veya arkanda oturanı makbul Bu güzel gibi. Senin Hrc karbon görünüm dimi? Onlarda kalitelidir aslında. Renk solması falan olmaz heralde. Malum yazın motor açık yerde durucak. Bu cbf'lerin jantlarını neden gri yaparlar ki ya. Çok kısıtlıyor yapıcaklarımı. Kızdırıcaklar beni boyatıcam onları altın sarısına
    Yok mühürlü değil Vallahi kargo 2 günde geldi güzel oldu yani.Benim HRC karbon görünümlü ve cidden çok kaliteli.Keiti nin filan tank padleri kağıt gibi yalan.HRC Çok kaliteli.

Motosikleti
    Kawasaki ER-6F (2011) - Yamaha Cygnus L (2015)

Redline kısa manetler
    Rizoma elcik
    Rizoma gidon topuzu
    HRC Tank ve Depo pad
    Karbon yan panel
    600F Aynalar
    APP plaka

Eyvallah.

Motosikleti

Bence biraz yalan var işin içinde. Nasıl ön renk orjinalmiş? Camın altında turunculu bir parça falan var. Çamurluk falanda siyah. Önü bildiğin değişmiş yada boyanmış. Bana kalırsa o parça değiştiyse far falanda değişmiştir. Amortisörlerde sıkıntı olabilir. Bu motor yerlerde epey sürünmüş bence plakanın egzozun hali ne öyle? Şahsen ben güvenipte almam.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...498934/detay/#

---------- Post added at 22:07 ---------- Previous post was at 22:03 ----------

Yok mühürlü değil Vallahi kargo 2 günde geldi güzel oldu yani.Benim HRC karbon görünümlü ve cidden çok kaliteli.Keiti nin filan tank padleri kağıt gibi yalan.HRC Çok kaliteli.
    Mühürlü değilse kıymeti yok ki. Çevirmeye girdin mi polis abiler haşırt diye geçiricekler. Orjinal plakayı yanında taşımıyorsan tabi. Olmazsa kendi plakamın üzerinde birşeyler yaptırırım. Kalınlaştırma kenar silme falan. Orjinal binemiyorum. Eski motoruma sadece plaka yaptırarak bindim kanıma dokundu buna bari güzel bişeyler yapayım. Xenon falanda taksam süper olucak. 100 tl'ye takıyorlarmış sanırım Honda serviste. Gerçi ben 100 liraya 1 takım alırım sağlı sollu.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Bence biraz yalan var işin içinde. Nasıl ön renk orjinalmiş? Camın altında turunculu bir parça falan var. Çamurluk falanda siyah. Önü bildiğin değişmiş yada boyanmış. Bana kalırsa o parça değiştiyse far falanda değişmiştir. Amortisörlerde sıkıntı olabilir. Bu motor yerlerde epey sürünmüş bence plakanın egzozun hali ne öyle? Şahsen ben güvenipte almam.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...498934/detay/#

---------- Post added at 22:07 ---------- Previous post was at 22:03 ----------

Mühürlü değilse kıymeti yok ki. Çevirmeye girdin mi polis abiler haşırt diye geçiricekler. Orjinal plakayı yanında taşımıyorsan tabi. Olmazsa kendi plakamın üzerinde birşeyler yaptırırım. Kalınlaştırma kenar silme falan. Orjinal binemiyorum. Eski motoruma sadece plaka yaptırarak bindim kanıma dokundu buna bari güzel bişeyler yapayım. Xenon falanda taksam süper olucak. 100 tl'ye takıyorlarmış sanırım Honda serviste. Gerçi ben 100 liraya 1 takım alırım sağlı sollu.

dediğim gibi benim kafamada takıldı hondanın sitesinden yenıden renklere baktım ön kafa grenajın orası turuncu ön çamurluk beyaz adamıda bu yüzden aradım şimdi adam bana öyle cevap verdi tabi yakından bakmak yada servise sorgulatmak lazım.

Motosikleti
    2011 600F ABS
    dediğim gibi benim kafamada takıldı hondanın sitesinden yenıden renklere baktım ön kafa grenajın orası turuncu ön çamurluk beyaz adamıda bu yüzden aradım şimdi adam bana öyle cevap verdi tabi yakından bakmak yada servise sorgulatmak lazım.
    O işte bir iş var,kim durup dururken çamurluğu geçtim,kafa grenajını siyahla değiştirir ki ? Orjinal dediğine göre orjinalle değiştirdi.Yada boyattı

Motosikleti
    O işte bir iş var,kim durup dururken çamurluğu geçtim,kafa grenajını siyahla değiştirir ki ? Orjinal dediğine göre orjinalle değiştirdi.Yada boyattı
    Öyle olunca orjinal mi oluyormuş? Bizim 1-2 ay önce sattığımız megane'da 3 sayfa değişen vardı. Hepsi renault servisinde değişti. Çok orjinal arabaydı valla Böyle bir motoru şahsen ben almam. 2011 model motor tekerleklerin üstünde gitmemişse ileride ne sorunlar açıcağı hiç belli olmaz.

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Öyle olunca orjinal mi oluyormuş? Bizim 1-2 ay önce sattığımız megane'da 3 sayfa değişen vardı. Hepsi renault servisinde değişti. Çok orjinal arabaydı valla Böyle bir motoru şahsen ben almam. 2011 model motor tekerleklerin üstünde gitmemişse ileride ne sorunlar açıcağı hiç belli olmaz.
    Hani belki rengi beğenmemiştir,parası çoktur gider orjinal siyah kafa alır bişey demem

Motosikleti
    Hani belki rengi beğenmemiştir,parası çoktur gider orjinal siyah kafa alır bişey demem
    İyi söylüyorsunda. Adama alırken soruyorlar ne renk istiyorsunuz diye bildiğim kadarıyla siyah rengi var. Ondan alsın. Karbon parçayla değiştirmek ayrı yinede yanlış anlama sakın

mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    hocam adam parası çok diyerek, kafa grenajını değiştirse ki hiç yakışmamış.egzoz kapağını mı değiştirmeyecek.kazalı motoru almışlar(farkettiyseniz satıcı mağaza) ucuz fiyata.ama şöyle bir durum var; eğer motorunda ve şase de problem yoksa bu fiyata alınabilecek motor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler