Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Alıntı DİSTURBED adlı üyeden alıntı
    ya arkadaslar ben yenı uye oldum da sayın cbr 125 r kullanıcılarına ve tümm motorculara seslenıyorum ben motor alacam fakat apartmanda oturuyom bben yaaaa :( ne yapacam park olayı yalan yanı yardım edın bana......
    Babam motor almasın diye bunu bahane etmişti koycak yer bulunca başka şeyler bahane etmeye başladı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Carlitoturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250 (sattı)
    istanbulda fındıkzade civarındaki otoparklar aylık 30 kağıda park ettirirler heralde, motorun kapladığı alandan ne olacak?
    [FONT="Fixedsys"][I]My mOtO LoVé is indescribablé ..! [/I][/FONT]

H@S@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Alıntı zeronero adlı üyeden alıntı
    çok geçmiş olsun, kötü bir durum. inşallah kavuşursun cbr ına.
    yeni gelen arkadaşlara hoşgeldin diyorum.

hasan kardeşim, bu okaysen nickli arkadaşı listeye niye ekledin, vatandaş ybr daha kaliteli , cbr balata bozuyo falan gibi acayip şeyler yazmış.
    Kardeş o çocuk ne yaptığını bilmiyor yaşıda biraz küçük çocukluğuna verin ne yapsın

extrasyon kardeşim hala fotolar yok bi koyda bende yaptırsammı yaptırmasammı arasında gidip geliyorum ama uzun yolada çıktım çokta rahatsız edici değil arka lastik

ozaktasi abicim senin hakkını nasıl öderiz bilmiyorum herkese abi gibi yaklaşıyosun çok seviyeli ve güzel yazıyosun

Yeni gelen arkadaşlar GRUBUMUZA HOŞGELDİNİZZ
    CBR 125 R

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    dün akşam istanbul avcılar arasi otobana çıktım beylikdüzüne gidicektim otobanı tercih ettim motorum 2 haftalık 25 km idi normal devirlerle kalktım bir baktım 100 biraz dokundum 110 sonra sabit 110 120 arasi gittim bu arada rodajın içindeyim daha henüz tam gaz yüklenmiyorum 176 boy 60 kiloyum almak isteyen yada gitmior gitmez diyen kardeşlere açıklama yapmak istedim. 25 kmdeki cbr'ıma yüklenmedim yüklensem rahat 130 yapar.. gitmez felan demeyin uçuoo daha motor açılmadı.. =) şuan 135 km'deyim perşembe geceside uzun yol yapicam 500km git gel geldimde rodajı bitmiş olur modifikasyona başlarız.. saygılar..

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Arkadaşlar size üzücü bi haberim var destiyofrock arkadaşımız kaza yapmış
    oda bi cbr cı geçmiş olsun dileklerinizi iletin birer cbr cı olarak bu bizim borcumuz sayılır

İşte Linki
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=14750
    CBR 125 R

reonur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya beyler alakasız olacakta kozyatağında zitaş bloklarında sümko ile yanyana bi tane mavi cbr var kiminki acep buradamıdır sahibi kaç kezdir görüyorum....

along - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı @hmedim adlı üyeden alıntı

ahmedim geçmiş olsun önemli bişey yoktur inşaallah dikkat et.

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Kaza yapan arkadaşımıza geçmiş olsun..İnşallah kendisinde vede makinada üzücü ağır bi durum yoktur..Ayrıca bazı arkadaşlarımız ayrı ayrı CBR 125 topiği açıyorlar.Benim naçizane fikrim bu topik aldı başını gidiyor yani bi düzen tuttu..Yanlış anlaşılma olmasın kimseye topik açmayın falan demiyoruz demekte haddimiz değil zaten..Sadece amaç paylaşımsa diyorum dağılmadan burada çok rahat paylaşabiliriz..Sorunlarımızı yazıp yanlışları sorgulayalım..Sorunlara çare arayalım ..Bazen extrem görüntüler koyalım..fotolarımızı CBR lerle olan gezi fotolarımızı bırakalım..Hırsıza uğursuza karşı alınacak önlemleri yazalım...

@hmedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 REPSOL İDİ ŞİMDİLİK NİSSAN PRİMERA
    Alıntı Kaptan44 adlı üyeden alıntı
    Ben daha ilk defa motor kullanacam ama CBR 125 ile başlamak istiyorum BU motor bana çokmu ağır gelir KULLANABİLİRMİYİM daha önceden motor kullanmışlığım var ama böyle büyük yarış motoru kullanmadım motor tipi çok hoşuma gitti ikinci el veya sıfır alabilirm.sizce bu motor yeni kullanıcılar için çokmu tehlikeli öldürümü beni

2.sorum ehliyetim ve ruhsatım ne kadara patlar.. ehliyet yok bende.
    malatyada cbr 125 honda bulabilirmiyim.
    saygılar HAYALİM CBR 125 HONDA
    abi önce ehliyet almakla işe başla sonra kendine istediğin motorun özelliklerine göre ehlinden bir eğitim al sonra
    tehlikeye gelince motorsikletin kendisi tehlike ama önlemlerini alırsan korumalarını falan olası bir kazayı ufak sıyrıklarla kurtarabilirsin (şekil 1-a ben ) daha ikigün önce kaza yaptım hertarafım ağrımasına rağmen bir an önce motoru yaptırmak tekrar binmek istiyorum internetten bir araştır belki malatyadada bayi falan vardır ... olmadı adanadan urfadan falan alırsın
    [B]13 KA 833[/B] [COLOR="Red"] motorsiklete kimi hastalık der kimi hayat tarzı kimi tutku .... benim yaşama sebeplerimden biri çünkü ben o rüzgara hastayım...:)[/COLOR]

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    kaza yapan herkese gecmıs olsun 1 2 gundur dogru duzgun bakamıodum topıce..ayrıca tek cbr topıc ı olması bence cok daha mantıklı cunku hem bolunme oluyor hemde dıger motor kullanıcılarını rahatsız edebılır bu..

Motosikleti
    Alıntı along adlı üyeden alıntı
    ahmedim geçmiş olsun önemli bişey yoktur inşaallah dikkat et.
    sağol abi biraz kaburgalarımda biraz bacağımda falan ağrımvar onun duşunda motorum harap onun işiyle uğraşıyorum servisten haber fiyet falan gelicek ona göre kazaya sebep olan vatandaş motoru servise yolluyacak bakalım neyse hepinize çok teşekkür ederim allah kimseye kaza bela vermesin
    [B]13 KA 833[/B] [COLOR="Red"] motorsiklete kimi hastalık der kimi hayat tarzı kimi tutku .... benim yaşama sebeplerimden biri çünkü ben o rüzgara hastayım...:)[/COLOR]

along - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı @hmedim adlı üyeden alıntı
    sağol abi biraz kaburgalarımda biraz bacağımda falan ağrımvar onun duşunda motorum harap onun işiyle uğraşıyorum servisten haber fiyet falan gelicek ona göre kazaya sebep olan vatandaş motoru servise yolluyacak bakalım neyse hepinize çok teşekkür ederim allah kimseye kaza bela vermesin
    tekrar büyük geçmiş olsun yapabilecegim bişey olursa haberim olsun.

hasancım bu arada listede destinyofrock yok acaba kendilerimi listeye girmek istemediler yoksa listeye girmek için bir müracaatlarımı olmadı ikiside degilse ekleyiver.

Motosikleti
    Alıntı ozaktasi adlı üyeden alıntı
    Kaza yapan arkadaşımıza geçmiş olsun..İnşallah kendisinde vede makinada üzücü ağır bi durum yoktur..Ayrıca bazı arkadaşlarımız ayrı ayrı CBR 125 topiği açıyorlar.Benim naçizane fikrim bu topik aldı başını gidiyor yani bi düzen tuttu..Yanlış anlaşılma olmasın kimseye topik açmayın falan demiyoruz demekte haddimiz değil zaten..Sadece amaç paylaşımsa diyorum dağılmadan burada çok rahat paylaşabiliriz..Sorunlarımızı yazıp yanlışları sorgulayalım..Sorunlara çare arayalım ..Bazen extrem görüntüler koyalım..fotolarımızı CBR lerle olan gezi fotolarımızı bırakalım..Hırsıza uğursuza karşı alınacak önlemleri yazalım...

aynen katılıyorum abime

Alıntı along adlı üyeden alıntı
    tekrar büyük geçmiş olsun yapabilecegim bişey olursa haberim olsun.

hasancım bu arada listede destinyofrock yok acaba kendilerimi listeye girmek istemediler yoksa listeye girmek için bir müracaatlarımı olmadı ikiside degilse ekleyiver.
    sağol abi düşünmen yeter

ayrıca hasancım hakkaten onlar baş vurmamışsalarda sen ekle sonradan onlara özelden mesaj çekip bilgilerini istersin

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Bende 2006 model CBR1000RR var, eşime de büyük ihtimalle CBR125R alacağız. CBR125R hakkında kötü bir düşüncem yok. Maksimum sürati falan da ilgilendirmiyor beni. Aletin kaliteli olması yeterli bence.

@okaysen
    ybr daha kalite hem daha ucuz abi cbr 1-2 yıla kadar peugeot 206 gibi olcak her taraf onlardan dolcak ve insanlar başka şeyler görmek istiyecek bence
    Yamaha YBR 125 kalite olarak CBR125R dan çok daha aşağı seviyelerde. Öncelikle 125cc de olsa CBR125R'da bir CBR teknolojisi var. Sıvı soğutmalı, ön arka disk fren ve motoru çok daha performanslı. CBR ve YBR kıyaslaması tamamen anlamsız. Zaten arada 2000 YTL fiyat farkı var. İki motoru şöyle bir yanyana koyup öyle kıyaslayın derim. Ayrıca motor iyi olduğu için tercih edilir, herkesin kullanıp kullanmamasına göre değil.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı okaysen adlı üyeden alıntı
    ybr daha kalite hem daha ucuz abi cbr 1-2 yıla kadar peugeot 206 gibi olcak her taraf onlardan dolcak ve insanlar başka şeyler görmek istiyecek bence
    geç hacım bu ayakları kıyaslama yaptığın sınıflar bile yanlış.. daha ii dediğin ybryi ben rodajdayken 10 kere tokatladım.. hemde full modifiyelisini..
    CBR 600F Honda,

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Alıntı ozaktasi adlı üyeden alıntı
    Aynen katılıyorum abi sana

zaten konuyu açmamdaki tek amaç buydu çok güzel anlatmışsın. Zaten benzer nitelikteki bir konuyu açmak forum kurallarınada uygun değil moderatör lerimiz o konuya el atacaklardır mutlaka yazan arkadaşlara sonsuz teşekkürler.
    CBR 125 R

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    beyler bisi sorcam bıktınız benım kredı plaka vs. ıslerımden ama..bugun plaka halledılıo aksam fln..yalnız sole bı sorun var banka rehın ıslemı ne kadar suruo(yanı ruhsata rehınlıdır yazılması fln)ya zaten bugun teslım alamıcam ama olsun yarın ısten+sora sınavdan cıkıp gıtcem cıbırıma bakcam

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı
    beyler bisi sorcam bıktınız benım kredı plaka vs. ıslerımden ama..bugun plaka halledılıo aksam fln..yalnız sole bı sorun var banka rehın ıslemı ne kadar suruo(yanı ruhsata rehınlıdır yazılması fln)ya zaten bugun teslım alamıcam ama olsun yarın ısten+sora sınavdan cıkıp gıtcem cıbırıma bakcam
    Estağfurullah neden bıkalım kardeşim ayıp ediyon yani

Tam anlayamadım ama ben yınede genel bi yazayım rehinlidir yazısı senin borcun bittikten sonra anadolu cetelemden alacağın borcu yoktur yazısı ile takipçiye gidiyosun abi diyosun benim rehinlidir yazısını kaldırtacağım diyosun alıyolar 40 - 50 ytl neyse yeni ruhsat yazıyolar onaylatıp ruhsatını veriyolar basit bi işlem yanii
    CBR 125 R

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Kimsenin kendisine ait yada honda firması haricinde birinin yaptığı cbr 125 videosu yok mu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler