Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    benimde gönlüm bu aralar hep crf ye kayıyor... biraz gaza ihtiyacım var onu bir bulsam hemen satıp crf alacağım..
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR 125R
    S.a Arkadaşlar ben 2 ay önce beyaz bir cbr 125 alarak aranıza katıldım. :D
    Motoru 2.000 aldım benim bakımını ne zaman yaptırmam gerekiyor.motoru satan kişi 5.000 kadar yağını deyiştirmeden kullana bilirsin dedi bana şuan 200 km kullandım acaba ne zaman servise vermem gerekir.bilgi verirseniz sevinirim.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    4000 de bakıma girecek kullanım klavuzu boyle der
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Honda nc750x
    iyi akşamlar brolar ben de mardinden yeni cıbırcı kardeşiniz.

ERROR88 ve OokareenoO bunu beğendiler.

Sam@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    97' Virago 250 / artık yok
    hayırlı olsun excharon..

Motosikleti
    Honda CBR 125R
    teşekkür edm. error88 Kardeş o zaman 4 bine kadar devam fakat yağ çizgisi alt seviyenin biraz üstünde acaba alıp üstüne eklesem bir sıkıntı olur mu ? ya da ne yapmalıyım?

Motosikleti
    KTM Duke 250 ABS
    Herkese iyi akşamlar tecrübeli arkadaşlara sorum olucaktı. Vites geçmeme sorunu yaşıyorum bu sorunu yaşayan neden böyle olduğunu bilen varmıdır acaba hareket halindeyken hiçbir sorun yok vites rahat geçiyor fakat nadirende olsa bazen durunca vites değiştiremiyorum ne kadar büyütmeyi yada küçültmeyide denesem tak edip vites değişmiyor yukarı aşağı hareket ediyor vites ama tam olarak vites değişmiyor kapatıp açıyorum debriyajı tekrar sıkıyorum yada motoru hafif ileri geri yapıyorum ancak oyle geçiyor bu sorunun nedeni ne olabilir bir bilginiz veya tahmininiz varmı bu arada motor 2700 km de

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Alıntı froxso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi akşamlar tecrübeli arkadaşlara sorum olucaktı. Vites geçmeme sorunu yaşıyorum bu sorunu yaşayan neden böyle olduğunu bilen varmıdır acaba hareket halindeyken hiçbir sorun yok vites rahat geçiyor fakat nadirende olsa bazen durunca vites değiştiremiyorum ne kadar büyütmeyi yada küçültmeyide denesem tak edip vites değişmiyor yukarı aşağı hareket ediyor vites ama tam olarak vites değişmiyor kapatıp açıyorum debriyajı tekrar sıkıyorum yada motoru hafif ileri geri yapıyorum ancak oyle geçiyor bu sorunun nedeni ne olabilir bir bilginiz veya tahmininiz varmı bu arada motor 2700 km de
    durdugun zaman zaten vıtes 2 de olması gerekır tek hareket ıle gecmesı lazım bıraz sert basarsan 1 e duser dokunursan bos 3 veye daha ustu vıtes te durdugun ıcındır

bu arada arkadas yagı sormus orta sevıyede olması lazım bır resım koyarsan daha ıyı olur tam anlarız yagına dıkkat et yersın makınayı
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    KTM Duke 250 ABS
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    durdugun zaman zaten vıtes 2 de olması gerekır tek hareket ıle gecmesı lazım bıraz sert basarsan 1 e duser dokunursan bos 3 veye daha ustu vıtes te durdugun ıcındır

bu arada arkadas yagı sormus orta sevıyede olması lazım bır resım koyarsan daha ıyı olur tam anlarız yagına dıkkat et yersın makınayı
    öncelikle cevabn için teşekkür ederim bende korkuyodum acaba bi sıkıntı varmı diye ama şimdi dusundum yüksek viteste debriyajı sıkıp durup sonra vites attığım oluyodu genelde ozaman yapıyo bide çok nadiren 1-2 kere boşta kaldı ne 2 ye ne 1 e geçmediği oldu kapatıp açınca yada debriyajı bırakıp tekrar sıkınca vitese geçti sayende yapmamam gerek birşey daha öğrenmiş oldum

Motosikleti
    pulsar 200ns
    Merhbalar herkese yeni kasa honda cbr 125r aranıyor ankadar ve ankara cevresi olurr

Motosikleti
    Honda cbr125
    Ehliyet yüzünden yenen ceza motorun muayeneden geçmesine engel midir acaba , bu konuda bilgisi olan var mı ? Ayrıca karışık olan ve önemli olan durum ruhsatı satış sözleşmesinden sonra arkadaşım üzerine alamamıştır yaptığı kazadan ve durumunun iyi olmamasından dolayı ve o belgenin geçerlilik süresi 1 ay . Bu durumda muayenede ne gibi sıkıntılar yaşarım

Motosikleti
    çok güzel resimler gelecek arkadaşlar.. çarşamba günü kendimi taşa toprağa vurdum...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    125R 2013 - kawasaki ninja 250r
    Alıntı cnrtsc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ehliyet yüzünden yenen ceza motorun muayeneden geçmesine engel midir acaba , bu konuda bilgisi olan var mı ? Ayrıca karışık olan ve önemli olan durum ruhsatı satış sözleşmesinden sonra arkadaşım üzerine alamamıştır yaptığı kazadan ve durumunun iyi olmamasından dolayı ve o belgenin geçerlilik süresi 1 ay . Bu durumda muayenede ne gibi sıkıntılar yaşarım
    şöyle bi olay var plaka sorgulama yaptığında ceza çıkıyorsa evet muayeneden geçmesine engel oluyor hiç borç olmaması gerek plaka sorgulandığında ben 23 nisanda yedim ehliyet yanımda olmadığı için şehir içinde 1462 + 1462 dediğini sordum böyle dediler.
    fearlesboyy bunu beğendi.

Motosikleti
    http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/130255-semtin-haylaz-i-%27%27-tekteker-ramco-%27%27.html

gezimden kareler....
    OokareenoO bunu beğendi.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı barrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şöyle bi olay var plaka sorgulama yaptığında ceza çıkıyorsa evet muayeneden geçmesine engel oluyor hiç borç olmaması gerek plaka sorgulandığında ben 23 nisanda yedim ehliyet yanımda olmadığı için şehir içinde 1462 + 1462 dediğini sordum böyle dediler.
    ehliyet yaznınızsda yok diye 1462 tl mi kestiler yanlısınız olmasın.evrak eksık ise zaten tc kımlık numaranızdan ehlıyetınızın olup olmadıgı bellı oluyur sadece gereklı evrakları yanınızda tasımadıgınızda isterlerse ceza yazıyorlar bazen yazmadıklarıda oluyor.siz de sanırım ruhsat sahibinede sanki ehliyetsızmiş gibi işlem yapılıp ceza yazılmış : )

Levent. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Selamlar;
    4 hafta önce 2011 model cbr 125 aldım, motora zenon far takmışlar ve ayrıca elektrik aksamı çekmişler, arkadaşlar yapılan işlemde tam emin değilim ama motor kapalı konumdayken göstergeyi besleyen elektrik aksamına zarar vermişler diye düşünüyorum.
    Kısaca anlatmak gerekirse mootorun saatini ayarlıyorum, motoru çalıştırıp gidecğim yere gidiyorum hiç bir sorun yok fakat motorusu stop edip tekrar çalıştırdığımda saat sıfırlanıyor ayrıca motoru stop ederken devir göstergesi sıfıra inmiyor o an hangi devirdeyse orada kalıyor kısacası anahtar off konumuna geldiğinde elektrik kesiliyor. Böyle bir sıkıntı yaşayan oldumu yetkili servise gösterdim gösterge bozuk dediler daha doğrusu göstergeyle uğraşmak istemediler. Başına böyle bir durum gelen oldumu hiç. Tavsiyeleriniz nelerdir.

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Alıntı froxso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle cevabn için teşekkür ederim bende korkuyodum acaba bi sıkıntı varmı diye ama şimdi dusundum yüksek viteste debriyajı sıkıp durup sonra vites attığım oluyodu genelde ozaman yapıyo bide çok nadiren 1-2 kere boşta kaldı ne 2 ye ne 1 e geçmediği oldu kapatıp açınca yada debriyajı bırakıp tekrar sıkınca vitese geçti sayende yapmamam gerek birşey daha öğrenmiş oldum
    yardımcı olabıldıysem ne mutlu
    www.erkakurye.com

hondacbrabii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250 r
    Arkdslar herkesden Allah razi olsn 125 r hakknda sorularma cvpladiginz icin 2 gun once motorumu satmis bulunmaktayim 250r aldim benim icin hayirlisi olsun
    ERROR88 bunu beğendi.

Sam@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    97' Virago 250 / artık yok
    hayırlı olsun, kazasız belasız kullanırsın inş.

hondacbrabii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250 r
    Tskkr ederm

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler