Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
37. sayfa BirinciBirinci ... 27353637383947 ... SonuncuSonuncu

Yamaha XT 660 R/X Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çarşamba günü Garfield'imi sattım ve dün cbr250 aldım ama ilerde bi xt daha alırım doyamadım ona

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YILDIRIMBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 SMT
    Hayırlı olsunYabancılık çektin mi bari tarz değişikliğinden ötürü ? Ben sanmıyorum supermoto dışında bir tarza geçeyim , ama belli de olmaz z1000 merakıma yenik düşebilirim

Alıntı YILDIRIMBORA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsunYabancılık çektin mi bari tarz değişikliğinden ötürü ? Ben sanmıyorum supermoto dışında bir tarza geçeyim , ama belli de olmaz z1000 merakıma yenik düşebilirim
    Aslında bende satmazdım 660'ı ama yakıtı felan zorluyordu beni.Daha teslim alamadım motoru ama arkadaşım 250R'ına bindim pegler biraz garip geldi ama alıştım daha oncede o tarzdan geçmiştim SM'ye ama ilerde gene Supermoto olacak

Motosikleti
    KTM 990 SMT
    Doğru yakıtı benim de belimi bükmüyor değil tadını keyfini zevkini alırken o kadar da olacak diye bakıyorum ama moral bozucu öğrenci adam için bu Dönüp dolaşım Sm bulur beni diyorsun tabi doğru , apayrı bir olay en nihayetin de tekrar yeni motorun hayırlı olsun diyorum keyifli sürüşler

Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında bende satmazdım 660'ı ama yakıtı felan zorluyordu beni.Daha teslim alamadım motoru ama arkadaşım 250R'ına bindim pegler biraz garip geldi ama alıştım daha oncede o tarzdan geçmiştim SM'ye ama ilerde gene Supermoto olacak

Doğru yakıtı benim de belimi bükmüyor değil tadını keyfini zevkini alırken o kadar da olacak diye bakıyorum ama moral bozucu öğrenci adam için bu Dönüp dolaşım Sm bulur beni diyorsun tabi doğru , apayrı bir olay en nihayetin de tekrar yeni motorun hayırlı olsun diyorum keyifli sürüşler
    Teşekkürler.Yani onun eğlencesi torkuna yaktıgı ettigi deyiyor ama öğrenciyi kasıyo :D
    690 ne yakıyor ?

Motosikleti
    KTM 990 SMT
    Tabi ki öyle,öyle olmasa ne sen ne alır ne de binerdik , helal olsun diyoruz ama içten içe bir mızmızlanma kendini gösteriyor Benim 690 en fazla 100 km'de 8.2 litre yaktı şimdiye kadar .Şehir içi otoban da yer yer 180-190 civarları ,yer yer çok sıkışık aralara bile girilemeyecek trafik ,kısa mesafeli fazla yolculuklar gibi.Uzun yol yaptım bir kere Sakarya - istanbul arası, onda 6litre yaktı 170 dolaylarına çıkmıştım bir süre.Ne olursa olsun 100 km de 6-7 litreyi ver bana diyor yani ki normal aslında Senin 660 ne dolaylarındaydı acaba?Bu sayfaya bakıyordum genellikle ama unutmuşum yazılanları 5.5-7 arası diye hatırlıyorum yanlış olmasın?

Teşekkürler.Yani onun eğlencesi torkuna yaktıgı ettigi deyiyor ama öğrenciyi kasıyo :D
    690 ne yakıyor ?

Tabi ki öyle,öyle olmasa ne sen ne alır ne de binerdik , helal olsun diyoruz ama içten içe bir mızmızlanma kendini gösteriyor Benim 690 en fazla 100 km'de 8.2 litre yaktı şimdiye kadar .Şehir içi otoban da yer yer 180-190 civarları ,yer yer çok sıkışık aralara bile girilemeyecek trafik ,kısa mesafeli fazla yolculuklar gibi.Uzun yol yaptım bir kere Sakarya - istanbul arası, onda 6litre yaktı 170 dolaylarına çıkmıştım bir süre.Ne olursa olsun 100 km de 6-7 litreyi ver bana diyor yani ki normal aslında Senin 660 ne dolaylarındaydı acaba?Bu sayfaya bakıyordum genellikle ama unutmuşum yazılanları 5.5-7 arası diye hatırlıyorum yanlış olmasın?
    Benim enson 5.8 yakmıştı oda soguklarda ısınması bekle felan yazın 5.5'u geçmiyodu.

Motosikleti
    KTM 990 SMT
    Gayet iyiymiş sercan benim motor çok deli yakıyor ya şimdi heves zevk keyif patlaması agresif atak kullanıyorum gerçi ama önümüz yaz daha da azacağım belim bükülmez umarım ,senin xt nin yakıt sarfiyatı harikaymış gerçekten.

Benim enson 5.8 yakmıştı oda soguklarda ısınması bekle felan yazın 5.5'u geçmiyodu.

Gayet iyiymiş sercan benim motor çok deli yakıyor ya şimdi heves zevk keyif patlaması agresif atak kullanıyorum gerçi ama önümüz yaz daha da azacağım belim bükülmez umarım ,senin xt nin yakıt sarfiyatı harikaymış gerçekten.
    Bende gazlı kullanıyodum az daha sakin kullanılsa dahada az yakar.
    her düzlükte tekerdi yandı 1 sezonda lastik bitti ya

zalim17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    660 tenere
    hayırlı olsun casillas, cbr250yi de anlat arada bilgimiz olsun, ben de satmıştım adam caydı kızdım satmıyorum
    xt125r>xt660r>dl650+ybr125>cbf1000>660 tenere

hayırlısı olsun aldık motoru plakası ruhsatını halletim ama şansıma kar geldi
    Daha 50kmde yatıyo garajda

Bu bahaneyle depoyu felan sokup Zekai abiyle şeffaf kaplama yapcaz malum siyak çok kolay çiliyo.

İlk buluşma :D

EnDuRoCu_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    casillas; hayırlı olsun,güle güle kullan Allah kaza bela göstermesin.Tarzını baya bi değiştirmişsin Yakıtını düşünecek olursak süper bir seçim olmuş.Yakıtından bizleri haberdar et merak ediyorum.
    altı''AT''mış

tarz baya değişti ama kalbim hala 660'da

Yakıtı bakalım neler olcak daha binmedik aldık koyduk garaja

Motosikleti
    660 tenere
    barcodu fotoşopla kapa kardeş hile hurda olmasın

Editlenmiyo post geçti artık ordan barkotu okutmak zor olur sanırım.
    Pazar günü dayanamadım çıktım dolaştım biraz ya 660'dan alışkanlık virajda bacağımı acıp motoru yere basıyorum istemsiz gelişiyo sonra napıyorum ya ben diyip topluyorum ayağı

Motosikleti
    660 tenere
    olmadık zamanda ben de öyle bi indirdim ayağı yere sürttü geri zorladı hafif atlattık allahtan, özel tasarım koruma demiri yaptırıyorum fotoları koyacam

Ya ençok viraj çıkışlarında gazı açınca yanyan gitmeyi özledim

2günde 245 Km yol yaptım 1 haftadır kar kar 2 gün güneş açınca bütün İstanbul döküldü sokaklara tıklım tıklım

Motosikleti
    660 tenere
    benzinlikte yanlamaktan daha iyi virajda yanlamak

---------- Post added at 18:41 ---------- Previous post was at 18:38 ----------

demeyi unuttum koruma demiri takıldı bugün, usta saolsun çok uğraştı, foto çekmedim daha, şimdi monte yeri olunca bi de sismiş ufak farmış bişeyler mi taksam diye düşünüyorum

Sis baya iyi olur hem görünürlügü arttırır hemde uzaktan hoş duruyo.
    Bizim buralarda GS'lerde 3 bi tarafta 3 bi tarafta olanlar var bi geliyorlar karşıdan görmemek imkansız :D

Motosikleti
    660 tenere
    3 tane mi? bizim buralarda kovalak derler onlara. fatura gelmiyo diye de o kadar lamba yakmaya gerek yok volt watt bişeyler araştırmam güzel lamba bulmam lazım

REKLAM ALANI
37. sayfa BirinciBirinci ... 27353637383947 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler