Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
30. sayfa BirinciBirinci ... 20282930313240 ... SonuncuSonuncu

Yamaha XT 660 R/X Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    zalim17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    660 tenere
    130 derken? büyük motorlara 130 mu oldu ötv? 2000 motor üstü arabalara öyle. kendi beceriksizliklerini millete ödetiyolar. meşhur olma çabalarındasın casillas
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yav mailler gelmemiş bnde kimse yazmıyo diyorum

Co Ayarı bende 10'da benimkide 1'deydi 10'da iyi şuan ama her motorda fark ediyormuş bu ince ayar başka bir 660'ı olan arkadaş o sirkelemenın benım motorda olmadıgını söyledi aynı ayarı onada yaptık 10'a getırdım bindi geldi gene var dedi.benimkinde yokmuş ondaki sirkeleme.
    Bitane R6'dakını kurcaladım adam 2 gun sonra gitmiyo olm motor diye geldi temem sakın geri çeviririz dedimde dilinden kurtulduk gitmiyo dedıgı 270 miş deli manyak bu SS'ciler ya

Ötv bize işler mi ya 130'u kitlediler üstünden baya geçti benim sogudu acısı

Altın elbiseli adam'da benim çıktıgım bölüm nete verilmiş.
    http://www.youtube.com/watch?feature...v=CoM2YIYfTnk#!
    xt125r>xt660r>dl650+ybr125>cbf1000>660 tenere

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yok zamdan çok önce ödedim ben 6 aylık 130TL vergi.Ama seneye 64'e düşüyo 6 yaşımıza giriyoz

zeko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt660r yamaha

:)

makinanın yeni hali maşallah deyin )

[IMG][/IMG]

Alıntı zeko adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://<a href="http://bit.ly/c25MCx...nq.jpg</a></a>
    Mansallah abi haftasonu gorunce showrromdan alip gelmis gibiydi

hercul3367 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt660r innova 125
    Alıntı zalim17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı satışlar, sprey yağ derdinden bıktım zırt pırt bitiyor, gittim bugün 1 kilo 90 numara yağ ve yağdanlık aldım, nasılsa silip duruyorum zinciri,bakalım nasıl olacak
    aynı dertten bende muzdaripim kardeş,tek çözüm http://www.motoplus.com.tr/urun/7044...aglama-Sistemi olsa gerek.
    yakın zamanda bu sisteme geçmek istiyorum.
    özellikle ofroad yollara girince zincir işi iyiden bıktırıyor doğrusu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:24 ----------

zeko ne yapmışsın kardeş,çok yakışıklı olmuş maşallah.
    Para her şeydir diyen, para için her şeyi yapabilendir...
    Nasıl bir hayat yaşıyorsan, öyle ölürsünüz. Nasıl öldüyseniz, öylede dirilirsiniz.
    http://gezginpardus.blogcu.com/

Motosikleti
    660 tenere
    hazır çocuğa baba kolay gibi olacak da 3-5 gündür aynı iş benim de aklımda, aylaklık zor iş, boya karbon şu bu bi tefferruatlı anlatırmısın zeko kardeş? kaça patladı?
    Alıntı zeko adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://<a href="http://bit.ly/c25MCx...nq.jpg</a></a>

---------- Post added at 21:59 ---------- Previous post was at 21:52 ----------

90 numara yağ kesinlikle tavsiye olunur, 2-3 haftadır 90 numara yağla yağlıyorum mükemmel, gaz yağıyla silip damla damla hem yanlarda pim aralarına hem göbekdeki halkalara, şahane oluyor bal dök yala mazotla silmeyin (benzinle silmeye zaten isviçrede hesap ister ) mazot O ring zincire yaramıyormuş pimlerde gres varmış onu çözüyormuş, bir de geçen tesadüfi WD40 denk geldi kontak deliğine, sinyal far selektör depo kapak deliğine sıktım kaymak gibi oldu, bugün aldım bi kutu wd40, bu wd40 motorsiklette nerelerde kullanılır ne işe yarar? tabip abiler bi deyiversin
    Alıntı hercul3367 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı dertten bende muzdaripim kardeş,tek çözüm http://www.motoplus.com.tr/urun/7044...aglama-Sistemi olsa gerek.
    yakın zamanda bu sisteme geçmek istiyorum.
    özellikle ofroad yollara girince zincir işi iyiden bıktırıyor doğrusu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:24 ----------

zeko ne yapmışsın kardeş,çok yakışıklı olmuş maşallah.

Motosikleti
    yamaha xt660r innova 125
    Nasıl bir hayat yaşıyorsan, öyle ölürsünüz. Nasıl öldüyseniz, öylede dirilirsiniz.

EnDuRoCu_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    calillas00 proğramı seyterttim çok başarılı

Zeko hocam maşşallah yahu çok başarılı iş çıkartmışsın özellikle jantlar 10 numara olmuş tebrikler Eksozu temizlettinmi ?
    altı''AT''mış

Motosikleti
    660 tenere
    herkül kardeş akrepler ne oldu satıldı galiba?
    Alıntı hercul3367 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Motosikleti
    xt660r yamaha
    herşey benim elimden cıktıgı için pek bi masrafı olmadı sadece boya felan aldım ufak tefek masraf oldu . boyasını kaplamasını akort telerini sokmesini takmasını hepsini ben yaptım hicbir usta eli deymedi cok zahmetli iş ustaya kalırsa sadece bi tekerin telerini sokup takmasına 150 tl istiyorlar yani anlıcanız baya bi masraflı olurdu ustalara kalsak

Motosikleti
    yamaha xt660r innova 125
    Alıntı zalim17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkül kardeş akrepler ne oldu satıldı galiba?
    akrep için çok müşteri vardı,moroeu satmaktan vaz geçtim(hala ilanda dursada)
    o yüzden akrep ilanını kaldırdım çünkü hergün arayan vardı.
    motoru satmaktan vazgeçmemin sebebi de,yerine alanıcak benim tarzıma uygun
    motor olmaması.
    çoğunlukla ofroad yaptığımız için şuan bu işe en uygun hafif,torklu motor xt.
    transalp xl700 denedim,beni hiç kesmedi,tork zayıf.
    660 tenere düşündüm benim motor arazide ondan daha avantajlı.
    xt'yi toroslarda pert edene kadar devam inşallah.

Motosikleti
    660 tenere
    en güzeli tepe tepe bin, arka sağ sinyal ampülü sizlere ömür, aradık bulamadık bi tane uydurduk 1 haftada mefta, evelki gün gene parçacı eksesuarcı gezmediğim kalmadı yok, sorun yuvanın tırnakları tam ortadan 2 adet değil 3de 2 gibi olması, gene 2 adet yer var ama olmuyor, bulduklarım tam 180 dereceli 2 adet tırnaklı, tırnağın birini eğeledim uçurdum öyle uydurdum (bir de yedek alıp onu da hazırladım, parçada yedekçilik iyidir) ama sinyal sapıtıyor,bi normal çakıyor bi hızlanıyor, philips marka diğer ampülleri baktım, nerden bulacaz bunu?

bugün yıkadım pakladım Garfield'imi geçenki yağmurlarda çamur çeperden baya bi kirlendi tazzikli suyla yıkamıyorum orijinal stickerleri aşırı dandik xt yazanlardan biri uçtu gitti yıkarken o kadar uzaktan tutmama rağmen.

Zekai abiyle full şeffaf kaplama yapcaz inş.

Motosikleti
    660 tenere
    bugün yağ filtre değiştirdim, antifiz takviye, fren yağı kontrol,debriyaj deli yağlama, akü ölçüm,(toptan kış bakımı) üstüne balata spreyi alıp sıktım, bu kadar fark beklemiyordum frenler zehir oldu zehir, tavsiye olunur, özellikle arka fren zincirden atan yağdan kaygandı pek düzgün tutmuyordu şimdi canavar, cart diye kitliyor,alışana kadar 2-3 gün kibar kullanmalı (önemli: sıkıp hemen trafiğe çıkmayın, sürat yapmayın frene güvenmeyin ilk etapta,diske balata arasına sıkın bekleyin, biraz boş turlayıp 3-5 boşa sıkın bırakın biraz kurusun üstünden atsın, ilk vakit pek tutmuyor ben kipa bahçesi 3-5 tur yaptım yolda giderken 10 km falan boş yere sıktım bıraktım sonra bezle kuruladım diskleri teekrlere yarım tur yaptırıp balataların altını da silmek için, gene de pek iyi tutmuyordu, öğlen sıktım spreyi, akşam bindiğimde bambaşkaydı frenler kurumuş hayvan şahane olmuş, ilk etapta aman dikkat)

benimde ön fren balataları azalmıştı 40binde toptan bakımda hallederim diye düşünmüştümde dün baktım baya incelmiş eski brembo'nun çaktın mı duran frenide kalmadı balata değiştirmem gerek.

Tek sorun yağmurda çamurda çok pisleniyo ya temizlemesi acayıp zor oluyo

Selam herkese,
    Arkadaşlar antifiriz değişimini nasıl yapıyorsunuz değiştirmem gerekiyor!
    altı''AT''mış

Motosikleti
    660 tenere
    şefim ben değiştirmedim antifirizi azcık eklettim üstüne, usta yaparken baktım sağ grenajı sökmen gerekiyor, boşaltımı nerden bilmiyorum oralarda vardır bişey aç bulursun, hava alma devir daim durumları var ona dikkat bir kapak da radyatörde var ona da dikkat, ben yedekden eklettim, su ve antifriz karışım oranına da dikkat, kaça kaç kaç dereceye kadar koruyor onlar yazıyor kutularda, bir de saf su koy unutma, radyatör temizliğide lazım aslında o iş nasıl olacal, porçözle şofben tamir etmişliğim var ama buna olmaz şimdi

Tamam ben 1 aydan çıkarım bu işin içinde Allahın izniyle
    altı''AT''mış

Motosikleti
    660 tenere
    git bi motorcuya uğraşma

Motosikleti
    xt660r yamaha
    saol kardeş evet cok guzel oldu eksozu ben temizledim ince skocprayt + kalın pasta ile bizim motor 1 lt alıyo yarısı su yarısı antifiriz ben kışın komle antifiriz koyuyom cabuk ısınıyo daha performaslı oluyo ama yazın yarısını dokmen lazım cabuk hararet yapar ben oyle yapıyom antifiriz bol oldugu için sen yarısını su yarısını antifiriz koy alttada devir dayimin orda 8 vidadanda havasını al biraz calıssın su eksilir ekle daha bidaha calıstır biraz bekle daha konrol et eksildiyse koy daha ;) kolay gelsin

REKLAM ALANI
30. sayfa BirinciBirinci ... 20282930313240 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler