Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

runner vxr 200 hakkında herşey

Motovento
    REKLAM ALANI
    zed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    runner vxr 200
    motor 21 hp maximum hız 120 yazıyor ama siz aldırmayın yazana 145 yapabiliyor ayrıca yoltuşu mükemmel kendi sınıfındaki hiç bir motorla kıyaslanamaz yani ve ivmelenmesi de 10 numara ilk gazladığında yavaş sonra birden açılıyor 5.5sn yede 100km hıza ulaşabiliyor bu birazda kilo ile alakalı galiba 90kg biri için geçerli bagajına 1tane kask sığabiliyor yakıta gelince 4ila 6 bin devir arası 90yeni kuruş gazlarsan 110 yeni kuruş yakıyor maximum buda pek fazla değil motorda vibrasyon kesinlikle yok selesi çok rahat. Frenlemesi harika benim aklıma gelenler şimdilik bukadar ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    aga bende resim ekleyim bari @zed kardeş hiç drag yaptınmı runnerla
    motor veya araba tokatladığın oldumuı yüz ifadeleri nasıl milletin

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    kaç para bu alet 2.elinin pek olduğunu sanmıyorum.Varsada 2 zamanlı olabilir
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Battal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X8 250 ie
    Bende vardı (eski tipi 2004 model) sattım, Piaggio X8 250 aldım.
    Bu da iyi motor, çok rahat, vs.. vs.. ama Runner'dan aldığım sürüş zevkini
    vermiyor, ayrıca Runner'ın frenaj olayı da çok süperdi.
    İstediğin kadar asıl motor dengeyi bozmuyor. Zınk diye duruyor.
    Benim görüşüme göre, Runner'daki tek sorun iki kişi bindiğinde pek rahat olmuyo o kadar.
    Buradan bütün arkadaşlara da çin malı bir motor alacaklarına
    3500 - 4000 YTL ayırabilirlerse eğer ikinci el bir runner alsınlar.

Motosikleti
    var 636
    GILERA - RUNNER VXR 200 satış fiyatı ytl bazında 7000ytl dir tabi euro artmassa arkadaşlar

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    GiLera'Lar seri motorLardir.. Ne hikmetse evet kaLkista bunu hissettirmezLer.. 3-4 bin devirLere kadar bayiLcakmis gibi oLur, fakat devir arttikca inaniLmaz bir hizLanma gosterirLer.. Kisaca 7-8 bin'Li devirLerde vitesi degistir diye yirtinmak yerine daha da asiL gaza ben hizLanmaya hazirim diye bagirir eksoz..
    125 ve 200 cc motorLarLa inaniLmaz seri ve atak surus keyfi sunarlar. Motor hacminden beklenmeyen hizi saglarlar ama motor hacminden beklenmeyen benzin sarfiyatini da sunarlar
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    runner vxr 200
    bahtu kardeş resimler iyi oldu eklediğin
    drag a ben girmiyorum genelde bilader var at jokeyi gibi kendisi 50kg civarları onu çıkarıyorum igdalı olursa yani 2 zamanlı olan runnerlerle kaldırıyoruz ilk 100metre iki zamanlı geçiyor sonrası 2 zamanlı için hüsran olarak sonuçlanıyor ama benim motoru açarken çok özen gösterdim ben her bin km debir yahını değiştirdim hava filtresini felan temizzledim ve çok faydasını gördüm
    arabalara gelince
    geçen yol boş gazladım biraz arkamda bi siena vardı
    sonra birazdaha yüklendim aramızdaki fark baya bi açıldı
    kırmızı ışıkta yanıma durdu merak içinde 140 yaptı motor ben ölçtüm dedi
    bu nasıl scooter felan dedi bende artık dalgasına bu modeller böyle felan dedim nerde satılıyor felan dedi bende tarif ettim artık...

fiyatına gelince ben aldığım sıralar antalyada motor fuarı vardı ben 6700 fuar fiyatına aldım şimdi 7800 ytl istiyorlar 7000yazanlar var internette ellerinde kalmamış müşteri çekmek için yapıyorlarmış bayinin bana söylediği ben bayinin yalancısıyım

Motosikleti
    var 636
    zed kardeş gerçekten temiz bakıyorsun yanlız şanzuman yağını değiştirmeyide unutman bide castrol yeni yağ çıkarmış scooterlar için biliyormusun yağa
    önem veriyorsan denemeni öneririm POWER 1 SCOOTER 10W-40 model bi bak derim
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

Motosikleti
    runner vxr 200
    Alıntı bathu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zed kardeş gerçekten temiz bakıyorsun yanlız şanzuman yağını değiştirmeyide unutman bide castrol yeni yağ çıkarmış scooterlar için biliyormusun yağa
    önem veriyorsan denemeni öneririm POWER 1 SCOOTER 10W-40 model bi bak derim
    şanzıman yağını castrol gps kullanıyorum çok memnunum her bin km de bir değiştiriyorum
    tavsiyen için saol yinede

hotwjw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu runnerlere hasta oluyorum bende şimdilik bws 100 üm var para yı denkleştirince ilk işim bi runner almak olacak ama yeni kasası olanlar daha iyi duruyor eskilerine göre ..

bayali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    krala selam runnerle devam

Motosikleti
    runner vxr 200
    Alıntı hotwjw adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu runnerlere hasta oluyorum bende şimdilik bws 100 üm var para yı denkleştirince ilk işim bi runner almak olacak ama yeni kasası olanlar daha iyi duruyor eskilerine göre ..
    tez zamanda kavuşman dileğiyle

»»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan kilitlenmiştir.»»»»»»
    Forum katilimcilari yeni bir konu basligi acmadan önce o konunun forumda mevcut olup olmadigini kontrol etmeliler. Bunun icin forumun arama özelligi kullanilabilir. Ayni isimli veya ayni tartismalari iceren konular acilamaz. Forum sayfalarında arama yapmak için tıklayın...
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: BBRR **************

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler