Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
24. sayfa BirinciBirinci ... 14222324252634 ... SonuncuSonuncu

Kawasaki Versys Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sen söyle o zaman kaça aldın
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    logan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    9150 eur kardeşim. 150 ye pazarlık yaptım inmediler ben de almadım kurun düşmesini bekliyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:11 ----------

toplama motosiklet satıyorlar. sanki mutahit parayı almış da binayı bitirmeden kaçmış gibi. yok sis farı şu fiyat yok çanta bu fiyat... araba olsa 2bin farkı sıkıyorsun sunroofdan xenon vs ye kadar alayı değişiyor. bu ne amk çantası farı derken 11-12bin eur u bulacak. (e git sen de araba al diyen olursa fena söverim peşin peşin diyim )
    mehmetenis bunu beğendi.

infernox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys
    Alıntı logan07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    9150 eur kardeşim. 150 ye pazarlık yaptım inmediler ben de almadım kurun düşmesini bekliyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:11 ----------

toplama motosiklet satıyorlar. sanki mutahit parayı almış da binayı bitirmeden kaçmış gibi. yok sis farı şu fiyat yok çanta bu fiyat... araba olsa 2bin farkı sıkıyorsun sunroofdan xenon vs ye kadar alayı değişiyor. bu ne amk çantası farı derken 11-12bin eur u bulacak. (e git sen de araba al diyen olursa fena söverim peşin peşin diyim )
    Hocam hangi bayi ile yaptın pazarlığı

Motosikleti
    kawasaki kle 650 versy
    merhaba bende aranıza istanbuldan yeni katıldım versy gerçekten müthiş bir motormuş resim nasıl yukleniyor bilemedim o yuzden yukleyemedim

işi bitirmeden bayi adı vermem dogru olmaz ama nacızane tavsıyem 9200 den fazla vermeyın. şimdi sana bayı adı vermeyı bır kenara bırakalım yarın oturup ugrassam en az 4 - 5 bayıden bu fıyatları alırım. biraz pazarlık yapın. zaten çantaydı boktu pusurdu derken kıtleyecekler. en azından 9500 verıyorsanız da karta vade farksız 9 taksıt ısteyın nakdınızı calıstırın falan fılan.

Motosikleti
    YBR125/CBR125/DL650/Suzuki C800/GV250 Şimdi:DL650
    Alıntı infernox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam kaskolar sadece kapalı garajdan çalınırsa ödüyormuş. Varmı böyle birşey?

@akerimoglu sadece montaş demiri orjinal alma imkanı varmı peki?

Şairsigortanın yaptıklarında geçerli değil.Bazılarından geçerli evet,ama şair motokasko nun tek yetkilisi, özellikle de kapalı alan şartı aranmaz diye belirtilmiş durumda,bu sıralar azdılar motor da göze batıyor allah için,yaptırın.
    mehmetenis bunu beğendi.

muzoooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Spacy Alpha
    Alıntı m.sütcü adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba bende aranıza istanbuldan yeni katıldım versy gerçekten müthiş bir motormuş resim nasıl yukleniyor bilemedim o yuzden yukleyemedim
    hayırlı olsun kardeşim . güle güle kullan . kazasız belasız.

Beyler aldığınız fiyatları paylassaniz foto kadar makbule geçer. Tüm arkadaşların yeni motorları hayırlı olsun.

Motosikleti
    kawasaki versys
    günaydın ve merhaba
    ben peşin 26.000 tl ye Sofuoğlu motorla anlaştım. Makine henüz gelmedi birsey sormak isterim bu motorlar japonyadamı üretiliyor

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abs limi 9150 euro anlastin?

Evt abs 2015. Yukardaki ark da 9250 ye anlaşmış. Bence 9500 Eur a aldık diyen arkadaşlar net bilgi paylaşmıyor. Bayi size kıyak çekmemiş. Bu fiyat aramızda muhabbeti yapıldıysa gerçekte öyle değil.

infernox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys
    Fiyat zorlasan 9200 e biter gibi geliyo bana. Birkaç bayiyle görüştüm durum bu. Bende kesinliğe bağlamadım. Zaten sarı renk daha yok. Acele etmedim.

Yav arkadaş daha merak ettiğim bir mevzu var. Neden bazıları bu motora 'versy' diyorlar?
    Motorun adı versys (evet sonunda S harfi var). Bütün reklam videolarında telaffuz edenler hatta üreticileri ve vörsis diyorlar.
    Yani versy demenin mantığı nedir. Ben sadece bir italyanca videoda versy diyen duydum. Türkiye'de de yarısı versy diyor yarısı versys.

Aynen kardeşim acele etme. Yalnız kur ne olur orası muamma. Seçime kadar Eur bu seviyelerde hatta biraz daha yukarda olacak gibi.

Motosikleti
    kawasaki versys
    internette araştırdım ama bulamadım versys 650 üretim yeri olarak Japonya mı, bilgisi olan varmı?

Motosikleti
    Xmax 250
    Alıntı nmb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın ve merhaba
    ben peşin 26.000 tl ye Sofuoğlu motorla anlaştım. Makine henüz gelmedi birsey sormak isterim bu motorlar japonyadamı üretiliyor
    Motorunuz hayırlı olsun Made in Japan yazıyor kardeşim motorumuzda lastikler de dahil

Alıntı m.sütcü adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    imgim gibi bir siteye upload edip linkini mesaj bölümünde paylaşırsanız biz resim haline getirmekte yardımcı oluruz.Motorunuz hayırlı olsun.
    Alıntı logan07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler aldığınız fiyatları paylassaniz foto kadar makbule geçer. Tüm arkadaşların yeni motorları hayırlı olsun.
    Ben 9500 euro'ya Kocaeli'nden Ordu'ya adrese teslim aldım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:36 ----------

Alıntı mehmetenis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler eksik olmayın biraz mübalağ ettim
    Yalnız sizin motorunuza düşündüğünüz sis farı bana çok ama çok pahalı geldi bunun yerine farklı alternatifleri değerlendirirseniz çok daha güzel olur mesela mstech sis farları oldukça güzel ömürlük cihazlar veya givinin sis farları hiç olmadı piyasada satılan 3 power led li 50TL alınabilen sis farları bile oldukça güzel iş görüyo
    Şu an için radyatör koruma dışında almayı düşünmüyorum herhangi bir aksesuar. Detaylı cevap için teşekkür ederim. Böyle bir uzatma güzel olur sonuçta Karadeniz'deyiz yağmur eksik olmuyor.

alpkaan05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    piaggio xevo 400 - honda nc 750X
    9150 ye bende merak ettim hangi bayi bu biz iki tane alacağız görüşme sansımız var mı bu bayi ile buradan yazmazsanız özelden yazarsanız sevinirm ??

Motosikleti
    V-Strom DL650
    Ben Versys'in Abs'li modeli için 9100 Euro fiyat aldım, 3 rengi için de geçerliydi bu, Abs'li model için olduğunu özellikle belirteyim.. Tam alıcaktım, ama 2010 model üçlü Giwi çanta setli bir V-Strom'u, üstelik henüz 6400 km de ve hiç kazasız, tertemiz bulunca (ki çok şanslıyım bu konuda, o modelde o km bulmak olanaksız), hem de kelepir diyebileceğim bir fiyata bulunca Suzuki'yi aldım. Versys illa ki daha güzel motor, ama üstüne ekleyeceğim parayı bu sezon gezilerde değerlendirmek daha cazip geldi

Kawasaki'yi severim; yeni Versys harika olmuş gerçekten, alan arkadaşlara hayırlı olsun, keyifle kullansınlar, kazasız belasız..

Motosikleti
    kawasaki kle 650 versy
    buda benim makinam..
    http://imgim.com/8437incid2342218.jpg
    http://imgim.com/20150213_211125.jpg
    http://imgim.com/20150214_165958.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:56 ----------

çok acil iç çamurluk hugger ve ön çamurluk uzatma arıyorum kullanan bilen varmı

alpkaan05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    piaggio xevo 400 - honda nc 750X
    Türker bey 9110€ hangi bayi bu ?? Bizde konuşalım

Motosikleti
    Xmax 250
    m.sutcu beyi'in versys i hayırlı olsun tekrardan.
    mehmetenis ve F54 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
24. sayfa BirinciBirinci ... 14222324252634 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler