Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
19. sayfa BirinciBirinci ... 9171819202129 ... SonuncuSonuncu

Kawasaki Versys Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW R1200 GS 2004 - Kawasaki Versys 650 2015
    Fatih / İSTANBUL Necat Motor' dan alıyorum. Fiyatı aynı zaten (9.500 EURO).

Ayın 12' si gibi gelecek diyorlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Xmax 250
    Alıntı alpkaan05 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullananın hocam, Allah kaza bela vermesin, bencede tek eksik 2015 model motorda vites göstergesi olması gerekliydi diye dusunuyorum.
    tşk ederim.

Alıntı muzoooo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dragon38 kardeşim , hayırlı olsun. Gözün aydın. Güle güle kullan. Benimki bu hafta gelecek. Ama hava bozdu.hayırlısı...
    tşk ederim sizinki de hayırlı olsun evet maalesef hava bozdu ama sıkıntı yok güneşli güzel günler göreceğiz

Alıntı infernox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun hocam. Bazı yabancı videolarda topcase takma aparatı da vardı. Galiba Tr de o şekilde vermiyorlar.
    tşk ederim, topcase aparatı yok. 2015 için orijinal yan çantalar ve topcase kesin bilgi olmamakla birlikte 1-2 ay sonra gelecekmiş.

Alıntı nisa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dragon38 kardeşim motoru aldığına sevındım bu arada selman senden naklıye ucretı fıln ıstedımı onu merak ettım o motor oraya kadar bedavaya götürmezler
    özel mesaj attım.

lastikler dunlop sportmax.

E-TEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke200
    Yeni kasa versys nin hayırlı olsun dragon38 ,Bu fiyata gerçekten çok iyi

infernox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys
    Arkadaşlar facebookta kawasaki versys TR grubuna da bakın.
    https://www.facebook.com/groups/775238142563214/

Motosikleti
    YAMAHA MT-07 DEEP ARMOR ABS
    ALEYKUMSELAM ERDAL

Motosikleti
    Honda Cbf 1000 Fa
    arkadaşlar aklımda cbf 1000 kalbimde versys 650 var. sizce neden 650 versys almalı fikirlerinizi merak ediyorum.

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ygzonair adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar aklımda cbf 1000 kalbimde versys 650 var. sizce neden 650 versys almalı fikirlerinizi merak ediyorum.
    Cbf1000 kullandim 5000km. versys kullanmafim ama 4 sene er6n kullandim. Kulllanim amaciniz neyse biraz yorum yapabiliri.
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Devir sayacının spor motorlara göre hafif yüksege konumlandırılması çok hoş

Motosikleti
    Honda Cbf 1000 Fa
    şimdi uzun ve artçılı geziler dersem muhtemelen cbf daha uygun diyeceksiniz.
    aslında haftasonları dışında çok vaktim olmuyor yılda birkaç kez uzun yol onun dışında civar illere haftasonu gezileri. Ama amacım tabiki motorumdan keyif almak. Er6n teknik veriler anlamında benzer olabilir ama özellikle oturuş ve sürüş olarak versys den ayrılıyor diye düşünüyorum. Cbf yorumlarınızı da merak ediyorum.

Cbf 1000 kesinlikle parasini hak eden bir motordur. Ikinci ele vereceginiz 27 bin tl lik rakama standart abs 105 beygir 4 silindir gücü, gösterişli ve az yalan bir motor aloyorsunuz. 5 - 5.5 litre yakıyor. Artci ile cok rahat edersiz ozellikle uzun yolda cok guven verir
    Tek bilek hareketi ile 170 180 lere cikmaniz saniyeler alir. Kivrak motordur fakat cok agirdir. Sehir icinde kullanacaksaniz ben tavsiye etmem ama kullannan cok kisi tanirim.
    mehmetenis bunu beğendi.

mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Alıntı 2move adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbf 1000 kesinlikle parasini hak eden bir motordur. Ikinci ele vereceginiz 27 bin tl lik rakama standart abs 105 beygir 4 silindir gücü, gösterişli ve az yalan bir motor aloyorsunuz. 5 - 5.5 litre yakıyor. Artci ile cok rahat edersiz ozellikle uzun yolda cok guven verir
    Tek bilek hareketi ile 170 180 lere cikmaniz saniyeler alir. Kivrak motordur fakat cok agirdir. Sehir icinde kullanacaksaniz ben tavsiye etmem ama kullannan cok kisi tanirim.
    Çok doğru yorumunuza katılıyorum, Ben şehir içi dışı kullanıyorum ağırlığın pek dezavantajını görmedim açıkçası, Ayrıca kawasaki versys lerde 40.000Km sonra arıza çıkartabiliyormuş sadece bunu duydum bilginin kaynağını da bilmiyorum böyle bir söylenti var.

alpkaan05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    piaggio xevo 400 - honda nc 750X
    Arkadaşlar banada 2012 model 8000 km de er6n takas teklifi geldi benimde gönlümde yatan kesinlikle kle650 ama teklifte kafami karıştırdı mu er6n modelini kullanan arkadslarin fikirlerini merak ediyorum

Alıntı mehmetenis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok doğru yorumunuza katılıyorum, Ben şehir içi dışı kullanıyorum ağırlığın pek dezavantajını görmedim açıkçası, Ayrıca kawasaki versys lerde 40.000Km sonra arıza çıkartabiliyormuş sadece bunu duydum bilginin kaynağını da bilmiyorum böyle bir söylenti var.
    Size soylenen tamamen palavradir. Versys 40binden sonra ariza yapmasi demek er6n ve er6f lerinde ariza yapmasi demektir cunku motor tipleri ayni. Iki sene 2006 er6n kullandim. 15bin km uzeri yol yaptim. Trde ilk er6 yi ben almistim. Ilk geldigi gun fuardan, aradan yillar gecti bir suru motor degistirdim ve dayanamadim ine 2011 er6n alDim 25bin km kullandim. Boyle rahat kivrak motor gerçekten az bulunur. Az yakar cok kaçar. Frenler 10 numaradir. Simdi versys istememin sebebi esimle uzun yollar yapmayi planlamamdan dolayidir.
    mehmetenis bunu beğendi.
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

Motosikleti
    Versys
    Uzun yola illa 1000 lik motorla gidecen diye birşey yok dimi versys650 de gider sonuçta. Cbf 1000 i ilinci el alıcaksın versys sıfır. Sonuçta fiyat/performansı çok iyi bence.

Motosikleti
    BMW R1200 GS 2004 - Kawasaki Versys 650 2015
    Herkese günaydın,

Arka çanta bağlantı aparatı Zmoto haricinde nereden temin edilebilir, bilgisi olan var mı?

Ebay' da bulamadım.

Motosikleti
    Versys

Konua ada motora ilk versysler gelmiş.sahiplerine hayırlı olsun.
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA MT-07 DEEP ARMOR ABS
    hay maşallah makınalar on numara turuncu olan 1000 lık olmsı lazım 650 lıkte böyle bır renk gelmıyo tr ye.ınfernox ne zaman alıyorsun versys

Motosikleti
    Versys
    Evet 1000 lik çok daha heybetli duruyor. Ama 650 de az değil. 1.75 boyu olan arkadaş parmak ucunda anca basıyor.
    @nisa hocam ben ilk partiyi kaçırdım. Allah kısmet ederse ikinci partiden alırız inş.

Motosikleti
    Honda Cbf 1000 Fa
    İnfernox'un kimliğini tespit ettim Demek fotoğraflarımı çalıp buralarda, 1.75 boyu var türlü türlü huyu var diye beni afişe edersin ha :D
    Evet arkadaşlar Konya Ada Motor'da bu şahane motorların üstüne oturabildim sonunda. Cbf den vazgeçtim bu sayede diyebilirim.

Motosikleti
    Versys
    Alıntı ygzonair adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnfernox'un kimliğini tespit ettim Demek fotoğraflarımı çalıp buralarda, 1.75 boyu var türlü türlü huyu var diye beni afişe edersin ha :D
    Evet arkadaşlar Konya Ada Motor'da bu şahane motorların üstüne oturabildim sonunda. Cbf den vazgeçtim bu sayede diyebilirim.
    Evet hocam yakaladın beni
    Alıntı yapacaktım ama ismini vermeyim dedim
    Bu resmi @ygzonair arkadaşımız çekmiştir telif hakkı ona aittir.
    Ama boyu da Türkiye ortalamasının üstündedir. Ben Motorun heybetini götermek için örnek berdim kusura bakma :D
    O zaman bir de soru sorayım. İkinci parti konyaya ne zaman gelir acep?

REKLAM ALANI
19. sayfa BirinciBirinci ... 9171819202129 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler