Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
18. sayfa BirinciBirinci ... 8161718192028 ... SonuncuSonuncu

Kawasaki Versys Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    alpkaan05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    piaggio xevo 400 - honda nc 750X

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:56 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:59 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:01 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:04 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:07 ----------

elımden geldıgı kadar yuklemeye calıstım hatalar varsa kusura bakmayın ama gercekten cook yakısklı olmus yenı kasa
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    infernox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys
    @alpkaan05 fotolar için çok sağol. Siyah rengi daha net görmüş olduk sayende.
    Yav anlamadığım konu kocaeli şubesinden başkka yerde motoru gören yok galiba .
    İlk fotodaki senmisin. Boyun kaç? Görünüşe göre oturuş pozisyonu çok rahat tam uzun yola ve şehir içine uygun maşallah
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    evt ilk fotodakı benim, oturus gercekten ıyı boyum 1.80, Selman abi yoktu gittiğimde ordu daki arkadsın motorunu teslim etmeye gitmiş, beyaz olanı da ben göremedim ama harbiden aklım takılı kaldı sukadarını soyleyım canlısı daha guzel benim motoru (pıaggio xevo 400) takasta verirsem kesin aldım sıyah yada sarıyı,,
    birde aklıma gelmişken kawasaki yazısının olduğu grenajlar mat siyah boyalı acayıp yakısmıs buda
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA MT-07 DEEP ARMOR ABS
    Alıntı alpkaan05 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evt ilk fotodakı benim, oturus gercekten ıyı boyum 1.80, Selman abi yoktu gittiğimde ordu daki arkadsın motorunu teslim etmeye gitmiş, beyaz olanı da ben göremedim ama harbiden aklım takılı kaldı sukadarını soyleyım canlısı daha guzel benim motoru (pıaggio xevo 400) takasta verirsem kesin aldım sıyah yada sarıyı,,
    birde aklıma gelmişken kawasaki yazısının olduğu grenajlar mat siyah boyalı acayıp yakısmıs buda
    alpkaan05 kardeşim sen benden sonra gelmışsın demekkı beyazını gormelıydın yakından cok guzeldı zaten bı ıncekı sayfada onları ben yukledım selmanla bayağı bı muhabbet ettık orda beyazı hazırayıp götürmem lazım dedı

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:52 ----------

bu arada dragon38 kardeşimizden ses seda yok motoru ugun almmış olması lazımdı nerdeessın bırader

infernox dostum sorularıma cevabın için çok teşekkür ederim. bu arada zmoto ya info mail adresinden test sürüş bilgisi öğrenmek için mail attım fakat test sürüşü hizmetimiz yoktur diye geri dönüş yaptılar bu arada motorunu teslim alan arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun, kazasız çok zevkli sürüşler.

Motosikleti
    Alıntı Okan Mutaf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    infernox dostum sorularıma cevabın için çok teşekkür ederim. bu arada zmoto ya info mail adresinden test sürüş bilgisi öğrenmek için mail attım fakat test sürüşü hizmetimiz yoktur diye geri dönüş yaptılar bu arada motorunu teslim alan arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun, kazasız çok zevkli sürüşler.
    okan mutaf arkadaşım yanlış anlamada sankkı z.motoyu tanımıyormusun gıbı bıde adamlardan test surusu ıstemısın.z.moto ılk once motrcuların yedek parça servıs konuusnda mılletı mağdur etmesın gerısı onemlı değıl

zaten benim korkum da bu. bu yeni versys'e aşık oldum ama zmoto ile bir ticaretim bir alakam olmadığı için bilmiyorum, sadece okuduğumuz yorumlar işte. Böyle yaparlarsa araçları çok çok iyi de olsa mazda markası gibi silinirler piyasadan.

Motosikleti
    Xmax 250

Nöbetçi olduğum için motoru teslim aldıktan sonra sadece 3 km kadar kullanabildim. Arkasından motoru bırakıp işe gitmek zorunda kaldım o yüzden paylaşımda bulunamadım arkadaşlar. Kısaca ilk izlenimlerimi paylaşmak istedim.

-İlk izlenimim motorun oldukça heybetli olmasıydı bu kadar iri olacağını tahmin etmiyordum açıkçası.

-Selesi yüksek 174 boy ile parmak ucundan biraz fazlası ile bastım yere, korktuğum kadar sorun olmadı birkaç dakika sonra rahatça dengede tutabiliyordum motoru. Ama hafif öne eğimli yerde geri geri götürmek istediğimde bunun imkansız olduğunu anladım ve motordan inerek elimle geriye aldım motoru.

- Malzeme kalitesi oldukça iyi malzemeden çalmışlar dediğim hiçbir yer gözüme çarpmadı fakat vites göstergesinin olmaması (LT versiyonda var) hayal kırıklığı. Sonradan taktırabiliyor dijital saat benzeri yuvarlak bir ekranda vites gösterge paneli var.

-İlk çalıştırma sonrası sele üstünde duran kaskımın titrediğini gözle rahatça görebiliyordum. 2 dakika sonra motorun sesi değişti ve rölantide çalışmaya başladı titreşim oldukça azaldı üzerine bindiğimdeyse hissettiğim titreşim sıfırdı. Titreşim hissini azaltmak için plastik takozlar kullanıldığını yazmıştı birisi işe yaramış gözüküyor. Ben üzerinde titreşim hissetmedim.

-Aynaların görüş açısı mükemmel, sürüş pozisyonu mükemmel, tamamen dik oturuyorsunuz her şey elinizin altında düğmelerin konumları gayet kullanışlı alışmak sadece birkaç dakika alıyor. Binek araçların hepsinden daha yüksek bir konumda oturuyorsunuz. Diğer araçlar tarafından daha rahat fark ediliyorsunuz.

-Vitesi 1'e atıyorum vites geçişleri normal-sert arasında vitesin geçtiği çok rahat belli oluyor. Hafif bir gaz vererek kalkış yapıyorum gaz tepkisi mükemmel, bileğim asfalta direk bağlı hissi uyandırdı bu hassasiyet bende. 2. ve 3. viteste de bu gaz tepkisi aynı şekilde devam ediyor gayet güzel.

-Rodajda ilk 800 km boyunca 4000 devir geçilmemeli yazıyor (kitapçık İngilizce bu arada Türkçe yok maalesef) 4000 devri geçmemek için özen gösteriyorum, ilk benzinimi alıyorum ve pompacı arkadaş plaka soruyor henüz yok diyorum. işe gitme saati yaklaşıyor ve tekrar eve dönüş yapıyorum.

-10 dakikalık bu sürüş sonunda motordan inerken sanki uzun yıllardır kullandığım bir motor hissiyatıyla kilitliyorum direksiyonu.

-Teknik özellikler herkesçe biliniyor onlara değinmedim ilk izlenimlerim bunlardı ve yaptığım tercihten çok memnunum şu an. Daha geniş bir zamanda daha detaylı bir inceleme yapmayı düşünüyorum herkese kazasız belasız sürüşler.
    GP500-1st, muzoooo, 2move ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

okan40 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CRF 250L
    Hayirli olsun güle güle kulanin

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Artçı selesi 2015 te eski motorla aynımı, NC700 e göre iyimi artçı kısmı? sorulduysa affola

logan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fiyat neydi hocam kaça aldınız? ben de kısmetse alacağım.

Motosikleti
    Xmax 250
    Alıntı logan07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiyat neydi hocam kaça aldınız? ben de kısmetse alacağım.
    9500 Euro 26600 tl ye aldım

Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artçı selesi 2015 te eski motorla aynımı, NC700 e göre iyimi artçı kısmı? sorulduysa affola
    Eski kasa hakkında bilgim yok maalesef. Fakat eski kasadan farklı olarak yan çanta takma aparatları resimlerde görüldüğü gibi fabrika çıkışı monte halde geliyor.

muzoooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Spacy Alpha
    Dragon38 kardeşim , hayırlı olsun. Gözün aydın. Güle güle kullan. Benimki bu hafta gelecek. Ama hava bozdu.hayırlısı...

Motosikleti
    Versys
    Hayırlı olsun hocam. Bazı yabancı videolarda topcase takma aparatı da vardı. Galiba Tr de o şekilde vermiyorlar.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bu kasa eski modelleri piyasadan siler
    alana hayırlı olsun
    belki bizde nc yi satıp versey döneriz...

Motosikleti
    Güle güle kullananın hocam, Allah kaza bela vermesin, bencede tek eksik 2015 model motorda vites göstergesi olması gerekliydi diye dusunuyorum.

Motosikleti
    dragon38 kardeşim motoru aldığına sevındım bu arada selman senden naklıye ucretı fıln ıstedımı onu merak ettım o motor oraya kadar bedavaya götürmezler

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayirli olsun hocam. Allah kaza bela vermezin. Nacizane tavsiyem o guzelim titresimsiz motora koruma demiri takmayin cunku tum dengesini bozuyor. Tevrubeliyim. Koruma takozu bakin bence..

Motosikleti
    BMW R1200 GS 2004 - Kawasaki Versys 650 2015
    Hayırlı uğurlu olsun. Ben de 2. parti için kapora verdim.

Motorun canlısını görenler, lastiklerin ne marka olduğunu yazabilirler mi?

Motosikleti
    Versys
    Alıntı akerimoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun. Ben de 2. parti için kapora verdim.

Motorun canlısını görenler, lastiklerin ne marka olduğunu yazabilirler mi?
    Hocam hangi bayiden sipariş geçtin. Kac euroya anlaştınız? İkinci parti ne zaman gelirmiş?
    Lastikler dunlop sportmax 666 olacaktı.

REKLAM ALANI
18. sayfa BirinciBirinci ... 8161718192028 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler