Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
17. sayfa BirinciBirinci ... 7151617181927 ... SonuncuSonuncu

Kawasaki Versys Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şafak sayar gibi beklersiniz)
    Bol foto isterik

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yunusemre17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    Hayırlı olsun hocam şimdiden siz siparişi ne zaman vermiştiniz ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:10 ----------

Alıntı DRagon38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorlar gelmiş arkadaşlar haftasonu teslim alacağım ben kısmetse.
    Hayırlı olsun hocam siz siparişi ne zaman vermiştiniz?

Motosikleti
    Xmax 250
    Alıntı yunusemre17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun hocam şimdiden siz siparişi ne zaman vermiştiniz ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:10 ----------

Hayırlı olsun hocam siz siparişi ne zaman vermiştiniz?
    Teşekkür ederim 7 ocakta sipariş vermiştim.

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    Teşekkür ederim 7 ocakta sipariş vermiştim.
    ben 29.12.2014 te siparişi verdim izmitten dün aradım fuara kadar gelir şuan Hollanda da motorlar diyor ...bayilere farklı zamanda mı geliyor ?

infernox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys
    motorlar gelmiş arkadaşlar haftasonu teslim alacağım ben kısmetse.
    Hocam hangi ildeki bayiden alacaksın. Hangi rengi aldın? Birde hocam bayine sorarmısın ilk gelen partide satılmamış motor varmı?
    Ayrıca foto isteriz :D

muzoooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Spacy Alpha
    ben 29.12.2014 te siparişi verdim izmitten dün aradım fuara kadar gelir şuan Hollanda da motorlar diyor ...bayilere farklı zamanda mı geliyor ?
    ben de yılbaşından önce kapora vermiştim, sipariş teyidi için yılbaşından sonra aradılar, o zaman da 15-20 şubat arası teslim ederiz demişlerdi, bu hafta aradım yine 15-20 şubat arası teslim edeceğiz dediler.

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    Alıntı muzoooo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de yılbaşından önce kapora vermiştim, sipariş teyidi için yılbaşından sonra aradılar, o zaman da 15-20 şubat arası teslim ederiz demişlerdi, bu hafta aradım yine 15-20 şubat arası teslim edeceğiz dediler.
    Anladım sadece benlik bir durum yok sanırım biraz önce zmoto yla görüştüm motorlar geldi depoya koyacak zamanımız bile olmadı birazını koysuk işlemleri halletcez dedi herkes kendi bayiisinden öğrenmeliymiş kaçıncı part tan alacağını

logan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kaç eur fiyat verdiler pazarlık yapabildiniz mi

Motosikleti
    Xmax 250
    Alıntı infernox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam hangi ildeki bayiden alacaksın. Hangi rengi aldın? Birde hocam bayine sorarmısın ilk gelen partide satılmamış motor varmı?
    Ayrıca foto isteriz :D
    İzmit Sofuoğlu Moto'dan aldım beyaz renk. İlk partide satılmayan motor kalmamış vazgeçen olduysa bilemem ama.Pazar günü gelecek kısmetse, resim eklerim

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    Merhaba arkadaşlar işim dolayısıyla daha motor gelmeden satmak durumundayım ilk partide gelenlerden olacak siyah abs li versys 650 ilan olarak daha koymadım ilgilenen arkadaş varsa bana özel olarak mesaj atabilir ayrıntıları orada bahsedebilirim hayırlı akşamlar...

Motosikleti
    Versys
    Merhaba arkadaşlar işim dolayısıyla daha motor gelmeden satmak durumundayım ilk partide gelenlerden olacak siyah abs li versys 650 ilan olarak daha koymadım ilgilenen arkadaş varsa bana özel olarak mesaj atabilir ayrıntıları orada bahsedebilirim hayırlı akşamlar...
    Özel mesaj attım 👍

Motosikleti
    YAMAHA MT-07 DEEP ARMOR ABS
    İzmit Sofuoğlu Moto'dan aldım beyaz renk. İlk partide satılmayan motor kalmamış vazgeçen olduysa bilemem ama.Pazar günü gelecek kısmetse, resim eklerim

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:11 ----------

dragon38 kardeşim bugun sofuoğluna selmaın yanına gıttım bı baktım senın oyuncak orda selmanla gorustugumde bırazdan motoru hazırlağacagını ve orduya goturecegını soylemıstı motorun sımdıden hayırlı olsun bırazda uztune bındım kusura bakma

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:13 ----------

dragon38 boyunu bılmıyorum senın ama bende 1,80 boy olduğu halde ayak uçlarımla bastım yere.dragon38 arkadaşım senden once davrandım resmler konusunda ama sennı motorla bırlıkte ıstıyoruz burda bakalım nasıp bende yaza doğru ıstıyorum versys almayı
    Sokollu ve mehmetenis bunu beğendiler.

Motosikleti
    Versys
    Motor güzel duruyor hocam resimler için saol. Bende bugün ankara kawasaki bayine gittim. Daha gelmemişti versysler

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı nisa adlı üyeden alıntı Mesajı göster

dragon38 kardeşim bugun sofuoğluna selmaın yanına gıttım bı baktım senın oyuncak orda selmanla gorustugumde bırazdan motoru hazırlağacagını ve orduya goturecegını soylemıstı motorun sımdıden hayırlı olsun bırazda uztune bındım kusura bakma
    Bence artık bu motor ikinci el Çok güzel fotoğraflar videodakilerden daha iyi duruyor.

Motosikleti
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence artık bu motor ikinci el Çok güzel fotoğraflar videodakilerden daha iyi duruyor.
    sağol sokollu fotolar htc ıncredıble s ıle cekıldı

Motosikleti
    Versys
    Hocam başka resim varsa koy da motorun gerçek cüssesini anlamamıza çok yardımcı oluyo

Motosikleti
    TVS WEGO- aprillia scarabeo- kawazaki kle650
    Kafa fermanı farklı disk papatya gibi frenler üzerinde marka yaziyor, geri kalanı aynı gibi motor bloğu aynı şekil. Kafaya bakmassan eski kazayla ayıramassın. Tabiki bu benim düşüncem. Alan arkadaşlardan bekliyoruz yorumları.

Motosikleti
    Motor güzel duruyor hocam resimler için saol. Bende bugün ankara kawasaki bayine gittim. Daha gelmemişti versysler
    ınfernox daha fazla resım cekmedım cunku bılındık bı motor olduğu ıcın fazla uzerıne duşmedım bırde onun sıyah rengı vardı orda keşke onun resımlerınıde ceekseydım sıyah rengı kendını cok heybetlı gosterıyordu alırsam sıyahı alırım ama beyazıda guzeldı ama sıyahın asaletı başkadır

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:56 ----------

motorlarının gelmemesının sebebı bırazda taşşak meselesı kımın sozu gecıyorsa o her zaman onde ollur burda adapazarında da Turanoğlu yamaha bayışı var ama gel gor kı bır suru cın ışlerıyle uğrasıyo gecen yaz butun yamaha bayılerı catır catır mt7 getırttırırken o bır tane bıle getırtemedı hatta geldıyse bıle satamadı cunku mıllet mt7 ye doydu artık

alpkaan05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    piaggio xevo 400 - honda nc 750X
    Dun görev dolayisya İzmite girmiştim sabahında sofuoğlu motordan SElman abiden mesaj gelmişti yeni modeller geldi diye görev bitimi direk gittim birkaç foto çektim elimden geldiğince ekleyebilrsem ekliycem buraya

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:33 ----------

Ekleyemiyorm bilen arkadaş varsa tarif ederse yüklemeye çalışayım

muzoooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Spacy Alpha
    Alıntı alpkaan05 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dun görev dolayisya İzmite girmiştim sabahında sofuoğlu motordan SElman abiden mesaj gelmişti yeni modeller geldi diye görev bitimi direk gittim birkaç foto çektim elimden geldiğince ekleyebilrsem ekliycem buraya

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:33 ----------

Ekleyemiyorm bilen arkadaş varsa tarif ederse yüklemeye çalışayım
    resim yükleme sitesi kullanmalısınız
    örn: hızlıresim o siteye yükleyip ortaya çıkan url bilgisini kopyalayın. forumun mesaj gönderme kutusunda resim yükle seçeneğinde url bilgisini kopyalayın

REKLAM ALANI
17. sayfa BirinciBirinci ... 7151617181927 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler