Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Versys Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    TVS WEGO- aprillia scarabeo- kawazaki kle650
    Merhaba. Öncelikle benim gibi viteslu ve böyle atak motor kullanmadiysan. Eğitim şart. Ben eğitim almadim. Ve geçen gün düştüm gaz kolunu scoouter aliskanligi sanirsam tam. Actim motor hemen tekere geldi. Frene bastum durmak üzereyken üzerime düştü. Dizlik olmadigi icin az dizim ezildi bu sekilde ekipman önemini anladik.motor sari grenajda 1cmm kadar. Ve ön siyah plastij grenajda. Cizik oluştu. Daha 160km de.
    Lütfen antalyada eğitim veren varsa bilgi versin. Bu sekilde acaba motor cok deger kaybettimi?? Ben 49lt shad canta ve demiriyle plaka ruhsat 27000 maal oldu. Satmaya kalksak ne eder.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    muzoooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Spacy Alpha
    Geçmiş olsun belen51 kardeşim.Allah buyuk kaza vermesin. Uzme canını. Ufak tefek çizikten motor değer kaybetmez korkma. Tedbirli, surmeye devam.hemen satmayı duşunme bence. Moralini bozma.

Motosikleti
    Sagol kardesim allah kimseye kaza bela vermesin bi ambulansa binmedigim kalmıştı onuda yaptık.

TimFx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja300SE ABS
    Bir gün bu araç bizim mahallede durmuştu büyülenmiştim, daha önce netde incelediğimde hiç beğenmemiştim. Sanırım farların şekli yüzünden bu yeni modelin albenisi gerçekten var. birtek devir saatinin rengine gıcık oldum (beyaz yapmasınlar şu devir saatini arkadaş )

Motosikleti
    Motor internette kucuk kalıpsız duruyor ama gercekte dev gibi . insanların gözü motorda. Kocaman bi nazar boncugu lazım.
    TimFx ve lentini75 bunu beğendiler.

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı belen51 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba. Öncelikle benim gibi viteslu ve böyle atak motor kullanmadiysan. Eğitim şart. Ben eğitim almadim. Ve geçen gün düştüm gaz kolunu scoouter aliskanligi sanirsam tam. Actim motor hemen tekere geldi. Frene bastum durmak üzereyken üzerime düştü. Dizlik olmadigi icin az dizim ezildi bu sekilde ekipman önemini anladik.motor sari grenajda 1cmm kadar. Ve ön siyah plastij grenajda. Cizik oluştu. Daha 160km de.
    Lütfen antalyada eğitim veren varsa bilgi versin. Bu sekilde acaba motor cok deger kaybettimi?? Ben 49lt shad canta ve demiriyle plaka ruhsat 27000 maal oldu. Satmaya kalksak ne eder.
    çok geçmiş olsun moralini bozma ama ufak tefek hasarlardan aksine motorun değeri düşer, sakın araba ile kıyaslamayın. Sizde birşey olmamasına dua etmeniz lazım, keşke daha küçük cc ile devam etseydiniz. Bu makinelerin torku çok yüksektir, gaz ayarı hassastır ve ağırlık merkezi naket motora göre yukarıda olduğu için hata afftme oranı daha düşüktür. Sormak istediğiniz birsey olursa çekinmeden sorun ama eğitim kesinlikle Honda öneririm, 2 gününüzü ayırıp gelmenizde fada var

Motosikleti
    Honda egitim sadece istanbulda antalyada ben bulamadım bi dönem. Uğur ertekin gelmişti 700 tl idi 1 günlük eğitim. cok pahalı şu an bütçem neredeyse. 0 Acaba. Sürücü. Kursları bu. Tür eğitimler. Verebilirmi. Benim. Trafikte. Sorunum yok benim elumden virisi. Tutacak. Nasil vites. Degistirilir. Nasıl. Vites. Sarsıntız. Düşürülür. Bunu ögretecek arabayla deger kaybi kiyaslama derken motor dahami. Cok deger. Kaybeder. ???

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı belen51 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda egitim sadece istanbulda antalyada ben bulamadım bi dönem. Uğur ertekin gelmişti 700 tl idi 1 günlük eğitim. cok pahalı şu an bütçem neredeyse. 0 Acaba. Sürücü. Kursları bu. Tür eğitimler. Verebilirmi. Benim. Trafikte. Sorunum yok benim elumden virisi. Tutacak. Nasil vites. Degistirilir. Nasıl. Vites. Sarsıntız. Düşürülür. Bunu ögretecek arabayla deger kaybi kiyaslama derken motor dahami. Cok deger. Kaybeder. ???
    Evet motor daha cok deger kaybeder. Egitim sadece vites degistirmek hafif vites gecisleri degil. Guvenli sürüş egitiminden bahsediyorum. Vites gecislerine alisirsin . Sen senin hayatini kurtaracak egitimi al

Motosikleti
    KTM 125 DUKE- 200 DUKE
    Antalya'da eğitimi İLHAN NARCI hocadan alabilirsin ben aldım kendisi çok ilgili becerikli çok yardımı dokunur eğer ilgilenirsen haber ver tel nosuda veririm

Motosikleti
    Alıntı sgenjjj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Antalya'da eğitimi İLHAN NARCI hocadan alabilirsin ben aldım kendisi çok ilgili becerikli çok yardımı dokunur eğer ilgilenirsen haber ver tel nosuda veririm
    iyi Olur 10gün sonra antalyaya döneceğim. Kurs kaç saatlik ve fiyatı. Neydi acaba.

Motosikleti
    Xmax 250
    174 boy 79 cm iç bacak ölçüsü ile Versys 650 kullanırken sıkıntı yaşanır mı? Yaklaşık bu ölçülerde ben rahatça kullanıyorum diyen var mı? İlk büyük motor olarak almayı düşünüyorum. Ordu'da yaşıyorum ve gidip deneyebileceğim bir yer yok maalesef. Çok araştırdım ve kararsız kaldım. Işıkta durduğumda artçımla birlikte rahatça dengede tutabilmek isterim motoru. Benim ölçülerime göre şekilbu oluyor eğer böyleyse çok sorun yaşamam gibi geliyor fakat emin olamadım. Burda 845 mm diyor sele yüksekliğine fakat kawasaki sitesinde 840 mm.

Motosikleti
    Ninja300SE ABS
    Alıntı DRagon38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    174 boy 79 cm iç bacak ölçüsü ile Versys 650 kullanırken sıkıntı yaşanır mı? Yaklaşık bu ölçülerde ben rahatça kullanıyorum diyen var mı? İlk büyük motor olarak almayı düşünüyorum. Ordu'da yaşıyorum ve gidip deneyebileceğim bir yer yok maalesef. Çok araştırdım ve kararsız kaldım. Işıkta durduğumda artçımla birlikte rahatça dengede tutabilmek isterim motoru. Benim ölçülerime göre şekilbu oluyor eğer böyleyse çok sorun yaşamam gibi geliyor fakat emin olamadım. Burda 845 mm diyor sele yüksekliğine fakat kawasaki sitesinde 840 mm.
    http://imgim.com/04wm1290hgs9juyuyuyuyuy0n1.png
    Motor işi bu bir başkasının söylemiyle hareket etme kardeşim. Bence sen motorun üzerine çıkabileceğin bir show room bul hangi şehre gitmen gerekiyorsa git bir dene.
    DRagon38 bunu beğendi.

hamzarat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700GS

şimdi ben cevap vereyim,kendi fikrimi belirteyim naçizane.boyum 167cm. iç bacak 76cm..ara ara kızıltoprak kawasaki'ye giderim versysleri inceler üstüne binerim.2015 modelini canlı görmedim henüz ama selesi 0.5cm kadar daha alçakmış 2014lerden.neyse 0 olan versysin üstüne bindiğimde sadece tek ayağım yere değiyordu.biraz huzursuz ediyordu beni bu durum.ama başa çıkamayacağımı hiç düşünmedim.çünkü tek ayağımla başka moelleri kullanbildiğimi görmüştüm.birgün bir arkadaş geldi ben ordayken.2013 model siyah bir versysi vardı.yeni almış.boyu hemen hemen 185 falan.motoru düşük süratte dönerken devirmiş.malum ağırlık merkezi yukarda bir motor, bacaklar bu durumda önemli.karenajları çizmiş vs..dedim ki 'hocam şuna bir oturayım.hazır devrilmiş bir de ben devireyim.boy yönünden bazı tereddütlerim var.'sağolsun buyur dedi.abi oturdum üstüne.yakıt dolu,sele hafif yumuşamış.motor yere biraz daha çökmüş.iki ayağımın ucu da yere değiyordu.çok güvende hissettim kendimi.süspansiyonlarla falan oynamamış,alçaltma kiti kullanılmamış.stok halde bu hissi verdi bana.şahsen ben de bu motordan almayı planlıyorum.üstüne binince ben bu motora alışırım her türlü diye geçirdim.bence sen benden daha avantajlısın boy konusunda.ama yine de üstüne bir otur derim.benim şu şekilde bir görüntüm oluşuyor oturduğumda.

DRagon38 bunu beğendi.

Motosikleti
    Xmax 250
    Cevap için teşekkür ederim. Bugün bayileri arayıp görüşeceğim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:16 ----------

Ön siparişimi verdim Sofuoğlu Motor İzmit'ten. Sağolsunlar Ordu'ya kadar getirecekler ek ücret talep etmeden. Şubat'ta teslim edecekler kısmetse. Motorum gelince resim ve video paylaşımında bulunucağım, herkese kazasız belasız sürüşler.
    DrTolgaAyan, TimFx, pnongrata ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

hamzarat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700GS
    hayırlı olsun.darısı benim başıma.ne kadara gelecek acaba 2015 versys size?
    DRagon38 bunu beğendi.

Motosikleti
    Xmax 250
    Teşekkür ederim. Zaman olarak fuar sonu en geç teslim tarihi (1 mart) fakat büyük ihtimalle fuardan önce teslim ederiz dediler. Fiyat olarak ne kadara diyorsanız bugünkü kurdan (2.76) 26220 TL ye almış oldum plaka ruhsat hariç adrese teslim fiyatı. Abs'li model.
    DrTolgaAyan ve Sokollu bunu beğendiler.

Motosikleti
    Ninja300SE ABS
    Teşekkür ederim. Zaman olarak fuar sonu en geç teslim tarihi (1 mart) fakat büyük ihtimalle fuardan önce teslim ederiz dediler. Fiyat olarak ne kadara diyorsanız bugünkü kurdan (2.76) 26220 TL ye almış oldum plaka ruhsat hariç adrese teslim fiyatı. Abs'li model.
    hayırlı olsun ne renk aldınız ?

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Alıntı TimFx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun ne renk aldınız ?
    Hayırdır abi seni bu mahallede çok görmeye başladım ne iş
    "Tecrube, limitlerini bilmektir"

muzoooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Spacy Alpha
    Hayırlı olsun dragon38 kardeşim
    Güle güle kullan.ben siyahından alacağım inşallah
    Meslekdaşmışız bu arada

Motosikleti
    Ninja300SE ABS
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırdır abi seni bu mahallede çok görmeye başladım ne iş
    Motoru şekli düzeldi iyice hoşuma gitmeye başladı. Daha önce tesadüfen bizim sokakta görmüştüm çok hoşuma gitmiş etkilenmiştim uzunca bir süre süzmüştüm motoru (siyah kasaydı ) fotograflarda çirkin çıkıyor yakından bayagı güzel alet oldugunu fark ettim. Tek gıcık oldugum kısım Farlarıydı sonunda onlarıda Ninja farı yaptılar daha bir havalı oldu. Aslında ciddi bişey yok ilerde alırmıyım böyle bişey diye aletti yakın markaja aldım. Ama bunun bir üst modeli daha çekici geldi. Fuarda getirirlerse alıcı gözüyle bir bakacam.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler