Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
54. sayfa BirinciBirinci ... 4445253545556 ... SonuncuSonuncu

Kawasaki Versys Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Alıntı Mutezil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun.. Kazasız sürüşler. Sizinle aynı durumdayız.. Aynı km. Aynı motor. Tabi benim motor hayatının 100.kmsinde köpek çıkınca (frenaj bilmediğimden) önü kilitleyip çarpraz bağı koparma hadisem var.
    Vitesli eğitimi aldınız mı? Önce Gis akademiden 10 saatlik bir eğitim var onu alıp sonra versys e binmek istiyorum.
    Benim de bir kaç hadisem oldu X max te ancak ABS kurtardı sağolsun )
    İzmirde pro. bir sporcudan ufak bir eğitim almıştım. Ancak araç ve iki teker geçmişi önemli. Yaklaşık 5-6 senedir nispeten profesyonel olarak bisiklete biniyorum, araç kullanıyorum ve üzerine 15.000 km X max tecrübesinin çok çok faydasını gördüm. Vites olayını çok dert etmeyin. Daha ziyade denge, gaz kontrolü vs çalışın ve daima korkarak binin )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yamaha mt 25
    Merhaba arkadaşlar ,
    Motosiklete sis farı almayı planlıyorum.Msttech in 6 lı power ledi sis farı görevi görür mü ?Yoksa onun işlevi farklı sis farının işlevi farklı mı ?Bir de kendi ampülünü güçlü bir ampül ile değiştirsek ne önerirsiniz ?

Motosikleti
    2013 xmax 250
    Alıntı oguzhan045 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim de bir kaç hadisem oldu X max te ancak ABS kurtardı sağolsun )
    İzmirde pro. bir sporcudan ufak bir eğitim almıştım. Ancak araç ve iki teker geçmişi önemli. Yaklaşık 5-6 senedir nispeten profesyonel olarak bisiklete biniyorum, araç kullanıyorum ve üzerine 15.000 km X max tecrübesinin çok çok faydasını gördüm. Vites olayını çok dert etmeyin. Daha ziyade denge, gaz kontrolü vs çalışın ve daima korkarak binin )
    Geç bakabildim kusura bakmayın.
    400 bin km araç tecrübesi var da. İki teker nereyse hiç yoktu.. Yüksek cc başladım, ondan desem değil. Eğitim almıştım ama az gelmiş demek. Neyse ki sağlığa kavuştuk.. Bazı dersler pahalıdır

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gecen ogrendim buraya da yazayim dedim. Ufkum acildiydi duyunca. (cogunuz biliyordur belki daha once de yazilmistir)

Kawasaki Versys ismi versatile ve system kelimelerinin birlesmesinden olusuyormus. Yolda da gazlariz, uzun yola da gideriz, hem caddede hem yol disinda seklimiz var demisler herhalde.

Her ise gelir, sokakta hanimefendi ,mutfakta asci gibi
    oguzhan045 ve ilkdem26 bunu beğendiler.

TheArcheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar, ben Steon 'dan Tolga sarıışık
    Önceki sayfalarda ön çamurluk uzatıcı ve arka çamurluk üretimimiz ile ilgili mesajlar görünce bilgilendirme yapma gereği duydum.
    Arka çamurluk üretimimiz ekim 2016 itibariyle tekrar başlamıştır .ürün üzerinde gereken tüm güncellemeler yapılmıştır. 2015+ modellere tam uyumlu hale getirlmiştir(artcılı ve aşırı yuklu seyahatlerde 2015lere eklenen amortisor ayarı aparatı çarpabiliyordu. ) ayrıca kuvvete maruz kalabileceği durumlarda kırılma ihtimali olan tüm noktalar metal parçalarla desteklenmiştir ve ürün et kalınlığı artırılmıştır .
    Steondan aldığınız tüm ürünler garantilidir . olumsuz bir durum yaşamanız halinde bize ulaşmanız yeterlidir, anında sorununuz çözülecektir ,değişim gerekiyorsa ücretsiz kargo ile anında gönderilecektir. sorunla karşılaşıp bize ulaşan tüm müşterilerimizin sorunları çözülmüş ne gerekiyorsa yapılmıştır .olumsuz yorum yapan bazı arkadaşlar ise ne hikmetse durumu bize bildirme gereği görmeyip çeşitli paylaşımlarda bulunmaktadır ,hemde kendilerine durumu izah etmemize ve çözüm teklif etmemize rağmen ..yinede kendi takdirleridir saygı duyuyoruz.
    Dünya devleride dahil (samsung,yamaha,honda gibi) üretim olan heryerde çeşitli sorunlarla karşılaşılabilmektedir. önemli olan üreticinin duruma bakış açısı ve tavrıdır. biz bu işe para olarak bakmıyoruz ,yeri geldi 100 lerce ürünü çöpe attığımız oldu ,oysa ki birçoğu ehil olmayan kişilerin anlamayacağı türden problemlerdi. her zaman daha iyisini zamanı gelincede en iyisini yapmak için mucadele ediyor olacağız . Teşekkürler

Motosikleti
    kle 650-versys
    Herkese merhabalar,
    adım izzet. 2015 versys'e alçaltma kiti uygulayan arkadaş varsa kiti nasıl edindiği, ne kadarlık bi alçaltma olduğu, nasıl uygulandığı gibi konularda bilgi verebilirse çok sevinirim.
    iyi günler,

Motosikleti
    Suzuki Gw250
    İyi günler, iyi forumlar
    Değerleri forum üyeleri 23 bin lira bütçem var. 14 model Er6f ve ya da 11 model Versys arasında kaldım.
    O paralara versys lar eski kasa oluyor bildiğim kadarıyla.
    Er6f alsam beni üzer mi?
    Kıyasalayabılecek bir arkadaş var mı?
    Şimdiden teşekkür ederim

Motosikleti
    kle 650-versys
    Alıntı easy81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhabalar,
    adım izzet. 2015 versys'e alçaltma kiti uygulayan arkadaş varsa kiti nasıl edindiği, ne kadarlık bi alçaltma olduğu, nasıl uygulandığı gibi konularda bilgi verebilirse çok sevinirim.
    iyi günler,
    Merhabalar;
    kendi sorumu kendim cevaplayayım belki ileride merak eden olursa yararlanır.

2015 için alçaltma kiti var, Z-Moto 400 TL istemekte.
    kit arka süspansiyonun maşaya bağlantı noktasına takılan ve arkayı alçaltan bir aparat(alüminyumdan cnc imali) ve yan ayak alçaltma aparatından oluşuyor.
    arka süspansiyona parça takıldıktan sonra ön süspansiyon da yaklaşık 2,5 cm yukarı çekiliyor maşalardan.
    koltukta 4 cm gibi bir alçaltma olduğu söyleniyor.
    kullanıma etkisi ile ilgili bir bilgi bulamadım(viraj, denge vb.)

hamzarat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700GS
    Alıntı Baris Yzc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi günler, iyi forumlar
    Değerleri forum üyeleri 23 bin lira bütçem var. 14 model Er6f ve ya da 11 model Versys arasında kaldım.
    O paralara versys lar eski kasa oluyor bildiğim kadarıyla.
    Er6f alsam beni üzer mi?
    Kıyasalayabılecek bir arkadaş var mı?
    Şimdiden teşekkür ederim
    23bin liraya 1 2 ay daha beklerseniz 2013-2014 absli bir versys sahibi olabilirsiniz.fiyatların çoğu şişirme şuanda.3 senedir takip ediyorum piyasasını.biraz daha bekleyip versys alın derim
    polemos bunu beğendi.

Motosikleti
    yamaha mt 25
    mrh ben daha pahalıya USA den gelen bir alçatma kiti takdırdım 4.5 - 5 cm alçaldı .Sürüşde pek bir sey değişmedi.Ankara da ikamet ediyorum ,motoru Antalya dan aldım.Konya da kiti takdırdım ankara ya geldim.Bir kere 250 km git gel yaptım.Yol tutuşunda bir sıkıntı görmedim.Zaten binemiyorum motora her sabah işe giderken garajda bir göz atıp iç çekiyorum.Bu gidişle binemezsem iş yoğunluğundan görmektense satarım herhalde.Neyse kit iyi oluyor onu bilin.

Motosikleti
    Kawasaki versys 650
    arkadaşlar 2016 versys ye usb yada 12 v çıkışı takan taktıran varmı youtube da bir sürü video var bunla ilgili ingilizcem çok iyi değil ama anladığım orjinalde hazır geliyor gibi farların altında

Motosikleti
    1970 Triumph Tr6
    aksesuar rölesini takınca;

vites göstergesi, sis farı, elcik ısıtma, 12V çıkışı, hepsi kullanılabilir oluyor.Cemo garajı tavsiye ederim.

polemos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS (2013)
    Merhaba arkadaşlar. 2013 model Versys 650 ile aranıza katıldım. Yağ değişimi yapmam gerekiyor. Yağ olarak ne tavsiye edersiniz?

polemos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS (2013)
    Alıntı polemos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. 2013 model Versys 650 ile aranıza katıldım. Yağ değişimi yapmam gerekiyor. Yağ olarak ne tavsiye edersiniz?
    Servisin tavsiyesi üzerine yarı sentetik olarak Motul 5100 aldım. Lastiklerin değişmesi gerekiyor. Önümüzün kış ve benim acemi bir sürücü olmamı göz önüne alarak ne tavsiye edesiniz?

hamzarat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700GS
    19-20bin liraya 2010-2014 arası kasasından absli bir tane bulamadım içim yanıyor.ama azmettim bulacağım

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Motoruma megafon taktım :D stop
    Palakadir bunu beğendi.

neresine taktınız? Bir de mikrofon işini nasıl çözdünüz? Fotoğraf koyarsanız şahane olur

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı ertano adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neresine taktınız? Bir de mikrofon işini nasıl çözdünüz? Fotoğraf koyarsanız şahane olur
    Facebook versys sayfasinda video paylasimi yapmistim. Uye iseniz oradan bakabilirsiniz.
    Kumandasi kablosuz oldugu için mikrofon kullanmakta zorluk yasanmiyor.
    Megafon koruma demirinde, çakarlar radyatör koruması üzerinde, cihaz merkezi arka çantada

Motosikleti
    PCX150 ve XMAX250
    Xmax 250 irom max den sonra Versys 650 'e geçmeyi düşünüyorum. Aklımda hep NC750 X DCT vardı ama Versys daha bir iyi gelecek zannediyorum. Çünkü sürekli uzun yolda kullanıyorum. Şehir içi sıfır kullanım olacak. Ayrıca arka sele bagajı kullandığım için NC750 de benzin almak problem.

Versys turuncu renk düşünüyorum. Bir sorum olacak. Çok araştırmadım. Şu an sıfır satılan Versys 650 ile 2015 modelleri arasında fark var mı? En son ne zaman yenilendi Versys 650

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Merhaba dostlar bende aranıza yeni katıldım Buralarda olacağız artık
    polemos ve Sokollu bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
54. sayfa BirinciBirinci ... 4445253545556 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (1 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler