Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Versys Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ktm duke 200
    merhabalar yakın zamanda 2015 versys 650 sahibi olmak istiyorum ve çanta araştırmasına girmiş bulunmaktayım. Orjinal yan ve arka çantalar için 5000 tl civarı fiyatlar gördüm ve fazla geldi. Hem güzel görünümlü hem daha uygun fiyatlı hem de yeterince taşıma kapasiteli çantalar araştırıyorum . Taysiyeleriniz nelerdir ? givinin çantalarının görünüşünü beğenmiyorum. Daha kutu gibi olan çantalar uygun olacaktır diye düşünüyorum hem kapasite açısından hem görünüş açısından. Saygılar sevgiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı GUNESKARASU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar yakın zamanda 2015 versys 650 sahibi olmak istiyorum ve çanta araştırmasına girmiş bulunmaktayım. Orjinal yan ve arka çantalar için 5000 tl civarı fiyatlar gördüm ve fazla geldi. Hem güzel görünümlü hem daha uygun fiyatlı hem de yeterince taşıma kapasiteli çantalar araştırıyorum . Taysiyeleriniz nelerdir ? givinin çantalarının görünüşünü beğenmiyorum. Daha kutu gibi olan çantalar uygun olacaktır diye düşünüyorum hem kapasite açısından hem görünüş açısından. Saygılar sevgiler.
    Versys'in hem 650 hem 1000 modelinde kutu çantalar da bana çok çirkin ve itici geliyor. Sonuçta sport touring bi motosiklet. Beğenmediğiniz çantalardan Shad Sh36'nın fiyatı çok uygun. Sahibindende 880₺ şuanda. Oval görünümü, motosikletin spor görünümünü tamamlıyor. (Benim Fikrim)
    haldun989 bunu beğendi.

Motosikleti
    ktm duke 200
    Alıntı Formation adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Versys'in hem 650 hem 1000 modelinde kutu çantalar da bana çok çirkin ve itici geliyor. Sonuçta sport touring bi motosiklet. Beğenmediğiniz çantalardan Shad Sh36'nın fiyatı çok uygun. Sahibindende 880₺ şuanda. Oval görünümü, motosikletin spor görünümünü tamamlıyor. (Benim Fikrim)
    İlginiz alakanız için teşekkür ederim. Verdiğiniz fikirler doğrultusunda aslında haklısınız kutu çantalar çokta hoş olmayacaktır son modeline. Söyledğiniz çantanın carbonunu bile yakıştıramadım açıkçası. Çanta konusunda araştırmalarımda çok yeniyim ve pekte ürün bilemiyorum. Daha başka tavsiyeleriniz varsa öğrenmek isterim.

Arkadaşlar merhaba;Versysy 650 yi nasıl alçaltabiliriz.Bu aparata nerden ulaşabilirim.Ne kadar alçalıyor?Motorun geometrisinde ve sürüşünde olumsuz değişiklik yapıyor mu?Almayı düşünüyorum ama boy (168)nedeniyle tereddütlüyüm.Şimdiki motorum pulsar 2000 ns ve bir problem yaşamadım.ne dersiniz üstadlar?

Motosikleti
    yamaha mt 25

alçatma

Merhabalar ,
    Benim boyum 1,65 alçatma ile tam ölçmedim ama 78 mm olmuş olması gerekiyor.Ayağım çok rahat yere değiyor.Kendime güvenim geldi.Herkese tavsiye ederim.
    tncyd bunu beğendi.

diş-dr.üstad alçaltmayı nerden alabiliriz.kaç para.teşekkürler.

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Motorunuza bakımı adam akıllı yerlerde yaptırın. Her adı yetkili servis yazana inanmayın benim gibi. 5000kmlik yol esnasında bakım aralığına denk geldiğim icin balikesirde servise girdim.
    Yağ değişiminde 5-40 yağ kullanıp buji değişiminde çift tırnaklı buji kullandı. Adanaya kendi servisime gittiğimde tekrar yağ ve buji degisimi yaptiktan sonra motor kendine geldi.
    Cift tirnakli buji egsozda patlamalara ve fazla yakit tuketimine sebep oldu.
    Bilgilerinize
    haldun989 bunu beğendi.

Motosikleti
    yamaha mt 25
    ABD den www.motowerk.com adresinden
    1-Alcatma parcası +
    2-yan ayak alçatma ikisi zaten kit.
    Mutezil bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial Rx3i evo
    arkadaşlar bir yabancı video da versys, v-strom, mt700 tracer karşılaştırmasında kilometre bakımları ile ilgili versys 6000 km. de bir, v-strom 12 bin km. de bir, tracer ise 10 bin km. de bir diyordu. Bu veriler doğrumudur?

Motosikleti
    yamaha mt 25
    https://www.youtube.com/watch?v=k8GxyJKQsfQ
    versisi ne güzel modifiye etmiş
    Bu parçları biz de temin edebilirmıyız kı ?

Alıntı diş_dr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=k8GxyJKQsfQ
    versisi ne güzel modifiye etmiş
    Bu parçları biz de temin edebilirmıyız kı ?
    Satılan malzemeler bunlar, genelde. Ebay'de front beak diye aratınca ön parçayı bulabilirsiniz. Arka parçayı da sıyırıcı adıyla 2 gün önce Türk sitesinde görmüştüm
    Mutezil bunu beğendi.

Palakadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X10 350 Executive
    Evet bildiklerimiz yazayım ,

Ön çamurluk uzatma ( ankara steon ) da var . Fiyat 70-80 civarı
    Arka çamurluk uzatma ( istanbul gc kompozit ) plastik ve karbon seçenekleri mevcut 350-500 aralığında

Ve son turumdan bir bilgi , orjinal lastikler süper sakın değiştirmeyin !!!

Resimlerini bugün yarın atarım ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:16 ----------

Er6 ile kıyas isteyen bir arkadaş var idi ...

[IMG][/IMG]

altgzn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Merhaba 2016 far ampulu cinsi nedir? H4? Led ampul uygulayan var mı? Teknik bir sorun oluştu mu ? Teşekkürler

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Ben philips in beyaz ampulleri taktim. Sikinti yok aydinlatma gayet iyi. Gayette yakisti

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı yunusus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben philips in beyaz ampulleri taktim. Sikinti yok aydinlatma gayet iyi. Gayette yakisti
    Yağmurda nasıl len ?

Arkadaşlar
    Motosikletimin lastiklerinin değişim zamanı geldi, biraz çabuk oldu belki ama lastikler bitti.
    Bu hafta içerisinde lastiklerimi değiştirmeyi planlıyorum.
    Bu motosikleti kullanan arkadaşların tercihi nedir, veya siz olsanız
    hangi lastiği ve neden tercih ederdiniz*?

Yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Kawasaki Versys 1000 2015

Ölçüler

Arka; 180/55 - ZR 17 M/C (73W)
    Ön ; 120/70 – ZR 17 M/C (58W)

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı Levent Gocmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yağmurda nasıl len ?

Arkadaşlar
    Motosikletimin lastiklerinin değişim zamanı geldi, biraz çabuk oldu belki ama lastikler bitti.
    Bu hafta içerisinde lastiklerimi değiştirmeyi planlıyorum.
    Bu motosikleti kullanan arkadaşların tercihi nedir, veya siz olsanız
    hangi lastiği ve neden tercih ederdiniz*?

Yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Kawasaki Versys 1000 2015

Ölçüler

Arka; 180/55 - ZR 17 M/C (73W)
    Ön ; 120/70 – ZR 17 M/C (58W)

Yagmurda da basarili. Gayet görünürlüğü de arttırıyor. Ben beğendim kullanıyorum sıkıntı yok.

Motoru ilk aldigimda stok dunlop lastikleri direk çıkarın kaliteli biseyler takin demistim. Bayideki arkadas 'bende ayni makinayi ayni lastiklerle kullandim bi kullan bak begenmezsen degistirelim' dedi. Bende 14bin km kullandim lastikleri. Makinanin yabancisi olunca tabi ooo bu lastikler iyiymiş niye millet kötü diyorki diye dusunmeden edemiyorsun. Tabi sonra lastik bitiyor degistiriyorsun. Ondan sonra anliyorsun stok lastige neden kotu dediklerini ))
    Ben angel gt taktirdim. Motor bildigin bisiklet oldu. Hamuru oldukca basarili cabuk isiniyor islak surusu iyi yol tutusu mukemmel. Viraja girince ben burdayim rahat ol diyor lastikler :D
    [I] Hayat Verilmemiş Bir Sözü Tutmaktır, Kimi Yazar Kimi Yaşar.. [I]

Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Yagmurda da basarili. Gayet görünürlüğü de arttırıyor. Ben beğendim kullanıyorum sıkıntı yok.

Motoru ilk aldigimda stok dunlop lastikleri direk çıkarın kaliteli biseyler takin demistim. Bayideki arkadas 'bende ayni makinayi ayni lastiklerle kullandim bi kullan bak begenmezsen degistirelim' dedi. Bende 14bin km kullandim lastikleri. Makinanin yabancisi olunca tabi ooo bu lastikler iyiymiş niye millet kötü diyorki diye dusunmeden edemiyorsun. Tabi sonra lastik bitiyor degistiriyorsun. Ondan sonra anliyorsun stok lastige neden kotu dediklerini ))
    Ben angel gt taktirdim. Motor bildigin bisiklet oldu. Hamuru oldukca basarili cabuk isiniyor islak surusu iyi yol tutusu mukemmel. Viraja girince ben burdayim rahat ol diyor lastikler :D
    Angel GT mi tak diyosun ne diyosun şimdi, çok araftayım, PR4 ile.

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Angel GT mi tak diyosun ne diyosun şimdi, çok araftayım, PR4 ile.
    Ben önce pr4 siparis etmistim ayni gunun aksamina angel olarak degistirdim. Servise degisime gittigimde pr4 siparisi verende olmus onuda inceledim. Pr4 biraz acemi lastigi gibi geldi bana. Su kanali daha fazla oldugu icin avantajli ama yanaklar ve egim pek hosuma gitmedi. Bence angel gt al

Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Ben önce pr4 siparis etmistim ayni gunun aksamina angel olarak degistirdim. Servise degisime gittigimde pr4 siparisi verende olmus onuda inceledim. Pr4 biraz acemi lastigi gibi geldi bana. Su kanali daha fazla oldugu icin avantajli ama yanaklar ve egim pek hosuma gitmedi. Bence angel gt al
    Önümüz kış ya moruk, o yüzden pr4 ıslakta daha iyi iş yapar diye kafamda.. Angel'da fena değil aslında ama denemek lazim, sen bir iki test ette adam gibi brief ver bana, virajda bi gazla bakalim
    sert gaz aç tcs acıyomu bi bak.

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Önümüz kış ya moruk, o yüzden pr4 ıslakta daha iyi iş yapar diye kafamda.. Angel'da fena değil aslında ama denemek lazim, sen bir iki test ette adam gibi brief ver bana, virajda bi gazla bakalim
    sert gaz aç tcs acıyomu bi bak.
    Anamur virajlarini gazladim gecenlerde. Bazi bolumlerde sert girisler yaptim. Motor yuklu olmasina ragmen lastikler haala yat yat yat diye bagiriyordu :D yolda yagmura da yakalandim. Hic gaz kıs demedi. Pr4un islak zeminde artisi vardir illaki ama benim ihtiyaç duyacağım kadar değil belliki

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler