Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Honda Activa bilgi paylaşımı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ozzkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bir motorcu abimiz şöyle bi benzetme yapmıştı
    '' hondanın ciğeri hayatta ölmez''
    diye herkes katılıyor buna bende beat almaya karar verdim 2.625.ytl 10 taksit hem 2. elide para ediyor.aslında 1-2 sene sonra türkiye çin malı mezarlığına dönünce bunların değeri anlaşılacak.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    şu 10 taksit meselesini cbr 125'e de yapsalar ne güzel olur, hatta 2500 ytl'sine taksit yapsınlar, kalanını peşin verelim o bile olur valla... ama yapmazlar ki çok satar diye çekiniyorlar herhalde.. sonra her köşe başında bir cbr..

ben iki şey sorcam 1.beat ın oturma yeri activa dan daha mı büyük 2. beat ya da activa için bu her yıl ödenen motorlu taşıtlar vergisi ödeniyomu

ben bişeyi anlamıyom beat plastik. activa çelik. ama beat activadan daha pahalı bu nasıl oluyo

superkartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat
    bende beat al abicim hem spor duruyo hem atik SAKIN AMA SAKIN ÇİN MALI MOTOR ALMA BAK SONA ÇOK PİŞMAN OLURSUN

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Öncelikle Motosiklet Modelleri'ndeki başlığa Fotoğraf ve Teknik bilgi ekleyelim:

Bir de söylemek istediğim bugün Kadıköy Rıhtım'da Activa ile önünü kaldırıp giden bir adam gördüm.
    Adam durduğunda motor üstünde ayağa kalkıyor, kendini bir geri itip motoru tek teker üzerine kaldırıp 5-6 saniye de bu şekilde gidiyordu. Önümde 2-3 kere yaptı bunu, ben de hem şaşırdım , hem de kınadım bu adamı.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

prolixin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dylan
    Aktiva taş gibi alettir, ben 2 sene kullandım, 22000 km şehir içinde hemde zor şartlarda kullandım..iki tombul adam şileye gittik birkaçkere, ne yokuşlara vurdum, ne çukurlara girdim..Yağı suyu dışında bişeyi değişmedi....tek özen gösterdiğim şey bakımlarını aksatmamak oldu..Beat biraz daha hafif olması yüzünden çok az hızlı olabilir..Benim aktiva ile en son 110 civarı bişey gördüm, düz yolda 85 civarına çıkıyordu..Bu hızlara 10000km sonra çıktı alet..ilk 10000 e kadar 80 civarı düz yol, 95 civarı son hız oluyordu..

Ve sonunda Aktivayı bir arkadaşıma verdim..Mutlu mutlu gidiyor..Ben Honda Dylan aldım..

Ama Aktivamın yeri başkadır...

dmert89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco agilty-125 ;)

honda activa bilgi paylaşımı.....

bugün honda acitva kullandım gerçekten çok seri we güzell motor sizde bu motorla ilgili görüşlerinizi belirtesiniz hepimiz için iyi olur

arkadaşlar bu motorla ilgili görüşlerini bildirecek kimse yokmu!!!!

enderkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco like 125
    Hiç kullanmadım ama benim merak ettiğim ve görünüşünü sevdiğim bir skoder bu, bakalım yazan çıkar mutlaka ...

Motosikleti
    Kymco agilty-125 ;)
    hadi arkdaşlar cewaplarınızı bekliyoruz

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Honda hayat onda kardeş.Ne diyeyim başka.Güzel
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

gopreis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni 200 racer
    motor benim abimde var. adı honda olunca iş bitiyo zaten. Ama benim testimde motor 90 km sürat yapıyor ve çok seri. Şehirlerarası kullanımda da bir problem cıkartmıyor. 250 km test sürüşü yaptım ben.

Motosikleti
    Kymco agilty-125 ;)
    peki ben bu motorla balıkesir ve izmire gidebilirmiyim arkdaşlar?

nedym - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Alıcım
    bende 2004 model beat var 17800 km oldu 15000 bakımına götürdüm oda keyfi bakım kayış,buji,yarım kasnak+bilyaları ,arka lastik,akü ve yağı değisti kilom 95 çıkarmadıgı yokuş yok şehir içi cok kullanışlı arkadasın dediği gibi 90 kmh gecmiyor gecse bile tehlike yaratır ama mükemmel bir motor beni hiç yolda bırakmadı helal olsun honda bu işi biliyo abi bu motorla değil izmire edirneden karsa bile gidersin yeterki canın sıkılmayacak iyi seyirler

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Honda actıvayla istediğin yere gidersin tahminen ama 100 lük motor olduğundan 70-80 le rahat rahat paşa paşa gidersin her yere...Actıva İstanbulda satış rekorları kırmıştır...tüm restaurantlarda ve evden eve servislerde o kadar hor kullanılmasına rağmen banamısın demiyor ya...Tavsiye edilir ...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Kymco agilty-125 ;)
    saolun arkadşlar verdiğinz bilgiler için

ferrari_gani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4 ruhlu karakaçan enduro&touring&race GETZZZ
    pizzacı motoru denmesinin dışında tek kelimeyle mükemmel motor

zaten üstünde honda yazan hiç bişey kötü çıkmıo

keşke türkler de bu kadar ii motor üretse
    dünyada her erkeğe 4 kadın düşüyor. benim hakkımı her kim yiyosa haram zıkkım olsun elinde patlasın

enis89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .................
    beat daha güzel bence activa tipi çok farklı bu benim düşüncem pizzacı bizim burda dürümcü osman usta kullanıyor activa

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    bizim lokantacıda kanuni hussar var hiç memnun değil honda alacağım diyip duruyor
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı eroldayı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim lokantacıda kanuni hussar var hiç memnun değil honda alacağım diyip duruyor

Hussarda en nefret ettiğim şey fren disklerinden çıkan ses...O ne ya...Hep olur ama Kanuni Hussar alan o seslere alışır...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler