Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha'nın Kıkırdayan Güzeli

Motovento
    REKLAM ALANI
    BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet Yamaha'nın kıkırdayan güzeli, adı 'Giggle' sözlük anlamı kıkırdamak, bana oldukça şirin geldi. Hani meşhur 'mt' modellerinin anahtarlığını aldığımızdan beri Yamaha reklamlarını bizden esirgemiyor ya bu şirin modelde o reklamdan çıktı, anlaşılan öne çıkarılmak istenen bir model. Aslen bu tür küçük, şirin ama bir o kadar işlevsel ürünler benim dikkatimi her zaman çekmiş, hoşuma gitmiştir. Dev gibi bagajına dikkat etmemek mümkün değil, tam bir market, çarşı alışveriş motoru. Ben sevdim bakalım kaçınız sevecek kaçınız nefret edecek? Belki Yamaha, Honda today modeline rakip olması için getirir.

Not: Animasyon bana aittir, forumdaşlarım için hiçbir zahmetten kaçmadım. Ayrıca özellikler tablosundaki tercümelerde bana ait ama hata olabilir, affola.

Giggle'ın resmi adresi

Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    ya işte budur market-pazar-çarşı alışverişlerinde kullanılabilecek, fırına ekmek almaya gidilecekken kullanılabilecek gerçektende şık bir oyuncak.Çok hoşuma gitti doğrusu...siyahı gerçekten de hoş duruyor.today kadar ufak gözükmüyor ama dünya gözü ile de görmek gerekir...
    AKIN FİDAN

kraljames - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    askeriye için yapılmış bir motor gibi duruyor sanki?hayırlı olsun tşk ederiz paylaşım için
    [ ELAZIĞ-MT ]

emrewolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tipi çok hoşuma gitti çok şirin ama motoru 49 cc değilde en az 100 cc olsaydı daha ii olurdu bence 50 cc lik motor trabzon gibi bayırı bol yerlerde pek kullanışlı değil

BİSANCI_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    abi yanlış okumadıysam hem enjeksiyon hem 4 zaman hem su soğutam var ama bu kadarı da fazla bende istiyoooorum

enderkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco like 125
    Türkiye'de satılıyor mu bu ? Ya da gelecek mi ? Ne zaman gelir ? Fiyatı ne olur ? Tamam sustum, yeter bu kadar ... Bilgi verirseniz sevinirim ...

aydınlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super 51
    paylaşım için
    [FONT="Arial Black"]Acı çekmeyenler,başkalarının acı çekebileceğini akıllarına bile getiremezler[/FONT]

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    bıyıklı teşekkür ederim ellerine sağlık
    motor çok güzel su soğutmalı olması ise ayrı bi güzellik umarım gelir tr ye
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rica ederim, aslında ilginç değil mi 50 hacimli, 2.9 beygirlik bir motorun su soğutmalı olması?

Motor çok güzel ve benim yeni çıkan ürünlerdeki tahminlerim hep tutar bu motor Türkiye'ye gelsin fiyatı Honda'nın Today'ine yakın olsun, hakikaten tutar.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler