Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    serkan-67-78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda CBF 150 -2007
    arkadaşım bu resimleri nasıl uyguluyosun ufak bir açıklama yapsanda bende resim eklesem sana zahmet

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mboran8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 duster 4x4 2014 cbf 150
    Arkadaslar uzulerek soyluyorum. Ocak ayinda almis oldugum motorumu Benim cocuk dusurdu. Site icinde birinci viteste giderken ciceklige girdi. Yuruyende ve motor aksaminda allahtan birsey yok. Ama kilometre gosterge, sag depo granaj, cam ve far ustu orta parca kirik. Mika malzamemeelerden gectim. Hondaya gittim gosterge 750 tl dediler. 250 tlye Ceget alacagim derken basimiza neler geldi. Dua ediyorum. Ya cocuga birsey olsaydi diyorum teselli oluyorum. Uzun lafin kisasi 2014 gosterge bulmam gerek. Yada yan sanayi nasil olur. Orjinal cikma nereden temin edebilirim. Yardimlarinizi bekliyorum. Lutfen birkac telefon yada adres verebilirseniz cok sevinirim. Allah tekerinize tas degdirmesin. Allaha emanet olunuz.

Motosikleti
    CBF 150 2014
    Alıntı mboran8 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar uzulerek soyluyorum. Ocak ayinda almis oldugum motorumu Benim cocuk dusurdu. Site icinde birinci viteste giderken ciceklige girdi. Yuruyende ve motor aksaminda allahtan birsey yok. Ama kilometre gosterge, sag depo granaj, cam ve far ustu orta parca kirik. Mika malzamemeelerden gectim. Hondaya gittim gosterge 750 tl dediler. 250 tlye Ceget alacagim derken basimiza neler geldi. Dua ediyorum. Ya cocuga birsey olsaydi diyorum teselli oluyorum. Uzun lafin kisasi 2014 gosterge bulmam gerek. Yada yan sanayi nasil olur. Orjinal cikma nereden temin edebilirim. Yardimlarinizi bekliyorum. Lutfen birkac telefon yada adres verebilirseniz cok sevinirim. Allah tekerinize tas degdirmesin. Allaha emanet olunuz.
    geçmiş olsun öncellikle.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...94492200/detay

al abi viteside var devir göstergeside var.750 tl ye ne alıoki servis

sinka251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    Bu bgosterge yeni kasa cbf de devir saati calismaz buna bak fiyatida uygun yeni tip 2011 sonrasi uyumlu. http://m.sahibinden.com/classifiedDetail.html?id=188146480

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:21 ----------

Alıntı serkan-67-78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım bu resimleri nasıl uyguluyosun ufak bir açıklama yapsanda bende resim eklesem sana zahmet
    Hizliresim.com a fotarafinizi yukledikten sonra altta linkler cikiyor, forum yazan linki kopyalayip buraya yapistiriyorsun tamamdir.

Motosikleti
    honda CBF 150 -2007

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:10 ----------

http://i.hizliresim.com/EVyJ7Z.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:45 ----------

http://i.hizliresim.com/1YGNmN.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:47 ----------

http://i.hizliresim.com/9VDGXN.jpg

ilkadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme Max 210
    Merhaba arkadaşlar,
    Motoruna ybr 125 yeni ayna takan varmi?
    Aynalar çok kötü sürekli bozuluyor
    Değiştirmek istiyorum, kendim sök tak yapabilirmiyim?

Desteğinizi rica ederim

Motosikleti
    honda CBF 150 -2007

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:52 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:00 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:02 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:04 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:09 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:15 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:21 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:24 ----------

sinan kardeşim teşekkür ederim sayende azda olsa resim yükleyebildim bu benim motoru toplarken çekmiş olduklarım

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:27 ----------

kendin değişebilirsin aynanın diğeri ters diştir unutma sökerken yalama olmasın

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:30 ----------

Alıntı ilkadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,
    Motoruna ybr 125 yeni ayna takan varmi?
    Aynalar çok kötü sürekli bozuluyor
    Değiştirmek istiyorum, kendim sök tak yapabilirmiyim?

Desteğinizi rica ederim
    değişirsin çok basit fakat aynanın biri ters diştir söküyorum derken yalama yapma
    sinka251 ve seyyid47 bunu beğendiler.

Motosikleti
    cbf150
    Eline saglik ustam sen bu isten anliyorsun ya hunisinin civatasini nasil soktun acaba ben onu sokememistim.Ne problem vardi motorda.

arkadaşlar konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın sizlerden fikir almak istiyorum. yeni alacağım honda cbf 150 moturuma standart koruma demirini mi tavsiye edersiniz? yoksa içe eğimli olan koruma demirini tavsiye edersiniz? satıcı içe eğimli motor koruma demirlerinin kaza esnasında düşme olduğunda ayak kırıklarına neden olduğunu söyledi. sizin bu konuda ki düşünceleriniz nedir ? salı günü motorumu gidip alacağım.. kararsız kaldım.

Motosikleti
    Xtreme Max 210
    serkan-67-78, sinka251

Teşekkür ederim abilerim.
    Güzel paylasimlariniz var, bende bu ara jant parlatma işine gireceğim,
    Kendi imkanlarimla polisaj yapacağim.

Motosikleti
    honda CBF 150 -2007
    Alıntı sinka251 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eline saglik ustam sen bu isten anliyorsun ya hunisinin civatasini nasil soktun acaba ben onu sokememistim.Ne problem vardi motorda.
    Sinan istanbul motoay dan sipariş ettim geldi

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:04 ----------

Alıntı ilkadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    serkan-67-78, sinka251

Teşekkür ederim abilerim.
    Güzel paylasimlariniz var, bende bu ara jant parlatma işine gireceğim,
    Kendi imkanlarimla polisaj yapacağim.
    Bende cantları siyaha boyayacağım

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:06 ----------

Motorda krank rulmanı değişikliği yapacaktım vazgeçtim krank ıdeğiştim

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:09 ----------

Daha detayli sonra yazarım telefonla zor oluyor şu anda çalışıyorum

Motosikleti
    Xtreme Max 210
    Jantları boyayınca resim eklermisiniz?
    Birde nasıl boya yaptığınızı bilmek isterim.
    Benim aklıma elektrostatik boya geliyor biraz pahalıdır Ama uzun ömürlü olur.

Motosikleti
    honda CBF 150 -2007
    Boyadıktan sonra resmi atarım

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:15 ----------

Sinan kardeşim motorda yolda normal seyrederken gaza yüklenince motordan tak tak tak tak siye ses geliyodu kısa süreliğine motorcular kırank bilyası dediler motor komple dağılacak dediler masraf ıvır zıvır derken 800 tl olur dediler ben bunu yapıcam dedim daha eskilerde araba motor tamirciliği yapmıştım scooter motoru da yapmıştım ilk kez vitesli söktüm ve başarılı oldum neyse motordan gelen takırtı sesi balansör bilyasıymış sökmüşken bu sayede kırankı da değişeyim dedim silindir siparişi verdim silindir boyu kısa geldi sibop lar vurmaya başladı tekrar eskisini taktım.yaza silindiri söküp 0,25 piston alıp rektefiye yapıcam gücüde bu sayede biraz artacaktır tahmini konuşmuyorum kesin konuştum silindir kapağını da rektefiye ciye taşlatırsam al sana Zımba gibi motor performansı ve gücünü hissedersin bana zaman ayırdığın için teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:17 ----------

Arkadaşlar cbf 150 nin göstergelerini zorda olsa söktüm içindeki ampuller i iptal edip beyaz led döşedim çok güzel oldu

Motosikleti
    cbf150
    Alıntı serkan-67-78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boyadıktan sonra resmi atarım

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:15 ----------

Sinan kardeşim motorda yolda normal seyrederken gaza yüklenince motordan tak tak tak tak siye ses geliyodu kısa süreliğine motorcular kırank bilyası dediler motor komple dağılacak dediler masraf ıvır zıvır derken 800 tl olur dediler ben bunu yapıcam dedim daha eskilerde araba motor tamirciliği yapmıştım scooter motoru da yapmıştım ilk kez vitesli söktüm ve başarılı oldum neyse motordan gelen takırtı sesi balansör bilyasıymış sökmüşken bu sayede kırankı da değişeyim dedim silindir siparişi verdim silindir boyu kısa geldi sibop lar vurmaya başladı tekrar eskisini taktım.yaza silindiri söküp 0,25 piston alıp rektefiye yapıcam gücüde bu sayede biraz artacaktır tahmini konuşmuyorum kesin konuştum silindir kapağını da rektefiye ciye taşlatırsam al sana Zımba gibi motor performansı ve gücünü hissedersin bana zaman ayırdığın için teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:17 ----------

Arkadaşlar cbf 150 nin göstergelerini zorda olsa söktüm içindeki ampuller i iptal edip beyaz led döşedim çok güzel oldu
    Benim eski cbf mide ayni ses vardi dedigin gibi gaza yuklendine bellei bir devirde gir diye hirilti geliyodu 3 sene oyle kullandim birsey olmadi sattim sonra.

champion77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    94 vespa px200 2008 cbf150
    Alıntı secita adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın sizlerden fikir almak istiyorum. yeni alacağım honda cbf 150 moturuma standart koruma demirini mi tavsiye edersiniz? yoksa içe eğimli olan koruma demirini tavsiye edersiniz? satıcı içe eğimli motor koruma demirlerinin kaza esnasında düşme olduğunda ayak kırıklarına neden olduğunu söyledi. sizin bu konuda ki düşünceleriniz nedir ? salı günü motorumu gidip alacağım.. kararsız kaldım.
    hayırlı olsun arkadaşım kazasız belasız kullanman dileğimle ikisi de motoru ve bacağı korur içe eğimli olan daha şık görünse de standart olan dışa daha fazla açık olduğu için bacakları diğerinden iyi koruyabileceğini düşünüyorum seçim senin umarım koruma demirine hiç ihtiyaç duymazsın hayırlı olsun...

mboran8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 duster 4x4 2014 cbf 150

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:58 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:23 ----------

Bu km gostergesinden bulmam lazim 2014 model. Bilgi verirseniz sevinirim.

Motosikleti
    cbf150
    http://m.sahibinden.com/classifiedDetail.html?id=188146480 yada ikinci el cikma bakabilirsin ben cikma almistim 200 tl sahibinden.com arat var.

mustbe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Selamın aleykum hocam bende bajaj ile falcon un koruma demirlerini araştıriyorum. Koruma demiri ile aynı anda alt sakalı kesip oynamadan takabilmek için bağlantı noktasının üstte kalması lazım. O dediğim markaların demirleri burda yok. Netten almak zorundayım motora tutup bakamadığım için olur mu bilmiyorum. Siz ne dersiniz. ??

Motosikleti
    cbf150
    Ön sol amartisör yağ sızdırmaya başladı ,iki keçe biri yağ biride toz kecesi,1lt repsol 10w amartisör yağı Honda servisinden aldım toplam 24tl tuttu.Amartisörün üst büyük civatayı soktüğümde odun takoz cıktı yayın tepesinden,yeni cbf lerin on amartisörler biraz yumusaktır sertleştirme amaçlı takoz koymuş daha onceki sahibi.Çok büyük ustalarımız varmış diyecek birşey bulamıyorum.Orjinali gaet güzel yumusadı amartisörler.

Motosikleti
    honda CBF 150 -2007

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:17 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:19 ----------

motorumun göstergelerindeki ampulleri iptal edip beyaz led şerit bağladım gerçekten görmenizi isterim çok güzel görünümü var

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler