Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    SULH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '15 Xmax 250 10bin km - '13 CBF150 21bin km
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başka alternatif yok ama ne yazıkki :/ Başka alternatif olsa başka motor düşünürdüm
    yeni kasa cbr250r da çok yakışıklı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı SULH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni kasa cbr250r da çok yakışıklı.
    Her ay zam yapıyorlar daha da zam gelmeye devam edecek . Ben cbr alana kadar 15 bin tl olur Hondayı protesto edip almayacam honda , parası olan alsın

Motosikleti
    Her ay zam yapıyorlar daha da zam gelmeye devam edecek . Ben cbr alana kadar 15 bin tl olur Hondayı protesto edip almayacam honda , parası olan alsın

hocam cbr ın farı şimdi iyi olmuş ama ben r1 in farını beğeniyorum bide gsx r ın martı farı çok hoş.

bende honda düşünmüyorum ya mt 07 yada xj6 şuanda bilgi topluyorum bakalım kısmet.

Motosikleti
    hocam cbr ın farı şimdi iyi olmuş ama ben r1 in farını beğeniyorum bide gsx r ın martı farı çok hoş.

bende honda düşünmüyorum ya mt 07 yada xj6 şuanda bilgi topluyorum bakalım kısmet.
    600'lük motor beni aşar para olarak benzin olarak 250 CC en iyi bence Geçen inazuma test ettim suzuki bayinde valla çok beğendim . Bizim cbf'ler yanında elektrikli bisiklet gibi kaldı Altın elbiseli adamda diyor zaten çiçek gibi motor diye Bakalım kismet . Gönül isterki bende bi mt-07 alayım ama paramız yok o kadar artı tecrübemiz az

Motosikleti
    600'lük motor beni aşar para olarak benzin olarak 250 CC en iyi bence Geçen inazuma test ettim suzuki bayinde valla çok beğendim . Bizim cbf'ler yanında elektrikli bisiklet gibi kaldı Altın elbiseli adamda diyor zaten çiçek gibi motor diye Bakalım kismet . Gönül isterki bende bi mt-07 alayım ama paramız yok o kadar artı tecrübemiz az
    hocam tecrübeye bakarsan zaten benimde tecrübem yok 10bin küsür tecrübem var, inan yolun daha başında olduğumu düşünüyorum, çevremde olan kişilere bakınca.

paraya gelince o bende de yok krediyle filan bi şekilde yapıcaz bişeyler yoksa bu devirde benim gibi 20bin lira biriktiremez:D

inazumadan başka motora geçen biriyle konuştum. oda rahatlık olarak özlediğini söyledi.
    Ezio41 bunu beğendi.

Motosikleti
    hocam tecrübeye bakarsan zaten benimde tecrübem yok 10bin küsür tecrübem var, inan yolun daha başında olduğumu düşünüyorum, çevremde olan kişilere bakınca.

paraya gelince o bende de yok krediyle filan bi şekilde yapıcaz bişeyler yoksa bu devirde benim gibi 20bin lira biriktiremez:D

inazumadan başka motora geçen biriyle konuştum. oda rahatlık olarak özlediğini söyledi.
    Hepimiz büyük motor istiyoruz ama ne yazıkki ülkemizdeki vergiler sağolsun hayaller kursaklarımızda kalıyor Hong Kong'ta Cbr 500 r 12500 tl bizim ülkemizde ise 21 bin küsür tl . Ülkemizde büyük motor sahibi olmak ne yazıkki zor . İnazumayı fazla kullanmadım az kullandım ama müthiş derecede seri kıvrak makine üzerine oturup gaz verdiğimde beni benden aldı . Seside gayet hoş tatlı bir sesi var Ktm duke 200 de güzel motor aslında ama oda küçük kalır herhalde
    SULH bunu beğendi.

Motosikleti
    CBF 150' idi. İnşallah yenisine az kaldı.
    Suzuki inazuma 10 numara 5 yıldız bi motor yahu CBF 150'den sonra motor almak isteyenlere şiddetle tavsiye ederim. Çok rahat, güzel giden bi motor. Biraz deneme fırsatım olmuştu. Çok memnun kaldım vallahi. Param olsa ilk alacağım motordur kendileri.
    Ezio41 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı gitaryolcusu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Suzuki inazuma 10 numara 5 yıldız bi motor yahu CBF 150'den sonra motor almak isteyenlere şiddetle tavsiye ederim. Çok rahat, güzel giden bi motor. Biraz deneme fırsatım olmuştu. Çok memnun kaldım vallahi. Param olsa ilk alacağım motordur kendileri.
    Muhtemelen bende inazuma almayı düşünüyorum ama çok kişi olumsuz yorum yapıyor

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 classic
    [QUOTE=onurordek;3342972]Tam hatırlayamıyorum ancak bende ilk aldığımda rölanti yüksekti. Üç kere bakıma gittim. Hepsinde servis düşürdü. Şu an 1,1 de. İlk defa motosiklet kullanan biri ise bence de dokunmayın. rahat ettiriyor adamı. Bin bakımında düşüreceklerdir.[/QUOT

Evet daha yeni başladı, tecrübesi yok. O zaman bu şekilde gitsin madem. Benzini fazla harcayacak ama, rahat ettirecekse sorun yok.

Motosikleti
    CBF 150' idi. İnşallah yenisine az kaldı.
    Muhtemelen bende inazuma almayı düşünüyorum ama çok kişi olumsuz yorum yapıyor
    Benim cbf'i çevremdeki insanlardan 1 tanesi bile beğenmiyor. Nasıl motor falan.. Ama ben gayet memnunum vallahi.
    Ne demişler; "İt ürür, kervan yürür. "

Varsa içinde o motoru almak al gitsin yani. Ben tavsiye ediyorum.
    Ezio41 bunu beğendi.
    Muhammed Karayama
    542 718 0324
    0 RH (+)

sinka251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    Mrh.arkadaslar motorumu alali iki hafta oldu,atrsle beyninde sorun var devirsaatine siyal gondermiyo 2011 oncesinin cdi beyilerinde devir saatine cikis yok. Yeni beyinde bulamiyorum serviste 210 tl fiyat cektiler cikma bulabilirmiyim bildiginiz bir yrer varmi.

rahmi34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    temmuz sonuna doğru ceyhun__22 ile 2000-3000 km arası bir gezi düşünüyoruz. Edirneden Çanakkale üzerinden İzmire inip oralardan bir yerden dolanarak Ankara tarafına çıkıp Abant üzerinden istanbula dönmeyi düşünüyoruz. 2 adet cbf 150 ile gidicez, katılmak isteyen olurmu acep?

Motosikleti
    Alıntı gitaryolcusu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim cbf'i çevremdeki insanlardan 1 tanesi bile beğenmiyor. Nasıl motor falan.. Ama ben gayet memnunum vallahi.
    Ne demişler; "İt ürür, kervan yürür. "

Varsa içinde o motoru almak al gitsin yani. Ben tavsiye ediyorum.
    Cbf'i tipinden dolayı sevmez çoğu kişi Kurye zannediyorlar direk ben zaten vitesli öğrenmek ve tecrübe sahibi olmak için aldım . Uzun yollarda ve daha rahat gezmek için 250 cc şart 150 cc yetmiyor Kısmet olursa ya inazuma ya ktm yada başka bişey alıcaz artık Biraz daha kullanayım iyice acemiliği atayım 5 10 bin km den sonra satıp 250 cc alırım
    gitaryolcusu bunu beğendi.

champion77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    94 vespa px200 2008 cbf150
    cbf 150 yi genelde geçiş motosikleti olarak kullanıyorlar lakin benim için öyle değil uzun zamandır motor kullanıyorum ama bu devirde vergiler bu kadar fazla iken benzin bu kadar pahalı iken büyük motosiklet kullanmak benim için ve birçok insan için lüks sayılıyor bu sebeple cbf 150 çok ekonomik ve kullanışlı bir motor yakıt tüketimi parçalarının ucuz ve bol oluşu benim için yeterli bir senedir kullanıyorum 2. el aldım işe gidip geliyorum hafta sonları gezilere çıkıyorum diğer kullandığım motorlarla bunun kadar özgür değildim ayrıca tipini
    de beğeniyorum
    Ezio41 bunu beğendi.

soa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    Arkadaşlar bir sorum olacak motorumu 0 aldım şuan 3bin km ye gelmek üzere. Önümüzdeki hafta sonu hava açarsa 9 günlüğüne akdeniz turuna cıkıcam. şimdi 4000 bakımı için nasıl bir yol izlesem bilemedim. yola cıkmadan 3000 km de 4000 bakımı yaparlar mı. Yoksa nerede 4000 olursa o şehirdeki yetkili servise mi götüreyim yada geziden dönünce motor 5bin küsür olacak o zaman götürsem serviste 4000km yazarlar mı bakım kitapçığına??

rahmi34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    Alıntı soa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bir sorum olacak motorumu 0 aldım şuan 3bin km ye gelmek üzere. Önümüzdeki hafta sonu hava açarsa 9 günlüğüne akdeniz turuna cıkıcam. şimdi 4000 bakımı için nasıl bir yol izlesem bilemedim. yola cıkmadan 3000 km de 4000 bakımı yaparlar mı. Yoksa nerede 4000 olursa o şehirdeki yetkili servise mi götüreyim yada geziden dönünce motor 5bin küsür olacak o zaman götürsem serviste 4000km yazarlar mı bakım kitapçığına??
    4000 olacağını tahmin ettiğin şehirde servisi varsa bakımını yaptır başka şekilde olmaz
    SULH ve soa bunu beğendiler.

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    motoru uzun yola hazırladım..,
    elcik korumalar takıldı
    gidon arası demir takıldı(navigasyon için)
    kappa yan çantalar takıldı.
    led far (4 fonksiyonlu çakar ve düz yanan)
    çakmaklık usb li ebaydan alındı
    su geçirmez tel tutucu..,
    ve 2 gün önce dişli hava filtresi rutun bakımları yapıldı

rahmi34, mbuyuk, champion77 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

mbuyuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC750X
    Arkadaşlar hepinize selamlar.
    Eski arkadaşlar bilirler uzun zaman 2 adet cbf 150 kullandıktan sonra şu anda cbf 600 kullanıyorum ama ne yalan söyleyim o küçük cbf'mi aramıyor değilim, farklı bir çekicilik var cbf 150 de sevdiriyor kendini kerata
    konuyu takip ediyorum da bazen yok şu motor şöyle iyi cbf kötü, yok şu motor cbfyi tokatlar, yok kurye motoru vs. gibi yorumlar yapılıyor siz boşverin binin, keyfine varın, tadını çıkarın cbf candır.
    champion77, Ezio41 ve blueway2 bunu beğendiler.

champion77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    94 vespa px200 2008 cbf150
    usta bilinen bütün aksesuarları takmışsın motora harika olmuş keyifli yolculuklar dilerim..

jackal_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı rahmi34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    temmuz sonuna doğru ceyhun__22 ile 2000-3000 km arası bir gezi düşünüyoruz. Edirneden Çanakkale üzerinden İzmire inip oralardan bir yerden dolanarak Ankara tarafına çıkıp Abant üzerinden istanbula dönmeyi düşünüyoruz. 2 adet cbf 150 ile gidicez, katılmak isteyen olurmu acep?
    Sizinkine yakın bi rotada biz planlıyoruz ama ramazandan sonra büyük ihtimal hayırlı yolculuklar size

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:16 ----------

Alıntı ümit_150_zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru uzun yola hazırladım..,
    elcik korumalar takıldı
    gidon arası demir takıldı(navigasyon için)
    kappa yan çantalar takıldı.
    led far (4 fonksiyonlu çakar ve düz yanan)
    çakmaklık usb li ebaydan alındı
    su geçirmez tel tutucu..,
    ve 2 gün önce dişli hava filtresi rutun bakımları yapıldı

http://i.hizliresim.com/1PggN1.jpg
    http://i.hizliresim.com/rL226M.jpg
    http://i.hizliresim.com/b8GGkV.jpg
    http://i.hizliresim.com/W2QQgL.jpg
    Ümit sen yaparsın senden korkulur kardeşim cbf ve sen süper ikilisiniz.
    rahmi34 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler