Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    Değerli Kardeşlerim, sadece iki gün kullandığım kaliteli doğu batı hondadan aldığım uzun tur camı ve ilave uzatma asansörlü kelebek camı satılıktır.ilan detayları fotoğrafları:http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-cbf-150-uzun-tur-cami-ve-kelebek-cami-uzatmali-asansorlu-160858202/detay/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Cbf150
    Ben tur camını geçen yaz 35'e almıştım, üstündeki uzatma kaç para ki!

http://shop.dadasmotor.com.tr/index....product_id=247

mustbe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-cbf-150-uzun-siperlik-cami-turing-cam-cbf150-161289162/detay

fiyatı düzenleyin daha kolay satılır..

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Bugün itibari ile 1000 km rodaj bakımını yapmış bulunmaktayım arkadaşlar . Devamlı 5 ile 6 bin devirleri arasında 60 70 km hızlarda gidiyordum şimdi motoru açmak için daha da gazlıyacak mıyız ? Yağ değiştikten sonra motor sanki biraz daha nefesi açılır gibi geldi bana ivlemeleri daha hızlı gibi geldi biraz bastım 7500 8000 devire biraz yavaş çıktı 100 km hızı geçemedim Motoru nasıl açıcaz beyler yardım edin bi ....

Motosikleti
    2014 KIRMIZI BAJAJ BOXER BM 150
    Arkadaşlar 2000 tl civari bi cbf buldum arkadaş askere gidiyor uyguna veriyor 72 binde motor canta ve koruma demirleri var biraz yıpranmış daha yakından görmedim sizce bakayım mi bendeki prince satıp alabilirim.

SULH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '15 Xmax 250 10bin km - '13 CBF150 21bin km
    arkadaşlar merhaba
    bi süredir resim eklemiyodum. baktıkça bakasım geliyo. ilk başta bu kadar sevmiyodum ama gün geçtikçe daha çok seviyorum )))

buda eski hali ve yıkadıktan sonra temizleyici ile parlattıktan sonra ki hali
    Ezio41, gitaryolcusu ve Garip bunu beğendiler.

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    Alıntı papazkemal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben tur camını geçen yaz 35'e almıştım, üstündeki uzatma kaç para ki!

http://shop.dadasmotor.com.tr/index....product_id=247
    Tur camı 70 tl Doğu batı hondadan, uzatma camı 120 tl

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Bugün motoru işyerimdeki basınclı makinayla yıkadım sani kendim duş almış gibi rahatladım yav...ama bayağı terlemişim...10 lira verip yıkatmaktansa kendim yıkamak daha keyifliydi...önce skoç braytın sünger tarafıyla köpükledim sonra suyu dayadım...sonrası bezle tertemiz oldu...eve dönüşte ise Sanayi Mahallesinden geçerken bir tamirciye girdim yağdanlıkla zinciri yağladım..jantlar yine leş gibi ama genel hali tertemiz oldu makinanın...basıncı dayayınca toz toprak bişey kalmıyor makinada...

Sulh makina parlamış bi pasta cilada bize at len sevabına bi Kumru ısmarlarım Ortaköyde...
    Ezio41 bunu beğendi.

Motosikleti
    [/COLOR]
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün motoru işyerimdeki basınclı makinayla yıkadım sani kendim duş almış gibi rahatladım yav...ama bayağı terlemişim...10 lira verip yıkatmaktansa kendim yıkamak daha keyifliydi...önce skoç braytın sünger tarafıyla köpükledim sonra suyu dayadım...sonrası bezle tertemiz oldu...eve dönüşte ise Sanayi Mahallesinden geçerken bir tamirciye girdim yağdanlıkla zinciri yağladım..jantlar yine leş gibi ama genel hali tertemiz oldu makinanın...basıncı dayayınca toz toprak bişey kalmıyor makinada...

Sulh makina parlamış bi pasta cilada bize at len sevabına bi Kumru ısmarlarım Ortaköyde...

Jantları temizlemek için automixonline'ın motor yağı temizleyicisi yada jant temizleyicisini öneririm 500 ml 12.50 tl Ben bugün aldım kullandım arka jantım leş gibiydi şuan ilk günkü aldığım gibi oldu Aynı zamanda motor bloğundaki yağ ve kirleride temizleyebilirsiniz

sarıdev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    2012 35 binde siyah cbf sizin gözünüzde ederi nedir beyler?full koruma demiri ve mışlen street lastik var.sahibindene bakıyorum ortalama 3750-4000 arası fiyatlar var.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    3500 tl verilir km çok 15000 sonra motor isteyebilir

SULH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '15 Xmax 250 10bin km - '13 CBF150 21bin km
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster

abi motoru koyduğum otoparkta yıkadım motoru. ben motoru detaylı temizleyene kadar adamlar 8 tane araba yıkadı :D:D:D
    bigün beraber temizliyelim:D

zaten işe servisle gitmeyi bıraktım. hergün 70km. tadından yenmiyo valla:D

sarıdev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3500 tl verilir km çok 15000 sonra motor isteyebilir
    Bence de ederi o olmalı,ama insan cbf i satmaya kıyamıyor.
    Akilzsizlar hirsizlarin en zararlilaridir: Zamaninizi ve nesenizi çalarlar.

rain planet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 2013
    herkeze selam !.

uzun bir süredir foruma giremiyodum..cbf 150 min geçen 1000 km bakımına yaptırdım ...
    motor şu anda uçuyor.. biraz zorlamaya başladım yağ değişiminden sonra.. düz yolda 105 km hıza rahat çıkıyor ki dahada açılacak...

yanlız bir sorun var ki halen çözüm bulamadı servistekiler de... !!

devir saati geçen hepten bozulmuştu..servise götürdüm yeni beyinle değiştirdiler ..gene oldu sorun.... ve sorun devir saatinin içindeymiş galiba... neyse açtılar yaptılar falan.."tmm halloldu temassızlık varmış" dediler.. ama bugün sabah motoru tekrardan çalıştırdığımda tekrar oldu ve devir saati çalışmadı...10 dakika sonra geldi..

yani tutukluk , bozukluk halen devam ediyor... gene götüreceğim ama nasıl çözecekler bilmiyorum...hem sıfır motor hemde honda olunca insan şok geçiriyor haliyle...

sanırım devir saatin de fabrikasyon hatası olan bir motor ve oda bana geldi... motoru 1180 km de şu anda... gidişinde hiç bir sıkıntı yok...
    soa bunu beğendi.

soa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    Hocam benimde 2013 cbf var 1 ayi biraz geçti 2bin km oldu. Benim devir saatide 6 7bin devirden sonra sapitiyor artiyor düşüyor falan ama 6bin in altında bir silinti yok. Daha gidemedim teknik servise 23nisan i bekliyorum. Acaba 2013 modelde kronik birşey mi?
    rain planet bunu beğendi.

rain planet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 2013
    Alıntı soa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam benimde 2013 cbf var 1 ayi biraz geçti 2bin km oldu. Benim devir saatide 6 7bin devirden sonra sapitiyor artiyor düşüyor falan ama 6bin in altında bir silinti yok. Daha gidemedim teknik servise 23nisan i bekliyorum. Acaba 2013 modelde kronik birşey mi?
    geçmiş olsun...

belkide ben anlamadım üstad... sıfır motorun devir saati çalışmıyo... tutukluk yapıyo...gün içinde geziyorum sıkıntı yok... akşamdan bırakıp sabah gelip kontağı açtımmı çalışmıyo... ne kadar gaz versem yerinden oynamıyo...5-10 dakka sonra yolda sürerken kendiliğinden gelmiş oluyo arada bir göz ucuyla bakarken... ama geçen hepten gitmişti... yaptırdım... şimdide normal tutukluğa devam...
    valla servise bidaha gidicem ne diyecekler... videosunuda çektim...adam bidaha olursa videoya çek demişti..

hayırlısı ne diyelim bakalaım...

hatta videoda yükleyeceğim...

soa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    Alıntı SULH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba
    bi süredir resim eklemiyodum. baktıkça bakasım geliyo. ilk başta bu kadar sevmiyodum ama gün geçtikçe daha çok seviyorum )))

http://i.hizliresim.com/DXMX5l.jpg

http://i.hizliresim.com/rLQLN1.jpg

buda eski hali ve yıkadıktan sonra temizleyici ile parlattıktan sonra ki hali
    http://i.hizliresim.com/nP7Pp1.jpg
    Maşallah hocam. Temizleyici olarak ne kullanıyorsun cila mi yoksa başka sprey falan mi

Motosikleti
    Bende rodajı cuma günü bitirdim şuan 1050 küsürlerde bu gün 120 km yi gördüm ama devir saati 9000 9500lerdeydi sonlardaydı devir Daha basamadım yol yetmedi çünkü

NiGHTMaRe07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 honda cbf 150
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende rodajı cuma günü bitirdim şuan 1050 küsürlerde bu gün 120 km yi gördüm ama devir saati 9000 9500lerdeydi sonlardaydı devir Daha basamadım yol yetmedi çünkü
    Maşallah hocam 120 km nasil yaptiniz..ben dip gazla max 115 km yapti..zaten bunu da anlamis değilim.. Nacizane bana dandik gelen asya ve mondial motorlar bile 120yi 2 kişi ile rahat görüyorlar. Anlamis değilim...
    Ezio41 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı NiGHTMaRe07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maşallah hocam 120 km nasil yaptiniz..ben dip gazla max 115 km yapti..zaten bunu da anlamis değilim.. Nacizane bana dandik gelen asya ve mondial motorlar bile 120yi 2 kişi ile rahat görüyorlar. Anlamis değilim...
    Rüzgar arkamdan vuruyordu bende şaşırdım zaten rüzgara karşı denedim birde ama 105 110 zar zor yaptı ilerlemiyordu devir saati rüzgara karşı Mondial motorlar hp olarak 2 hp falan daha güçlü bizim japonlardan ama tork olarak aynı mesela 150 mr vulture 150 mcx roadracer gibi modelleri . 125'lik mh drift'in sesi bile bizim cbf'ten daha tok sesi var . Ben zaten cbf ten çok bişey beklemiyorum zaten 150 cc alet olduğu için hız olarak belli bir süre uzun yolda yetmeyecek bunu anladım . 120 ye çıkana kadar biraz sürdü ama bi 600 lük olsa anında çıkardı Racing tarzı sevmiyorum ama bi kawasaki er 5 gibi motor olursa daha rahat sürülür uzun yolda sanırsam yada suzuki inazuma
    NiGHTMaRe07 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler