Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    SULH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '15 Xmax 250 10bin km - '13 CBF150 21bin km
    bugünkü yağmur çok zevkliydi. sessiz bi yerden geçerken kaska damlayan yağmur damlalarının sesi çok hoşuma gitti trafikte farkedilmiyo çünkü

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    dün gece hondayla işe gittim 1 metre görüş mesafesi vardı sis acayip
    sabah ta öyle soğuk eldivenlerin önü dizlerimin altı mont un kırışık yerleri buz tuttu allahım bu ne soğuk
    mecbur kalmasam binmeyeceğim ama işte mecburen biniyoruz...iş yerine vasıta yog

vabisciler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 . fiesta 1.6 tdci ghia.detroit fuller.
    toplumda merceksiz xenona karşı bir kin ,düşmanlık var aman lütfen merceksiz kullanmayın . kesin yaşıyorsunuzdur arabayı üstünüze sürüyorlardır. sonuçlar düşünülemez.

sereye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 Burgman 400 Siyah
    Angel xenon parası ne olursa olsun CBF'ler için gerekli, önünü görüyorsun.
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf e zenon takanlar da oldu malesef aradığını bulamadılar
    en kısa ve net çözüm angel zenon takacan yoksa hiç ellemeyecen

Salim; Bu kurye motoru değil mi? Hayırlı olsun.

Alıntı S.Orhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaybolmadık, buralardayız.Sesimiz soluğumuz çıkmıyor diye kimsede arayıp sormuyor.
    Motorumun son durumu bu..

http://u1311.hizliresim.com/1h/p/urwpg.jpg
    ...
    F54 ve S.Orhan bunu beğendiler.
    Sezai Rahmi YILDIRIM / Düzce / 1959 / T.Öğretmen

S.Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Simsiyah CBF 150
    Alıntı sereye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Angel xenon parası ne olursa olsun CBF'ler için gerekli, önünü görüyorsun.

Salim; Bu kurye motoru değil mi? Hayırlı olsun.
    Hocam aşkolsun yani motorumu kurye motoru yaptın.Sıfır aldım onu daha 1500 km de
    sereye bunu beğendi.

sereye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 Burgman 400 Siyah
    [/COLOR]
    Alıntı S.Orhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam aşkolsun yani motorumu kurye motoru yaptın.Sıfır aldım onu daha 1500 km de
    Yahu laf atacağız ya, idare et artık.

worldwideweb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar sıfır CBF150 fiyatları nekadar piyasası ? Yıllardır motor alacağım bir türlü alamadım, şimdi kendi işimi kurdum birde motor aldımmı tamamdır , k.kartı ile almayı düşünüyorum (bonus). Ankara 'da honda bora 'da var sanırım sadece.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    sıfır 5000 tl civarı

rain planet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 2013
    arkadaşlar daha bugün motor mağzalarına uğrayıp fiyat sordum...

pendik honda güngör e uğradım. cbf 150 sıfır + plaka ruhsat + arka çanta demirliği = 5300 tl dedi...gelen alır motorları

31 aralığa kadar kampanya varmış... valla kaçırdım fırsatı ne diyeyim:(..

kampanya sonrası kaç para olur dedim...

ocakda 5700 - 6000 tl gibi bişey olur.sanırım 45 lt çantalı haliyle.....bu arada plaka ruhsat 600 tl civarı olmuş..

yamaha ybr bayinede uğramıştım onada ötv zammı geliyomuş yılbaşından sonra sanırım ...şimdiki anahtar teslimi fiyatı 5500 tl...

onunda fiyat zamlanacak fecii...yılbaşından sonra

ne oluyo bu motorlara anlamadım.... fiyatları katlandıkça katlanıyo... hayat pahalılanıyo :(((

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    dolar çok yüksek o yüzden bu fiyatlar anormal değil

Motosikleti
    cg 200 + chopper cg 150
    arkadaşlar altın elbiseli adam ı takip ediyorsunuz herhalde. Türkiye'de son dönemlerde gelişen olaylardan ötürü ekonomide sıkıntılar olabilirmiş bu durum motosikletlerin sıfır ve ikinci el fiyatlarına da yansıyacakmış artış yönünde. Kendisinin bu şekilde bir öngörüsü var. haberiniz yoksa olsun dedim.
    rain planet bunu beğendi.

Motosikleti
    GSX-R 1000
    Arkadaşlar yeni aldığım cbr250r yaşımdan dolayı bana uymadı .. daha 750 km de beyaz bayiden çıktığı gibi
    2013 model az km li cbf150 ile takas yapabilirim .. mesaj bırakabilirsiniz. saygılar cemsev69 hotmail.com

Siyah&Beyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250
    Merhaba Arkadaşlar, yaklaşık 24 senedir araba kullanan biri olarak İstanbul trafiğinden bunaldığım için motor alacağım. Honda GS1 eğitimini aldım. Ancak ehliyet için daha çok çalışmam lazım. Bunun için de motor lazım. Ehliyet öncesinde motorumu alıp sakin zamanlarda az trafikte çalışayım diyorum ama bu sefer de ehliyetsiz polise yakalanma derdi var. Motor kurslarında ehliyet sınavı öncesi pratik sorunumu halledebilir miyim sizce? Bir de hayalimdeki motor cbr250 ancak acemi biri olarak koruma demirli cbf150 ile baslamak iyi bir fikir gibi geliyor ne dersiniz?

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    cbf candır gerisi heyecandır
    jackal_64 bunu beğendi.

Motosikleti
    CBF 150' idi. İnşallah yenisine az kaldı.
    Sürücü kurslarındaki eğitim kesinlikle ihtiyaçlarınızı karşılamaz. Bir eş, dost, arkadaş varsa yardımcı olabilirse ne alâ. Motora gelecek olursak: Ben kesinlikle, sizin karşılaştığınız tercih durumunda, CBR250'yi seçerdim. Ziraa, bende motor kullanmayı ilk cbf150'de öğrendim. Almak istediğim motor çok farklıydı. Ama korktuğum için alamamıştım. Şimdi düşünüyorum da, keşke korkularımla savaşıp, istediğim motoru alsaymışım. O kadar pişmanım ki, anlatamam. Ve bu pişmanlıkta, yansıyor motoruma. Öğrenene kadar sarıp sarmaladığım, ellerimle, şampuanlarla yıkadığım motorumu şimdi sadece öylesine kullanıyorum.

**CBR250r anlatıldığı kadar, göründüğü kadar zor bir motor değil. Gaz tepkimesi gayet güzel sınıfına göre, bu bir miktar zorlayabilir. Ama oturuş pozsiyonu, ağırlık, gidon açısı v.s sebeplerden dolayı vazgeçilebilecek bir motor değil.

Alıntı Siyah&Beyaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar, yaklaşık 24 senedir araba kullanan biri olarak İstanbul trafiğinden bunaldığım için motor alacağım. Honda GS1 eğitimini aldım. Ancak ehliyet için daha çok çalışmam lazım. Bunun için de motor lazım. Ehliyet öncesinde motorumu alıp sakin zamanlarda az trafikte çalışayım diyorum ama bu sefer de ehliyetsiz polise yakalanma derdi var. Motor kurslarında ehliyet sınavı öncesi pratik sorunumu halledebilir miyim sizce? Bir de hayalimdeki motor cbr250 ancak acemi biri olarak koruma demirli cbf150 ile baslamak iyi bir fikir gibi geliyor ne dersiniz?

Siyah&Beyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250
    Cevaplariniz icin cok tesekkurler. Cbr250 acemiler icin de kolay bir motor oldugu gorusu hakim gibi. Bu durumda hayalimi ertelemenin bir anlami da yok. Direkt cbr250 ile baslayacagim sanirim.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bu gün yetkili serviste bakım yaptırdım yağ değişimi hava filtresi işçilik 85 tl len ne biçim bi marka bu honda daha da yetkili servisin önünden geçmem..

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    20.000 km oldu gayet keyifle biniyorum motoruma.bıkmadım usanmadım,büyütmeyede niyetim yok,hayatımın motoru.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:23 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu gün yetkili serviste bakım yaptırdım yağ değişimi hava filtresi işçilik 85 tl len ne biçim bi marka bu honda daha da yetkili servisin önünden geçmem..
    castrol pover1 10-40 yağ kargo bedava 21 tl,hava filtresi 15 tl=36 tl yapacağın işçilik ve hazzın bedeli ölçülemez.Kendin yap bence 12 numara yıldız anahtar ve tornavida ihtiyacın.

WanD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda 650F
    Alıntı blueway2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    20.000 km oldu gayet keyifle biniyorum motoruma.bıkmadım usanmadım,büyütmeyede niyetim yok,hayatımın motoru.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:23 ----------

castrol pover1 10-40 yağ kargo bedava 21 tl,hava filtresi 15 tl=36 tl yapacağın işçilik ve hazzın bedeli ölçülemez.Kendin yap bence 12 numara yıldız anahtar ve tornavida ihtiyacın.
    Firma link'i verir misin ?

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    Alıntı WanD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Firma link'i verir misin ?
    yağı aldığım adres

http://www.madeniyag.net/10W-40-4T-Motosiklet-Yaglari,LA_236-2.html#labels=236-2
    filtre'yide kargoyla yetkili servislerden alıyorum onda tabi kargo ödüyorum ilimizde olmadığından.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler