Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    rahmi34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    Alıntı yasakral55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende 2. el olarak alamayı düşünüyorum 3.5-4 arası bulunuyor çok rahat ama hala kararsız kaldım ybr 125 ile cbf 150 arasında bir sürü konu filan açılmış onları okuyunca hepten soğudum cbf 150 2012 kasaları hoşuma gidiyo siyahlar şeklide güzel enduro motorlara benziyor uzun yola çıkmak seyehat için, geri kalan zamanda şehir içi turlamak için alıcam,siz memnunmusun rahatlık,performans,yakıt,hız vs. gibi bilgiler verirmisin en güncel alan kisi olarak fikirlerinizi bekliyorum, hayırlı olsun motorunuz..

edit:ve samsunda honda serivisi olması tercih sebebi olablirmi? yamaha nın filan servisi yok burda yantur yapıyor.
    öncelikle servis in bulunması bence tercih sebebidir. en kötü ihtimal her parça elinizin altında olucak fiyatı yüksekte olsa. bende 2012 gri si var. konfor 70-100 km de bir mola verdirecek kadar var, performans 150 cc motor ne kadar iyi olabilir ki ama 5-10 saniyede 60-90 arası hızlara rahat çıkabiliyor, yakıt 100km de 2,5 ile 3,5 arasında ortalama olarak son olarak ta ideal hız 70-90 arasıdır ama düzde zorlarım derseniz 110-115 e kadar gideri oluyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bende 2. el olarak alamayı düşünüyorum 3.5-4 arası bulunuyor çok rahat ama hala kararsız kaldım ybr 125 ile cbf 150 arasında bir sürü konu filan açılmış onları okuyunca hepten soğudum cbf 150 2012 kasaları hoşuma gidiyo siyahlar şeklide güzel enduro motorlara benziyor uzun yola çıkmak seyehat için, geri kalan zamanda şehir içi turlamak için alıcam,siz memnunmusun rahatlık,performans,yakıt,hız vs. gibi bilgiler verirmisin en güncel alan kisi olarak fikirlerinizi bekliyorum, hayırlı olsun motorunuz..

edit:ve samsunda honda serivisi olması tercih sebebi olablirmi? yamaha nın filan servisi yok burda yantur yapıyor.
    ben ybr de kullandım şuan da da cbf kullanıyorum
    ybr mi cbf mi desen ben duygusal olarak ybr derim neden mi çok gezdim sıkıntı çıkarmadı
    yakıtlar aynı sayılır
    konfor aynı sayılır
    parça fiyatları aynı sayılır
    tek fark cbf biraz daha tork lu
    ybr daha sağlam
    ne de olsa biri honda biri yamaha çin malları ile kıyas edilmeleri bile saçmalık olur
    kullanmayan bilemez
    ybr yi aldıktan sonra motosiklet kullanmaktan gerçek anlamda zevk aldığımı anladım benim için motosiklet hayatı 2 ayrıldı yani ybr den öncekiler ve ybr ...
    rahmi34 bunu beğendi.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Cbf150
    Merhaba, motorun hayırlı olsun, plakasıydı sigortasıydı detaylıca kaça maloldu?
    Alıntı gelsene33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar 13.09.2013 Tarihi itibariyle bende honda cbf 150 sahibi oldum piyasaya bakındım 2 'ellere sıfırı plaka ruhsat herşey dahil 5000 TL 2'el ise 4500 TL mantıklı olan ise sıfır olmaktır diyerekten gittim sıfır aldım yalnız vites göstergesi yok motorda alışmak biraz zaman alacak gibime geliyor.
    CANIM KIZIM HERŞEYİM

jackal_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Selam arkadaşlar geçen gün lastikleri değiştirdim michelin"lerin yeni desene hoşuma gitti yol tutuş mükemmel fiyatı çifti 200 tl

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Hayırlı olsun nerde bu buz motor yahu. Beşiktaş'ta yukarı doğru yola çıktım yanlış yola gitmiştim orda gördüm sanki. Orası mı burası. Durduğumda kimse yüzüne bile bakmamıştı konuşmuyorlardı bile çıktım gittim bende

jackal_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı Garip1701 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun nerde bu buz motor yahu. Beşiktaş'ta yukarı doğru yola çıktım yanlış yola gitmiştim orda gördüm sanki. Orası mı burası. Durduğumda kimse yüzüne bile bakmamıştı konuşmuyorlardı bile çıktım gittim bende
    Sağol..
    Kabataşta deniz otobüslerinin karşısında yuksekte kalıyo biraz gümüşssuyundan aşağı kabataş istikametine inince tam sahil yolunun başında sağdan yukarı doğru İNEBOLU SOKAK çıkıyor o sokakta

SETÜSTÜ..

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bende paraya kıyıp cbf me yakında cakacam mişlenleri ama biraz orj lastikleri kullanayım

Motosikleti
    PCX 125
    Şu profiline yaz artık hocam cbf150 diye. Atıp tutup da sonunda Cbf almış desinler eski yazını okuyanlar. Hadi hadi
    oğuzhan40 bunu beğendi.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    yazmam ramo utanıyorum
    babam a da motor alacağız ne alalım diyor ybr diyorum sen neden honda ya biniyorsun diyor tamamen duygusal diyorum
    oğuzhan40 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı papazkemal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, motorun hayırlı olsun, plakasıydı sigortasıydı detaylıca kaça maloldu?
    Teşekkür ederim motor'un kendisi + plaka + siğorta + Temmuz Vergisi Toplam 5000 TL ye maal oldu + kredi kartınada 12 taksit vade farksız
    F54 ve papazkemal bunu beğendiler.

Motosikleti
    2013 Cbf 150
    Mercek xenon aldım alacağım ama bir iki kişinin al demesini bekliyorum kesme biçme işlemi var mi yoksa direk cuk diye oturuyor mu . Sonuç ne olur acaba. Birileri ben aldım yaptım iyi oldu desin artık
    papazkemal bunu beğendi.

Motosikleti
    Cbf150
    Sigortası kaç kağıt?
    Alıntı gelsene33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim motor'un kendisi + plaka + siğorta + Temmuz Vergisi Toplam 5000 TL ye maal oldu + kredi kartınada 12 taksit vade farksız
    CANIM KIZIM HERŞEYİM

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bende plaka teslim almıştım plaka 59 yaş 30 kaza bela yok 100tl ye yapmışlar

motoru aldıktan sonra sigorta yaptırmak mecburimi?

Motosikleti
    PCX 125
    evet mecburi.

hatta 2. el bile alsanız noter satışından sonra anında sigorta yapıp trafiğe çıkıyorsunuz.
    birGarip..

Motosikleti
    Cbf150
    Eski sahibi 1 ay önce yapmışta olsa noter satışından sonra sigortayı yenilemeniz gerekiyor :(
    CANIM KIZIM HERŞEYİM

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı papazkemal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sigortası kaç kağıt?
    179 TL ye kesmiş siğortacı ama ben vermedim parasını kendisi anlaştığımız gibi kendi bütçesinden kesti.

Motosikleti
    Cbf150
    https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.n...20257925_n.jpg
    Çeşitli sıkıntılar nedeniyle uzak kaldığım Şeytan makinasına kavuştum tekrardan

Bugün satışını aldım, biraz gezdim özlemişim,
    Ev aldığımdan beri motorsuzdum, hanımı falan da ikna edememiştim, ama şimdi rahatım;

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bu cbf sayfası çok sessiz sakin ...
    başka satfalarda geyikler burda yok..

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu cbf sayfası çok sessiz sakin ...
    başka satfalarda geyikler burda yok..
    hocam sen eskiden görseydin buralar nekadar şenlikti, hep dutluktu buralar

bu arada bende motorumu satmış bulunuyorum;bu sefer çok uzun sürdü satmam ama araya bayram girdi birde çok cbf var millet kararsız hangisini alsam diye,neyse kimse aramadı aramadı sonra 3 tane müşteri çıktı hepsi alıcı bu sefer bende seçmekte zorlandım kime satsam diye

fiyatı 4300 den ilan vermiştim sonra 4100e kadar düştüm 4bin tlnin altında kesinlikle satmıyacaktım 3900 verdi adam yok dedim olmaz en sonunda 4bine sattım motorumu:(

üzgünüm tabiki ama elden birşey gelmez kasımda askere gidicem,geldikten sonra kafama göre motor bulamazsam yine cbf alıcam yapıcak birşey yok

gitti güzelim cbf

Uploaded with ImageShack.us
    F54 ve rahmi34 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 17 kullanıcı var. (0 üye ve 17 misafir)

Bu Konudaki Etiketler