Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    rahmi34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    Ls2 FF370 kullanan var mı acaba? varsa memnunmusunuz, şikayetiniz varsa nedir? artıları eksileri.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cd0345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12" CBF 150
    Alıntı rahmi34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ls2 FF370 kullanan var mı acaba? varsa memnunmusunuz, şikayetiniz varsa nedir? artıları eksileri.
    http://www.motorcycleshop.ie/ekmps/s...ack-2097-p.jpg
    http://www.motosikletim.com.tr/urun/2013-motoron-fuar-kampanyasi-ls2.aspx

kank alacaksan bu kampanyayla al 12 ay dergi aboneliğine hediye bence güzel zaten en çok satan çene açılır diye biliyorum ancak çene açılır kasklar fullface kask kadar güvenli değil ( bakınız AEA kask konusu) ama tercih senin ;)
    Güçte kalabilmek için beygir gücünde hata yapma.

Herkesten hızlı sürmen,yalnız süreceğinin garantisidir...

Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    Alıntı cd0345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosikletim.com.tr/urun/2013-motoron-fuar-kampanyasi-ls2.aspx

kank alacaksan bu kampanyayla al 12 ay dergi aboneliğine hediye bence güzel zaten en çok satan çene açılır diye biliyorum ancak çene açılır kasklar fullface kask kadar güvenli değil ( bakınız AEA kask konusu) ama tercih senin ;)
    anladım kanka, buranın taksit seçenekleri bana uymuyor. başka bir yerden 210 tl ye istediğim taksit ve ücretsiz kargo. dergi lazım değil bana . benim gözlük olduğundan ve sigara içtiğimden dolayı bana en uygunu çene açılır. rahat takar çıkarırırım, hızımı düşürüp sigara içerim vs

cd0345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12" CBF 150
    Alıntı rahmi34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anladım kanka, buranın taksit seçenekleri bana uymuyor. başka bir yerden 210 tl ye istediğim taksit ve ücretsiz kargo. dergi lazım değil bana . benim gözlük olduğundan ve sigara içtiğimden dolayı bana en uygunu çene açılır. rahat takar çıkarırırım, hızımı düşürüp sigara içerim vs
    çok tehlike alıyorsun kank

ne kadar konfor o kadar dikkat dağınıklılığı ve sen ne koruma takıyorsun nede birşey tek taktığın kasktı onunda yarısını attın çöpe kazada geçirdin tehlikenin farkında değilmisin?
    Güçte kalabilmek için beygir gücünde hata yapma.

Herkesten hızlı sürmen,yalnız süreceğinin garantisidir...

Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    Alıntı cd0345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok tehlike alıyorsun kank

ne kadar konfor o kadar dikkat dağınıklılığı ve sen ne koruma takıyorsun nede birşey tek taktığın kasktı onunda yarısını attın çöpe kazada geçirdin tehlikenin farkında değilmisin?
    olcak olcak onlarda olucak, artçıyken bile pür dikkatim biliyorsun çektin beni onca kilometre daha da dikkatli olurum
    Garip bunu beğendi.

Motosikleti
    CBF 150' idi. İnşallah yenisine az kaldı.
    2013 - Sibief'imi, eğer uygun olanını bulabilirsem 250 lik bi motorla takas etmeyi düşünüyorum yahu. :cat gt250r olur, 250r olur, cbr 250r olr. Bakalım ne olacak bu işin sonu.

telmessos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2007 kırmızı
    herkese merhaba bu pazar fethiyeden afyona 380 km yol yapacağım pazartesi aksam geri döneceğim bakımları yeni yapıldı motorun bunların dışında bir öneriniz var mı?

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    Alıntı telmessos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhaba bu pazar fethiyeden afyona 380 km yol yapacağım pazartesi aksam geri döneceğim bakımları yeni yapıldı motorun bunların dışında bir öneriniz var mı?
    yanında ekstradan el aletleri al, özellikle lastik şişirici köpük ve fitil setleri var onlardan al. köpükle şişirir fitille yamalamış olursun, eski bujini her zaman sakla. benim herzaman eski bir bujim vardır yanımda bozuk olmayıp yenilemek için değiştirdiklerimden. kendi koruma ekipmanlarını biliyorsun zaten. bellik de yararlı olur uzun süre dik oturmak için beline yardımcı olur. hayırlı yolculuklar dilerim.
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

telmessos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2007 kırmızı
    havalar sıcak malum yağ alsam mı acaba yanıma eksiltirmi
    Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türkiye halkına Türk milleti denir... MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    cbf 150 - 2010
    arkadaşlar ben 44 yaşında bir denizciğim. cbf ile gresundan gürcistan ordan azerbeycan ordan tekrar ayni rota üstünden geri geldim. ne bir yağ eksitmesi nede bie problemi oldu. valla ben bu makinaya hasta oldum. . bmw 650 gs var onuda satıp oğluma bir cbf daha alıp tıkır tıkır dünyayı gez. yakıtta cimri . yılan gibi aker gidersin.

Motosikleti
    2013 Cbf 150
    Merhaba arkadaşlar. 40 gün önce 2013 cbf 150 aldım. Şehir içinde evlere ve işyerlerine gazete dağıtımı yapıyorum. Yani dur kalk çok yapıyorum. Ayda ortalama 1500 km yol yapıyorum. Her ay yağ değiştirmeyi düşünüyorum. Ilk yağ değişiminde 10-40 koydum ikinci değişimde 15-40 koydum havalar sıcak diye. Siz hangisini kullanıyorsunuz. Ve hangi marka bu motora en uygundur yağ olarak ?

Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    Alıntı Serdarom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. 40 gün önce 2013 cbf 150 aldım. Şehir içinde evlere ve işyerlerine gazete dağıtımı yapıyorum. Yani dur kalk çok yapıyorum. Ayda ortalama 1500 km yol yapıyorum. Her ay yağ değiştirmeyi düşünüyorum. Ilk yağ değişiminde 10-40 koydum ikinci değişimde 15-40 koydum havalar sıcak diye. Siz hangisini kullanıyorsunuz. Ve hangi marka bu motora en uygundur yağ olarak ?
    katalogda ki yağ 10-30. servis 10-40 koyuyor. benim önerdiğim ise 15-50 yazın, 10-40 kışın
    oğuzhan40 bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı gezer28 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben 44 yaşında bir denizciğim. cbf ile gresundan gürcistan ordan azerbeycan ordan tekrar ayni rota üstünden geri geldim. ne bir yağ eksitmesi nede bie problemi oldu. valla ben bu makinaya hasta oldum. . bmw 650 gs var onuda satıp oğluma bir cbf daha alıp tıkır tıkır dünyayı gez. yakıtta cimri . yılan gibi aker gidersin.
    gezgin abi hoş geldin gerçekten bu motosikleti alıp ta limitlerini bilerek kullanırsan hiçbir sıkıntı yaşamassın
    bende daha önce den cbf çok bok(ybr sahibi iken) atardım en sonunda gittim 2013 cbf aldım daha 120km de olmasına rağmen gerçekten uzun yıllar binmeyi düşündüğüm bi motosiklet oldu bi anda bakalım bu yıl değilde önümüzdeki yıl uzun bi rota var aklımda daha önce egeyi gezdim önümüzdeki yılda akdeniz güneydoğu anadolu turu yapmayı düşünüyorum kısmetse
    rahmi34 bunu beğendi.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    http://www.sahibinden.com/listing/vasita-motosiklet-honda-yildirim-motor-dan-2011-honda-cbf-150-131533437/detail

bu fiyat nasıldır arkadaşlar?

şimdi alıp yaza çıkarken satsam kaça satabilirim?

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gezgin abi hoş geldin gerçekten bu motosikleti alıp ta limitlerini bilerek kullanırsan hiçbir sıkıntı yaşamassın
    bende daha önce den cbf çok bok(ybr sahibi iken) atardım en sonunda gittim 2013 cbf aldım daha 120km de olmasına rağmen gerçekten uzun yıllar binmeyi düşündüğüm bi motosiklet oldu bi anda bakalım bu yıl değilde önümüzdeki yıl uzun bi rota var aklımda daha önce egeyi gezdim önümüzdeki yılda akdeniz güneydoğu anadolu turu yapmayı düşünüyorum kısmetse
    dönüşte uğrada kapışalım

engindmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 500
    Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/listing/vasita-motosiklet-honda-yildirim-motor-dan-2011-honda-cbf-150-131533437/detail

bence çok pahalı.ben 2012 ybr yi verdim üste 350 tl verim 2013 2500 km de cbf aldım .ybr sıfır 4180 +350 4530 a gelir ki benim ybr ikinci elde max 3750 ye giderdi.yani 4100 tl ye almış oldum aslında
    MD.Murat bunu beğendi.
    engin

Motosikleti
    Kawa Z750
    ilginç bir takas olmuş 2013 cbf i verip 2012 ybr almak.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:01 ----------

2011 gri aldım arka demir yok ama kendi demirine çantası var kappa, 3750 tl
    lastikler irc marka. pirelli takım lastik sıfır 170 lira zaten. hani burdan bi kıyas yap bence.
    3.cbf im sıfırı ne kadarsa garantisi bitmiş olanı 1000tl aşağı alacaksın benim prensibim bu. şimdi yaz sıfırı da pahalı .. unutma 2011 de bu motorlar 4000tl peşin fiyatına 12 taksit ile satıldı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:05 ----------

plaka masrafı 350 lira nasıl tutuyor?
    ikinci el alsan 97tl +sigorta (160 tl):267 tl zaten
    aradaki fark 80lira bir yaprak ve 15 tl plaka baskı ücresi yani 105 tl..
    yani sıfır almanın üstünde aman aman bir para farkı yok insanlar neden böyle düşünüyorki
    3750 tl motoru aldım 97 tl noter 168 tl sigorta 5tl de poastcı kargo ücreti : 4.020 TL bana maliyeti.
    bu hesap sıralı istem aracın tüp ne kadar yakar hesabına benziyor. 30 lira tüp aldım 100 km gittim diyor şehir içinde e iyide her 100 tl lik tüp dolduruşunda 10 lirada benzin alıyon onun parasını başkası mı ödüyor

engindmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 500
    Alıntı KaPTaNHaSaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr yi verip cbf aldım sanırım yanlış anladın
    engin

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Alıntı KaPTaNHaSaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:01 ----------

2011 gri aldım arka demir yok ama kendi demirine çantası var kappa, 3750 tl
    lastikler irc marka. pirelli takım lastik sıfır 170 lira zaten. hani burdan bi kıyas yap bence.
    3.cbf im sıfırı ne kadarsa garantisi bitmiş olanı 1000tl aşağı alacaksın benim prensibim bu. şimdi yaz sıfırı da pahalı .. unutma 2011 de bu motorlar 4000tl peşin fiyatına 12 taksit ile satıldı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:05 ----------

plaka masrafı 350 lira nasıl tutuyor?
    ikinci el alsan 97tl +sigorta (160 tl):267 tl zaten
    aradaki fark 80lira bir yaprak ve 15 tl plaka baskı ücresi yani 105 tl..
    yani sıfır almanın üstünde aman aman bir para farkı yok insanlar neden böyle düşünüyorki
    3750 tl motoru aldım 97 tl noter 168 tl sigorta 5tl de poastcı kargo ücreti : 4.020 TL bana maliyeti.
    bu hesap sıralı istem aracın tüp ne kadar yakar hesabına benziyor. 30 lira tüp aldım 100 km gittim diyor şehir içinde e iyide her 100 tl lik tüp dolduruşunda 10 lirada benzin alıyon onun parasını başkası mı ödüyor
    teşekkür ederim yorumun için.2. elde bu kadar fazla ödendiğini bilmiyordum devir için.sigorta meselesine kafam takıldı , her alan tekrar sigorta mı yaptırmak durumunda kalıyor motoru?
    birde bu motorcularda plaka masrafları diye geçen paranın içinde sigorta vs. de var değil mi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:50 ----------

aldığın kişi için konuşuyor arkadaş sanıyorum.
    o da 2013 cbf verip 2012 ybr almış sonuçta :D

Motosikleti
    Kawa Z750
    teşekkür ederim yorumun için.2. elde bu kadar fazla ödendiğini bilmiyordum devir için.sigorta meselesine kafam takıldı , her alan tekrar sigorta mı yaptırmak durumunda kalıyor motoru?
    birde bu motorcularda plaka masrafları diye geçen paranın içinde sigorta vs. de var değil mi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:50 ----------

aldığın kişi için konuşuyor arkadaş sanıyorum.
    o da 2013 cbf verip 2012 ybr almış sonuçta :D
    aracı kim alıyorsa kendi adına sigorta ettirmek zorundadır. satıcı kalan sigorta pirim günlerini iade alabilir. ikinci el aldığında 10 gün süre ile eski poliçe ile kullanabilirsin. mesela 2 hafta önce izmir palaka en ucuz 168 tl buldum. sıfır motor alındığında daha pahalı oluyormuş, yenileme yapanda indirim yapıo firmalar. 350 tl dedikleri rakamın içerisinde sigortada var , sigorta değişkenlik gösterio tabikide net 350 diyemezler. dediğim gibi 1 sayfa daha ruhsat yaprağı ve 15 tl tek plaka basım ücreti var ekstra olarak o da 100 tl ikinci eldekinden fazlası.,
    hatta istanbula gelip motor alsam ikinci el palayı izmir e taşıdığım 35 e çevirdiğim an verdiğim para sıfırdan çıkarmak ile aynı işte. 1 ruhsat yaprağı 1 plaka fazladan yaptıracağım ya

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler