Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı CİHAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2011 model cbf 150 ye en ucuz 210 tl trafik sigortası yaptırdı arkadaşım bu ne yaaa...
    bende aralıkta 150 tlye yaptırdım,fiyatlar uçtt gitti arkadaş arabamı kullanıyoruz motormu belli değil...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    philetoaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250 ABS, 640 LC4 SM
    Arkadaşlar bende aranızdayım demiştim kuru kuru, yaklaşık 1 ay önce Anca foto çekip yükleyebiliyorum. Kırmızı olanın taze sahibiyim. Ona 'şukufe' diye hitap edin lütfen İyi forumlar.

Sadece jantta bir kısmı kalmış şeridi çıkarıyordum Yanlış yerlere mahal vermeyelim
    Garip bunu beğendi.
    Ridin' through this world, all alone. God takes your soul, you're on your own

jackal_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Arkadaşlar bir arkadaşım cbf sini satıyor 2012 model siyah
    fiyat en son 4500 istiyor herr türlü tesisat mevcut. Motora.kefilim bi bebek gibi baktı motoruna..ilgi.lenen arkadaşlar beni arayabilirir
    Tel: 0535 300 56 44

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Aküm db motordan geldi ve taktım, benim aylardır marş motorunun 2-3 aydır zaman zaman cansız dönmesi, akünün bitmeye başlaması kaynaklı imiş, yeni aküde marş motoru tazı gibi çalışmaya başladı maaşallah 2 senede akünün biteceğine hiç ihtimal vermemiştim ama bitiyormuş demek, Yeni kasalarda 2 yıldan sonra her an akünüz bi yerlerde bitebilir,dikkat edin derim. Hatta benim motoru alalı tam iki yıl bile olmadı. 22 ay oldu. 22 yada akü ömrü bitti. Yeni kasa kullananların dikkatine.
    Garip bunu beğendi.

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    çok güzel olmuş bende aynaları kaplıycam ama zaman bulamıyorum ufak bir deneme yaptım ancak aynanın sapı olan kısımı halledemedim ayna kaplamak zor uğraştırıyor diğer yerler 10 numara oldu ama aynın sap kısmına gelince orayı nası yapıcam kestiremedim.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Yap gitsin en güzel şekilde katla hiçbir şey olmaz.

Bak aynaları iyi hatırlattın bana
    birGarip..

TheNightHawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Garip sen bu gidişle hızını alamayıp, jant lastik ne varsa kaplayacaksın gibi Tadında bırakmak bence en güzeli

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Öyle deme

Söküleceğini bilirim rüzgardan yine kaplarım

Hem daha bitmedi. Daha devam edicem

Sadece zaman geçirmek için
    birGarip..

dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aküm db motordan geldi ve taktım, benim aylardır marş motorunun 2-3 aydır zaman zaman cansız dönmesi, akünün bitmeye başlaması kaynaklı imiş, yeni aküde marş motoru tazı gibi çalışmaya başladı maaşallah 2 senede akünün biteceğine hiç ihtimal vermemiştim ama bitiyormuş demek, Yeni kasalarda 2 yıldan sonra her an akünüz bi yerlerde bitebilir,dikkat edin derim. Hatta benim motoru alalı tam iki yıl bile olmadı. 22 ay oldu. 22 yada akü ömrü bitti. Yeni kasa kullananların dikkatine.
    Abi akünün markası Yuasa mıydı?

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı jackal_64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bir arkadaşım cbf sini satıyor 2012 model siyah
    fiyat en son 4500 istiyor herr türlü tesisat mevcut. Motora.kefilim bi bebek gibi baktı motoruna..ilgi.lenen arkadaşlar beni arayabilirir
    Tel: 0535 300 56 44
    hocam kilometre önemli benim için 2-3 bin de ise biraz daha indirimle alabilirim 4200 civarı filan
    bugun kadıköydeki hondayla konuştum 13 model sıfırı 4350 peşine bağladım.. motorumu satışını verip alıcam önümüzdeki günlerde..
    motor hakkında bilgiyi paylaşırsan kilometre lastik canta filan sana kesin bişey diyebilirim
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam kilometre önemli benim için 2-3 bin de ise biraz daha indirimle alabilirim 4200 civarı filan
    bugun kadıköydeki hondayla konuştum 13 model sıfırı 4350 peşine bağladım.. motorumu satışını verip alıcam önümüzdeki günlerde..
    motor hakkında bilgiyi paylaşırsan kilometre lastik canta filan sana kesin bişey diyebilirim
    Çok iyi fiyat almışsın sıfır ise tabi
    Motor 12000 km ama görsen ya 2000-ya 3000 km dersin o kadar temiz..bazı km si düşük motorlar var resmen mefta olmuş dediğim gibi bu motora çok özenerek baktı arkadaş pirelli lastik 45 lt kappa topcase var kilit falan vs. İstersen sana arkadaşın telini veririm daha detaylı bilgi alabilirsin..

Motosikleti
    Demir At
    Alıntı jackal_64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok iyi fiyat almışsın sıfır ise tabi
    Motor 12000 km ama görsen ya 2000-ya 3000 km dersin o kadar temiz..bazı km si düşük motorlar var resmen mefta olmuş dediğim gibi bu motora çok özenerek baktı arkadaş pirelli lastik 45 lt kappa topcase var kilit falan vs. İstersen sana arkadaşın telini veririm daha detaylı bilgi alabilirsin..
    zaten normal şartlarda 4500 peşin. 4800 12 taksitle istiyorlardı.
    birinin aracılıgıyla gittim 4350 peşin siyah 13 model için fiyat verdiler.. (normalde vermiyorlar bu fiyatı)
    13 bin kilometrede olan motosiklete de o kadar para vermem hocam, cünkü benim içinde geçiş motosikleti olacak büyük cc ye geçer iken.
    3-5 bin kilometrede olsa tamam diyecektim..
    ben aldıgımda da 12 bin kilometrede 1 yılda ben yaparım, 24 bin kilometrede 1 sene sonra elden zor cıkartırım istediğim fiyata.
    3-4 bin de bulayım alayım 10 bin civarında satarım o arada da para biriktirmiş olurum diye düşünüyorum..
    varsa böyle bi motosiklet alabilirim ben =)
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    zaten normal şartlarda 4500 peşin. 4800 12 taksitle istiyorlardı.
    birinin aracılıgıyla gittim 4350 peşin siyah 13 model için fiyat verdiler.. (normalde vermiyorlar bu fiyatı)
    13 bin kilometrede olan motosiklete de o kadar para vermem hocam, cünkü benim içinde geçiş motosikleti olacak büyük cc ye geçer iken.
    3-5 bin kilometrede olsa tamam diyecektim..
    ben aldıgımda da 12 bin kilometrede 1 yılda ben yaparım, 24 bin kilometrede 1 sene sonra elden zor cıkartırım istediğim fiyata.
    3-4 bin de bulayım alayım 10 bin civarında satarım o arada da para biriktirmiş olurum diye düşünüyorum..
    varsa böyle bi motosiklet alabilirim ben =)
    Sağlık olsun kardeşim inşallah aradığın motoru bulursun en kısa zamanda..

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Bugün 1000 km bakımını yaptırdım.(Yeni piston,sekman atıldığı için 1000 km yoksa km sıfırlanmadı)
    Yağda eksilme olmadı çok şükür.Motor ilk günkü gibi çalışıyor.
    Birde yıkatınca tam aşık oldum motora.Sevgim depreşti

2020 'Tracer 900 İcon Blue

cd0345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12" CBF 150
    peşinde ne istiyorsun =)
    dostum açık konuşmak gerekirse motorumu seviyorum satarsam büyütürüm zaten benimki gibi bi motorun ederi 4500 filan bende bundan 100-250 tl fazla veren olursa veririm yoksa satmıyorum zaten ilan vermedim hiçbiyere =)

ama temizliğine garanti veririm ilk aldığım günden beri %95 aynı benzin istasyonunu kullandım ve tüm fişeri hala duruyor saklıyorum
    tüm servis belgesi yedek anahtarları oyu buyu herşeyi var

bu arada blakam 34 UU 4751 servislerden filan sorgulatabilirsin (not: motor ilk teslim aldığım gün depoda boya atığı vardı honda garantiden değişti servis kayıtları ne gösterir bilmem ama motoru görürsen anlarsın fazla lafa gerek yok =)

Motosikleti
    Demir At
    Alıntı cd0345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum açık konuşmak gerekirse motorumu seviyorum satarsam büyütürüm zaten benimki gibi bi motorun ederi 4500 filan bende bundan 100-250 tl fazla veren olursa veririm yoksa satmıyorum zaten ilan vermedim hiçbiyere =)

ama temizliğine garanti veririm ilk aldığım günden beri %95 aynı benzin istasyonunu kullandım ve tüm fişeri hala duruyor saklıyorum
    tüm servis belgesi yedek anahtarları oyu buyu herşeyi var

bu arada blakam 34 UU 4751 servislerden filan sorgulatabilirsin (not: motor ilk teslim aldığım gün depoda boya atığı vardı honda garantiden değişti servis kayıtları ne gösterir bilmem ama motoru görürsen anlarsın fazla lafa gerek yok =)
    aklımdasın , motorumun satışını vereyim haber vericem sana
    # motosikletle.blogspot

telmessos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2007 kırmızı
    Alıntı sercan2667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün 1000 km bakımını yaptırdım.(Yeni piston,sekman atıldığı için 1000 km yoksa km sıfırlanmadı)
    Yağda eksilme olmadı çok şükür.Motor ilk günkü gibi çalışıyor.
    Birde yıkatınca tam aşık oldum motora.Sevgim depreşti
    http://imageshack.us/a/img109/7909/fotoraf0094n.jpg
    http://imageshack.us/a/img715/4573/fotoraf0095r.jpg
    hayırdır kardeşim senin motor yeni kasa degilmi yanlış görmüyosam neden attırdın piston sekman
    Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türkiye halkına Türk milleti denir... MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

cd0345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12" CBF 150
    Alıntı rahmi34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    süpap değil kanka sibop :D sat motoruda duke felan birşeyler al, test edelim
    rahmi ne yaptın =) duke alacak para olsa ahh ahh =) beklermiyim =)

yok be kank 12 bin motor o motora çıktıktan sonra xj6 nc700 er6 gibi motorlara bakarım 2. el =)

ayrıca motoru satsam şuan ne alırım çok karışık be rahmi para yok sıkışık bi dönem en fazla 2. el calibre alırım yada daelim filan =)

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Alıntı telmessos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırdır kardeşim senin motor yeni kasa degilmi yanlış görmüyosam neden attırdın piston sekman
    Yağ yakma problemi vardı.Garantiden değişti.
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

telmessos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2007 kırmızı
    Alıntı sercan2667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yağ yakma problemi vardı.Garantiden değişti.
    geçmiş olsun kardeşim iyi yapmışsın inşallah tekrarlamaz
    Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türkiye halkına Türk milleti denir... MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler