Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kertenkele200 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeniden cbf 150
    öğrencisin ama kredi çekmişsin helal olsun vallahi...genelde verilmez diye biliyorum ama kefilin sağlamdır kesinlikle...[/QUOTE]

öğrenciyimde kendi iş yerimiz var 3 senelik sigortam var çalışıodum öğrenci olmadan önce daha öncede kredi çektim sicilim temiz yoksa sigortam olmasa vermezler tabi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    YBR 125....CBF 150 tabloları...Yılmazcım bunu ilk mesajına alırsan sevinirim...
    linklerde uğraşmayın diye yapıştırdım...CBF 150 kesinlikle daha üstün...

kıyaslamamnın sebebi aynı fiyatda olmaları...yani ya Honda 1 ay içinde zam görür...ya da ybrnin fiyatı düşmesi lazım bu teknolojisiyle...

üşenmeden foto kıyaslaması yapacağım arkadaşlar...yavaş yavaş ama...belki ayrı bir topik açarım...

ybr de sinyallar eski tip ve ofsayt...tasarım ve arka demirin duruşu iğrenc ötesi...

hondada çizgiler ve hatlar daha düzgün...göze hoş geliyor...artcının rahatca kavrayabileceği bir aksam var...sinyallerde çok modern...

bizim canavar ybr nin amortisörleri 20yıllık mobiletlerdeki eski sistem...egsoz ve eksozu kasaya sabitleyen aparatın iğrençliğine bakın...

şu duruştaki asalete bak yahu...

Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Honda CBF 150 , Kymco agility 125
    Alıntı caberli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    acep kimdi onlar ben bucalıyım ama kırmızı cf150 mi cıkartamıom ehlyeti haftaya alcamda aslında bucada oturanı bi üyemiz daha var egelim belki o olabilr bi tanesi ama 2. kimdi acaba mmotorlar kırmızımıydı bide arklarında topcase varmıydı eğer öyleyse tahmin ettiğim kşilerdir
    evet caberli motorlor kırmızıydı ama topcaselere dikkat etmedim ama adamlar full korumalıydı ve roddajdaydılar belli yavaş seyrediyolardı

Motosikleti
    Honda CBF 150 , Kymco agility 125
    Alıntı piyade adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mondial rs nin lastikleri çok mu güzel ?
    mondial rs benim başımın belası bee piyadeciğim.Ama kurtulacam ondan Tabii cbf 150 nin lastiklerinin ince olmasının açıklaması basit mühendislik açısındam.Ben de bir mühendisim O motorun lastiklerini kalınlaştırırsan hem yakıtı artar hem de gitmez o motor.

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Mete abi kaçırdın galiba yamaha ybr için 06.01.2007 Cumartesi tarihinde almış olduğum fiyat...600ytl peşin 233.5..*12=2804+600=3404+plaka masrafları...Ben sadece helal olsun diyorum...Umarım hondada da aynı şekilde bir ödeme alabilirim çok ii gelecek...
    AKIN FİDAN

insane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R
    mete_han, taraflı yorumun gayet güzel olmuş, gülerek okudum.

kasabalı_45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yeniden Yamaha Crypton-R
    Alıntı mayko33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha önce bir motorunuz var ve daha iyi bir motora binmek amaçlı alıyorsanız boşa borca girmeyin,performans olarak aynı arkadaşlar,bir tek konforu mükemmel,maksimum hız 115 km/h ona göre.Motorum 2500 km'de hiç 120 yaptığını görmedim,bu saatten sonra da yapmaz her halde.
    Daha fazla yapar diye duymuştum.Diğer arkadaşlarda son hız konusunda hemfikir mi?

kertenkele200 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeniden cbf 150
    ben hemfikir diilim rahat 120 yapar.artı 130 yapan olduunu duydum.motorun üstündeyken biraz yatsın hızında artma olacaktır

Motosikleti
    Alıntı insane adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mete_han, taraflı yorumun gayet güzel olmuş, gülerek okudum.
    hocam taraflıderken benim Yamaha olan samimiyetimi tahmin edemezsin...Satış müdürünün bir acı kahvesinide içmişliğimiz vardır...eğer taraflıysam Yamaha tarafında olmalıydım...nedenmi ben bu lanet ybryi test etmiş biriyim...Japonyadan gelen mühendisle nedri ne değildir siye 5 kurye ve 5 kişisel kullanıcıyla birlikte ankete katılmış İstinye Beldeyama ya kendi işyerim gibi girip çıkmış biriyim...Aksine Hondaya gıcık olan biriyim...(cbr 125 nedeniyşe tüketiciyi kandırıyorlar...) ama iyiye iyi demek kötüye ise kötü demek net olmak gerekir...git incele...bir otur...ölç tart...ybr den üstün olduğu gerçeğini kabullenmekten başka alternatifinde yok...ha bu arada benim ybr motorumda oldu...34 BT 0664...istersen soruştur....yani benim olmuş bir motoru eleştirmek neden taraflı olsun...ybr dandik işte...bir yan ayaklık ve devir göstergesi içinde cbf 150 yi harcamayalım...kat kat üstün hemde...

Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mete abi kaçırdın galiba yamaha ybr için 06.01.2007 Cumartesi tarihinde almış olduğum fiyat...600ytl peşin 233.5..*12=2804+600=3404+plaka masrafları...Ben sadece helal olsun diyorum...Umarım hondada da aynı şekilde bir ödeme alabilirim çok ii gelecek...
    Honda Konşuk Motordan Gökhan beyle görüştüm cbf 150 fiyat seçenekleri şöyle...ama kredi kartı olanlara...banka kredisi ne bilmiyorum...ben plaka istemiyorum dedim...

500 peşin...3081 ytl / 8 taksitle ayda...385 ytl taksit....vade farkı 291 ytl giriyor...

2.seçenek 12 ay seçeneği...yine 500 ytl peşin...3285 /12 ayda 266 ytl taksitle...vade farkı 495 ytl...

bankadan kredi alsanız...dosya masrafı 100-150200 ytl ayrıca kitliyolar...en mantıklısı kredi kartına taksit...500 peşin vermesenizde oluyor...yani önemli olan vade farkını sineye çekmek...

unutmayın buna 200 ytl plaka dahil değil...

ama artık uyanın beylar ya...200 bayılmayın şu plakaya...55 ytl bişey...trafik tescil işlemi ruhsat yaprak ücreti.... da plaka basımı 8 ytl...tamam kim uğraşcak ama...150 ytl kardasınız...zahmet olmasın...gidin evrakı verin öüleden sonra çıkıyor...

Alıntı kertenkele200 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben hemfikir diilim rahat 120 yapar.artı 130 yapan olduunu duydum.motorun üstündeyken biraz yatsın hızında artma olacaktır
    hocam 120-130 değil mesele...mesele 100 ü görüyormu yeter...gerisi zaten gereksiz süratler...alırken bununda farkında oluyorsun...beni ve sevdiğimi ıkınmadan bi yerlere götürsün yeter...birde az yaksın...amac değil araç...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

kasabalı_45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yeniden Yamaha Crypton-R
    benim derdimde yüksek sürat değildi zaten.100-110 Sabit yapabilecekse ne mutlu

Motosikleti
    Alıntı cbf 150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili arkadaşım mete cbf 150 yi aldığım illk zamanlarda hatırlarsan ( yan ayaklığı olmayan küçük hacimliyede hiç rastlamamıştım ) demiştin.
    evet demiştim...hatta yan ayaklık yoksa yalan olur demiştim...ben orjinaldan yanayım hep...eğer ben alıpda sonradan yan ayaklık taktıracaksam bir anlamı olmaz...sırf bu yüzden satışlar bile etkilenir bence...ama bu bana dert değil...ben 20 ytl verir taktırırım...önemli olan serviste yaptırmak bunu...bu sıkıntıyı kurye arkadaşlar açısından irdeledim...kurye adam bu detaylara takılır ve bizim gibi alıp almamayı saniye düşünmez...yahu yan ayaklık yoksa almam der ve almaz...ama ybr den daha dolgun ve daha güven veren bir yapısı var...buna şüphe yok...

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Valla banka kredisi ile 104ytl gibi bir vade farkı koydu 12ay ybr için helal olsun diyorum...Honda Bursa'dan da bunu bekliyorum...İnşşşş...
    AKIN FİDAN

insane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam taraflıderken benim Yamaha olan samimiyetimi tahmin edemezsin...Satış müdürünün bir acı kahvesinide içmişliğimiz vardır...eğer taraflıysam Yamaha tarafında olmalıydım...nedenmi ben bu lanet ybryi test etmiş biriyim...Japonyadan gelen mühendisle nedri ne değildir siye 5 kurye ve 5 kişisel kullanıcıyla birlikte ankete katılmış İstinye Beldeyama ya kendi işyerim gibi girip çıkmış biriyim...Aksine Hondaya gıcık olan biriyim...(cbr 125 nedeniyşe tüketiciyi kandırıyorlar...) ama iyiye iyi demek kötüye ise kötü demek net olmak gerekir...git incele...bir otur...ölç tart...ybr den üstün olduğu gerçeğini kabullenmekten başka alternatifinde yok...ha bu arada benim ybr motorumda oldu...34 BT 0664...istersen soruştur....yani benim olmuş bir motoru eleştirmek neden taraflı olsun...ybr dandik işte...bir yan ayaklık ve devir göstergesi içinde cbf 150 yi harcamayalım...kat kat üstün hemde...
    Metehan, yaptığın karşılaştırmada belirttiğin özelliklerden amortisör dışında hiçbiri motor almak isteyen biri için kriter olması gereken özellikler değiller. Ki amortisör yorumunda da mobilet ile ybr karşılaştırmasını yapmak ne kadar doğrusur tartışılır zira nasıl her prolink amortisör bir değilse her çift amortisör de bir değildir... Tabii bunun yanında YBR'de de CBF'de de özelleşmiş bir tutamak olmaması ya da aynı tip egzoz bağlantıları olmasını da belirtmem illa gerekli mi bilemiyorum. Yani tamam elbette karşılaştırma yapalım ama biraz daha belirleyici özellikler hakkında ve mantıklı kriterlerde...

Yamaha ile ne kadar sıkı fıkı olduğunu bilmiyorum tabi ama ben YBR'm ile 23000 km'dir baya sıkı fıkıyım ve yaz-kış demeden kullanıyorum, ne bir parçasını değiştirdim ne de bir sorun ile karşılaştım, benimki düşük bir km ama 50bin hatta 80bin km yol yapıp yine benim gibi sadece sarf malzemesi değiştirip yoluna devam eden bir dolu insan var.
    Ben işte böylesine kendisini kanıtlamış bir motora (bu dandik motorla Everest yollarına gidildiğini, Çin'in baştan aşağı katedildiğini hatta şu anda bir dünya turu yapıldığını da belirtmeden geçmiyim) nasıl dandik diyebildiğini anlayamıyorum. Nesi dandiktir yani bu motorun?

Son olarak bugün motor alıyor olsaydım herhalde CBF 150 alırdım zira Honda CBF 150 ile YBR'de aranan özellikleri (dolgun görünüm, prolink amortisör, biraz daha güçlü motor, gelişmiş gidon kumandaları) motora ekledi. Doğal olarak ortaya YBR'den üstün bir motor çıktı. Bunu söylemek için motora oturmaya gerek bile yok. Bu motoru alıcak olsaydım tek korkacağım şey herhalde Honda'nin yedek parçalardaki absürd fiyat tutumu olurdu.

Yani uzun lafın kısası "yiğidi öldür hakkını yemedir"

ErdoganAktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Merhaba,
    Aslında bu motor ilanını bir arakadaşımın adına ben bırakmıştım. Onda beat vardı 2 ay evvel çalınmıştı. O da motorsuz yapamayıp hemen CBF almıştı. gecenlere motoru bulundu. Gebzede oturan 16 yaşında bi velet çalmış. Üstelik masterlock kilidi hiç zorlanmadan açarak!.

Şimdi de paraya sıkışmış (arsa alacakmış ) motoru yok paraya satacak. Motoru sadece işe gidip gelirken ve hafta sonu gezmek için kullanıyor, motorda çizik yok sıfır sayılır.

Yakıt konusuna gelince biraz fazla yakıyor olabilir ama bende daha evvel CBR 600 vardı ona göre bu hiç bi şey yakmıyor
    9 lt benzin ile normal sartlara 260 km yol yapıyor. Biraz hırçın kullanıca bu (sürekli 130-140km) rakam 200'e kadar bile düşebiliyor. Motorun ivmelenmesi süratlenmesi piyasadaki kendi akranlarından çok çok iyi. Konfor bakımından uzun yol kullanımı büyük motor rahatlığı gibi olmasa da oldukça iyi diyebilirim. 1 günde Assos'dan İstanbul'a geldim en ufak yorgunluk yoktu üzerimde. İstanbul trafigi daha yorucu.

Fakat tarzlarında ötürü burda dylanı anlatmama gerek yok. Eğer tarzınız CBF ise bence piyasadaki en iyi, en güzel motor. Bu fiyata satılıyor olması ise şaşırtıcı.

Alıntı ginger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erdoğan Bey motorunuzu sahibinden.com daki ilanlara göre oldukça ucuza satıyorsunuz.Umarım dilediğiniz zamanda dilediğiniz şartlarda satarsınız.
    İlanınızdan çok Honda Dylan ve Honda cbf150 tecrübelerinizle ilgileniyorum.Dylan tarzım değil ama tip olarak hoşuma giden tanımak ve bilmek istediğim bir motor.Hisarda takıldığım arkadaş grubumdan birinde var kendisi kuryelik yapıyor o motorla çok yaktığını söylüyor.Sizden minik bir cbf150 ve dylan karşılaştırması yapmanızı rica ediyorum.
    Konfor ikisinde nasıl ?
    Yakış durumu ?
    Hız durumu ?
    Hayatonda

Bence bu yan ayak mevzuuna fazla takılıyorsunuz arkadaşlar, birincisi çok ucuza servisler takıyor, ikinzisi de bir sürü kurye gördüm cbf150'ye binen, demek ki onlarda fazla takılmamışlar. Ayrıca bir kuryeyle birebir sohbet ettim Mecidiyeköy'de motorumla durmuştum, o da önümde duruyordu siyah cbf150'si ile, yanıma geldi ve motoru öve öve bitiremedi, sağlamlığından dem vurdu, 125 - 130'u gören arkadaşları olduğunu söyledi. Eğer küçük motorlarda kriter kuryelerse benden size bir kurye sürücü örneği olsun bu da.
    Almadan önce ben de çok düşünmüştüm, Mete_han iyi bilir. Ama şimdi iyi ki bu motoru almışım diyorum, eşimle beraberde bindik, iki kişi ile de hiç fena değildi doğrusu, köprü çıkışından Kadıköy'e iki kişi ile 100 - 110 gördü rahatlıkla. Benim gibi ilk motorunuz olacaksa ve yazın İstanbul ve çevresini gezerim, işe de gidip gelirim diyorsanız; birincisi çok rahat kullanımı var, ikincisi ise çok ekonomik, rodajdan sonra yedek hariç 25 - 26ytl gibi fiyatlara depo fulleniyor ve kullanıma göre 400 - 460km arası yol yapıyor alet. Başlangıç motoru için daha ne istiyim. Maaşallah diyim sadece.Bir de havalar ısınsın da hergün binmeye başlayalım yeniden, özledim valla

Motosikleti
    Honda CBF 150
    arkadaslar gecen gun yan ayak takdırdım honda mototal da..manuel ine baktık motorun cbf 150 için bir yan ayak yok. activa nın kini takıyorlar ve gayet te iyi oluyor. fiyatı ise 10 ytl..
    5 dakika da taktıklarini da düşünürseek hi. birşey değil yani
    [COLOR="Black"][FONT="Arial Black"]Honda Cbf 150[/FONT][/COLOR]

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Baksanıza sorun etmenize değmiyor...Birileri şimdi otomobillere takılan devir saatlerinin minyatürlerini bulupta onu da taktımı sorun ortadan kalkıyor işte....
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    Alıntı enis89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Murat abi aynen sana katiliyorum
    ben isterdimki kendine ait görüşlerini bizlerle paylaş...+1...-24 yazacağına üşenmeyip kendine ait görüşlerini yazman (tabi varsa) daha samimi olurdu...

Alıntı insane adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metehan, yaptığın karşılaştırmada belirttiğin özelliklerden amortisör dışında hiçbiri motor almak isteyen biri için kriter olması gereken özellikler değiller. Ki amortisör yorumunda da mobilet ile ybr karşılaştırmasını yapmak ne kadar doğrusur tartışılır zira nasıl her prolink amortisör bir değilse her çift amortisör de bir değildir... Tabii bunun yanında YBR'de de CBF'de de özelleşmiş bir tutamak olmaması ya da aynı tip egzoz bağlantıları olmasını da belirtmem illa gerekli mi bilemiyorum. Yani tamam elbette karşılaştırma yapalım ama biraz daha belirleyici özellikler hakkında ve mantıklı kriterlerde...

Yamaha ile ne kadar sıkı fıkı olduğunu bilmiyorum tabi ama ben YBR'm ile 23000 km'dir baya sıkı fıkıyım ve yaz-kış demeden kullanıyorum, ne bir parçasını değiştirdim ne de bir sorun ile karşılaştım, benimki düşük bir km ama 50bin hatta 80bin km yol yapıp yine benim gibi sadece sarf malzemesi değiştirip yoluna devam eden bir dolu insan var.
    Ben işte böylesine kendisini kanıtlamış bir motora (bu dandik motorla Everest yollarına gidildiğini, Çin'in baştan aşağı katedildiğini hatta şu anda bir dünya turu yapıldığını da belirtmeden geçmiyim) nasıl dandik diyebildiğini anlayamıyorum. Nesi dandiktir yani bu motorun?

Son olarak bugün motor alıyor olsaydım herhalde CBF 150 alırdım zira Honda CBF 150 ile YBR'de aranan özellikleri (dolgun görünüm, prolink amortisör, biraz daha güçlü motor, gelişmiş gidon kumandaları) motora ekledi. Doğal olarak ortaya YBR'den üstün bir motor çıktı. Bunu söylemek için motora oturmaya gerek bile yok. Bu motoru alıcak olsaydım tek korkacağım şey herhalde Honda'nin yedek parçalardaki absürd fiyat tutumu olurdu.

Yani uzun lafın kısası "yiğidi öldür hakkını yemedir"

senin gibi mantıklı ve seviyeli arkadaşlarla paylaşımda bulunmak zevktir öncelikle bunu belirtmeliyim...Evereste çıkan ybr bizim bindiğimiz ybr lerden değildi...bunu ispatlayamam ama...benim iddiam duyumum olarak havada kalır...bu tür amortisörleri sende çok iyi bilirsinki ilk uygulaması mobiletlerde oldu...yani esnek stabilize helezon tipi bu amrtisörlerden allah aşkına herhalde bıkmış olmalıyız değilmi...ben itici buluyorum şahsen...bir zamanlar 105 lik mobiletim vardı 95 lerde...aynı tipde amortisörlü bir motora binmekde beni huzursuz etti inan...Hondanın bu tarz amortisörünün ne kadar göze hitap ettiğini sende rahatlıkla farkedebilirsin...kullanımından bahsetmiyorum bile...

insane hocam biraz felsefeye dalıcam müsadenle..."iyi" vardır hayatımızda...ama bazen "daha iyi" girer hayatımıza...o "daha iyiler" "iyileri" unuttturur.."iyiyle geçen zamnlar hatıra olarak kalır...artık daha iyiyi konuşmaya başlarız...ybr 250 gelir...cbf 250 yalan olur...bu hayat böyledir...

işte bugün bir motor almayı düşünüpde ybrsi olmayanlar için çabalarım ben...sen beni anlarsın...neden ybrye dil uzatıyor sorusuna cevap verebilecek tecrübedesin...önemli olan detay insanları doğru ve düzgün bir motor sahibi yapabilmek...aynı fiyata cbf almak varken neden ybr alasınız mantalitesi ve bilinci oluşturmaya çabalıyorum...bir zamanlar ybr efsaneydi...bir dönem kapandı...şimdi cbf zamanı...saygılarımla...

Motosikleti
    Alıntı doktor_oni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiyat yükselteceklerini söylemişti bir honda satış elemanı ama onun için kaldırılmadı sanırım fiyatlar. sitenin fiyatlar bölüümünde bi sorun yaşadılar sanırım.

efe honda ankara'da yan ayaklık olmadığını fak ettiğimde satıcı biz hediye olarak takarız dedi ama bilemiyorum...
    arkadaşlar bir duyumuma göre CBF 150 yan ayaklığıyla geliyormuş...ama bize yan ayaksız olarak satılıyor...gerisini anlatmak istemiyorum...3 kuruşluk yan ayaklığın hesabını kimse yapmaz diyordum ama değilmiş...komplo teorisi olacağından başım ağrımasın ...

hakpek bende baktım aynı yine...3290...kalbime indirdin ya...

Motosikleti
    Alıntı Cloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence bu yan ayak mevzuuna fazla takılıyorsunuz arkadaşlar, birincisi çok ucuza servisler takıyor, ikinzisi de bir sürü kurye gördüm cbf150'ye binen, demek ki onlarda fazla takılmamışlar. Ayrıca bir kuryeyle birebir sohbet ettim Mecidiyeköy'de motorumla durmuştum, o da önümde duruyordu siyah cbf150'si ile, yanıma geldi ve motoru öve öve bitiremedi, sağlamlığından dem vurdu, 125 - 130'u gören arkadaşları olduğunu söyledi. Eğer küçük motorlarda kriter kuryelerse benden size bir kurye sürücü örneği olsun bu da.
    Almadan önce ben de çok düşünmüştüm, Mete_han iyi bilir. Ama şimdi iyi ki bu motoru almışım diyorum, eşimle beraberde bindik, iki kişi ile de hiç fena değildi doğrusu, köprü çıkışından Kadıköy'e iki kişi ile 100 - 110 gördü rahatlıkla. Benim gibi ilk motorunuz olacaksa ve yazın İstanbul ve çevresini gezerim, işe de gidip gelirim diyorsanız; birincisi çok rahat kullanımı var, ikincisi ise çok ekonomik, rodajdan sonra yedek hariç 25 - 26ytl gibi fiyatlara depo fulleniyor ve kullanıma göre 400 - 460km arası yol yapıyor alet. Başlangıç motoru için daha ne istiyim. Maaşallah diyim sadece.Bir de havalar ısınsın da hergün binmeye başlayalım yeniden, özledim valla

cbf 150 gözü kapalı alınır be kanko...senide Hondacı yaptık kötü mü ettik lo...bundan daha güzel bişey olamaz...yani motor almış olman değil...eşinle bu ambiansı yaşamış olman bana mutluluk verir...yaz gelsin o zaman gör sen...kim tutar seni...Balığamı çıkarsınız ailecek...pikniğemi gidersiniz...bir gece yarısı sahilemi inmezsiniz...gezileremi katılmazsınız...hayırlı olsun tekrardan...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler