Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Vay vay epeydir girmiyordum, bizim topik iyice canlanmış, yeni yeni arkadaşlar katılmış, yeni alanlara hayırlı olsun CBF150'leri. Ben bu aralar arkadaşımın garajındaki motorumu ara sıra ziyaret ediyorum ve turluyorum, neyseki kış iyice bastırmadan kıyafetleri de motorun deposu gibi fullemiştim. Önümüzdeki hafta ikinci ziyaretimi gerçekleştireceğim.
    -Bu arada topiğe Mete_han gelmiş, ortalık şenlenmiş . Yeni arkadaşlar, esprili adamdır ama Mete_han'a kulak verin derim, motosiklet ve ticaret konusunda üstattır kendisi.
    -1000 bakımını yaptırmış biri olarak, soran bir arkadaş vardı, sadece yağ parası alıyolar 1000 bakımında.
    -Zincir yağı soran arkadaş vardı, yeni aldım Motorex, zincire yapışma oranı en yüksek yağlardan biri ve en iyi kalite zincir yağlarından olduğunu duydum. Hediyesi 29ytl (500ml ve en az 50 kez kullnırsın dedi satıcı) İlk -yağmurda kullanımım zonrası 1000 bakımında uygulanan yağ neredeyse gitmişti, şimdi motorex uyguladım, tabii ondan önce de gaz yağı ya da zincir temizleme spreyi ile iyice temizlemek lazım. Motorex bulamazsanız Castrol'unki de tavsiye olunur.
    -Maske, balaklava soran olmuş, ben de bir adet içi polar balaklava vardı, 20ytl, baktım kış şartlarında yetersiz kalıyor bir de yarım ama boğazdan göğüse kadar inen maskelerden aldım, maskenin üstünden balaklavayı takınca soğuktan eser yok. Ve o maskede 15 ytl yani toplamda 35 ytlye soğuğa güle güle, Bu arada polar bir kaşkol alırsanız o da boynunuzu acaip iyi tutuyor, denedim.
    -Mart ayı gelsede başlasak hergün binmeye motorumuza.
    Gecenin (hatta sabahın) bu saatinde, herkese sevgiler.
    (İş güç yoğunluk, kış derken sık sık giremiyorum topiğe ama Ginger iyi idare ediyor topiği sağolsun.)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ErdoganAktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    CBF 150 almak isteyenler bu ilana dikkat!

Arkadaşlar önceki motorum çalındığı için bu motoru almıştım. Çalınan motorum bulunduğu için yeni aldığım daha 2 aylık motorumu ihtiyaçtan dolayı acilen satıyorum. Motor tertemiz, ve çok az kullandım. Yani sıfır motor gibi alacaksınız. Sonradan taktırdığım alarm ve masterlock kilit de yanında hediye.

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=26683
    Hayatonda

Discordian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Juniors adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ginger Bunu düşünmen yeter kardeşim Çok saol Aynı Şekilde sende doktor_oni Ama Oyle yada Boyle alacam Yemiyorum içmiyorum Biriktiriyorum.Biraz Yavaş Gidiyor ama, Hayırlısıyla Mart a kadar Bırıktırecem Peşinatı Kafaya Koydum Çok istiyorum alıcam. Cbf 150 mi

560 ın varsa git al hemen banka kredisi ile hem o parayı direk verirsen ruhsatta hacizlidir de yazmaz ben bulamamıstım para 490 vermiştim

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Arkadaslar 600ylt peşin kalanını 12ay taksitle alsam nasıl olur taksitleri 230-240 civarı olur mu?yamaha ybr-honda cbf ikilisinden birini alıcam ama cbf istiyorm...Bu şekilde alımlarda yamaha için baya uygun alım önerildi...Ayrıca bu motor okuduğum her yerde yamahadan çok güçlü deniliyor inş öyledir...
    AKIN FİDAN

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar 600ylt peşin kalanını 12ay taksitle alsam nasıl olur taksitleri 230-240 civarı olur mu?yamaha ybr-honda cbf ikilisinden birini alıcam ama cbf istiyorm...Bu şekilde alımlarda yamaha için baya uygun alım önerildi...Ayrıca bu motor okuduğum her yerde yamahadan çok güçlü deniliyor inş öyledir...
    Vallahi Bursalıkardeşimbakİstanbuldakibayiler ne fırsatlar sunuyor inceleyiver...1500 peşin diyor...kalan 2000 i 8 taksit diyor...Ümraniyedeki bayi...1500 ü getir vade farksız almotoru git diyor...detaylar burada...

KAMPANYALAR > CBF 150‘de İnanılmaz Fırsat
    Kampanya Adı : CBF150 fırtınası

Avantajları : 2500 YTL için 6 ay sıfır faizli kredi olanağı veya 2000 YTL için kredi kartına ( 5+3 ) 8 ay vade farksız taksit olanağı

Kampanya süresi : 04 Ocak 2007 – 31 Ocak 2007 tarihleri arasında

Kampanya kimler için? : Honda CBF150 sahibi olmak isteyen herkes

Kampanya kapsamı : Kampanya stoktaki ürünler için geçerlidir. Stokta olmayan ürünler için Honda D&B veya Honda Türkiye A.Ş sorumlu tutulamaz.

Nasıl katılacaksınız? : Kimlik fotokopisini bize faks ile veya şahsen ulaştırmanız yeterlidir, müşteri temsilcilerimiz sizlere bu konuda yardımcı olacaklardır.

Gerekli belgeler : Şahıslar için kimlik fotokopisi yeterlidir,

Şirketler için ise;
    - Yetkili kimlik fotokopisi
    - Vergi levhası
    - İmza sirküleri
    - Faaliyet belgesi
    - İşlemlere başlamak için en az 500 YTL peşinat

Notlar : Taksit yapılabilen kredi kartları Bonus, World, Axess ve Card Finans, Honda D&B Motor kampanyalarda haber vermeksizin değişiklik yapabilir

http://www.dnbmotor.com/
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

doktor_oni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150
    Alıntı ErdoganAktas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBF 150 almak isteyenler bu ilana dikkat!

Arkadaşlar önceki motorum çalındığı için bu motoru almıştım. Çalınan motorum bulunduğu için yeni aldığım daha 2 aylık motorumu ihtiyaçtan dolayı acilen satıyorum. Motor tertemiz, ve çok az kullandım. Yani sıfır motor gibi alacaksınız. Sonradan taktırdığım alarm ve masterlock kilit de yanında hediye.

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=26683
    istanbul'dan motorun ankaraya getirilmesini saymıyorum bile, istanbula gidip motorun görülmesi bile çok masraflı olmaz mı? bi de devir işlemleri... sıfır fiyatına gelecek neredeyse...

Alıntı Juniors adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok Bızım burdaki Bayıyle Konustum 1.500 Ytl En avantajlı peşinat dıyor. Yada 550 Ytl verırsın 20 Ay 190 Odersın dıo Cok Oluo :( 1.500 Ytl ye kadar bırıktırırsem tamamdır. odemelerımde bıtıo mart a 5 ay a boldururum kalanı napim
    ben 490 verdim peşin 328 10 ay ödüyorum paşalar gibi sende düşün bence

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    hmm sanırım ybr'deki ödeme kolaylığı olmayacak gibi ben bugün konuştum maaza ile bi arada hondanınkine bakiim...600peşin 233.5*12:2804 şeklinde bir ödeme çıkardı bana ybr için...Bana baya bir uygun geldi eğer bu şekilde inş honda bursada çıkartır...AYrıca daha ekipman alıcaz...
    AKIN FİDAN

kertenkele200 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeniden cbf 150
    ben 400 peşin verdim 3000 ytl banka kredisi çektim 18 ay aylık 210 ytl ödüorum uygun bi fiyat

Alıntı ginger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slikonumsu burundan boğaza kadar maske = 20 ytl (sirkeci aydın ticaret)
    balaklava denen suikasçı gibi siya kafadan geçmeli maske = 10 ytl (sirkeci yıldız ticaret)
    herhangi bir zincir spreyi olabilir (20-30 arası,heryerde var)
    mavi,kırmızı,siyah file = 20 ytl (sirkeci aydın ticaret,feyizoglunda 10 küsür ytl ama varmı bilmiyorum)

fiyatlar kesin olmamakla birlikte 1 ay önce sorulmuş rakkamlardır.
    ginger ilgin için çok teşekkür ederim sağol

Motosikleti
    Alıntı kertenkele200 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 400 peşin verdim 3000 ytl banka kredisi çektim 18 ay aylık 210 ytl ödüorum uygun bi fiyat

ginger ilgin için çok teşekkür ederim sağol
    4200 biraz fazla geldi bana...aylık ödemeler uygun tabi ama 800 ytl faizde az değil...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    Honda CBF 150 , Kymco agility 125
    arkadaşlar makine sahipleri artık yorum yapmıyor fazla..hep motora mı biniyolar.Biraz önce arabayla dolaşırken 2 tane cbf 150 gördüm izmirde buca girişinde...kimdi onlar sölesin bakiiim

İzmirde havalar da maşallah yanii kış mış gelmedi hala...İzmirin ne kızına ne havasına güven olmaz

Bu arada geceleyin CBF 150 görünüşü güzel,bisiklet tekerleri dışında ..

enis89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .................
    Alıntı MRYLDZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar makine sahipleri artık yorum yapmıyor fazla..hep motora mı biniyolar.Biraz önce arabayla dolaşırken 2 tane cbf 150 gördüm izmirde buca girişinde...kimdi onlar sölesin bakiiim

İzmirde havalar da maşallah yanii kış mış gelmedi hala...İzmirin ne kızına ne havasına güven olmaz

dogru söylüyorsun ben bu motorda en sevmedigim yeri egzos ve tekerlekleri dir
    benim görüşüm tabi

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB

Avantajları : 2500 YTL için 6 ay sıfır faizli kredi olanağı veya 2000 YTL için kredi kartına ( 5+3 ) 8 ay vade farksız taksit olanağı

Kampanya kapsamı : Kampanya stoktaki ürünler için geçerlidir. Stokta olmayan ürünler için Honda D&B veya Honda Türkiye A.Ş sorumlu tutulamaz.

Nasıl katılacaksınız? : Kimlik fotokopisini bize faks ile veya şahsen ulaştırmanız yeterlidir, müşteri temsilcilerimiz sizlere bu konuda yardımcı olacaklardır.

Şirketler için ise;
    - Vergi levhası
    - İmza sirküleri
    - Faaliyet belgesi

Notlar : Taksit yapılabilen kredi kartları Bonus, World, Axess ve Card Finans, Honda D&B Motor kampanyalarda haber vermeksizin değişiklik yapabilir

bu mail, bana ve bir kaç arkadaşa daha gelmiş.
    direk mail adreslerimizi nereden bulmuşlar acaba?
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

kertenkele200 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeniden cbf 150
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4200 biraz fazla geldi bana...aylık ödemeler uygun tabi ama 800 ytl faizde az değil...
    eh biraz fazla faiz ödüoruz ama napalım öğrenci adamız ayrıca aldıım ihtiyaç kredisiydi ondan yüksek faizi taşıt kredisine göre.taşıt kredisi alamamamın nedeni yüzde seksenini banka karşılıo yüzde 20 ben karşılamak zorundayım oda olmuo artı çok fazla işlemler oluo ihtiyaç kredisi 2 günde çıktı

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam nereden aldın bu düşük vade farkıyla nasıl verdiler söylersen sevinirim...
    konşuk motordan aldım ama tabe 45 milyon bir artı masrafı var kredi araştırması yapıyor ya banka ilk taksitle beraber yatırman lazım yoksa o da faize giriyor koç finans tan kullandım krediyi

Motosikleti
    arkadaşlar pardon...bir detay atladım...büyük harflerle yazayımda bilginiz olsun...

BUGÜN YENİKÖYDEKİ ENGİN PAZARBAŞINA GİTTİM...BAYAĞI BİR SOHBET MUHABBET...ŞU ANA KADAR 1800 ADET CBF 150 SATILMIŞ...

Alıntı Gültekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Şirketler için ise;
    - Vergi levhası
    - İmza sirküleri
    - Faaliyet belgesi

la benim mynetede direkt gelmiş destekQdnb falan diye...bişey yazmadım şaşırdım...ne alaka diye...herhalde bize ulaşını tıklayınca virus sistemiyle otomatik mesaj atıyor sistem...nasıl iş çözemedim...

bugün aynı şeyi konuştuk bayide...cbf250lastikleri bunlarada olsa deli satar diye...

Alıntı kertenkele200 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eh biraz fazla faiz ödüoruz ama napalım öğrenci adamız ayrıca aldıım ihtiyaç kredisiydi ondan yüksek faizi taşıt kredisine göre.taşıt kredisi alamamamın nedeni yüzde seksenini banka karşılıo yüzde 20 ben karşılamak zorundayım oda olmuo artı çok fazla işlemler oluo ihtiyaç kredisi 2 günde çıktı
    öğrencisin ama kredi çekmişsin helal olsun vallahi...genelde verilmez diye biliyorum ama kefilin sağlamdır kesinlikle...

Motosikleti
    Alıntı Discordian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konşuk motordan aldım ama tabe 45 milyon bir artı masrafı var kredi araştırması yapıyor ya banka ilk taksitle beraber yatırman lazım yoksa o da faize giriyor koç finans tan kullandım krediyi
    dostum bu işte bir terslik var ama çözemedim...

nedeni...taksitlerin 328 * 10....3300 ytl desek...

peşin 500 vermişsin...toplam...3800....ok tamam burası...

motorun fiyatı 3300...plaka masrafları 200 desek...3500...300 mü faiz koydular burada şaşırdım...

50 de ayrıca versen...yine rakamda terslik var...Anadolu cetelem bile kitliyor yani...ben çözemedim...faizler belli...en az 700 faizin olmalı...

Daha önce bir motorunuz var ve daha iyi bir motora binmek amaçlı alıyorsanız boşa borca girmeyin,performans olarak aynı arkadaşlar,bir tek konforu mükemmel,maksimum hız 115 km/h ona göre.Motorum 2500 km'de hiç 120 yaptığını görmedim,bu saatten sonra da yapmaz her halde.

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Alıntı Gültekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Şirketler için ise;
    - Vergi levhası
    - İmza sirküleri
    - Faaliyet belgesi

Bana da geldi aynı mail.

caberli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150-PULSAR 200NS-NC700X-WOLF125-DOMİNAR

Ben Deildim Valla!!!

acep kimdi onlar ben bucalıyım ama kırmızı cf150 mi cıkartamıom ehlyeti haftaya alcamda aslında bucada oturanı bi üyemiz daha var egelim belki o olabilr bi tanesi ama 2. kimdi acaba mmotorlar kırmızımıydı bide arklarında topcase varmıydı eğer öyleyse tahmin ettiğim kşilerdir
    ''Güçlünün haklı olduğu değil, haklının güçlü olduğu bir dünya istiyorum."

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler