Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    motoru alanlar için arkadaşlar motorunuz hayırlı osun bu gidişle bende almazsam düşünmekten kahrolıcam ,2000 ytl yi 12 ay taksitle 166 ytl veriyorlar faizsiz. bide 2000 ytl yi 8 ayda 250 ytl veri,yorlar buda faizsiz.
    98 Beygir.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    piyade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar 1000 km yol yaptıktan sonra bu motorsiklet için değerlendirmem ;
    10 puan üzerinden 8 olur 2 puan ın 1 ini aynalar için 1 ini de kemikli geçen vitesler için kırdım (benim düşüncelerim dir kimseyi bağlamaz).
    Fakat şu da var ki ;sınıfın da görünüş ve motor performansı açısından Türk pazarın da yanlız başınadır.
    selamlar.

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı ginger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum tecrübelerini bizden eksik etmediğin için teşekkür ederim.
    Aynalar çok sorun değil benim YBR de çok keyifli değildi.
    Kemikli geçen vites hondada en sevdiğin olay kaça taktığını biliyorsun.
    Ben sanırım çok para ayırmayacağım bu işe ve CBF 150 alıcam ama çok yoğunum bayilere gidip çingene pazarlığı yapacak bir vakit bulamıyorum..

Burda Hondada tanıdığı olan biri vardı.Bana yardımcı olur mu ? Nakit versem indirim vs ?
    evet nakit fiyata en son kaç paraya veriyorlar?bilginiz varmı? tabi hondada tanıdığı olan varsa daha iyi
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    Alıntı erdo2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu fiyatlar böyle giderse yılbasından sonra artacak gibi baska markalar yıl sonunda indirim yapar kampanya yapar bu motorunda fiyatıda artışda 2,900ytl den nerelere gidecek kim bilir
    Ekonomide arz-talep eğrisi vardır. bu motor için ne kadar talepde bulunursanız o kadar artacak. akıl oyunlarındaki arz talep teorisini düşünün herkes bu motordan almak isterse bu motorun fiyatı alıp başını gidecek diğer motorlar satılmadığı için piyasadan silinecekler ve artık bu motoru üreten firmaya mahkum kalacaksınız. adi çin üretimi motorları getirip servis ağı kurmadan satan firmalar sağolsun. japon kartelinin kırılmasına neden olacak bir olay onların kartellerini besler oldu. üç günlük düşünen işadamlarımız olduğu sürece böyle yaşamaya mahkumuz
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

Motosikleti
    Honda CBF 150
    bende bugun cbf 150 aldım. ve aldığımın 3.5. km seninde bir araba arkadan sol dikiz aynama vurdu. motor yere düştü ve biraz sürüklendi ama olan hasar sadece kafa grenajında ufak bır cızık oldu. Daha önce başlık altında malzemelerinin kalitesiz olabileceği yada olduğu hakkında şeyler okumuştum, ama yaklaşık 35-40 km/s hızla giderken düştü motor ve dediğim gibi çizikten başka birşey yok.Ayrıca dikiz aynasının metalik olmasınında avantajı oldu bunda..
    [COLOR="Black"][FONT="Arial Black"]Honda Cbf 150[/FONT][/COLOR]

kertenkele200 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeniden cbf 150
    Alıntı Kılbaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende bugun cbf 150 aldım. ve aldığımın 3.5. km seninde bir araba arkadan sol dikiz aynama vurdu. motor yere düştü ve biraz sürüklendi ama olan hasar sadece kafa grenajında ufak bır cızık oldu. Daha önce başlık altında malzemelerinin kalitesiz olabileceği yada olduğu hakkında şeyler okumuştum, ama yaklaşık 35-40 km/s hızla giderken düştü motor ve dediğim gibi çizikten başka birşey yok.Ayrıca dikiz aynasının metalik olmasınında avantajı oldu bunda..
    geçmiş olsun kardeş üzüldüm bende ptesi kısmetse alıorum cbf mi bugün kaporayı verdim bu arada ben motoru 3400 anahtar teslim aldım ve 90 ytlden aşağı indirim yapmıolar tanıdıım yok tabi tanıdığa naparlar bilmiorum.bu arada motora 15 günde bi zam gelio arkadaşın dediği gibi arz talep meselesi oda işletmeci galiba ve yılbaşından sonra hükümet artırdıı vergi oranları nedeniyle motorda ciddi miktarda artış olacak alacaklar elini çabuk tutsun yılbaşından önce alsınlar ben sırf o yüzden erkenden alıorum

Motosikleti
    honda cbf 150
    merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım motoru allalı (cbf 150) 1 ay oluyor hiçbir sorunla karşılaşmadım acemi sayılmama rağmen hiç zorlanmadan kullanıyorum şu an 300 km de aynaları ve egzozu değiştirmek istiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim

Motosikleti
    Honda CBF 150
    bende tam 3400 ytl ye aldım yani 90 ytl ındırım yaptılar
    galıba tum honda bayılerınde standart bır uygulama bu

Motosikleti
    honda cbf 150
    3200 ytl ye de bir ay önce ben aldım 500 peşin 340ytl 8 taksitle

Motosikleti
    yeniden cbf 150
    evet aynı standart bi indirim herkes bu egzostu değiştirmek istio kullananlara soruorum neden değiştirmek istiosunuz nei var

Motosikleti
    honda cbf 150
    görüntüsü sanki motora yakışmıyor gibi çok büyük ama sorunda değil ben motorumu seviyorum

Motosikleti
    yeniden cbf 150
    valla bugün bayideydim bana heryeri çok güsel geldi ama neden devir saati koymamışlar anlamış diilim motoru bende çok sevdim

Motosikleti
    honda cbf 150
    dediğim gibi çokta önemli değil devirsaati bir eksiklik acaba alacağın motorda yan ayaklık varmı benimkinde yoktu sonradan taktırdım

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Arkadaslar peşin olduğu zaman işler çok deişir eğer sağlam pazarlık yaparsanız ii paralara alırsınız motoru...Plaka çıkarmak için biraz koşturursanız eğer taş çatlasın 1gününüzü alır...oradan zaten 100-150ytl kara geçersiniz..100ytl falan bi masraf çıkartıyor sanırım plaka masrafı..Ayrıyetten paranın vermiş olduğu güçten de dolayı motoru 3250'den aşağıya alabilme imkanınız var benim görüşümce...Kapora olayıdeil yane cebinde 3000kusur para olacak öle oturacaksınız masaya...Benim görüşüm budur...
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    yeniden cbf 150
    zaten peşin veriorumki parayı tiko banka kredisi çekiorum tiko verirsen dio zaten okadar indirim yoksa yapmıcakta plakaya dedi sen yaptır istersen ama benim okulum var uraşamam ve öle şeylerle uraşmayıda sevmiorum mecburen katlandık kıyafetlerde 550 ytl ye gelio 4 bin ytlye patladı motor bana

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı kertenkele200 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun kardeş üzüldüm bende ptesi kısmetse alıorum cbf mi bugün kaporayı verdim bu arada ben motoru 3400 anahtar teslim aldım ve 90 ytlden aşağı indirim yapmıolar tanıdıım yok tabi tanıdığa naparlar bilmiorum.bu arada motora 15 günde bi zam gelio arkadaşın dediği gibi arz talep meselesi oda işletmeci galiba ve yılbaşından sonra hükümet artırdıı vergi oranları nedeniyle motorda ciddi miktarda artış olacak alacaklar elini çabuk tutsun yılbaşından önce alsınlar ben sırf o yüzden erkenden alıorum
    Bende keşke bankadan krediyi aldıktan sora cebine parayı koyduğun zaman yapsaydın pazarlığı diyorum...Önceden pazarlık yapmak sana bişeler kaybettirir...Artıkın bir günlüğüne okulu idare ederdin.En azından o bir gün sana 100ytl kazandırırdı buda sana hemen hemen 1500-2000km lik benzin parası demek...
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    Honda CBF 150
    yan ayağı nekadara yaptırabiliyoruz acaba? vede orta sehpa kalıyomu yoksa onu cıkarıyolarmı?

Motosikleti
    yeniden cbf 150
    ya haklısın ama artık okadar ince hesap yapmıorum çünkü 1 senedir motor alıcam olmuo annemle kavga ediom artık mmotora kavuşmak istiorum onun için çokta çingenelik yapmadım aslında giderken dedim çingene pazarlıı yapacam adam çok kararlıydı üstüne varmadım

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı kertenkele200 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya haklısın ama artık okadar ince hesap yapmıorum çünkü 1 senedir motor alıcam olmuo annemle kavga ediom artık mmotora kavuşmak istiorum onun için çokta çingenelik yapmadım aslında giderken dedim çingene pazarlıı yapacam adam çok kararlıydı üstüne varmadım
    Hayırlı olsun diyorum...Artık önünde alacağın herhangi bir şey için yaparsın sağlam bir pazarlık...O çok kararlı kişileri sağlam blöflerle kararlılıklarını yıkabilirdin biraz uğraşman yeterliydi...Ama senin için önemi yok artık motoruna kavuşuyorsun ya yeterli...Bi de bişe sormak istiyorum.Öğrencisin nasıl kredi çekebildin?kefil bodro vs...
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    yeniden cbf 150
    bizim kendi iş yerimiz var ordan 3 yıldır ben sigortlıyım ondan alabiliorum daha öncede almıştım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler