Türkiyenin En Büyük Motosiklet Aksesuarları Sitesi
Kapat
Üye Girişi
Motoruma.com
Motomax
Dragon 50

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Leoncino

Motosikleti
    Arabacı (Mazda 3 Skyactive-D)
    Alıntı ercan9145 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet akşam kaldığım otelden çarşıya doğru gittim dondum deri ceket kask olduğu hâlde bıçak gibi kesti adana mızın gözünü seveyim yemek kültürünü de pek anlamadım imam çağdaş diye bir yere götürdüler bir patlıcan kebap a 47 tl ödedik hiçte güzel değildi adana da 1 kişilik kebap 24 tl inanın 1 kişilik söylüyoruz iki kişi doyuyoruz pişmiş soğan pişmiş mantar fındık lahmacun 5 çeşit salata süzme yoğurt v.s inanın iki kişi doyuyor üstüne 1 tl den 4 tanede halka datlı bomba antepte 4 dilim baklava 20 tl aldılar yokmu ucuz bir yer dedim yok dediler Allah anteplilere yardım etsin baya zengin bir halkı var demekki iki kişi 105 tl yemek 40 tl datlı evlat acısı gibi oldu valla adana da bu paraya4- 5 kisi rahat doyar ha hakkını yemeyelim 1 fincan kahve ucuzdu kale yanında 7 tl idi o normal Allah için.
    Antep 10 sene oncede ayni pahaliydi,

Ben adanada,kiliste,osmaniyede yedigim kebabi,antepte yiyemedim(bakin parasini gectim)

Adananin canını yiyeyim..

Amma ciğer olayina girersek,diyarbekirle urfa başı çeker..

Gerisi yalan..
    ercan9145 bunu beğendi.

Motosiklet Aksesuarları ve Ekipmanları Online Satış Sitesi
    Premium Motosiklet Servis Randevusu
    Motomax
    ercan9145 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Antep 10 sene oncede ayni pahaliydi,

Ben adanada,kiliste,osmaniyede yedigim kebabi,antepte yiyemedim(bakin parasini gectim)

Adananin canını yiyeyim..

Amma ciğer olayina girersek,diyarbekirle urfa başı çeker..

Gerisi yalan..
    Adana daki kazancılar çarşısındaki ciğercileri de hafife alma derim .

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:53 ----------

Bu arada benin akü bitmiş sabah araba ile gittim işe antep gezisinden sonra 4 gün binmemiştim marşa bir bastım boş lambası söndü 2 ye atıp itekledim yok çalışmadı obrus 12w 7 amp bir akü aldım 90 tl ye jel olduğunu sulu aküden iyi olduğunu söylediler iyi olmasa güneş panellerinin aküleri jel olurmu dedi satıcı yoksa orjinal olan yuasa alacaktım 300 tl civarı imiş 1 yıl garanti dedi satıcı hadi ver bakalım dedim akşam taktım maşallah marşa dokunmadan alıyor şimdilik. Bmw 650 gs den sonra sevdim bu motoru çarşı pazar arlardan kayıp gidiyorum.
    levend84 bunu beğendi.

BLUE MOTOR - Benelli - RKS - KUBA
    Leoncino
    Daelim Motosiklet

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (1 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler