Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    bugün bizde riva ormanlarında idik 2 cbf 150 1 pcx ile 130 km yol yaptık

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x ed

BurakBoztepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750 S
    Arkadaşlar merhaba. Tüm 2 teker sevenlere selam olsun. Otomobil sahibi olduğum için yaklaşık 1 yıldır yatan motosikletimi satmak istiyorum. Motorum 2016 model, 5600 km'de, servis dışında bakım görmedi, nasip olursa 6000 bakımını da serviste yaptırıp satmayı planlıyorum. Anlas marka lastiği var 2500 km kullanılmış, Shad marka 29 litre topcase ve koruma demirleri var. Herhangi bir kazası belası, çiziği çürüğü yok. Kapalı alanda muhafaza edildi. Sizce ne kadar fiyata satmam uygun olur ? Ne zarar etmek istiyorum ne de alanın ahını almak. Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim. Sağlıkla kalın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Trakya bölgesinde bulabileceğiniz en temiz cbfimi satıyorum arkadaşlar

http://www.motosiklet.net/forum/sati...ml#post4430363
    levend84 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBF150
    Arkadaşlar öncelikle merhaba 2017 model 2.200 (ikibin ikiyüz) kilometrede motorum. Ve ilk motorum. Tamir işlerinden anlamam. Benim sorum 5.vites 5.000 devirde motorum 60km hızda gidiyor ve bana sanki bağırıyor ama gitmiyor gibi geliyor. 1.80 boy 100 kiloyum bu hız normalmidir yoksa bana mı garip geliyor. Eğer ki aksi bi durum varsa nedir. Yada eğer durum normalse daha düşük devirde bu hızda gitmek için ne yapabilirim. Motorun yol tutuşu ve tork-güç konforunu bozmadan. ( az çok motordan anlayan birine gösterdim debriyaj balatanda problem yok dedi).

Motosikleti
    Honda NC 750 S
    Alıntı qqferit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar öncelikle merhaba 2017 model 2.200 (ikibin ikiyüz) kilometrede motorum. Ve ilk motorum. Tamir işlerinden anlamam. Benim sorum 5.vites 5.000 devirde motorum 60km hızda gidiyor ve bana sanki bağırıyor ama gitmiyor gibi geliyor. 1.80 boy 100 kiloyum bu hız normalmidir yoksa bana mı garip geliyor. Eğer ki aksi bi durum varsa nedir. Yada eğer durum normalse daha düşük devirde bu hızda gitmek için ne yapabilirim. Motorun yol tutuşu ve tork-güç konforunu bozmadan. ( az çok motordan anlayan birine gösterdim debriyaj balatanda problem yok dedi).
    Hocam merhaba. Motorunuz gitmiyor gibi geliyor ve daha düşük devirde bu hızla gitmek için ne yapabilirim demeniz beni şaşırttı. Motorun gitmemesi olayını motoru tanıyan biri deneyerek size söyler muhtemelen. Daha düşük devirde daha yüksek hız yapmak için genel kuralsa dişli büyütmektir. Forumda dişli büyütmeyle ilgili konular var. Hemde baya detaylı. Bir göz atmanızı tavsiye ederim.
    Affet bir akşam üstü..

Motosikleti
    Honda CBF150
    Alıntı BurakBoztepe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam merhaba. Motorunuz gitmiyor gibi geliyor ve daha düşük devirde bu hızla gitmek için ne yapabilirim demeniz beni şaşırttı. Motorun gitmemesi olayını motoru tanıyan biri deneyerek size söyler muhtemelen. Daha düşük devirde daha yüksek hız yapmak için genel kuralsa dişli büyütmektir. Forumda dişli büyütmeyle ilgili konular var. Hemde baya detaylı. Bir göz atmanızı tavsiye ederim.
    Bi arkadaş baktı problem yok dedi. Demekki bu makinaların canı bukadar. Benim olay psikolojik demekki. Ya kendi hacmi mi küçültçem yada motorun hacmini büyütmek gerek sanırım.

gky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar ben cbf ime daha iyi göstersin diye tvs apeche aynası aldım sol taraf oldu ama sağ taraf olmadı ters dişli sanırım.Ben bu aynayı kullanmak istiyorum görüş açısı çok iyi sorum şu ben bunu nasıl çözebilirim yardımcı olursanız sevinirim.

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Arkadaşlar , bu sayfayı 2012 de sayfa sayfa günlerce okudum. Hafta sonum hep bu sayfada geçti neler var neler yok sorunlar neler vs hepsini ezberleyerek Almıştım motoru. Sonra sattım scooter aldım vs. Şimdi yine cbf almak üzereyim. 6-7 yasında motor. Yeniden aranızda olmak, yeniden motorlanmak üzereyim.

Herkese keyifli sürüşler dilerim

Yayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jl 150 , cbf 150 er -5 ve aprilia pegaso.
    Allah korumus , verilmis sadakan var mis.

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Arkadaşlar youtube da bir kanal var çok iyi bilgiler veriyor cbf150 ile ilgili çok kaliteli bilgiler gerçekten abone olmanızda fayda var diye görüyorum

https://www.youtube.com/channel/UCl0...9oJ4HVVOSw396g

Motosikleti
    Honda NC 750 S
    Merhaba arkadaşlar. Pırıl pırıl yatan motosikletimi satmak istiyorum. İlgilenen olursa ilan aşağıdadır. Sevgiyle kalın

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-memurdan-hatasiz-honda-cbf-150-606851416/detay/

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Bizim başlık ölmüş naptınız la hepiniz motorları sattınız mı?

Garip bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    Ben sattım inazumaya geçtim,7yıl 53.000 km den sonra

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Alıntı blueway2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben sattım inazumaya geçtim,7yıl 53.000 km den sonra
    Hayırlı olsun hocam güle güle kullan kazasız belasız
    Weak are prey

Motosikleti
    Honda NC 750 S
    buda benim aslan
    SlimShady1 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    Alıntı SlimShady1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun hocam güle güle kullan kazasız belasız
    Sağolun teşekkür ederim

sinka251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    Arkadaşlar bu cbf150 çok uçmuş fiyatlar ne böyle.Bir buçuk sene oldu satalı motorumu.Bir sezonluk alayim dedim ama bu fiyatlarla bu motor alınmaz.

ARçİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha crypton/Honda cbf150
    Ön arka lastikleri yeniledim bundan öncekiler lassa çok kötüydü özellikle yağmurda sabun gibi kayıyordu, şimdi Anlaş kapra taktım set olarak 400 TL aldım iyi çokta test edemedim ama Lassaya göre çok fark var. 2016 senesinden beri CBF kullanıyorum, Artvin Şavşat yaylarına bile iki kişi yüklü motor bir sıkıntı çıkarmadı memnun iyiki almışım, yağına dikkat edildiğinde bir sıkıntısı yok.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Alıntı sinka251 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu cbf150 çok uçmuş fiyatlar ne böyle.Bir buçuk sene oldu satalı motorumu.Bir sezonluk alayim dedim ama bu fiyatlarla bu motor alınmaz.
    Çorludaysan benim makineyi sahibinden de görmüşsündür,pazarlık yaparız

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler