Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Scream41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2008-2011 model cbf bakıyorum kmler yüksek ama yağ yakma mevzuları doğru mu?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    korkmazunal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF150
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    takas düşünseydiniz 2. el olarak 3600 tl ye aldığım 2011 ybr125esd ile üzerini tamamlayarak takas etmek isterdim hocam . Üzerine 3.000 lira çıkabilirim , bende keçiörendeyim.
    Borçları kapatmak lazım kış geliyor bir de. Sürekli araç üstünde olduğum için durmasının bi anlamı kalmadı. 2 haftadır binmiyorum bile yatıyor. O yüzden sadece nakit düşünüyorum.

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Uzun ön cam kullanan abiler ablalar, camları nereden, hangisinden aldınız? Aynalara değiyor mu sallanıyor mu, nasıl yapalım ön cam şart önümüz kış malum.

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Alıntı SlimShady1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun ön cam kullanan abiler ablalar, camları nereden, hangisinden aldınız? Aynalara değiyor mu sallanıyor mu, nasıl yapalım ön cam şart önümüz kış malum.
    facebook cbf150 tuning gurubu var orada gurup baskanı ile Metin Funda GÖLOĞLU profilinden iletişime gecerseniz o size yardımcı olacaktır. İstanbuldaki çogu kişiye tur camlarının satısını o yapmıstır

Bugün CBF ile tek seferde en uzun yolculuğumu yaptım. 750km, 11 saat sürdü. Yolda bırakmadı çok şükür

Motosikleti
    Bi fotoğraf paylaşalım abiler ablalar Benim motorum yeni daha alışmaya çalışıyorum motora

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:29 ----------

[QUOTE=SlimShady1;4215273]Bi fotoğraf paylaşalım abiler ablalar Benim motorum yeni daha alışmaya çalışıyorum motora

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Abiler arkadaşlar birşey sormak istiyorum. 3. Vitese alınca bi uğultu sesi geliyor. Sanki motor ağlıyo gibi. Diğer viteslerde yok. Gaz kesince de yok. Ama 3. Vitese verip gazı açınca motor ciuvciuv diye gidiyor. Daha önce başına gelen oldu mu? Ayrıca da 3. Vites dişlisi değişimi gibi birşey mümkün olur mu?

Sürekli 3. Viteste gittiğim de oluyor. Ses dışında atmadır takılmadır vs sorun yok. Sadece sorun ses.
    HONDA

#BZ3082

Motosikleti
    Alıntı Stock Sever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abiler arkadaşlar birşey sormak istiyorum. 3. Vitese alınca bi uğultu sesi geliyor. Sanki motor ağlıyo gibi. Diğer viteslerde yok. Gaz kesince de yok. Ama 3. Vitese verip gazı açınca motor ciuvciuv diye gidiyor. Daha önce başına gelen oldu mu? Ayrıca da 3. Vites dişlisi değişimi gibi birşey mümkün olur mu?

Sürekli 3. Viteste gittiğim de oluyor. Ses dışında atmadır takılmadır vs sorun yok. Sadece sorun ses.
    Evet yavaşlayınca bende de oluyor stop eder gibi gaz verince düzeliyor, dişliden kaynaklandığını zannetmiyorum, çünkü dişliden olsa yokuş yukarı kaçırır dişli tutup salar çat diye diğer motorumda dişli sorunu yaşadım böyle olmuyor dişli arızası. Sebebini bilmiyorum ilk bakıma gidince soracağım.
    Weak are prey

Motosikleti
    RS200
    Bu başlık çok hareketsiz. Kimse yok muuuu??

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    arkadaşlar 8000 kmde daha 300 km oldu alanı orijinal lastikleri suda hemen kayıyor ne marka lastik takayım

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı natila adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 8000 kmde daha 300 km oldu alanı orijinal lastikleri suda hemen kayıyor ne marka lastik takayım
    maalesef üzerindeki lastikler berbat. ben 10.000 km'dir dikkatli bir şekilde sürmekteyim.

eskisin diye uğraşıyorum.

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Samet Özkan ve Erdomen61 bunu beğendiler.

Motosikleti
    RS200
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam o elcik korumaları nereden aldınız? Kaça aldınız? Gidon topuzları sökülmesi gerekiyor mu? Bir de ledlerin yanması için nasıl bir bağlantı gerekiyor? Çok sordum teşekkürler.
    HONDA

#BZ3082

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Alıntı Stock Sever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam o elcik korumaları nereden aldınız? Kaça aldınız? Gidon topuzları sökülmesi gerekiyor mu? Bir de ledlerin yanması için nasıl bir bağlantı gerekiyor? Çok sordum teşekkürler.
    Sakaryadan aldım. internetten sizde temin edebilirsiniz. Ledli elcik yazmanız yeterli, fiyat 100 TL'dir.

Gidonun içine nasıl demir soktuysalar çıkmıyor. o yüzden elciklerin içine ve dış kısmına pul koyup alyan vida ile sıkıyorsunuz.

sittim sene kımıldamıyor. ister parka bağla farla birlikte yansın, ister sinyale bağla, sinyal ile birlikte yansın, sana kalmış.

Ben sinyale bağladım. Güzel oldu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:49 ----------

Stock Sever ve Samet Özkan bunu beğendiler.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Motosikleti
    RS200
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sakaryadan aldım. internetten sizde temin edebilirsiniz. Ledli elcik yazmanız yeterli, fiyat 100 TL'dir.

Gidonun içine nasıl demir soktuysalar çıkmıyor. o yüzden elciklerin içine ve dış kısmına pul koyup alyan vida ile sıkıyorsunuz.

sittim sene kımıldamıyor. ister parka bağla farla birlikte yansın, ister sinyale bağla, sinyal ile birlikte yansın, sana kalmış.

Ben sinyale bağladım. Güzel oldu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:49 ----------

https://i.hizliresim.com/5GombM.jpg
    Teşekkürler. Çok güzel olmuş.
    HONDA

#BZ3082

Motosikleti
    uzun cam taksak garantiden çıkar mı motor?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:11 ----------

Deposu hava yapan var mı bende depo hava yapıyor, açtığımda puff yapıyor bazen.

uzun cam taksak garantiden çıkar mı motor?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:11 ----------

Deposu hava yapan var mı bende depo hava yapıyor, açtığımda puff yapıyor bazen.
    uzun cam bence garantiyi bozmaz.

depo hava deliğini kontrol et.

Motosikleti
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzun cam bence garantiyi bozmaz.

depo hava deliğini kontrol et.
    depo kapağının altında delik var ona baktım kapağı kapatınca girişi mi tıkanıyor acaba diye ama yok kapatmıyor. Bu akşam yine stop etti motor, kapağı açıp salladım biraz çalıştı. Ne garip bir motor bu CBF
    Weak are prey

depo kapağının altında delik var ona baktım kapağı kapatınca girişi mi tıkanıyor acaba diye ama yok kapatmıyor. Bu akşam yine stop etti motor, kapağı açıp salladım biraz çalıştı. Ne garip bir motor bu CBF
    walla tam olarak nerde bilmiyorum ama depo kapağının oraya su kaçınca tahliye eden bir boru varmış. onu bi kontrol et panpa.

Motosikleti
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    walla tam olarak nerde bilmiyorum ama depo kapağının oraya su kaçınca tahliye eden bir boru varmış. onu bi kontrol et panpa.
    evet biliyorum, baktım da herşey yolunda gibi gözüküyor. içine bir şey kaçma ihtimali çok az motor henüz 140 km de 0 yani bi taraflarının tıkalı olma ihtimali nedir bilemiyorum.
    Weak are prey

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler