Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    aviregal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı champion77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar arkadaşlar benim cbf 150 2008 model ve 52.000 km oldu geçen yine vibrasyon testi yaptım (bozuk para) yine on numara videoyu izlemek isteyenlere link atıyorum tekeriniz düz bassın.. https://www.youtube.com/watch?v=pZPzLieV3YA
    dostum valla hayret ettim ...maşşallah..))

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:25 ----------

bu cbf 150 indirimden yararlanmak lazım...ama yeni kasamı gelecek onu tam çözemedim..bilen yada tahmini olan arkadaşlar yazarsa sevinirim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    Alıntı aviregal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum valla hayret ettim ...maşşallah..))

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:25 ----------

bu cbf 150 indirimden yararlanmak lazım...ama yeni kasamı gelecek onu tam çözemedim..bilen yada tahmini olan arkadaşlar yazarsa sevinirim...
    Cbf 125 gelecek gibi duruyor ama bana sorarsanız cbf kadar konforlu olmaz. Ayrıca ybr gücünde. Sadece şekli daha iyi o kadar.
    aviregal bunu beğendi.

Motosikleti
    jin lun 150 cbf150
    Sıfırında da var o delikler. O delikler olmasa egzos içindeki hava yoğunlaşıp suya dönüştüğünde egzosun içinde kalır ve zamanla çürümeye yol açar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:00 ----------

Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim arkadaşlar.

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı capoverde adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıfırında da var o delikler. O delikler olmasa egzos içindeki hava yoğunlaşıp suya dönüştüğünde egzosun içinde kalır ve zamanla çürümeye yol açar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:00 ----------

tamam benim motorda da egzozun arkasında 2 tane ufak delik var. ama egzozun ortasında orta sehbanın ordaki paralelinde delik falan yok. arkadaşın motorunda delik var ve gaz verince su gibi partikürler fışkırıyor
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

champion77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    94 vespa px200 2008 cbf150
    tamam benim motorda da egzozun arkasında 2 tane ufak delik var. ama egzozun ortasında orta sehbanın ordaki paralelinde delik falan yok. arkadaşın motorunda delik var ve gaz verince su gibi partikürler fışkırıyor
    benim motorda da var aynı delikler öndekiler de orta sehpanın oradaki de dahil zaten egzozun ucu yukarı doğru baktığından ucundan giren yağmur sularının ve içinde oluşan su buharının bir şekilde dışarı atılması için gerekli diye düşünüyorum senin motorda olmamasına şaşırdım belki sen iyi görememişsindir aşağıda çünkü biraz zor fak ediliyor...

mertky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly 500 Cruiser
    merhabalar cbf 150 nin ön amortisör takımını değiştiren oldumu olduysa ne kadara patladı bilgi verirseniz sevinirim

Motosikleti
    honda cb125f
    SELAMLAR BENDE honda cb 160r hornet GETİRSE DİYE DÜŞÜNENLERDENİM SİZLER NE DERSİNİZ ?

Alıntı occv adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşte yeni 2016 CBF 150

http://www.indiancarsbikes.in/wp-con...ept.jpg?3a87fd

deeermişim

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı champion77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motorda da var aynı delikler öndekiler de orta sehpanın oradaki de dahil zaten egzozun ucu yukarı doğru baktığından ucundan giren yağmur sularının ve içinde oluşan su buharının bir şekilde dışarı atılması için gerekli diye düşünüyorum senin motorda olmamasına şaşırdım belki sen iyi görememişsindir aşağıda çünkü biraz zor fak ediliyor...

Dostum fotoları gönderiyom. Benimkinde delik yok...

Benim motorun egzozu

Arkadaşın Motorun egzozu

Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

beyler bu motora uygun orjinal jantı dışında jant var mı?

Motosikleti
    Arkadaşının motosikleti ile benimki aynı benim cbf 2008 model başka motorlarda da görmüştüm aynı deliği ama seninkinde niye yok anlamadım..

mesmeyut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    kampanya öncesindeki fiyatı kaç paraydı??

TOTEMONS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1991 MODEL MZ 251-YAMAHA MT-125-2014CBR500R-CBF150
    Bende MT 125 imi satıp nakit 5300 tl den bugün 1 tane kırmızı renk aldım.Bu paraya gerçekten iyi bir makina aldığımı düşünüyorum
    champion77 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı veteran adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacı 80 kms süratle sıcak asfaltta ellerini çek gidon dan. .. Eğer 2-3 sn içinde gidon sol sağ yalpa yapiosa amortisör lerden biri bozuktur. .. Eğer ellerini gidondan çektiğin halde ok gibi gidiyorsa saglamdir. . Bırak serti yumusagi. 4 cbf 150 eskittim sadece bitanesi bozuk çıktı. ..
    Hocam geçen gün birdaha denedim kafası çok fena yalpaladı büyük ihtimalle sıkıntı var dışarıdan akan kokan bişey yok sorun ne olabilir. Komple takımı değiştirmekmi gerekir yoksa yağ koysak hallolurmu

Motosikleti
    Alıntı mertky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam geçen gün birdaha denedim kafası çok fena yalpaladı büyük ihtimalle sıkıntı var dışarıdan akan kokan bişey yok sorun ne olabilir. Komple takımı değiştirmekmi gerekir yoksa yağ koysak hallolurmu
    benim motorda da var aynı sıkıntı sağ amortisör yağ kaçırıyor keçeleri değiştirtmek lazım geçen tamirci ile konuştum keçeleri ben alacağım 35 tl işçilik alırım dedi yağı da kendi koyacakmış bir ara götürüp yaptıracağım komple değiştirmeye gerek yok kolay gelsin..

Motosikleti
    Honda cbf 150 kırmızı 2014
    Ben değiştirdim garantideydi. . Sol ön amortisör çok yumuşak olduğu için 80 kms altına inince deli gibi salliyordu. . Bagajli bagajsiz artçı tek hava basıncı derken herseyi denedim olmadı. .. serviste kanka var ona gösterdim soktu. . Sol ön% 60 yumuşak içten patlamış. . Takım değişti şimdi hertürlü ok gibi gidiyor. ..[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:30 ----------

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    bu sallama problemi bendede var, her türlü hızda sallıyor sinir ediyor adamı... ancak tank slapper gibi şiddetli değil hafifce tuttuğunuz zaman hemen düzeliyor.

sinka251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    Lastik degisiminden sonra benim sallanti kesildi.

Motosikleti
    Honda cbf 150 kırmızı 2014
    Evet bendeki 2011 ve 2013 modelinin lastikleri pirelli yapınca sallanti kesilmisti ama su 2015 deli divane etti beni. .. amortisör bozuk çıktı. .. şuan 20000 km de 50000 km de 2016 modeliyle degistirecegim ve 5. Cbf olacak inşaallah. .. umarım o kusursuz çıkar. .

Motosikleti
    Sallanmadan muzdarip ne çok arkadaş varmış bende yakın zamanda lastiği değiştiricem Michelin pilot stree takmayı düşünüyorum kullanıp deneyimleyenler varsa fikirlerini almak isterim ayrıca farklı bir tavsiyeniz varsa yardımcı olursanız sevinirim

Motosikleti
    Honda CBF150 '09
    Selam arkadaşlar. 2009 model 25000 km olan cbf motosikletim için yağ olarak ne önerirsiniz,daha önceki 2 değişimimde antalyada yaşamam sebebiyle mobil1 15/50 kullanmıştım. 10/40 a dönmelimiyim yoksa aynen devammı etmeliyim. Ayrıca marka olarak ne önerirsiniz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler