Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    rahmi34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada arkadaşlar ilk defa uzun yolumu yaptım bugün Kocaelinden İstanbul kadıköye gidip geldim gelirken benzin 405 km'de bitti yedeğe aldım hemen
    sakin kullanmışsın belliki, bende uzun yol çanakkaleye gittiğimde 420 de yedeğe düşmüştüm ama en son şehir içinde 360 ta yedeğe düştüm ve geçen hafta 20TL ile 148 km yol yaptım
    Ezio41 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SULH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '15 Xmax 250 10bin km - '13 CBF150 21bin km
    Alıntı rahmi34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sakin kullanmışsın belliki, bende uzun yol çanakkaleye gittiğimde 420 de yedeğe düşmüştüm ama en son şehir içinde 360 ta yedeğe düştüm ve geçen hafta 20TL ile 148 km yol yaptım
    siz coşmuşsunuz hocam ben 55liralık benzinle 280km yapıyorum :D

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Evet sakin kullanıyorum motor daha sıfır olduğu için 80 90 gidiyorum hep zaten motor fazla hız yapmıyor 115 falan yapıyor ama yapana kadar sürüyor biraz Uzun yol için en az 250'lik şart onu anladım bugün.
    burdurlu1985 bunu beğendi.

Motosikleti
    CBF 150' idi. İnşallah yenisine az kaldı.
    geçen hafta 20TL ile 148 km yol yaptım

Muhammed Karayama
    542 718 0324
    0 RH (+)

erhnalbayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    17 Mayısta sınav var, 26 nisanda giren arkadaşlar sınav hakkında detaylı bilgi verebilirler mi?
    kendi motorumuzla sınava girebilir miyiz, sınav nasıl oluyor, kurs hiç ders vermecek kendi cabalarımla öğrendim kursun motorunu hiç sürmedim bu yüzden çok zorlanırrım kendi motorumla girmek istiyorum.

Saygılarımla
    Erhan ALBAYRAK
    IST / Başakşehir

Kazasız Sürüşler

Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    Alıntı SULH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siz coşmuşsunuz hocam ben 55liralık benzinle 280km yapıyorum :D
    kanka bende çift kişilik olsam öyle yaparım :D
    SULH bunu beğendi.

NiGHTMaRe07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 honda cbf 150
    Alıntı erhnalbayrak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    17 Mayısta sınav var, 26 nisanda giren arkadaşlar sınav hakkında detaylı bilgi verebilirler mi?
    kendi motorumuzla sınava girebilir miyiz, sınav nasıl oluyor, kurs hiç ders vermecek kendi cabalarımla öğrendim kursun motorunu hiç sürmedim bu yüzden çok zorlanırrım kendi motorumla girmek istiyorum.

Saygılarımla
    Erhan ALBAYRAK
    IST / Başakşehir

Kazasız Sürüşler
    bende 5-6 ay önce girdim yarıotomatik vitesli motorla giiriyorsun sınava..belirli aralıkta duba koyuyorlar..aralarından geçiyorsun okadar..vites bile değiştirmiyorsun..kendi motorunla sınava sokacaklarını sanmıyorum..bi sor istersen..haa bu arada kaskını takmayı unutma :=))
    ÇoK YaZMaYa Ne HaCeT MüHiM oLaN KıSa Ve Öz YaZMaKTıR....

erhnalbayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Alıntı NiGHTMaRe07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende 5-6 ay önce girdim yarıotomatik vitesli motorla giiriyorsun sınava..belirli aralıkta duba koyuyorlar..aralarından geçiyorsun okadar..vites bile değiştirmiyorsun..kendi motorunla sınava sokacaklarını sanmıyorum..bi sor istersen..haa bu arada kaskını takmayı unutma :=))
    cevap için teşekkür ederim, son zamanlarda yapılan sınavlarda sanırım çok kasıyorlarmış, özellikle istanbulda bundan ötürü biraz sitres yaptım

Saygılarımla
    Erhan ALBAYRAK
    IST / Başakşehir

Kazasız Sürüşler

mustbe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı NiGHTMaRe07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    taaa 2008 de kendi motorumla girmiştim... şimdi neden yasak olsun ki

Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    Alıntı mustbe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2012 de kabul etmemişlerdi kendi motorumla girmemi, mobiletti sanırım koldan vitesli bir motorla girmiştim sınava.

mustbe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    2012 de kabul etmemişlerdi kendi motorumla girmemi, mobiletti sanırım koldan vitesli bir motorla girmiştim sınava.
    o zaman kursun motoru 100lük tıfıl birşeydi. ben sınav komisyon başkanına rica etmiştim . kendi motorumla geldim bunda öğrendim girebilir miyim diye. sorun olmayacağını hatta benim için kolaylık olacağını söylemişti..

Motosikleti
    2014 KIRMIZI BAJAJ BOXER BM 150
    Arkadaşlar aranizda kocaeli de oturanlar vardır.mutlaka sizce haldizdaki ustalar nasıl cbf nin motoru yapilacak ta ondan soruyorum memnun musunuz? Tesekkurler
    Ezio41 bunu beğendi.

NiGHTMaRe07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 honda cbf 150
    Alıntı mustbe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sürücü kursuna sormuştum olmuyor dediler..bende anlamadım..mantıklısı kendi motorunla girmek tabiki..
    ÇoK YaZMaYa Ne HaCeT MüHiM oLaN KıSa Ve Öz YaZMaKTıR....

Alıntı erhnalbayrak adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Saygılarımla
    Erhan ALBAYRAK
    IST / Başakşehir

Kazasız Sürüşler
    26 sında sınava girdim. dubaları diziyorlar bir ölçüyle. adımla ölçtüler bizde araları kaç mt. diye sormadım. dubalardan önce 10 cm genişliğinde 5 mt uzunluğunda ve yerden 3 cm kadar yükseklikte bir demir koydular eklemeli bişey. üstünden düşmeden geçmeniz lazım. tabiki bunda yavaş gidemiyorsunuz motor sağa sola kaçıyor. belli bi hızda gitmeniz lazım demirin üstünde. bide dubalarla demir arasında tümsek denk getirdiler bizim sınavda. baktım iyice inceliyorlar. mesela ben dar dönüşlerde zorlanıyorum. adam benim dengeyi çok beğenmedi. birde yarım saat zaman ayırmışlar kursiyer başına. dön baba dönelim. 8-10 defa fln geçtim dubalarla demirden yani gına geldi.

ben kendi motorumla girdim. kusr kendi motorunuzla girebilirsiniz dedi. ordaki heyette bişey demedi. zaten kursun motoru bende hiç kullanmamıştım

sormak istediğiniz bişey varsa cevaplarım
    erhnalbayrak bunu beğendi.

Motosikleti
    CBF 150' idi. İnşallah yenisine az kaldı.
    Alıntı Mr.Smith adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    26 sında sınava girdim. dubaları diziyorlar bir ölçüyle. adımla ölçtüler bizde araları kaç mt. diye sormadım. dubalardan önce 10 cm genişliğinde 5 mt uzunluğunda ve yerden 3 cm kadar yükseklikte bir demir koydular eklemeli bişey. üstünden düşmeden geçmeniz lazım. tabiki bunda yavaş gidemiyorsunuz motor sağa sola kaçıyor. belli bi hızda gitmeniz lazım demirin üstünde. bide dubalarla demir arasında tümsek denk getirdiler bizim sınavda. baktım iyice inceliyorlar. mesela ben dar dönüşlerde zorlanıyorum. adam benim dengeyi çok beğenmedi. birde yarım saat zaman ayırmışlar kursiyer başına. dön baba dönelim. 8-10 defa fln geçtim dubalarla demirden yani gına geldi.

ben kendi motorumla girdim. kusr kendi motorunuzla girebilirsiniz dedi. ordaki heyette bişey demedi. zaten kursun motoru bende hiç kullanmamıştım

sormak istediğiniz bişey varsa cevaplarım
    Gözünüz aydın olsun diyelim.

Arkadaş sanki o sınavı yapanlar, ince eleyip sık dokuyanlar motor kullanmayı çok iyi biliyorlar. Artık o kadar aşmışlarki değişiklik olsun diye teker, stopie falan yapıyorlar, plakayı yerde sürtüyorlar.

Ben 2013'ün ağustosunda kendi motorumla, girmiştim sınava. sistem o zamanlar, şu anki gibi değildi tabi.
    Muhammed Karayama
    542 718 0324
    0 RH (+)

Alıntı gitaryolcusu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gözünüz aydın olsun diyelim.

Arkadaş sanki o sınavı yapanlar, ince eleyip sık dokuyanlar motor kullanmayı çok iyi biliyorlar. Artık o kadar aşmışlarki değişiklik olsun diye teker, stopie falan yapıyorlar, plakayı yerde sürtüyorlar.

Ben 2013'ün ağustosunda kendi motorumla, girmiştim sınava. sistem o zamanlar, şu anki gibi değildi tabi.
    sağolun arkadaşlar. ehliyeti bugün aldım. gider ayak 250 tl cik daha kastılar. vergi dairesi kurs ehliyet parası fln derken. neyse artık ehliyetimiz var. polislerden kaçmaya gerek kalmadı

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı OSİMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar aranizda kocaeli de oturanlar vardır.mutlaka sizce haldizdaki ustalar nasıl cbf nin motoru yapilacak ta ondan soruyorum memnun musunuz? Tesekkurler
    Ben kocaeli derincede oturuyorum kardeşim . Honda haldız'ın servisi güzel tavsiye ederim

Motosikleti
    2014 KIRMIZI BAJAJ BOXER BM 150
    Teşekkürler ya bi cbf düştü rektefe istiyormus alabilirsem aranizdayim

CBFMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Herkese gunaydin. Simdi isteyim,cbf150 im calismiyor. Mars almiyor, bujide paslanma var, lambalar yaniyor, sigorta saglam, benzinde var, bujiyi cikarip saseye tuttum atlama yapmadi be tavsiye edersiniz etilerdeyim. Acilll yardim...

Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    Alıntı CBFMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese gunaydin. Simdi isteyim,cbf150 im calismiyor. Mars almiyor, bujide paslanma var, lambalar yaniyor, sigorta saglam, benzinde var, bujiyi cikarip saseye tuttum atlama yapmadi be tavsiye edersiniz etilerdeyim. Acilll yardim...
    sorunu çözmüşsün zaten sen, buji al yeni tak gitsin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler