Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    34 FL 5564 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Tvs Apache RTR....
    Selam Arkadaşlar.
    Honda CBF-150 Alacam Yanlız K.Kartına 24 Ay Taksitle Alabileceğimiz Bir Yer Varmıdır Acaba Bilgisi Olan Paylaşırsa Sevinirim.Ankarada Yok Ama Çevre İller Olabilir.
    Ankarada Araştırdım.36 Ay'a Kadar Vade Oluyor Ama %30 Küsür Vade Farkı Oluyor Ve Fiyatı Da 7.500 Liraya Çıkarıyor.Çok Uçuk Bir Rakam Bu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    Alıntı WanD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ön far için ampül tavsiyesinde bulacak arkadaşların yorumlarını beklemekteyim...
    ya zenon kullan yada orjinalinden vazgeçme . beyaz ampuller yüksek att lı oluıyor. bu da çok fazla ısı demek çanağın erimesi sararması demek.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:12 ----------

.
    Alıntı WanD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim , ön camı tavsiye ederim faydasını bu mevsim ve kış ayında fazlası ile göreceğim kesin. Hafif kafayı eğdiğin zaman rüzgar hiç gelmiyor

---------- Post added at 02:01 ---------- Previous post was at 01:59 ----------

Sercan bey Allah razı olsun , teşekkür ederim. Önce ki CBF lerimde Metzeler kullanmıştım ve derler ya , Eşekten inip ata bindim diye... işte o kadar büyük farkı hissetmiştim ve bu hissi Michelinde bizzat yaşadım bozuk yollarda bile hiç hissetmiyorsun ve insana büyük güven veriyor özellikle ıslak zeminde...

---------- Post added at 02:04 ---------- Previous post was at 02:01 ----------

Teknolojiye ayak uydurmak gerçekten çok zor ve kulaktan dolma bilgiler ister istemez insanın kafasını kurcalıyor Garanti belgesini satın aldığım kişi bulamadı , servisle görüştüm 1000 bakımına girdiği için gerek kalmadığını iletti ve içim epeyce rahat etti Bu aşamadan sonra zaten birazcık zorlama zamanı geldi , motosiklet kendine gelmesi lazım : ) Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim , Allah razı olsun.
    mişlenin yeni modeli 210 lira savalar 160 lira bence pahalı. savalar da güzel lastik scoter ve ninja 250 de deneme şansım oldu . mişlen ler eski modeline göre yumuşak olmasına karşın yoldaki taşı toprağı çekmiyor. pilot sporty iki kez aldım her ikisinde de tozlu asfaltın küçük taşları batıyor ilerleyen zamanda derin izlere dönüşüyordu. son modeli pilot street desenlisi ile 72 km arazide kros lar ile sürüş yaptım herhangi bir sorun olmadı. tavsiye ederim.
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

cm_strider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Gts 250i Evo
    Beyler, hepinize selam...
    Ybr-Cbf değişikliği düşünüyorum. 2010 model 37000km'de 3200tl'ye buldum bir tane...
    Çoğunluğu uzun yolda yapmış km'leri... Üzerinde pirelli dura traction var. Renk yakışıklılığı olarak 2010'lar daha hoşuma gidiyor.

Size sorum, siz alacak olsanız bu durumdaki motorun nelerine dikkat edersiniz ve sahibine neleri sorardınız?..
    Şimdiden teşekkür ederim...

SULH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '15 Xmax 250 10bin km - '13 CBF150 21bin km
    arkadaşlar bişey sorucam. cahilliğime verin biraz ironik soru olucak ama bilmeyince insan çaresiz kalıyo.

lastikleri değiştiricem fakat herkes lastik önermiş kimse takılıcak yeri söylememiş. serviside arayıp sormadım rezil olurum diye. bu lastiği kim takıyor arkadaş. serviste satılıyo mu? internetten aldım diyelim kim takacak? aldığım yer takıyo mu lastikleri?

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    bisikletciler bile takar. servis takar. sokak arası motor tarmircisi takar. lastikci takar. işten anlayan arkadaşın varsa onunla birlikte taka bilirsiniz.
    nerede nasıl taktırırsan taktır ama imkanın varsa mutlaka balans yaptır. bizim gibi küçük motorlarda balans şart değil ama olursa da hoş olur.
    SULH bunu beğendi.

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Alıntı SULH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bişey sorucam. cahilliğime verin biraz ironik soru olucak ama bilmeyince insan çaresiz kalıyo.

lastikleri değiştiricem fakat herkes lastik önermiş kimse takılıcak yeri söylememiş. serviside arayıp sormadım rezil olurum diye. bu lastiği kim takıyor arkadaş. serviste satılıyo mu? internetten aldım diyelim kim takacak? aldığım yer takıyo mu lastikleri?
    Sokak arası bisiklet lastiği takan adama taktırma! Benim arka masfaldaki pimi takmayı unutmuşlar,allaha emanet gidiyormuşum.
    Michilen bayiine 10 lira ver taktır.Hatta araba lastiği satan michilen bayisine gidip motosiklet lastiği siparişi verebilirsin.Ben öyle yaptım.
    SULH ve anil89tas bunu beğendiler.
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    lastik montaj ı bu işin ustalarına bırakılmalı yani lastikçilere gerçekten iyi takarlar hava kaçırma vs olmaz.

cnkdgrmc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER6-N
    Lastigi heryer takabilir ama yine de isi lastikci olan bir yere basvursaniz iyi edersiniz. Fakat balans ayari kesinlikle yaptirmaniz sart, kucuk motorlara sart degil gibi birsey soz konusu değildir. Oyleki servisde lastik degistirilir fakat balans ayari yapmadiklari icin cikar cikmaz servise tekrar geri donersiniz. Arkadasim ne bu motorun hali diye...
    SULH bunu beğendi.

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lastik montaj ı bu işin ustalarına bırakılmalı yani lastikçilere gerçekten iyi takarlar hava kaçırma vs olmaz.
    hala yazmamışsın
    birGarip..

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    pırıl pırıl cbf'm satılıktır. 2009-12000 km siyah. yabancıya gitmesin. ilgilenen olursa özelden ulaşabilir.

Motosikleti
    cevaplar için sağolun. gaziosmanpaşada ki plus honda var orada taktırırım diye düşünüyorum ama ya bereç yada bayrampaşa tarafında michelin bayisi görmüştüm. belki Sercan Yılmaz'ın dediği gibi sipariş verebilirim. pirelli geç ısındığı için tercih etmiyicem. doğru mu bu düşüncem sizce. max km 5 km.
    sercan2667 bunu beğendi.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı Garip1701 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hala yazmamışsın
    o kısma düzenleme yapma yetkimin olmadığını söylüyor admin....
    S.Orhan bunu beğendi.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o kısma düzenleme yapma yetkimin olmadığını söylüyor admin....
    aaa niye ki. bilseler ne çok seversin o zaman yetki verirlerdi
    S.Orhan bunu beğendi.
    birGarip..

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    İŞTE BEN İÇTEN İÇTEN SEVİYORUM...
    motor tavsiyesi isteyene yamaha yı gösteriyorum
    Garip, anil89tas ve S.Orhan bunu beğendiler.

Motosikleti
    bugün hondayı aradım michelin pilot lastik arka 150 ön 130 lira dedi. takma dahil mi değil mi bilmiyorum lastik ne kadar dedim bu fiyatları verdi. bana pahalı geldi açıkcası. daha uygun bi yer tavsiye edicek olan var mı

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    çift mişlen sakarya da 210 tl ye bıraktı bana yıldırım motor ama motoru oradan sıfır almıştım
    ama normal müşteriye de en fazla 20tl fazla söyler yani biraz araştır
    birde prelli duro traction bak o da güzel lastik herkez memnun
    benim bacanağın ybr de var kullandım yol tutuşu güzel

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Alıntı SULH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün hondayı aradım michelin pilot lastik arka 150 ön 130 lira dedi. takma dahil mi değil mi bilmiyorum lastik ne kadar dedim bu fiyatları verdi. bana pahalı geldi açıkcası. daha uygun bi yer tavsiye edicek olan var mı
    Yok artık
    Resmi satış fiyatı Pilot Street İçin ön 95 Arka 105
    Resmi satış fiyatı Pilot Sporty için ön 110 Arka 120
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

cd0345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12" CBF 150
    merhaba arkadaşlar bi haftalığına tekrar istanbuldayım haftaya bu gün yine bilecik yoluna düşüyorum
    ilan güncel 142758391 düşünen olursa forumdan birisine gitsin istiyorum yardımcı olurum ;)
    bu arada 2005 model bi ramzey scooter var takas teklif etti kazası belası yok herşeyi tam apaçi işi değil kırığı çatlağı yok sorunsuz diyor ilanda 1100 yazmış üzerine 3250-3500 verirse belki ona bıraksammı diyorum elimin altında iş görecek birşey bulunsun diye ama yok ya scooter bana göre değil sanırım

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bu gün cbf le çıktık dağlara tozlu yollara kızıl yapraklara birkaç kare resim çektim toplamda 10 saat gezdik 270km ama hep stabilize hep toprak
    harbi enduro yaptık 2 nc bir cbf

---------- Post added 04-11-2013 at 00:07 ---------- Previous post was 03-11-2013 at 23:50 ----------

yamyamaha, anil89tas, seyyid47 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    oh oh millet geziyor. ben annemin köyündeki mutfağına su tesisatı çekmek için 70 metre toprak kazdım. :(
    papazkemal bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler