Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    rahmi34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    Çakmaklık;

F1 Stop;

champion77, dockerengin ve mesut hoca bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tncbzkrt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax 250i
    Arkadaşlar ben Çanakkale'de oturuyorum motorum şimdilik 500 km'de bir iki haftaya 1000 olur ancak çanakkale'de honda yetkili servisi y ok bildiğim kadarıyla(vardı ama kapandı) periyodik bakım için ne yapmam gerekir? zaten ilk bakımda sadece yağ değişiyor kendim değiştirsem garantiden çıkar mı ?

Motosikleti
    cbf 150
    arkadaşlar motorumu satıyorum izmirden ilgilenen varsa bana ulaşsın. ilan no: 137318603

forevermore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 (2013 Kırmızı)
    Alıntı tncbzkrt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben Çanakkale'de oturuyorum motorum şimdilik 500 km'de bir iki haftaya 1000 olur ancak çanakkale'de honda yetkili servisi y ok bildiğim kadarıyla(vardı ama kapandı) periyodik bakım için ne yapmam gerekir? zaten ilk bakımda sadece yağ değişiyor kendim değiştirsem garantiden çıkar mı ?
    Çıkar. Garantisinin bozulmasını istemiyorsanız yakınlardaki bir honda yetkili servisinde bakımını yaptırmanız ve kitapçığına işletmeniz gerekir. İlk bakımda zaten yağ ücreti harici bir şey alınmıyor işçilik yok yani.
    Aptallık En Büyük Günahtır !

Motosikleti
    SYM Joymax 250i
    Alıntı forevermore adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çıkar. Garantisinin bozulmasını istemiyorsanız yakınlardaki bir honda yetkili servisinde bakımını yaptırmanız ve kitapçığına işletmeniz gerekir. İlk bakımda zaten yağ ücreti harici bir şey alınmıyor işçilik yok yani.
    teşekkür ederim en yakın çorluya gidicez artık o da 210 km. olsun gezinti olur. ama yine de gitmeden bi arıycam belki bi yağ için gelme imzalarız falan derler daha servis formunu vermediler cünkü ellerinde yokmuş gelince kargolarız demişlerdi.

Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    teşekkür ederim en yakın çorluya gidicez artık o da 210 km. olsun gezinti olur. ama yine de gitmeden bi arıycam belki bi yağ için gelme imzalarız falan derler daha servis formunu vermediler cünkü ellerinde yokmuş gelince kargolarız demişlerdi.
    çorlu böyle bir iş yapıyorsa, işini iyi yapmıyor demektir

dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    Alıntı rahmi34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rahmi eline sağlık çakmaklık ve stop iyi olmuş. Yalnız o stop su geçiriiyor diye duymuştum. Dikkat et bozulmasın hemen. Bence kendi önlemini al. Kenarlarına silikon çekebilirsin.
    rahmi34 bunu beğendi.

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    sen bence ege tarafına git. çorluya gelme. ben hiç memnun değildim onlardan. servisleri çok kötü. git eğe tarafına yaptır bakımını. ordan sistemey kayıt yaparlar zaten. servis formu orda varsa doldurtursun. olmadı fatura verirler, o faturada 1000 km bakımı yazar zaten . garanti konusunda sıkıntı olmaz o zaman.ama yağı kendin değiştirmene izin verilmez.
    birGarip..

Motosikleti
    SYM Joymax 250i
    Alıntı Garip1701 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen bence ege tarafına git. çorluya gelme. ben hiç memnun değildim onlardan. servisleri çok kötü. git eğe tarafına yaptır bakımını. ordan sistemey kayıt yaparlar zaten. servis formu orda varsa doldurtursun. olmadı fatura verirler, o faturada 1000 km bakımı yazar zaten . garanti konusunda sıkıntı olmaz o zaman.ama yağı kendin değiştirmene izin verilmez.
    EGE'de izmirde var en yakın ordaki serviste Çanakkaleye 350 km. Çan üzerinden balıkesire gidersem 200 km yaklaşık. büyük ihtimalle de öyle yapıcam galiba

Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    Alıntı dockerengin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rahmi eline sağlık çakmaklık ve stop iyi olmuş. Yalnız o stop su geçiriiyor diye duymuştum. Dikkat et bozulmasın hemen. Bence kendi önlemini al. Kenarlarına silikon çekebilirsin.
    sağolasın, bağlantı noktalarına jel japondan sıkmayı düşünüyorum. slikon biraz kaba düşer

Motosikleti
    SYM Joymax 250i
    bandırma'da moto on diye bi servis varmış yetkili servis olarak çanakkaleye en yakın orası. var mı bilen daha önce gitmiş olan.

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150

yarın nasipse orada olacagım. dek gelen arkadaşlarla buluşmak üzre.

Motosikleti
    2013 Cbf 150
    Xenon mercek takmak istiyorum. Var mi daha önce uygulayan ? Bizim motora hangi marka gidiyor sorunsuz. Nerden aldınız. Var mi ince ayrıntıları. Normal bir elektrikten anlayan yada tamirci takabilir mi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:13 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:46 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:48 ----------

Mesela şu yukardaki çalışmayı nasıl yapmışlar çözemedim. Far'in iç kısmını yoksa dış camı mi boyatmış?

Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    Alıntı Serdarom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Xenon mercek takmak istiyorum. Var mi daha önce uygulayan ? Bizim motora hangi marka gidiyor sorunsuz. Nerden aldınız. Var mi ince ayrıntıları. Normal bir elektrikten anlayan yada tamirci takabilir mi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:13 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:46 ----------

http://o1309.hizliresim.com/1f/g/spugf.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:48 ----------

Mesela şu yukardaki çalışmayı nasıl yapmışlar çözemedim. Far'in iç kısmını yoksa dış camı mi boyatmış?
    farın iç kısmını boyamışlar. tavsiyem orjinal gibi olan mercekli xenon far almandır. kendin yapmaya uğraşırsan oldukça uğraştırır ve görünüşü bunlar gibi olmaz.
    merceksiz takarsanda benim ki gibi olur;

http://www.rialli.com/ara/9954__far-...model-cbf-150/
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...8690302/detay/

Motosikleti
    2013 Cbf 150
    @rahmi, hazır alıp direk monte edeceğiz. Yani yapma felan değil. Kim uğraşacak onla. Galiba yanmaz boya ile boyamışlar. Sanki öyle okumuştum bir aralar. Far'in içindeki malzeme bana boya tutmaz gibi geliyor ama boyamışlar demek.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    şu cbf nin takur tukur vites geçişlerine bi türlü alışamadım gitti....
    tncbzkrt bunu beğendi.

Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu cbf nin takur tukur vites geçişlerine bi türlü alışamadım gitti....
    debriyajda hafif ayarsızlık olabilir. ben geçenlerde kendim ayarladım ve yağ ı da motul 15 50 koydum, mis gibi geçiyor vitesler ve motor seside güzelleşti motul ile.

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Hondanin 10/30 yagida guzelmis arkadaslar,degistireli 1500 km oldu yag eksiltmemis vites gecisleri hala ayni.

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Selam arkadaşlar 13.09.2013 Tarihi itibariyle bende honda cbf 150 sahibi oldum piyasaya bakındım 2 'ellere sıfırı plaka ruhsat herşey dahil 5000 TL 2'el ise 4500 TL mantıklı olan ise sıfır olmaktır diyerekten gittim sıfır aldım yalnız vites göstergesi yok motorda alışmak biraz zaman alacak gibime geliyor.

bende 2. el olarak alamayı düşünüyorum 3.5-4 arası bulunuyor çok rahat ama hala kararsız kaldım ybr 125 ile cbf 150 arasında bir sürü konu filan açılmış onları okuyunca hepten soğudum cbf 150 2012 kasaları hoşuma gidiyo siyahlar şeklide güzel enduro motorlara benziyor uzun yola çıkmak seyehat için, geri kalan zamanda şehir içi turlamak için alıcam,siz memnunmusun rahatlık,performans,yakıt,hız vs. gibi bilgiler verirmisin en güncel alan kisi olarak fikirlerinizi bekliyorum, hayırlı olsun motorunuz..

edit:ve samsunda honda serivisi olması tercih sebebi olablirmi? yamaha nın filan servisi yok burda yantur yapıyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler